Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Nikulam mi to pewnie nie wysla..hehe Sebciowi wychodzi 1 zabek!!! :D Ale sie ciesze.Najpierw zobaczylam taka jakby ciemnopurpurowa kreske,jakby dziaslo peklo.Pare godz pozniej pomacalam i cos twardego poczulam,wzielam lyzeczke i postukalam :D Ciekawe kiedy caly wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---kto wie:) tam można wybrac kraj, wiec nie tylko w Polsce wysyłaja (przynajmniej w teorii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia dla wczorajszych solenizantów! Nikulam -- zamówiłam tę próbkę :) Ciekawe czy coś przyślą, czy to tylko zbiórka danych adresowych i zapchają mi skrzynkę reklamami :P Ale co tam i tak mi codziennie przychodzi cała masa reklam... Anka --- gratuluję ząbka!!! :) Moja ma na razie 2. Wyszły w dwie kolejne niedziele, a teraz cisza. Milence nie robiły się dziąsełka czerwone, w ogóle nie było widać żadnych zmian w barwie. Jak szedł ten drugi ząb, to zrobiła się taka biała kreseczka a na drugi dzień był zębol :D Dziewczynki byłam wczoraj na kontroli u pediatry i nie uwierzycie, ale Milenka nadal musi brać antybiotyki! Wszystko przez to, ze poprzednia lekarka zapisała jej bardzo malutką dawkę i w ogóle nie podziałało! Przez niedouczoną babę muszę kolejne 5 dni truć dziecko chemią! Wkurzona byłam jak nie wiem.... Zastanawiałam się nawet, czy podawać w ogóle tę nową serię antybiotyku. Mała już w ogóle nie daję po sobie poznać choroby. Jest wesoła i energia ją rozpiera. Jednak podaję jej, bo boję się, że choroba nadal drzemie w niej i potem zaatakuje ze zdwojoną siłą. Teraz sobie śpi juz od prawie 3 godzin! Ciekawe co ona będzie w nocy robić????? Pewnie znów pięć razy będę ją gonić po łóżeczku i kłaść z pozycji stojącej :P Ona mi ostatnio wstaje o 5 i już nie zasnie. Dopiero tak około 9 - 10 rano. A ja oczy na zapałki i muszę funkcjonować do 23, bo o tej godzinie podaję jej leki. Dziś mi piekarnik po przełączała! Temp przekręciła na 0. A ja przed obiadem włączyłam nie patrząc i jak już wkładałam zapiekankę do pieca, to się okazało, że w ogóle nie zagrzany:D Kuchnie mam na takim podwyższeniu (dziwactwo, które w tym domu było i musiało tak zostać), ale mała szkraba już opanowała ten schodek i bez problemu podpełza do pieca, łapie się uchwytu, wstaje i kręci gałkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia---mam nadzieje,że przyjdą! napisz prosze potem pare słów jak je oceniasz, z góry dziękuje! Biedna Malutka, miejmy nadzieje,ze chociaż jej pomogą w końcu te lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ja jestem za tym by brać antybiotyki jednak do końca,niebezpiecznie jest przerywać w trakcie mimo,że wydaje się,że choroba mineła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczynki Dziękuję za życzenia dla Klaudii! Wczoraj wróciłam z zajęć i padłam spać. Odwykłam od wczesnego wstawania, tak już mi się nie chce:) Anka, jak ząbek Sebka? Annolia, jak córcia po nocy? Beatko, Twojemu Arturkowi wszystkiego najlepszego! Jak rośnie, co u Was? Mam nadzieję, że z podejrzewaną ciążą sprawa zakończona? Klaudia, moja dzidzia budzi się na karmienie, ale już nie codziennie. Różnie bywa. Dziś chciała jeść dopiero o 6.00. Lola, co z kursem językowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma organizm jak stal,nic go nie zniszczy. No bo kurcze jak można nie zrobić kupki po różnodajnym jedzonku,mieszaniu tłustego z wodnistym,podawaniu dużej ilości płynów,zjedzeniu całego słoiczka śliwek(Gerber),piciu na czczo przegotowanej wody z miodem???? No jaki organizm by się nie poddał? Wczoraj już zrezygnowana podałam małemu czopka,po którym zrobił ZNOWU twardą kupę !!! Nie przejmowałabym się,gdyby mały robił kupki co kilka dni luźne a nie twarde jak u królika. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.Na pewno będę podawać mu na czczo wodę z miodem-bo po nocy wypija ją bardzo chętnie. Co jakiś czas będę mu kupowała te śliwki Gerbera,w końcu może się coś ruszy nie? Zmiana mleka nic na nim nie robi,widocznie smak ma bardzo zbliżony do Nan. Ale mamy pogodę co? Zimno,deszczowo,drzewa od tego wiatru są już gołe,liści nawiało,że gruba warstwa zakryła trawnik. Lecę bo Dorek coś płacze,M sobie nie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Chmurko Co z kursem no bylam na 1 lekcji a druga dopiero mamy 1listopada bo teraz 25 jest Bank Holiday czyli swieto tutaj.Takze jeszcze mam tydzien na powtorzenie tego co sie uczylismy i zrobienie zadania:) bo zadal Nam zadanie domowe,kurde jak ja sie glupio czuje szkole juz dawno skonczylam a teraz znow sie ucze,no ale coz moze mi sie cos troche ten ang przyda w PL.Napewno nie bede mowila tak jak moj M bo to dopiero poczatki ale cos kumam to jest dobrze:) znam cyfry alfabet i rozne slowka takze nie jest zle,a konczac ten 1 etap tzn u nich to jest 3etap to trzeba umiec 900slowek.Hmm no zobaczymy:) A mnie ostatnio zawialo bo umylam glowe i nie dosuszylam i wyszlam na pole i chycilo mnie kolo prawego ucha takze mam posmarowane takim rozgrzewajacym i troche pomoglo od wczoraj bo jak otwieralam usta to bolalo i troche jeszcze boli mam nadzieje ze przejdzie. To tyle co u mnie.Wlasnie siedze sobie iszukam roznych rzeczy na necie:) Pozdrawiam Was wszystkie.Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej przerwie :) nawet nie wiem co u was,bo czasu nie mialam zeby czytac,wiec nie odniose sie do kazdej z osobna. Ale napisze co u mnie.Agnieszka rosnie wazy juz 4500 kg i ma 58 cm.Jestesmy po 1 szczepieniu,kolejne 2 grudnia.Chrzest mielismy 9.10.mala imprezka w domu bylo chyba 13 osob. Nadal karmie piersia.Mala jest cudowna..malo placze,duzo spi,juz sie usmiecha swiadomie.. Ale mamy tez problem.Bylismy u ortopedy i po usg bioderek okazalo sie ze,aga ma dysplazje biodra lewego.Wynik 2a=57 stopni,niby mala roznica do normy(jest chyba 60) ,ale kazal kupic poduszke frejki i mala ma w tym byc 24/h przez 2 miesiace !!! tylko do kapieli i przewijania jej to sciagac.Masakra chcialam isc do 2 lekarza,ale ten jest naprawde dobry wszyscy ktorych znam chodza do niego..mamy byc w srode u niego zeby pokazal jak to cholerstwo zakladac.Zalamana jestem jak ona ma w tym byc :( czy znacie sie na tym..mam na mysli normy grafa..czytalam na necie to pisali ze to jest dysplazja fizjologiczna i nie nadaje sie do leczenia inni mowia ze tak i jestem w kropce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, nie znam się na dysplazji, bo nie mieliśmy z tym problemu, ale miło, że się odezwałaś. Rozumiem, że mała ma miesiąc? Jak się czujesz? M pewnie dumny. Będzie córeczka tatusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko nam po pierwszym badaniu wyszły wyniki Alfa 58 i55. Oba bioderka 2a tzw "niedojrzałe". Nie wiem czemu od razu ten lekarz takie ostre środki podejmuje. Nam zalecił wkładanie dodatkowej pieluszki złożonej na 3, tak aby była do kolanka do kolana i nóżki były bardzo szeroko. Milenka miała to tak przez miesiąc i na następnym badaniu wszystko było w najlepszym porządku. My pierwsze badanie robiliśmy jak Milenka miała 6 tyg. Super że się w końcu odezwałaś :) Daj jakieś nowe fotki na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nikulam____dzięki za próbki chętnie skorzystam :)Jak trafiłaś na promocje? Chciejko___zgadzam się z Annolią spokojnie ja bym poszła do innego specjalisty bo co dla jednego jet dysplazją dla drugiego jest ok.Nie panikuj zakładaj profilaktycznie pieluszkę tetrową na pampersa albo i dwie lub możesz kupić w aptece gotowe pieluszki rozpórki takie kolorowe na szelkach. Ania____gratuluję Sebciowi i Tobie czyli pierwszego macie za sobą?teraz już szybciutko urośnie i pewnie za chwilę będzie drugi.My jeszcze sie szczerzymy bezzębnym ale rozbrajającym uśmiechem ale też strasznie dokucza na ząbki Lenka. Mała_____idż do pediatry niech Ci wypiszę debridat w zawiesinie ojej Lence pomogło to syrop na wyregulowanie pracy jelit mieliśmy ten sam problem i nic nie radziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ---Dorian twardy facet! Po mamusi! :D Może po jakimś czasie podawania tych różnych specyfików w końcu kupki się unormuja. Nikulam -- jak dostanę i wypróbuję, to dam Ci znać :) Chmurko --- w nocy jak zwykle, pobudka o: 12, 1 i 4... Na szczęście za każdym razem tylko na chwilę. Jedynie o tej 4 szalała godzinę:( Całkowicie to wstała o 6:20. Z kim Klaudię zostawiasz kiedy masz zajęcia? Z M czy teściowa pomaga? Ja jutro jadę po chodzik do mamy, bo się z moją szkrabcią już nie da... Otwiera szafki, szuflady i co chwila gdzieś zahacza głową :( Jak widzi że po nią idę to ucieka nie zważając oczywiście na przeszkody... Pełza po całym domu. W chodziku przynajmniej będzie bezpieczna. Teraz jej dałam do zabawy metr krawiecki i siedzi sobie z nim na kocyku :D Przynajmniej chwilę jest w jedynym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, nie pospałaś sobie... Weź, jakbym ja miała się nie wyspać, to czułabym się nieszczęśliwa. Ostatnio nie lubię wstawać. Dzidzia za to lubi:) A zostawiam ją z babciami. Od tego w końcu są:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko --- co mam zrobić... :( Nie budzi się z głodu, bo mleka nawet nie tknie. Mam jeszcze nadzieję, że jej to przejdzie wraz z chorobą... Fajnie, że masz babcie pod ręką :) Ja mam do babć niestety daleko... :( Ile ci jeszcze tego jeżdżenia zostało? Ostatni semestr, czy jeszcze 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny.Przed chwila dzwonilam do tego lekarza i zapytalam czy jest inne rozwiazanie np szerokie pieluchowanie ,ale powiedzial,ze on dalej podtrzymuje to co powiedzial,ze niby to bedzie dla niej najlepsze.No coz koszt poduszki 50 pare zl wiec nie majatek..jak nie bedzie sie bardzo meczyla to jej to zostawie i usg ma i tak miec robione za jakis czas wiec zobaczymy czy jest poprawa. gdyby nie byl tak ceniony to napewno poszlabym gdzie indziej,ale on kurde naprawde ma dobra renome. Pogadam jeszcze z M i zdecydujemy razem co zrobic.. A zdjecia ..musze jej porobic nowe bo troszke w tym temacie jestesmy do tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, jeżdżę do czerwca 2011, ale tych wyjazdów jest znacznie mniej niż na 4.roku. Wtedy to był sajgon. Teraz rozkoszuję się wolnym czasem i mam satysfakcję, że przetrwałam tamten okres. Cieszę się, że urodziłam na studiach, bo za rok chcę iść do pracy, a dziecko będzie częściowo odchowane. Tylko żeby tę pracę znaleźć... Jak Twoja mała teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze zdrowie dziewczyny,piję sobie szampana Michael Angelo,kto lubi? Ja go uwielbiam :D Doruś dzisiaj zrobił kupkę,znowu,ale się cieszę :) Nie było mocnego parcia,płaczu,tylko raz stęknął i kupka była. Tak jak piszecie,muszę podawać mu to co dotychczas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko słuchaj się lekarza. W końcu to specjalista i na pewno leczenie będzie skuteczne. Twoja córcia jeszcze nie będzie się buntować ;) Ale tez się nie przejmuj zbytnio tym, bo to żadna wielka wada. Czytałam że większość dzieciaczków w tym wieku tak ma i zawsze jest to w 100% do skorygowania. Chmurko --- zTwoim zawzięciem na pewno znajdziesz prace! :) Obyś tylko nie miała tak daleko... Milenka sobie śpi.... Ciekawe jak długo? :P Mała --- widzisz! Jednak pomogło! Trzymaj go na takiej "diecie" i chyba się powinno unormować. Co to za okazja z tym szampanem??? Kupkę oblewacie??? :P Nie ważne... Polej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No tak wczoraj tak się spiły szampanem że dziś żadna nie chce się pokazać...ech...babole ładnie to tak? Moja mała przestawiła sie i spi mi tylko 2 razy w dzień i z trudem zasypia podejrzewam że to wina zabkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki U mnie ładna pogoda słoneczko świeci ale i wieje wiatr zimny zaraz idziemy na spacerek :-) Dziękuje za życzenia dla Arturka Chmurko ucałuj odemnie Klaudusie z okazji ukończenia 10 miesiąca :-D Chciejko moja córcia miała też krzywo bioderka i lakarz kazał dawać pampersa i 2 pieluszki tetrowe i to nam wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co moja przyjaciółka od podstawówki zaszła w ciaże ale jak narazie jej nie planowali z mężem i ona sie troche załamała bo zmieniła teraz prace i ma na pół roku umoew i wiecie co poszła we czwartek do gina i pokazywał jej dziecko jakie fajne itd.... to miała 12tydzień i 4 dni i tak jeździ sobie gin po brzuchu i patrzy a tu sie okazało ze ciaże ma bliźniaczą koleżanka nie mogła uwieżyć i tak jej gin pokazywał że jedno spi a 2 skacze :-D teraz to ona sie już kompletnie załamała szok niedość że nie planowane to jeszcze ma gratisa hi hi hi. Ale ja uważam ze dobrze bo dziecko bedzie miało rodzeństwo a ona chciała mieć tylko 1 dziecko. Nie zazdroszcze jej tylko jak bedzie cierpiała z bólu kręgosłupa bo 2 lata temu miała wypadek i kręgosłup złamany w 3 miejscach miednice poprzestawianą i wiele innych obrazeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia z tym antybiotykiem to wcześniejsza lekarka przegieła jak mogła dac za słaba dawke przecież wiedziała ile mała waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, Klaudia----dzieki! mam nadzieje,ze do Was dojda i napiszecie czy się podobaja. Klaudia---kolezanka mi o tym powiedziała. Beatko-a ja nawet troche kolezance zazdroszcze, chciałabym miec dwie Laurki, nawet takie chorowite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ale się dzisiaj nie wyspałam....nic mi się nie chce...za to moja dzidzia niezniszczalna ;) w nocy sie budzi i nie śpi 3 godz.Chyba pojadę z nią dziś do lekarza bo nie podoba mi się jej oddech tak jakby miała coś na oskrzelach. Nikulam___jak do mnie dotrą to na pewno napisze opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u lekarza na kontroli z Milenką i wreszcie wszystko ok. A tak nawiasem, to ta poprzednia lekarka znajomej też taki numer wywinęła z antybiotykiem, tylko wtedy to było 2-miesięczne dziecko i skończyło się szpitalem(!!!), bo choroba się rozwinęła do zapalenia płuc.... Beatko --- super "gratisa" dostała Twoja znajoma :D Pewnie będą się cieszyć podwójnie, ale jak trochę ochłoną. A co u ciebie? Klaudia --- byłaś u lekarza z Milenką? A jak Ci idzie z okularkami? Lenka się już trochę oswoiła, czy nadal je zdejmuje? A reszta Bab gdzie????? Mam tu winko.... czerwone, półsłodkie.... Siedzę sama, Milesia śpi a M nie ma.... A samej pić nie lubię.... Której polać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny:) Co tam u Was slychac.Ja musze sie Wam pochwalic ze wlasnie nie dawno wrocilam od kolezanki farbowalam sie na kruczo czarno:) i pasemka bordowe,ale fotke zrbie jutro przy swietle dziennym bo tak to tak za bardzo duzo nie widac:) Ale sie ciesze bo ostatni raz farbe czarna mialam 7-8 lat temu farbowana ale sie bardzo dobrze w tym kolorze czuje. Milego wieczoru ja zaraz ide na M jak Milosc:) milej nocki wszystkim:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×