Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej!Ja jak zwykle na posterunku ;) Dorotka____to jakoś tak dziwnie @ po 24 dniach?to jakiej długości masz cykle? Chmurko___a Klaudia jeszcze budzi sie w nocy na jedzonko? Chciejka___nie dam Ci spokoju!Wyłaż z nory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie zjadłam kolację i idę oglądać Tzg dla zabicia czasu bo M nie ma.Naleję sobie lampkę winka i mi jakoś wieczór zleci.Dzieci juz śpią więc mam wolne :) Milenka dokucza strasznie całymi dniami chce być u mnie na rękach i nie daje mi wyjść z pokoju chyba na żabki taka markotna?Najgorszy ten pierwszy potem kolejne jakoś szybciej idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, dobrze, że to wyjaśniłaś, bo miałam z tym problem:) Dorotko, przykro mi, że się nie udało. Dlaczego masz taki krótki cykl? Beatko, zrobiłaś test? Daj znać, bo się martwię. Ta blizna po cesarce może Ci się otworzyć w kolejnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a wy gdzie uciekłyście?:( my dziś cały dzień w domu:( pogoda brzydka ,pada i wieje:( Maja dalej ma kaszel i katar:( dziś 1 dzień mojej diety :) Ania ,Mała i Ewelka jak wam idzie z dietą? dużo już spadłyście z wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tala____zaczynasz diete dukana?Super niania schudła na niej 18 kilo.Też się muszę wziąć za siebie bo jem byle co i ciągle...waże pewnie z 62...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala ja mam już swoją wagę i jem troszkę więcej niż powinnam,teraz ta 18-stka siostry wrrrr. Ale jak M wyjedzie,to zaopatrzę się w proteinki i będzie oki. Czy dużo schudłam....nie tak jak niania :D ale jakieś 4 kg. Jak się wezmę za siebie to pewnie te 4 kg uda mi się zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babole! No jestem wreszcie! Z Milenką już całkiem dobrze. W sumie to w ogóle nie widać po niej że jest chora :) Energia ją rozpiera. Jeszcze do środy będzie brać antybiotyk. Klaudia ---- no zgadłaś z tymi gośćmi :) Niedziela u nas zwykle wygląda tak samo. Rano do Kościoła, potem do mamy na obiad, a po południu zwykle ktoś wpada :) Tym razem teściowie :) Co do okularków, to uzbrój się w cierpliwość :) Na pewno po jakimś czasie Lenka będzie coraz dłużej nosić okularki. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tak jak z moim przyzwyczajaniem Milesi do nowego smoczka... Skończyło się na tym, że mam dziecko bez smoczka. Nawet nie wiem gdzie on jest :D Jak już się z nim oswoiła, to dostała tego kataru i ciężko jej było oddychać ze smokiem w buźce. Wyrzucała go od razu i teraz wcale go nie weźmie... Beata ---- a w ulotce tego testu nic nie pisało na temat tych dwóch kresek na początku? Ja na twoim miejscu poszłabym czym prędzej do gina, bo coś Ci się ewidentnie namieszało... Kiedy ta nieszczęsna rozprawa o ograniczenie praw? Co zrobisz? Ania --- może to jednak wina tych obiadków... Co powiedział ten PL lekarz? Pociesz się, że tu też są różni lekarze. Większość do konowały, tylko nieliczni potrafią pomóc. Nikulam --- to pewnie Laura lubi te wizyty u logopedy :) Moja mała największą frajdę miałaby niewątpliwie z tego wkładania łapek w kisiel :D :D :D Mała ---- jak z kupkami? Coś pomogło? Dorotko --- przykro mi ze jednak nic tym razem :( Ale bardziej przeraża mnie to dalsze trzymanie kciukasów, bo mi posinieją :P Ale i tak ich nie puszczę!!! Póki nie zobaczysz fasolki na usg, będę trzymać i basta! :D :D :D Fajnie, że tak na luzie do tego podchodzisz! Ostatnio rozmawiałam ze znajomą. O drugie dziecko starali się 2 lata.... Mówiła, że żałuje, że tak emocjonalnie do tego podchodzili, bo sypialnia stała się miejscem pracy, a nie bliskości małżeńskiej... Mówiła, że powoli już nie mogła na męża patrzeć... Pocieszające jest w tej historii to, że się w końcu udało. Teraz mają śliczną kruszynkę :) Też ma na imię Milenka :) Jest 6 tyg starsza od mojej. Tala --- ile kg masz w planie zrzucić? Życzę wytrwałości w diecie :) Jak Majka? Kaszel zelżał? Spacerku --- jak Ci idzie pisanie? Co porabia Twoja mała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaczynam dietę Dukana :) lekarka mi poleciła ją jak byłam z moimi plecami :( ile chcę spaść z wagi ILE SIĘ DA:) mam niestety sporą nadwagę i nie mam nic do stracenia:) bo ja naprawdę jestem dużaaaa baba :) ale ile ważę nie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia miałam niebywałą okazję dać małemu śliwkę na siostry 18-stce. było takie pyszne danie"śliwka ze schabem w galarecie. Wzięłam na talerz dwa plasterki,mały wsunął aż miło,potem zjadł troszkę torta,klopsika gotowanego i .....nic. To mnie brzuch rozwaliło i na drugi dzień rano w toalecie dużo zostawiłam,a mały od 3 dni nic !!!!! Wody bez cukru nie chce pić,z cukrem też nie,jutro spróbuję z miodem,chociaż jak dałam mu w dzień to też się krzywił. W Lidlu kupiłam mu 2 dania ze śliwką,miał to na 2 razy i nic. Nie robi kupki już 3 dzień :( Wiecie co? A czy te herbatki Hipp albo Bobovita nie szkoda,jak się je podaje dłuższy czas? Dorkowi smakują te z dzikiej róży i jakaś z pomarańczą była. Teraz jak się skończy herbatka to kupię taką dla noworodka,z koperkiem i rumiankiem. Myślałam też nad mlekiem,może by inne kupię,bo akurat dzisiaj rano dałam mu ostatnią porcję. Mam uprzedzenie do lekarza,bo wiem,że zaleci dietę jakąś,albo każe wciskać w małego coś,czego on nie lubi i co będzie wypluwać. Oni tylko takie metody polecą,bo lepiej poradzić innej matce dręczyć swoje dziecko. Jestem ciekawa czy są tacy sami,jeśli problem dotyczy ich dziecka !!! Szczerze w to wątpie. Kupię inne mleko małemu,chyba nic mu nie będzie,brzuszek go nie będzie bolał co? Zmiana mleka to rewolucja dla żołądka,kupę musi zrobić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała___a jakie mleko mu dajesz?spróbuj wodę .letnią z miodem na czczo. Moja Lencia śpi już 3-ią godzinę i rano do 8-ej pospała aż dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Chmurko test właśnie taki był jak pisałaś ajpierw sie zabarwiły 2 kreski a później została 1 to był chyba bobotest bo nie mieli innego. A ja wczoraj sie znalazłam w szpitalu zwolniłam sie z pracy przed 20 i pojechałam do szpitala wyskoczył mi krąg szyjny i tak mnie zaczeło boleć ze aż słabo mi było temperature dostałam i myślałam ze padne trupem. Zrobili mi prześwietlenie lekarz mi ruszał głową jak mocno i głośno chrupło i chyba juz jest wszystko na miejscu bo mniej boli. A mój syns strasznie mało spi jak ze 30 minut dziennie sie mu do to sukces. Dorotko przepraszam ze nie odpisałam na sms ale nie kupiłam arty do tel. io nie mam jak odpisać dpiero przed pracą kupie to coś napisze. Zaraz ide do pracy i bede sie kończyć z bólu jak podźwigam troche tak jak wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio małemu podaje Nan2,dzisiaj będąc w Kauflandzie niewielki miałam wybór,bo tylko Bebiko,Gerber i Nan w puszkach. Bebiko mały już jadł i było gorzej niż z Nanem,kupiłam więc Gerbera mleko. Pierwszy raz widziałam takie cuś :) Myślałam,żeby Bebiko wziąć,może teraz byłoby inaczej i jest to jednak bardziej dostępne niż te Gerbera ale eee tam,najwyżej będę ściągać z internetu kartonami :D Kupiłam też suszone śliwki Gerbera,później podam Dorusiowi. Teraz przygotuję mu jabłuszka smażone w garnuszku,sparzyłam też herbatę rumiankową,kurcze mam nadzieję,że się coś ruszy. Na forum wyczytałam,że można też podawać Lakcid albo Lacidofil 2x dziennie żeby wyregulować pracę żołądka. Beata,jeja Ty to masz przygody ja pierdziele :( Jutro rano o 5 jadę odwieść tatę do Szczecina,niestety zabieram M i małego ze sobą. Mały dobrze znosi podróże,więc nie będzie problemu. Mam już czajnik samochodowy,więc kawka w podróży będzie suuuuper smakować :D W jedną stronę mam ponad 360 km,więc nie będzie mnie cały dzień w domu,muszę zaopatrzyć się w jedzenie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała___dla mnie mleko Gerbera jest beznadziejne mała miała po nim zaparcia i jest takie jakby wilgotne za to bebiko jest fajne sypkie no ale może akurat Doriankowi spasuje a i pediatra mówiła mi na zaparcia tarte surowe jabłko. Annolia___ślicznotka kochana!jak pięknie raczkuje i stoi!!!a moja....nie potrafi na kolankach uklęknąć i koniec w dodatku nie chce sie niczego trzymać...widzę że nasze córcie mają identyczne grzechotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem Kobietki :-D :-D Klaudia - cykle mam raczej 28-30 dniowe. Wcześniej coś mi się popierdzieliło i miałam 35dc....Dzwoniłam do gina i na przyszły piątek mam usg - zaczęłam znowu brać CLO Annolia - nie musisz tych kciuków trzymać cały czas, wystarczy w okolicach testowania.....Dzięki :-D :-D Wiesz, trochę czasu mi to zajęło, a wcześniej to było morze wylanych łez. Nawet M zauważył zmianę reakcji....:-P Świetne te fotki Milesi...i jak świetnie pomyka na czworaka. A powiedz mi czy ona jak stoi tak w łóżeczku to Wam nie wypadnie? Może powinniście jej obniżyć materac.... Beatko - nic się nie stało przecież....Jak się czujesz. Ty to masz przygody, nie zazdroszczę...:(:( Mała - zadowolona siostra z pościeli....? Idę pomału się kąpać o jutro do pracy, dzisiaj miałam wolne ale jestem zmęczona jak cholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Ja tylko na chwile,bo zalatana jestem. No wiec pani doktor zrobila usg,obmacala brzuszek,osluchala. Stwierdzila,ze wszystko jest ok i ze widocznie Sebciowy brzuszek nie trawi jeszcze obiadkow po 8 miesiacu i mam wrocic do tych po 6tym i za miesiac dac znowu te po 8. A Irl pani "doktor" kazala robic wszystko tak jak robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała --- spróbuj podać rumianek z miodem. To nie zadziała tak od ręki, trzeba podawać jakiś czas. Na mleko dzieci różnie reagują. Co jednym służy innym szkodzi. Na początku dawałam Bebiko, ale wtedy zaczęły się kłopoty z kupką, zmieniłam na NAN i dostała jakiejś wysypki. Ostatecznie zostaliśmy na Bebilonie i wszystko jest ok. Siostra bratowej podawała wszystkim dzieciakom Bebiko i nic się nie działo. Lekarza nie zawsze warto słuchać jak chodzi o poradę. Znajomej dzidzia też miała problemy z kupką, to ich lekarka powiedziała, że niemowlak ma prawo 2 tygodnie nie zrobić kupki.... ! Szok! Jak było na imprezie??? Beata --- kurcze kobieto uważaj na siebie! I nawet mimo takiego urazu nadal nie pójdziesz na L4???? Kobieto Ty się wykończysz!!! Klaudia --- urwanie głowy mam z tym raczkowaniem. Mała zasuwa jak małe autko :D Najchętniej biegnie do tego czego nie może dostać, czyli do kabli, butów, gazet i firanek :) A jak ją kładę do spania to do razu wstaje. Znów ją kładę, to krzyczy i znów wstaje i tak w kółko :D Twoja od razu będzie chodzić. Tak jak córcia koleżanki... pomnęła etap raczkowania i do razu przeszła do konkretów :D Dorotka --- kcikasy chyba raczej wypada trzymać w dniu owulki, a z racji tego, że nigdy do końca nie wiadomo kiedy to, więc trzymam cały czas ;) I nie puszcze!!!! Co do łóżeczka to nie wypadnie, bo ma barierkę na wysokości piersi. Fotki zrobione są z góry i tak to wygląda. Ale Twoja troska jeszcze bardziej mobilizuje mnie do trzymania tych kciuków. Będziesz świetną mamą... Ania --- mam nadzieję, że powrót do poprzednich zupek pomoże. Dobrze, że ten lekarz bardziej kumaty. Kiedy przeprowadzka? Tala --- racja, nie planuj ile kg chcesz zrzucić, tylko pochwal się nam jak już waga poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Annolia____w sumie to dla mnie nawet lepiej że nie raczkuje bo wszędzie by weszła ;) Ja zawiozłam Klaudię do przedszkola a Lenka śpi zaraz będę zmieniać pościel i muszę ogarnąć mieszkanko. Dorotka___nie mam pojęcia co to jest CLO?Gdzie pracujesz że tak długo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):) Klaudia - CLO to Clostilbegyt - lek stosowany przy stymulacji...Powoduje on rośnięcie pęcherzyków, które samoistnie to się nie chcą u mnie pojawiać....Czasami do tego dostawałam jeszcze Pregnyl - już na pękanie pęcherzyków...Mam nadzieję, że coś wskóram. Pracuję w handlu :(:(:(:( i dojazdy do Warszawy zajmują mi codziennie ok. 3 - 4h w obie strony...Totalny odlot... Annolia - to w takim razie 3maj te kciukasy w przyszły piątek za mnie.....Mam nadzieję, że usg wykaże nadchodzącą owulkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, i cykl sobie tym wyregulowałaś? Ja brałam Dostinex. A dojazdów nie zazdroszczę, ale Cię rozumiem. Na 4. roku dojeżdzałam 4,5 h i byłam wiecznie zmęczona i głodna. Nie masz możliwości pracowania bliżej? Ile człowiek wyda na dojazdy, nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - nie, nie!!!! cykl miałam kiedyś wyregulowany Luteiną i Orgametrilem. Bo wszystko miałam w cały świat :(:( a Clostilbegyt biorę od 2 do 5dc na wywołanie owulki...Bo te moje cholerne pęcherzyki w ogóle same nie rosły....A odkrył to dopiero w styczniu ten gin, do którego chodzę....Bo moja była p. dr nie pomyślała o tym, żeby sprawdzić czy owulka u mnie występuje.... Pewnie jakbym się postarała, ruszyła w ogóle to pewnie znalazłabym prace na miejscu, ale teraz to chyba nie ma sensu.....ja się dalej łudzę, że niebawem mi się uda i siedzę tam twardo....:-P Fakt - dojazdy zajmują mnóstwo czasu, no i trochę kasy tez...:(:(:(:(:( ale już się przyzwyczaiłam. Wsiadam do pociągu, łapę miejscówkę i prawie 50min. drzemki....:) Ale się rozpisałam, jak zwykle zresztą....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - buziaki 😘 dla Klaudii z okazji 10 m-ca, niech Wam zdrowo rośnie Kruszynka 🌼 Beatko - dla Arturka również najlepsze życzonka z okazji 9 m-ca, zdrówka dla Niego 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, napisałam, co miałam. Padam. Już mi się nie chce nic pisać. Arturku Mamusi Beatki, obyś był zdrowy i wesoły, niech Cię Mamusia rozpieszcza:D Dorotko, Klaudunia dziękuje Ci słodko przez sen🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, chmurko---z okazji miesięcznicdla waszych Maluszków duuuzo zdrówka bo ono najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wszystkiego naj dla jubilatow :) Glowa mnie zaczyna bolec..musze kawe wypic.Chce ktos? Wkurzaja mnie ci posrednicy przez ktorych wynajmujemy.Widzialam wczoraj,ze z tej drugiej chaty sie wyprowadzali,podeszlam i zapytalam czy juz zwalniaja chate,a oni ze tak.To zadzwonilam do posrednika,ze oni juz po przeprowadzce i czy mozemy dostac klucze np w sobote.A glupie babsko sie upiera,ze oni w piatek sie wynosza.Tlumacze jak chlop krowie na rowie,ze nie,bo z nimi rozmawialam. A ta dalej swoje,ze zaleznie od tego jak sie uwinie ekipa sprzatajaca to moze dostaniemy klucze w sobote...wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny:) Zdrowka milosci i bycia grzecznymi dla rodzicow zycze Jubilata:) Wszystkiego najlepszego!!! Ania To macie przeboje no ale on tacy tu niestety sa zacofani. Ja sobie siedze w domciu pije kawke pozniej jak ni ebedzie padalo to sie na spacer przejde. Wlasnie mi sie @ skonczyla wczoraj jaka ulga:) milego dnia Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, biore udzial w kampanii dotyczacej pieluszek Pampers Dry Max. Na stronie www.pamperspremium.pl/index.php/zamow-probke.html jest mozliwosc otrzymania dziennej porcji pampkow i przetestowania razem ze mną. Haslo dzieki któremu wyslą wam pampki to: Dry max Prosilabym bardzo abyscie napisaly mi co myslicie o nich, musze w zamian za pampki zebrac opinie o nich. Dziekuje Wam z góry za wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×