Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Czesc Wam:) Dorotka A nawet spoo tylko mozliwe ze bede musiala wyjechac na jakis czas zobacze jeszcze,ale tak to zadowolona jestem i nawet cos tam kumam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorotko ja nie dostaje wypowiedzenia tylko mi sie umowa kończy 10 grudnia i mi nie przedłużą umowy ale na wiosne mnie znów przyjma. Szukać pracy nie mam sens bo nie znajde takiej jak mi pasuje a mianowicie na zmiany tak zebym mogła sie zmieniać z M żeby bawić małego. Dziewczyny coś mi sie dzieje strasznie chudne waże juz mniej niż przed ciaża w tym tygodniu od wtorku mi spadło 2 kg i tak cały czas mi leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Beata Dzieki za smsa wczoraj bylam w wannie wieczorkiem z winkiem takze odpoczywalam hehe. A ty moze idz na jakies badania co tak caly czas zapinkalasz wykonczona jestes.lepiej sie zbadaj chociaz podstawowe badania.A jak tam @ przyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---zrób badania tarczycy . Klaudia---duzo zdrówka dla Malutkiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj,oj...........-
Beatka,mimo wszystko weź np od.9.12 zwolnienie od lekarza.masz problemy z kregosłupem moze jakieś 2 mies pociagniesz na tym L4?Mimo,że skonczy ci sie umowa to ZUS bedzie wypłacał ci kase.moja kolezanka jak dostała wypowiedzenie,poszła do lekarza i ciągnęła lewe L4 1,5mies.(w tym czasie znalazła prace).a jezeli masz jakieś inne dolegliwości lub znajomego lekarza to spokojnie kilka mies mozesz pociagnac L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy49
Piękne i radosne zdjęcie z Twoim dzieckiem w brzuszku.. Poszukuję naturalnej, otwartej kobiety do fotografii ciążowej. Mogę się umówić również po urodzeniu z małym niemowlęciem. Nie jestem młokosem bo mam córkę 31 letnią. Chcę wykonać zdjęcia do nowego portfolio o tej wspaniałej tematyce. Sesja bezpłatna - pozowanie za zdjęcia, które opracuję komputerowo najnowszym programem do edycji. Oszczędzasz 330 złotych zapłaty dla tych, co robią zdjęcia za pieniądze. Chętnie też zrobię fotki według pomysłu przyszłej Mamy. Dojadę bezpłatnie na terenie Szczecina i okolic. Na imię mam Jerzy. Udzielę informacji: e-mail: arconex@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,Oj .... Mogła bym isć na L4 bez problemu ale nie chce kombinować bo mnie później nie przyjma na wiosne a ja przez zime jakoś dam sobie rade. Nikulam badania bede robiła wszystkie pokolei bo ja coraz gorzej sie czuje normalnie życie ze mnie ucieka sama siebie nie poznaje bo zawsze byłam ruchliwa i na miejscu nie usiedziałam nigdy mi nic nie było a od jakiegoś czasu sie kończe, moze to anemia i to ze te białe krwinki mi zanikają ale martwie sie o swoje zdrowie bo mam 2 dzieci i jeszcze troche musze pozyc :-D Wiecie ze Arturek bedzie wnet chodził :-D już sam stoi bez trzymania sie hi hi a jaki zadowolony jest to szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No cóż Milenka wcześniej była przeziębiona i wybrała antybiotyk i po nim nastąpiło pogorszenie wszystko aż jej piało w oskrzelach i miała gorączkę ponad 39 stopni na szczęście w szpitalu dostała leki i jest ok.Chodzę prywatnie do ordynatorki oddziału dziecięcego więc to też zrobiło swoje.Miała prześwietlenie płuc ale było czysto. Na razie zabków nie ma a już skończyła 9 m-cy idą wszystkie na raz co daje sie odczuć zwłaszcza w nocy. Anka___dalej nie masz neta? Chmurko co z Tobą? Nikulam___dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO Co porabiacie bo my siedzimy i pijemy kawke znajomi mieli przyjechac ale odwolali sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to miałaś przezycia troche biedna Milenka że ją tak rozłożyło. Dobrze ze ja wyleczyli w szpitalu. Arturkowi idą nastepne zęby i tez marudny jest. Wiecie co w środe czwartek i piątek dziećmi zajmowała sie mama M i wiecie co ona zrobiła Arturkowi SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak mu pupke odpażyła ze dziecko ma rany na tyłeczku jak ma kupke to przy wycieraniu krew mu sie leje kupiłam alantan plus i ładnie sie goi ale mnie ta wiedźma zdenerwowała wrrrrrrrrrrrrrrrr DZIEWCZYNY GDZIE WAS WCIEŁO WRACAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj,oj...........-
Beatko jak wolisz.pracodawca nie bedzie ci płacił tylko ZUS.jezeli wezmiesz L4 od 10.12 to pracodawca zapłaci ci tylko za 10.12 a reszte zwolnienia bedzie płacił L4.Zawsze to kilka miesięcy bedziesz miała zapewniony przypływ gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Co tu tak cicho? kOMU KAWKI? Nikulam___doszła mi próbka pampersów :) Na pierwszy rzut oka fajne kolorowe i cieniutkie ale jak dziecko nasika to dziwnie pachną?czuć z daleka nie trzeba sprawdzać czy w pampersie mokro. Co sądzicie o szczepionce mmr II?to przed nami w marcu mam szczepić i różne opinie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!! Annolia____ Dorotka__ Lola___ Ewelka___ Tala___ Chmurko___ Anka___ Beata___ Nikulam____ Widzicie jaka długa lista???a mało kto pisze.Co z Wami?co słychać?jak dzieciaczki? Jadę zaraz na miasto kupić parę rzeczy do lodówki i rozejrzeć się za nebulizatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale sie rozpisałyscie ho ho :-( Gdzie Was wcieło???????????????? Ja już po pracy i siedze w domu zjadam coś i lece płacic rachunki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!!!!! No ja dalej nie mam netu...:( Najpierw trwalo zanim mnie przelaczyli na nowy adres.Dopiero 3go to zrobili Dzwonilam popoludniu to mi mowili,ze jeszcze nie ma podlaczenia,a jak zadzwonilam w piatek to powiedzieli,ze w srode juz bylo,no tyle ze nie dziala....Musza przyslac technika,a to zajmuje 3 dni robocze,wiec mam nadzieje,ze szanowny pan technik zjawi sie jutro albo w srode.Oby to nie byla wina modemu,bo przyjdzie mi na niego czekac kolejnych 5 dni roboczych...... A tak poza tym to jakos leci.Nowy dom jest super.Duzo cieplejszy od poprzedniego. Teraz walcze z poprzednim wlascicielem o depozyt,bo cos mu nie spieszno z oddaniem. Sebus rosnie jak na drozdzach i zasuwa z chodzikiem-pchaczem :D Ostatnio w wannie stanal bez trzymanki. Mamy juz 2 zabki i chyba ida nastepne,bo jest marudny i kiepsko spi w nocy.No i mial kaszelek i teraz ma katarek,ale walczymy z tym. Za tydzien przyjezdza M siostra z chlopakiem.Potem my lecimy na 5 dni do Barcelony. Beata koniecznie zrob badania!!!! klaudia wspolczuje ja bym zawalu dostala chyba jakby sebek mial 39st...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anka____no nie za ciekawie jak dziecko choruje ale do zawału jeszcze mi daleko :) ktoś musi zachować zimną krew wystarczy że M panikarz che che... Kupiliśmy ten nebulizator była promocja w apece za 120 zł no i do tego leki fajnie bo nawet syrop mucosolvan nie musi teraz pić tylko ma do nebulizacji czyli sobie wdycha. Co tam u Was?Ja zawiozłam Klaudię do przedszkola a po południu jadę do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Beata --- do lekarza marsz! I nie dawaj pod opiekę Arturka teściowej.... Czy ta kobieta nigdy dzieci nie wychowywała????????? Klaudia --- dobrze, że ta lekarka tak od razu zareagowała. Wiem, że szpital to brzmi strasznie, ale dobrze że pożądnie zabarli się za leczenie i najgorsze szybko minęło. Nie wiem co to za wiruszy panują, ale moja Milesia też miała nawrót choroby i to po 2 seriach antybiotyku! Teraz jest już wszystko ok. Jeszcze czasem lekko zakasła. Ania --- tylko pozazdrościć! Barcelona.... Mam nadzieję, że wkrótce będziesz w końcu miała neta :) Tala --- masz już nowe łóżko???? Mam nadzieję, że kupiliście jakieś solidniejsze ... :P Nikulam --- pampersiki przysłali. Bardzo fajne, cieniutkie, mieciutkie. Co do chłonności, to nie zauważyłam jakiejś radykalnej różnicy w porównaniu do tych poprzednich pampersów. Jak Laura? Lola --- co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio długa ta Twoja lista ale mnie jak zwykle na niej nie ma :( M wyjechał dzisiaj do Norwegii,ja wybieram sie na spacer bo nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała___jesteś jesteś :) Ale jakbym Cię wymieniła to pewnie nic byś nie napisała?a tak?Przejrzałam Twoją przekorny charakterek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny:) Ja nic nie porabiam siedze w domku i sie nudze. Wczoraj bylam na ang to jakos mi sie rozerwalo ale wrocilam taka nabuzowana ze szok. Mialam ciezki tydzien ale juz wczoraj emocje opadly. Teraz czekam na @ dzis 28dc a tempka 36,2 strasznie niska nie mialam skoku wogole i owulki tez nie bylo,mam nadzieje ze w miare szybko @ przyjdzie niby mam 32dniowe ale wiadomo czy sie nie poprzestawialo przez ten stres.a do 19 musi mi sie skonczyc bo wybieramy sie na wycieczke do Rzymu:) juz sie nie moge doczekac:) A tak pozatym to stara bieda 16 grudnia do PL na msc:) ale sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio że jaki mam charakterek? Przekorny? Osz Ty dziołcho hi hi Odezwałabym się na pewno,ale widzę jakie tu pustki,nie ma o czym pisać,nic nowego się nie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie właśnie pustki...jak to się nic nie dzieje?każda wystarczy że napisze co na obiad gotuje jak tam dzidziuś i już weselej.A tak jedna zajrzy nic nie napisze,druga zajrzy też nic nie napisze ech nie mam do Was siły Babole! Folik się już całkiem pod ziemię zapadła mamuśka pełną gębą ;) Chmurka___obudż się!!!!Hellou!!!! A u mnie chorób nie ma końca jakieś fatum w tym roku :O:O:O Jadę z Dusią do okulistki bo oczko jej się czerwone zrobiło i widzę że na drugim się to samo zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to i ja sie pokaże :-D tak dziewczyny pojde do lekarza jak znajde troche czasu bo narazie cierpie na brak jego. :-( Arturek narazie zdrowy i córcia tez na szczęscie a ja hmmmmmm zamiast coraz lepiej to coraz gorzej nogi mnie strasznie bola tak ze nie moge na nich ustać jakby mi miało rozerwać łydki. Klaudia jak Duśka sie czuje jak oczka??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa Klaudio dobrze piszesz,jak jedna nic nie napisze to druga tak samo. Ale ja się poprawię,M nie ma to i więcej czasu mam na komputer. Dorek robi wieelkie(jak dla mnie) postępy. Raczkuje,czasami wręcz zapierdziela jak go ktoś goni. Mały jak tylko usłyszy"ja cię mam,ja cię gonie" to śmieje się głośno i zasuwa na tych pulchnych nóżkach aż chodniki w przedpokoju zwija. Oczywiście wstaje przy czymś,obojętnie czy to fotel,łóżeczko,kuchenka czy stojący pies :) Bardzo ładnie robi kupki na nocniczek,jak tylko usłyszę że stęka zaraz go sadzam . Czasami przy zmianie pieluszki również posadzę go na nocniczek i zrobi tylko siusiu. Te Wasze rady pomogły,bo kupki mały robi prawie codziennie,przeważnie rano. Dzisiaj zauważyłam,że Doruś ma w końcu 8 ząbka,no teraz to będzie 4x4 he he. Co do darmowych próbek pampersów,to ja jeszcze ich nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! No ja też wpadłam się przywitać, też zaglądałam i zaglądałam i cisza, to też się nie odzywałam.... W sumie jeśli chodzi o mojego dzieciaczka, hmmmm to nadal cisza w eterze....Może, może jeszcze w tym roku, ale nie liczyłabym zbytnio....A jeśli chodzi o obiadek :-P to dzisiaj robię gołąbki, takie tradycyjne, zawijane w kapuście....:):) Od wczoraj jestem na urlopie, całe 10 dni laby :):) i bardzo się cieszę, bo od wczoraj ponoć zrobiła się tak gęsta atmosfera, że makabra. Jeszcze by mnie wywalili jakbym zaczęła pyskować. A tak może się uspokoi a jak nie to odbiję sobie.... Byłam w środę u gina, zrobił mi usg i co się okazało - kilka dni wcześniej jak byłam na monitoringu (usg robiła mi jakaś pielęgniarka) to zobaczyła w 12dc pęcherzyk 11mm - że tam nie ma żadnego pęcherzyka tylko jakaś pozostałość, jakieś ciałko żółte czy coś takiego i to mogło blokować wszystko, całe starania. Dostałam leki, żeby to wszystko oczyścić i powinno pójść z następną @. Zobaczymy. No i tak jak myślałam, dostałam receptę na zastrzyki - tym razem Merional, trochę tańszy. Powiedział mi gino, ze mogę go sobie nawet sprowadzić z Czech lub ze Słowacji - tam jest dużo taniej. U nas w Pl są po ok. 65-80 zł a stamtąd można przywieźć za 43 zł. Przebicie niezłe. Nawet już mam kuriera....:-D Mam nadzieję, że pomogą..... A co u Was.... Klaudia - jak oczko Duśki??? Milenka już lepiej ?? Annolia - Tobie się już humorek poprawił, wyjaśniło się co miało się wyjaśnić???? Ewelka - Ty też zniknęłaś, jak konkurs??? Wygrałyście coś..??? Tala - wyrko zakupione, teraz pewnie testujecie??? Aniu - zazdroszczę ci tej Barcelony.. Beata - Ty Babo byś się w końcu przeszła do lekarza Nikulam - jak Laura, wszystko w porządku...? Chmurko - Ty też gdzieś przepadłaś...jak Milenka No to skrobnęłam referacik....:-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala sie nie odzywa bo nie ma czasu,ma łóżko nowe to testuje z M. Może w przyszłym roku córeczka będzie miała rodzestwo hi hi Ale psia pogoda jaaa. Moje dzieciaki pojechały do kina,cała szkoła jechała,żeby 6 klasy mogły w spokoju pisać testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dorotko ---- tak się wyjaśniło, że będe się przez długi czas ciągać po sądach przez jedną głupią pindę i udowadniać, że nie jestem wielbłądem.... Pewnie i tak nie wygram, bo z urzędnikiem jeszcze nikt nie wygrał... Szkoda słów.... Milenka właśnie śpi 3 godzinę :) Ona mi teraz wstaje o 6 rano, ale za to o 9 idzie spać i śpi 2 - 3 godzinki. W nocy się jeszcze budzi, najczęściej tak o 12 - 1, ale już jej nie daję mleka, tylko herbatę albo wodę i zasypia. Dziewczyny przypomnijcie mi ten przepis na te kotleciki z piersi kurczaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko___Milenka lepiej nebulizator to świetna sprawa :) A Klaudia ma zapalenie bakteryjne oczu dostała krople i przez tydzien mam zapuszczać.No ciekawe może te nowe zastrzyki pomogą ale to chyba uciążliwe?ile razy na dzień?Kto Ci je robi? Mała____przyzwyczaiłaś się już do wyjazdów M? Wczoraj kupiłam oliwkę z Hipp pięknie pachnie.Ja dzisiaj gotuję rosołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia - nigdy nie wiadomo...Jak masz jakieś mocne argumenty to szansa jest. Najważniejsze to spróbować i się nie poddawać....:):) Podaję Ci ten przepis: - 1 podwójną pierś z kurczaka pokroić w kostkę - 1 łyżka majonezu - 1 czubata łyżka mąki ziemniaczanej - 2 jajka - 1 mała cebulka pokrojona drobno w kostkę -przyprawy do smaku (sól, pieprz, vegeta itp...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×