Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Stracilam cierpliwosc i wyslalam zamowienie normalnie w wordzie itez przyjeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety!!! Mowie Wam cos!!! To im powiedzialam co nie? Musze isc cos wciagnac,bo sie glodna zrobilam.Synek sie chwilowo uspokoil.Tak to sie rozpychal caly czas.Nawet M poczul jak nozke wystawil.Zrobil mi gule na brzuchu i tak sobie lezal hihi :D Uwielbiam to,nawet jak czasem boli :) Hmmm co by tu zjesc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz jestem w domu :-D Byłam u eMa musiałam go podleczyć hi hi okład z piersi zadziałał ha ha ;-) Ania ja zjadłabym coś słodkiego hmmm mam czekolade z wedla strzelającą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierkow to mam juz dosc na dzisiaj...zjadlam tez chlebka z nutella,teraz szukalam czegos bardziej pozywnego.. A tak w ogole to chcialam dzis zrobic swoja miksture z rozpuszczonej margaryny,kakao,cukru i mleka w proszku..M pojechal do sklepu i co? i dupa..nie bylo mleka w proszku...co za wioska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zupelnie zapomnialam Wam powiedziec jakie super spioszki dzis widzialam na necie!! Usmialam sie. Mialy rozne napisy,np " Tato rece precz z mojego lunchu" "Kocham cycusie tak jak tatus" "Impreza.Moja kolyska.2 rano.Przynies butelke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i nie krzycz tak głośno bo mi bebenki prawie popękały ;-) Wiecie co niewiem czy nie za szybko ale mnie dzis juz pare razy skurcze wzieły :-( coś 4 razy a teraz mam taki obolały brzuch :-( niewiem co sie mojemyu synkowi nie podoba w moim brzuchu ale on chyba chce wczesniej wyjść na świat hmmmm a może jest taki ciekawski i juz by chciał wszystko widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te śpioszki :-D ja bym chciała takie hi hi ale by sie ludzie smiali jak by widzieli ha ha. Brzych mnie boli łeeeeeeeeee bede płakać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrazenie,ze tak ze 2-3 razy dziennie mnie cos chwyta w dole brzucha..to pewnie macica cwiczy.Moze przy drugiej ciazy bardziej te cwiczenia bola??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne,ale jakie drogie...Prawie 50zl za sztuke.Dlatego tez sobie poczytalam i sie posmialam,ale nie kupie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO Nie 50 zł za coś z czego mały zaraz wyrosnie ehhhhh rozumie kombinezoby czy inne przydatne rzeczy ale śpioszki nie nie nie za drogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz padam na twarz ledwo zyje. Dziewczyny czy Wy też macie jadłowstręt??????? taki straszny jak ja???? Ja dzis jestem o sniadaniu i nie moge wcisnać w siebie nic normalnego tylko jogurty i owoce :-( oczy by zjadły ale jak mam zjeść to mnie naciąge bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec to samo sobie pomyslalam.Ubiore go w to 2-3 razy a potem bede w szafie podziwiac?Nie nie,dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja bede ucieać bo ide poleżec i bede " M jak miłość " oglądać i później spać. Rano musze wstać o 6 bo mam załatwienie wazne i i musze byc pare km odemnie na 7 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja jem normalnie,nie mam jadłowstrętu. Kiedyś miałam,chyba między 2 a 3 miesiącem ha ha. Padam,zmęczłam się troszku. Wiecie,że zapach ciuszków wypranych w tej niby dobrej Loveli mi się nie podoba? Jest taki dziwny. To 100 razy lepszy jest Lenor Sensitive. Wykorzystam to co mam i nie kupię go więcej. Chyba idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mielgo ogladania :) Ja wlasnie ogladam Na Wspolnej i tez bede ogladac M jak MIlosc ;) Milej nocki.O wlasnie sie synek obudzil :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mój synek to chyba jeszcze nie zdążył dzis zasnać ;-) i uwielbia moje zebra a raczej traktuje je jak worek treningowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D Chmuko jak sie czujesz?????????? lepiej juz????? Co to sie wczoraj działo moze Klaudia daje znać o sobie ze chce wyjsć :-) Ania jak zdrówko??????????????????? KLAUDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiedy wreszcie sie pokażesz co??????????????????????????????????? Mała A Ty co dzieciaki juz w szkole odezwij sie RESZTA BABOLI MELDOWAĆ SIE BIEGIEM !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no gdzie Wy jesteście sama mnie zostawiłw wstretne baby :-( bede płakać. Ide zrobić sobie kawke i sama bede piła no chyba ze zrobić komuś?????????? \ Chmurko rodzisz juz??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała kawy, ale nie wiem, czy można tak codziennie jak się jest w ciąży. Ja miałam wczoraj tępe bóle krzyża i brzucha, dziś już słabiej. Bobas zrobił mi wielką asymetryczną kulę na brzuchu, trochę się wiercił. Znowu czuję się tak jak po powrocie ze szpitala. Zmęczona i znowu są bóle przepowiadające. Najfajniej jest jak mała kręci główką tak nisko, czuję ją na dole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko a ja myslałam ze juz w szpitalu jesteś. Moja siostre tak zbierało przez 3 dni i miała skurcze ale różnie z nimi było raz słabsze a raz mocniejsze a wkońcu sie udało. Ja nie znam uczucia jak dziecko kręci główką tam na dole a moze i znam ale nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co to ze mną będzie, ale bóle są. Zawsze to jakaś nadzieja:) Trochę sobie już odpuściłam, bo przecież dopiero w czwartek mam 1. termin wg OM. Trzymam się myśli, że jak za tydzień w czwartek dotrwam do kontroli lekarskiej, to już będę przeterminowana i lekarz skieruje mnie do szpitala i ew. przyspieszą akcję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyspieszenia Ci nie zycze no ale jak bedzie trzeba to co zrobić. Moim zdaniem nie doczekasz do następnej wizyty Chmurko a wiesz ze do miesiaca musisz złozyć papiery o becikowe??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja nie wiem jak to z becikowym. Podobno dopiero po urodzeniu. Mam zaświadczenie z 6. tc, że zaszłam. Sprawdzę, czy tam jest data:P A jak Ty się dziś czujesz? Aha, a czemu sądzisz, że nie dotrzymam do 10.12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po porodzie musisz wziąc zaswiadczenie od gina o tym że urodziłaś i o wizytach u niego ale trzeba złożyć te papiery przed ukończeniem miesiąca życia dziecka no i dobrze jest wziaźć to zaświadcznie do wypełnien ia w poiece społecznej a nie u gina bo często mają złe druczki. Koleżanka mi mówiła bo pracuje w opiece. A sądze ze nie doczymasz tygodnia bo juz za długo Cie zbiera i moim daniem wret bedziesz miała Klaudie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a gdzie Wy jesteście tylko Chmurka i ja sie odezwałysmy a reszta babonów???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!! A mnie synek od rana atakuje hi hi śmieszny jest caly czas kopie i juz pare razy dziś w zebra mu poszło :-) jak czuje ze juz coś mnie łaskota po żebrach to trzymam na nich ręke bo wiem ze zaraz bedzie kopniak i wiecie co pomaga bo mniej boli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×