Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Byłam dziś u lekarza z Milesią, bo rano miała 38,3 gorączki W nocy mało spała, płakała. Nie chciała mi pić herbatki ale o dziwo wciągnęła 3 porcje mleka. :( Katar niby przeszedł, ale ma zapalone gardełko i zaczyna pokasływać... Dostała antybiotyk. Wszyscy w około chorzy i niestety ona to też złapała :( Dziewczyny na zaparcia mi lekarka poleciła zaparzyć lekki rumianek i posłodzić miodem. Pomogło. Miała wtedy jakieś 3 miesiące. Teraz już cały czas daję jej do picia rumianek. Uwielbia go. Mała----- mleko może zatwardzać. Bratanica miała cały czas problemy z kupką. Ona ma już ponad 3 latka, ale nadal dawali jej Bebilon do picia. Teraz dostaje już zwykłe mleko i problem znikł. Jak była mała to miała skazę białkową i dostawała ten Bebilon dla alergików i wtedy było ok. Jak jej zmienili na zwykły to się zaczęło Co do pościeli, to też uważam że jest piękna. Będzie musiała siostra bardzo dbać o pazurki ;) Choć myślę, że taka młoda dziewczyna to ma pewnie pazurki i pięty na medal, nie? Chmurko--- jeszcze nie próbowałam dawać jej pieczywa z dodatkami. Na razie wsuwa samo pieczywo chlebek, bułki, rogaliki i chrupki. Muszę sprawdzić jak zareaguje, jak jej np dżemem posmaruję :) Ona w sumie wciąga wszystko, no oprócz danonków... Pluje nimi dalej jak widzi :D Chmurko o czym piszesz pracę mgr? Klaudia --- u mnie tez dziś wstrętna pogoda... Napisz jaka jest reakcja Lenki na okularki. Ania --- wylazł już jakiś ząbek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia---jeju to nieźle ma Milesia diete posunięta do przodu:)Laura to tylko na słoiczkach i to na niewielu, powoli rozszerzam, zwłaszcza teraz gdy te suche placki uczuleniowe ma.Te chrupki kukurydziane próbowałam dac,ale pluje strasznie:) MaM NADZIEJE,Z EPO ANTYBIOTYKU PRZEJDZIE! u nas katar już mija,bardzo pomógł nam ten inhalator. My zaraz się zbieramy bo o 13 mamy logopede , potem czekamy tam godzine (mam nadzieje,ze Laura grzeczna będzie:) ) i rehabilitacja wrrr.....Nakarmiłam Laure 1 i 1/2 słoiczka dynia z ziemniakami i słoiczkiem gruszek wiliamsa to mam andzieje,ze wytrzyma bo tam z pewnością nic nie zje, choć mleko zabieram oczywiście. A jutro Laura na siki i krew :( + kontrola u dermatologa. Miłego dnia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babsztyle. Annolia biedna malutka,mam nadzieje,ze szybko jej przejdzie. Sebek jeszcze nie ma zabkow... Jak bylam u lekarza to mi zwazyla Sebka..Kopara mi opadla..7620...72.5 dlugi... Dzis bede dzwonic czy sa juz wyniki,bo kupa caly czas brzydka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :-D Jestem i ja :-D U mnie dzisiaj piękna pogoda, słoneczko świeci, ciepełko na dworze....Normalnie wiosna :-D :-D Beatka - i jak tam sytuacja się rozwinęła...przylazła @ ?? Ania - pakujesz się pomału, czy nawet jeszcze o tym nie myślisz?? Jak Sebuś? Mała - pościel super, na pewno siostra będzie zadowolona...:-D Chciejka - a Ty gdzie zniknęłaś??? Jak Agniesia, przesypia noce....nic nie piszesz.... Wiecie Kobitki, że wczoraj minął roczek jak zajrzałam po raz pierwszy na stary topik...Łojoj jak ten czas szybko leci..... Dzisiaj byłam na USG - mam 23dc hmmmmmmmmmmmmm no i mam przerośnięte endometrium 15mm, podwyższoną tempkę i mam czekać na rozwój sytuacji.....Być może, być może (tak wiem, wiem Annolia - MAM SIĘ NIE NAKRĘCAĆ!!!!!) no ale przecież nie byłabym sobą gdybym se nie narobiła po raz n-ty nadziei, nie...???? Niby wyczytałam (a jakże), że w drugiej fazie cyklu endo może mieć nawet do 20mm grubości....no i myślę czy wóz czy przewóz.....Z wcześniejszego obrazu USG - też w 23dc endo miało ok. 5mm grubości....Dziewczyny, przecież ja sfiksuję przez ok. tydzień..... Tak bym chciał, żeby nam się udało.....:-D Dobra, idę zająć się czymś pożytecznym.....narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko --- to może zrób bete.... Jeżeli coś sie ulęgło to powinno już wykazać... No chyba że jednak wytrzymasz ;) Nikulam ---- Milenka głównie je obiadki, kaszki i deserki. To rozszerzanie diety, to raczej takie eksperymenty. Niewiele mi zje takiej np bułeczki. Ale tak sobie ciumka :) Najbardziej to jej do gustu ta czekolada przypadła, ale z tego to się raczej nie ciesze ;) Jak wygląda wizyta u logopedy? Co logopeda bada u takiego malucha? Moja mała ostatnio nauczyła się mówić "ta ta"... Cały czas nawija ta ta, ta ta... co ciekawe właśnie w takim połączeniu po 2 szt :D M chodzi dumny jak paw :D Anka --- nawet jak nie dajesz deserków, to z kupka nie jest lepiej? Może to nie deserki? Sebuś chyba raczej taki drobniutki, co? Moja Szkrabcia tez chyba tak jakoś waży. Nie ważyłam jej ostatnio. Jakiś miesiac tamu miała ponad 7 kg. Dł też nie wiem, ale ciuszki na 74 są przykrótkawe. Jak pójdę na kontrolę po antybiotyku, to ją przemierzę i zważę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia - raczej powinnam wytrzymać...Ale kto wie, po mnie to się można wszystkiego spodziewać w tej kwestii....Najbardziej się boję tego cholernego rozczarowania....I tak mnie to ciągle zastanawia czy na podstawie tego endo można snuć takie przypuszczenia...Hmmm w kartę mam wpisane z dzisiejszej wizyty ciąża ---->> podejrzenie.... Tak wiem, wiem co sobie myślicie....Ja też :(:(:(:(:( No ale tak sobie myślę, ze jeśli miałabym się rozczarować to przecież nie po raz pierwszy i zapewne nie ostatni :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dorotko trzymam kciuki az mi sinieja :D Annolia no wlasnie nie...:o Dzis jest jakby ciut lepiej,ale byla juz jedna kupka ze sluzem-mala,ale byla... Dzwonilam do kliniki,ale wynikow jeszcze nia ma...masakra...chyba widza,ze to male dziecko wrrrr mogliby sie pospieszyc... Mala mlodym to sie takie posciele podobaja.Ja osobiscie mam alergie na znaczek playboya hehe Moze to dlatego,ze tu duzo malolat ma nawet w samochodach znaczki playboya...z reguly na rozowym tle...bleeeh Ale satynka no no..nie pogardzilabym,ale raczej taka bordowa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Klaudia jestem cały czas tylko chęci do pisania nie mam:( na 100% coś mnie rozkłada zakatarzona chodzę i głowa mnie boli :( ciągle leże i jakoś chęci na komputer brak Annolia i ja dziś z córką u lekarza byłam:( Maja kaszleć zaczeła od wczoraj ale całe szczęście nic poważnego :) dostała syropy i na spacery wychodzić możemy:) tylko znowu ma ten syrop Pulneo a ona tak go nie znosi ! jak sobie przypomnę jak kombinowałam ostatnio podając jej go to głowa mnie boli na myśl że znowu nas to czeka:( pogodę mamy brzydką pada deszcz :( miałam isc potem na zakupy i kupic małej buty na jesień ale jakoś chęci mi brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala, kurujcie się, dziewczyny. A ile godzin dziennie przesypia Twoja córcia? Beatko, jak test? Co u Ciebie? Annolia, dziś Klaudia ostro zajadała chlebek. Uwielbia dostać coś do łapki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerku Maja śpi całą noc bez pobudek no chyba że coś jej sie przyśni to wstaje i wtedy biorę ja do naszego łóżka , w dzień od ok 12 do 14 czasem od 13 :) różnie to bywa zależy jak wstanie rano :) bywa że budzi się o 6-7 wtedy idzie spac o 13 a czasem potrafi spac do 9 rano i wtedy idzie popołudniu później:)zazwyczaj przesypia 2 h ale bywa że potrafi 3,5:) mały śpioszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Co do okularów To lenka aby poczuła że ma je na nosie od razu zrzuciła nie lubi ich i sie nie dziwie.Chyba jest jeszcze za mała?będą próbować ją jakoś oswajać zobaczymy co wyjdzie?dobre i troche jak pochodzi. Chmurko____dziewczynki zdrowe póki co siedzę z nimi dzisiaj i jutro sama bo M w pracy wróci nad ranem i jutro tez po północy. O tej porze nikogo nie ma?chmmmm....dziwne...Może waś wywabię jak powiem że wstawiłam właśnie do piekarnika szarlotkę i idę parzyć kawusię??Kto chce? Nikulam___powoli możesz chyba dać do spróbowania jakąś drożdżówkę czy pączka Laurce?niech się oswaja z normalnym jedzeniem.Ja pierwszą córkę też praktycznie na słoiczkach chowalam do roku teraz już taka nadgorliwa nie jestem :) Anka___mojej Lence też się zdarzają kupki ze sluzem więc napisz koniecznie jak będziesz mieć wyniki. Nikulam___i jak Laura zniosła pobieranie krwi? Dorotko___jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Ne miałam czasu nic napisać włączałam kompa i nie miałam czasu napisać. Wiec tak @ nie przyszła kupiłam tabletki i biore dalej. Test zrobiłam i jak nakropiłam i płyną ten mocz to pokazały sie 2 kreski ale zaraz ta jedna zeszła i była 1 wiec niewiem co o tym mysleć. Chyba pojade dziś do apteki i kupie jeszcze 1 test i zrobie go jutro rano zobaczymy co pokaże. Jak myslicie powtażać ten test????????????????????????? Jeśli chodzi o chodzik to ja mam w domu bo mi siostra dała ale dałam pare razy małego tam tak żeby nogami nie dosiegał do ziemi tylko sie pobawił. Pani doktor od rechabilitacji kategorycznie zabroniła dawać Arturka do chodzika bo krzywi nóżki itd..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko to ja jak co miesiąc bede trzymać kciukasy :-D Mam dzis impreze firmową z ludzmi z mojej hali co z nimi pracuje ale nie idziemy bo nie mamy co z dziećmi zrobić. Wczoraj przysłali mi i M wezwanie do sądu na rozprawe o ograniczenie praw rodzicielskich M. Mam troche metlik w głowie i mi smutno bo jak zaczyna nam sie układać to zaraz jakieś pismo przychodzi i to wszystko psuje M jest zły i mu strasznie przykro płakał mi wczoraj że on chce mieć normalne prawa do małego. Ja bede sie starać zeby mu nie ograniczali praw bo dzieckiem sie zajmuje bardzo dobrze i nic małemu nie brakuje z jego strony no i M swoje zachowanie poprawił. Najdziwniejsze ze ja nie złożyłam pozwu o ograniczenie praw tylko idzie to z urzedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko----ja bym test powtórzyła, jeju ale numer jesli jestes w ciązy:) mój gin by mnie opieprzył, kazał czekac z zajściem przynajmniej rok po tym CC. Widocznie cos w tym chodziku "siedzi" skoro wszyscy ortopedzi i rehabilitanci sa zgodni:)Zaczeliscie już chodzić na te ćwiczenia? Metoda Vojty tak?Jak Mały znosi? Klaudia---nie chce dawac jej jeszcze takich eksperymentów jedzeniowych, dziś dermatolog też nam tego zabroniła, ma ewidentnie alergie tylko nie wiadomo na co, a testy mozna robic po 3 roku zycia. Teraz mam wprowadzac nowy produkt 1 na tydzien , czytać słoiczek i nawet jesli jest np. pora 2 % a pora jeszcze nie jadła to traktowac go jako nowy produkt i w tym tygodniu już nic nowego nie podawać. Jak suche placki wróca to odstawić żóltko, gluten z 3g narazie nie zwiększać, więc nie dla nas eksperymenty jedzeniowe.....:( Dawaj ta szarlotke!:) moje ulubione ciasto! Pobranie krwi zniosła bajecznie!nie płakała wcale mimo,ze za peirwszym razem wbili igłe bez efektu i musieli próbowac raz jeszcze. Moja Kochana grzeczna dziewczynka....Namęczylismy się za to rano ze zlapaniem sików:) tak malutko zaniosłam, pani przyjeła, mają dzwonić jakby było jednak zbyt mało bo dosłownie może z 1 ml złapalismy:) W piątek pierwszy taz po prawie 3mc ćwiczeń troche mniej płakała i nawet chętnie ćwiczyła, dostałyśmy pochwałe od rehabilitantki:) Annolia---jakiś czas temu opisywałam co robimy u logopedy:)Głównie sprawa tyczy się sposobów jedzenia, karmienia łyżeczką, musze przynosić łyżeczke która karmie(musiałam ją np. wymienić bo była zbyt miekka a trzeba w odpowiednim meijscu naciskac język i nie moze się wyginać)sposób karmienia ma dużo wspólnego z mową. Do tego duzo zabaw, puszcza jej np odgłosy innych niemowlaków, patrzy jak reaguje, czy i jakie dźwięki wydaje, bańki mydlane:)robi kisiel powrzuca drobne przedmioty i wkłada tam jej raczki...najwazniejsze to sposoby jedzenia i wydawane odgłosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam chyba powtoze ten test. mnie by gin tez głowe ukrecił jak bym była w ciazy. brrrrrrrrr ani mi sie nie chce myslec. To fajne te zajecia u logopedy. My jeszcze nie chodzimy cwiczyc dopiero ide do kontroli 25 pazdziernika i sie dowiem czy nadal trzeba by cwiczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia i nic nie wiemy...Wyniki sa i nic nie wykazalo..Pytam lekarki co dalej,a ona,ze nic-wode mam mu dac...nosz ku*wa..Jak wode jak go brzuszek boli? Dzis tylko do 14 byly 4 kupy...:(:( We wtorek jedziemy do polskiego lekarza.Wiecej do tych konowalow nie pojde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, nie wiem jaki rodzaj testu robiłaś, ale ja robiłam kiedyś taki, że w pierwszych sekundach zakreślają się dwie ostre linie po samym nakropieniu, wtedy znikają i dopiero czeka się na wynik. O to Ci chodzi? Oby. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, trochę mnie przeraziłaś. Tam nie ma normalnych lekarzy? Narzekają na Anglię, Ty na Irlandię. Ja się dziwię jak tam można normalnie żyć? Masz tam polskiego lekarza? Jak się czuje Sebuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co?Chyba nie ma..No ta idiotka mnie dzis z rownowagi wyprowadzila...Powiedziala,ze samo mu przejdzie...jak?cudowne ozdrowienie czy jak? 50km ode mnie jest polska klinika.nie ma pediatry jako takiego,ale jest ogolny..lepszy taki polski niz irlandzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anka____nie mam pojęcia co to może być?ale skoro badanie nie wykazało nic złego to może nie ma sie czym martwić?nie wiem?a nie dawałaś mu do jedzenia czegoś nowego?może to jakaś alergia...może nowe mleko? Annolia____gdzie Cię wcięło?pewnie znowu masz gości co? Beata___pewnie to to o czym Chmurka pisze ale dla pewności powtórz test poza tym zgłoś się do gina bo coś jest nie tak skoro @ nie miałaś. i ja muszę pójść na kontrol do swojego bo miałam byc w lipcu...musi mi zrobić usg piersi chce sprawdzić czy mam wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dostal tylko obiadki po 8miesiacu,...ale nie wiem czy to az taka roznica by byla...w sumie to samo co jadl tylko z kluseczkami itp... Mleko ma caly czas to samo...Dzis trzymalismy go caly dzien na mleczku,dopiero wieczorem M ma dac mu kaszke po 4tym miesiacu i zobaczymy jak bedzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____a upiekłam szarlotkę,posprzątałam,póżniej miałam gości__brat z żoną i dzieciakami,wykąpałam się i siedzę sama bo M nie ma. Anka____wstawcie mu dietkę na dwa,trzy dni może pomoże? Uciekam spać bo moja Lnka ostatnio budzi się kilkanaście razy w nocy i potrafi 3 godziny wcale nie spać więc każda minuta snu dla mnie jest na wagę złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :):) Ja tak na moment, dosłownie....Nie bardzo mam czas na czytanie, bo właśnie wróciłam z pracy po 14h i muszę iść szybko spać bo rano abarot to samo :(:(:( Trochę zmęczona jestem :( Wkurza mnie to, ze pracuję w niedziele wrrrrrr Dzisiaj mam czasami jakieś takie dziwne bóle w jajnikach, zwłaszcza w prawym no i pojawia się plamienie (24dc) takie niby różowe niby lekko pomarańczowe, takie nie wiadomo co....:( Ból podbrzusza i jeździ mi w brzuchy, łojejku.......No nic, pewnie ta pieprzona @ zaczyna się rozkręcać.....:( Sorrki, że Wam tak marudzę i dupę zawraca, wiem że macie swoje sprawy i swoje problemy..... Pozdrowionka, życzę miłej i słonecznej niedzieli papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Jakie pustki, chorera gdzie Wy Są??????? Dziewczyny???? Beata - jak teścik? Robiłaś? A ja już wiem, że nam się znowu nie udało :(:( Po 24 dniach przylazła @ :( No cóż, walczę dalej.....:-D :-D bo na pewno się nie poddam, chyba najgorsze mam za sobą....Przede mną to co najlepsze.... Cieszę się, bo nie wyprowadziła mnie dzisiejsza @ z równowagi.... Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×