Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dzien Dobry dziewczynki. A gdzie Wy sie podziewacie?? Beata chyba juz zaprowadzilas corcie do szkoly?? Co ja mam tak same kawke pic?? W pracy juz jestem.Jak wstalam to bylo ok,ale teraz cos czuje,ze chyba nie jest jeszcze ok..M kupil mi wczoraj witaminke C i ja wpierniczam.Zaraz ide po herbatke,miodzik mam ze soba..fuj juz nie moge na to wszystko patrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobeerel :-) Ania tak córcia już dawno w szkole :-D a ja byłam na kawce u koleżanki hi hi teraz weszłam do domku i lece znów do szkoły bo zapomniałam córci dać spodenki na WF i bedzie płakała. ehhhhh ale ja mam skleroze szok zapomniałam też jej dać materiały na angielski coś mieli robić ze scinków szmatek :-( ale mi sie dostanie za tą moją skleroze :-(. Ania to pij sobie ładnie witaminke c i miodziki feeeeeee ja nie lubie miodu. Chmurko a jak z Toba jak Klaudia pokazuje coś ze chce wyjsc juz do mamusi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie oszukałam ho ho ale udało sie Klaudia Tobie też poprawiam w tabelce :-) NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Spacer w chmurach....40...10.12........08.12.2009.......22........K mala29....................35...10.12........03.01.2010...... .29....... M Anka323..................32...???????....... 29.01.2010.......24........M Klaudia0405..............32...17.11........31.01.2010... ...26.........K Beata2611...............32....17.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................22...11.12........27.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fatalna pogoda :-( wieje że głowe chce rozerwać halny bedzie zmiana pogody do 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi nastawiłam następne pranie i szybko mi na tym wietrze wyschnie :-) Mała pytałaś czy jak bedziesz teraz prała ciuszki to czy nie stracą zapachu itd... Wiec ja i w 1 ciaży i teraz juz od jakiegoś czasu piore ubranka prasuje daje do siateczek jednorazowych zawijam i daje do pudła :-D nie daje do szafy bo sie wnet wyprowadzam iec juz bedzie gotowe tylko do szafy powkładał hi hi. Od wczoraj dostaje cły czas kopniaki w żebra juz z 5 razy dostałam tak ze aż podskoczyłam z bólu Chmurko co z Toba odezwij sie jestes jeszcze w jednym kawałku z Klaudia :-D???????????? Hmmmm zaraz sms do Chmurki wyśle bo biedactwo sie nic nie odzywa :-( Klaudia wracaj do nas juz 3 tygodnie Cie niema koniec urlopu !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dawaj relacje co i jak u córci małej i duzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jem śniadanie i muszę iść dziś do miasta. Śpicie dobrze w nocy? Ja mam okresy bezsenne, choć to dla nas normalne. Kiedy się wyprowadzasz, Beatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie paskudnie...ale co tam wytrzymam...jeszcze 4.5 godz... Beata a mi sie dzis snilo,ze Chmurka sie rozdwoila...hehe Moze mialam jaki proroczy sen,co?? Pisalas do niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko a idz Ty..niedobra..mialas sie rozdwoic...bym prorokiem zostala,a tak to co?? Ale moze jak widze przyszlosc,co? Moze dzis sie rozdwoisz,he??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbadane są wyroki Niebios. Przynajmniej jeszcze się wysypiam:D Anka, no co jest? Choróbsko złapałaś na jakiejś dyskotece pewnie, a nie w pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo mam codziennie dyskoteke..ale w brzuchu..synek zapomina ostatnio o spaniu... A zlapalo mnie w tym diablim szpitalu...Wszyscy kichali i prychali i na mnie pewnie naprychali i nakichali i prosze..o...sie czuje..jak zdeptana..i glowa mnie boli...i nawet glodna nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka teraz się maseczki nosi na twarz he he. już Cię widzę,jako jedna w maseczce siedzisz w poczekalni. Ale wiesz jaką byś zrobiła furorę? Dam sobie rękę uciąć,że każdy b do apteki poleciał po wizycie. Wczoraj napisałam coś do Was,ale hasło mi nie wchodziło,niby błędne było,ale to nie możliwe,nikt mi nie ustawiał nic,ja sama również, chmmm Chmurko mnie też zaskoczyłaś,że jeszcze na nogach jesteś,jak tak można?? Ty urodzisz jak ja,w 41 tyg. Dziewczynkom się nie spieszy he he A pisałam wczoraj o tym,że po wywaleniu ciuszków do prania patrzę,a mam bialutki śpiworek na polarku bez nóżek. Kurcze na co mi ten który kupowałam w Biedronce. Jest śliczny,ale maluszek zmieści się w niego max do 3 miesiąca. Mam sklerozę jak Ty Beata he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja sie przed świętami wyprowadze dopiero bo wcześniej sie nie wyrobimy niestety musimy jeszcze troche reczy pokupić do mieszkania i na wypłate czekamy bokasa na remont sie skończyła :-( Hmmm ja bym nie chciała mieć snów proroczych bo bym musiała we więzieniu wylądować :-( tak mi sie śniło dziś. Chmurko moim zdaniem to tak do 3 dni bedziesz miała Klaudie bo często bierze kobiety do rodzenia na zmiane pogody a zmieni sie i to szybko bo halny wieje :-) a kobiety na zmiane pogody i cisnienia bardzo reaguja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ciesze sie ze nie jestem sama z ta skleroza ;-) hi hi. Ja mam 2 kombinezony jeden bez nóżek a 2 z nóżkami a jeszcze musze jechać do byłego brygadzisty bo on ma moje kombinezony bo rok temu córeczka mu sie urodziła :-) to wezme sobie co moje hi hi lepiej mieć wiecej jak za mało bo cóz dzieci mały ulewają i sikają po całym ciele więc dobrze mieć cos na zapas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki ja mam jakies dziwne wrażenie że mi brzuch opadł :-( niewiem dlaczego ale lepiej dziś mi sie oddycha i jak patrze do lustra to jakby nizej siedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem w domu..wygonili mnie no...a przeciez mowilam,ze dam rade..ale nikt mnie nie sluchal... Wleze zaraz pod kocyk i bede spac... Cos jeszcze chcialam napisac i zapomnialam co ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata a wiesz,że przez ostatnie kilkanaście dni staję przed lustrem i oglądam brzuch doszukując się innego kształtu? Nie chcę sobie wmawiać,ale mi chyba nie opadł jeszcze. Bo dokąd by miał aż opaść,do kolan? Żartuję oczywiście,ale no dokąd,do spojenia łonowego mniej więcej? Beata,ja mam chyba większą sklerozę,jestem w 3 ciąży a nie pamiętam niektórych rzeczy z poprzednich ciąż. Tragedia. Nie pamiętam kiedy mi wtedy brzuch opadł,ale mama np mówiła mi kiedyś"Ty masz wysoko brzuch,jeszcze pochodzisz",a to było na kilka dni przed porodem,więc jak tu się sugerować niskim brzuchem... Ja będę jak chmurka obserwować tego czopa,tych glutów jak to ona pisała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi w 1 ciaży to chyba brzuszysko nie opadło ha ha ale córcia sie urodziła :-) Od wczoraj mnie pobolewa brzuch dziwnie sie z tym czuje wczoraj jestem pewna ze miałam skurcz ale na szczęście przesło. a teraz mnie boli na dole brzucha a zaraz cały :-( niewiem co mam mysleć ale mi sie to nie podoba za bardzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to dobrze że już w domku :-) odpoczywaj sobie to szybciej bedziesz zdrowa :-) Ale mnie wymęczyło przedchwilą szok zgaga mnie dopadła jak niewiem co a juz od 3 dni nie miałam tak mnie piekło ze łzy mi w oczach stały blleeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, Beti, moja mama dziś mi powiedziała, że mi brzuch opadł widocznie, czyli to jest to co mówił lekarz - opadnięcie dna macicy. A mówię o tym dlatego, że nawet tego nie zauważyłam:D Nie wiem, czy brzuch rośnie, czy nie. Na pewno wiem, że moja twarz jest większa niż kiedyś. Palce są pulchniejsze:P Anka, pracusiu, już jesteś w domku, szefowa nie słyszy - pewnie skaczesz pod sufit, że Cię puścili:D Ja bym skakała! Kochane jesteście, że mnie tak podtrzymujecie ze swoimi prognozami na mój rychły poród. Jakoś mi z tym milej się czeka na tego smarka. Poczytałam topik, gdzie są świeżo upieczone mamuśki, piszą o nieprzespanych nocach, itd. Dzięki temu nabrałam trochę dystansu i cierpliwości. Ale nie powiem, milo mi będzie urodzić za 3 dni:D Beti, już wpisałam do kalendarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy tak dzielnie pierzecie, ja z kolei lenię się. Powinnam zabrać się za pościel dla małej. Poza tym chyba mam wszystko. Fajnie, że Wy też będziecie niedługo rodzić! Mamy teraz wspólne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przespalam sie i czuje sie lepiej.. Ja jeszcze mam 2 prania do wstawienia,ale na razie mi sie nie chce.W przyszlym tygodniu pojedziemy po kosmetyki dla mnie i dla malego i moze po malu zaczne pakowac torbe. A M obiecal mi porzadne zelazko..nawet wybralam sobie juz w katalogu.Jest drogie,ale bedzie porzadnie prasowac i pewnie posluzy pare lat.To co teraz mam doprowadza mnie do szewskiej pasji.Przy niskiej temperaturze nie wydziela pary tylko woda sie z tego leje..No i kieeeepsko prasuje.Posciel musialam po 2-3 razy z kazdej strony prasowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś piorę białe ciuszki,za kilka dni jak to wyschnie wezmę się za niebieskie. Anka,takie żelazka prasują same,nie wiedziałaś? Tylko trzymaj kabel,żeby nie uciekło na dywan he he. Ja mam moje kilkuletnie mulinex,ale wiecie,że prasuję tym co miały nasze babki? Na pewno wiecie jakie,takie czarne,brzydkie i ciężkie. Ale te nowe właśnie nie mają polotu do tych starych,są za lekkie i w ogóle. Beata,Ciebie też wzięło z bólami brzucha? Chmm,Ty to inna sprawa,bo masz cc,ciekawe co na to lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny umie ktoras z Was robic cos w excelu?? Mam zamowienie do zlozenia i przyslali mi je wlasnie w excelu,a ja nie umiem nic wpisac w te zafajdane budki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala moja mama miala takie zelazko,ale niestety w wieku kilkudziesieciu lat zaczelo samo decydowac o temperaturze do jakiej sie nagrzewa i niestety trzeba bylo je wymienic na nowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co teraz mam nie wazy chyba nawet kilograma,a chce takie,ktore bedzie wazylo prawie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie wiem, czy Ci to pomoże, ale sprawdź w ustawieniach pliku atrybuty. Jeśli jest to plik tylko do odczytu, to zmień ten tryb. Mam nadzieję, że niczego nie pomieszałam. Chyba, że przyczyna jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×