Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Anka, będę kombinować, sprzac, nie wiem, pić herbatę z liści malin, chodzić. Zobaczymy co będzie:) Beata, sorki, Klaudia wylała wodę z kubka, zalewając półkę, podłogę i ścianę:D Dużo tego było, jeszcze się poryczała, hehe. A tu obok mam sprzęt rtv. Spać mi się chce cały dzień. Brakuje mi czekolady alpen gold z bakaliami i orzechami, ludzie, niech mi ktoś kupi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa co ja tu widzę,sposoby na przyspieszenie porodu. Co do liści malin,one przyspieszają akcję porodową,sama je piłam będąc z drugim dzieckiem w ciąży. Trzeba je pić ileś tam dni naprzód,nie pamiętam ile. Jest jeszcze jeden sposób,aby szybciej urodzić,trzeba wypić bardzo mocną kawę jak już pojawiają się skurcze. Ale musi to być czarna bez cukru i mleka. Ja przed każdym porodem,jak szykowałam się do szpitala,w bólach wypijałam małą bardzo mocną kawę. Żeby pomogło chyba naprawdę trzeba w to uwierzyć :-) Dzisiaj dowiedziałam się,że będę ciocią,moja młodsza siostra jest w ciąży. Jej synek pod koniec września skończył roczek :-D Ona chciała mieć w miarę szybko,bo jej mąż ma skończone 40 lat i nie chce żeby przy 5 latku czuł się jak dziadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chmurko slyszalam jak mowilas ze wode Klaudia wylala ale az tyle z kad ona tyle wody nabrala Mala ja jestem bardzo bezposrednia i bardzo szczera zawsze mowie to co mysle ale czesto na tym trace. Jesli chodzi o wywolanie porodu to liscie malin podobno 4 tygodnie przed terminem powinno sie pic. Olejek rycynowy dziala na zasadzie lewatywy tylko inna strona wchodzi a na jakiejs stronie medycznej jest napisane jak ile itd... Pamietam ze z sokiem pomaranczowym sie to pije Mycie okien tez dziala ale jest niebezpieczne bo moze sie lozysko odkleic. Duzo SEXU ;-) idealny masaz szyjki i sperma czy cos tam powoduje skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, stał pełen kubek wody, który Klaudia przewróciła. Dobrze, że dekodera nie zalała, ale kałuża była niezła:D Mam węzeł chłonny powiększony, bolesny, musiało mnie przewiać. Zostaje mi chyba tylko herbata i te inne domowe sposoby, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, kawa ma wzmocnić skurcze już istniejące? Haha, ja bym chciała je najpierw wywołać:D Ale zacznę działać w styczniu. Zacznę od sprzątania, ciepłej kąpieli, męża zaproszę i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzmocnić to chyba nie,bo nikt by wtedy po kawę nie sięgał hi hi.Kawa działa przyspieszająco,wiadomo,że jedne rodzą kilkanaście godzin,inne kilka. Ja w to uwierzyłam i każdy jeden poród trwał zaledwie kilka godzin-począwszy od pierwszych skurczów. Te liście malin,też mi się wydaje,że na 4 tyg przed pić. Z Dorianem całkiem o tym zapomniałam i było za późno,żeby po nie sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Klaudią piłam liście malin i dupa:D Zaczęłam w 38. tygodniu, może za późno. Gdzieś przeczytałam, że szyjka macicy od nich twardnieje. Ja akurat miałam problemy z szyjką, ale może taka moja uroda była. Można tylko spekulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak uzywacie kosmetykow szamponow do wlosow z garniera badz loreal i macie tesco to wejdzcie na strone tesco tam sa kupony rabatowe tylko trzeba na kazdy produkt jeden kupon na garniera jest 5 zlotych a na loreal 10 zl. Dzis kupilam sobie szampony i odzywki z garniera a smieszne bo sa w promocji po 7.49 to za kazdy dalam 2.49:-) mi sie to podoba. A i jeszcze jedno wazna promocja jest do konca miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Mam pytanie czy piersi mogą boleć ok 16dni przed okresem (dodam, ze zawsze pare dni przed mnie zaczynały boleć)? Czy to może objawy ciąży? Bo okres mam dostać 2.12 a tydz temu (w dni płodne) kochałam się z mężem i czułam że nam chyba gumka pękła. Czy to ze stresu tak wcześnie mnie bolą piersi i czuję kłucie w prawym jajniku czy to mogą być objawy ciązy? na test za wcześnie bo robiłąm wczoraj i negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ja tak tylko na chwilkę. Zaraz muszę się zbierać do pracy. Radość niesamowita wrrr Byłam w piątek u swojej pani doktor, dostaliśmy pozwolenie na staranka :-D :-D :-D do tego leki na pobudzenie pracy jajników. Do tego Zestaw witamin w prezencie PRENATAL PROBABY. Normalnie zaskakuje mnie ta kobieta. Jestem jakieś 100 zł do przodu, bo tyle mniej więcej kosztuje zestaw tych witamin :):) Ania - jak tam po seansie w kinie, podobał Ci się film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - powiem Ci, że tak nieśmiało to już poczyniliśmy starania, bez wcześniejszej zgody ginki.... :-D :-D a co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 dc, tak ok 14-16 dc czułam straszne kłucia jajników (chyba jak nigdy) a przy pierwszym razie udało się właśnie w 23 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chmurko u nas wszystko ok zdrowi jesteśmy Arturek od paru dni jest nawet grzeczny nie wymusza wszystkiego płaczem jak mu coś dam to umie podziękawac :-) kiwa głową jak ksiądz na składkach hi hi hi. Wydrukowałam sobie troche tych kuponów do tessco i dziś znów ide pare rzeczy kupić z garniera bo dla samych szamponów warto bo ogromna oszczędność jest. Patrzyłam też na kremy do rąk to normalnie są za 5.99 a tak to zapłace 0.99:-D oj oby takich promocji było więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko cudownie zejuż macie pozwolenie na staranka :-D no i widze ze juz coś zaczyna sie dziać w tych sprawach ehhhhhhhhh bede trzymać kciuki za brak @ mam nadzieje że teraz szybko sie uda i że bedie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, a Wy nie za późno w tym cyklu się staracie? Kiedy mogłaś mniej więcej mieć owulację? Bo my tak Alę robiliśmy, że w pierwszym cyklu zaczęliśmy za późno, bo było już po owulacji, a w drugim cyklu zaczęliśmy kilka dni wcześniej i od razu poszło. Chyba, że Wy tam szalejecie już od tygodnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko --- nie martw się na zapas. Może w tej ciąży rozwiązanie przyjedzie samo i szybciej. Wszyscy twierdzą, że drugi poród jest łatwiejszy i szybszy. Aczkolwiek możesz sobie popijać jakieś herbatki, ziółka, myć okna i wykorzystywać seksualnie męża. Skoro nie zaszkodzi, to czemu nie :D M na pewno będzie zadowolony :P :D :D :d Ja będę za Ciebie mocno kciuki trzymać i mam nadzieję, że pomoże ;) Beatko --- kurcze, jak pech to pech! I to tyle na raz! Gdyby tak tylko się dało na produkowałabym tych papierków dla Ciebie ile wlezie... Wysłałabym kurierem, skoro macie chytrego listonosza ;) Dorotko --- trzymam kciuki za staranka! Co do nocnika, to Milenka co ją posadzę to nasika. Często też mówi "sii", ale niestety najczęściej w tym samym momencie kiedy już leci w pampers. Z kupką łatwiej, bo wyraźniej wydać kiedy chce :D Na szczęście lubi siedzieć na nocniku, choć niedawno jeszcze uciekała. Daje jej zabawki albo włączam bajkę i grzecznie siedzi. Jak już zrobi, to chwalę ten sukces i biję jej brawo :) Widać że jest dumna kiedy dostaje "owacje" i dla tego chętnie siada:). Niestety pampersy nie prędko odstawimy, bo Milesia uwielbia dużo pić i sika co chwila. Musiałabym ją co 15 min sadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko --- siedzę i drukuję bony do Tesco :D I to naprawdę działa? Kupowałaś już coś z tym bonem? Jutro lecę do Tesco na zakupy ;) Wiem że jest promocja, że jak kupi się za 100 zł to gratis dostaje się 4 xduża Pepsi lub pakę cukierków albo zgrzewkę mleka - do wyboru. W sobotę załapałam się na cukierki:D Bo Pepsi mi zwinęli do końca z przed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia działa na 100 procent ja już kupiłam 3 produkty tylko musisz osobno kasować bo każdyma być na osobnym paragonie. Ja [podchodząc do kasy powiedziałam że ma mi osobno garniery kasować bo mam kupony rabatowe :-D Ja jeszcze mam 25 dla mamy i koleżanki i oczywiście dla siebie hi hi dziś jade podbijać tesco :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, wykorzystywać seksualnie męża:D Dobrze, będę! To jest skuteczna metoda. Ale i tak muszę jeszcze poczekać dobry miesiąc. Na szczęście mam co robić, Klaudia też sprawia, że czas szybko płynie. A Ty kiedy, kochana??????:P Beatko, dzięki za info o kuponach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robicie, piszcie coś, bo się nudzę. Beata, nie łaź na pole, słyszałam, że zaorali. W tesco wyczerpałaś pewnie zapasy produktów na rabat. Chodź na ploty! Anka, co z tym Zmierzchem? Ja powiem szczerze i uczciwie co myślę, choć wiem, że to bardzo popularna historia i ludzie ją lubią. Powieść jest naprawdę kiepska: pod względem narracyjnym, konstrukcje psychologiczne są płaskie i schematyczne, konwencja wampira mieniącego się diamentowo na słońcu i wiele innych jego cech - nie podoba mi się, bez potencjału, traci na tym wiele wdzięku. Film równie denny. Meyer pisze książkę, bo ją ta historia podnieca i może rekompensuje szarości codziennego życia w domu z rodziną. To z jednej strony. Z drugiej - powieść i film atrakcyjne o tyle, że ponoszą trochę w świat marzeń, odrywają od rutyny życia. Przeczytałam dwie części, ale nie dam rady znieść więcej naiwnej narracji, sposobu opisu świata przedstawionego. Oglądałam film, bo jest interesujący wizualnie, aktorzy ładni, cała oprawa przyjemna dla oka, muzyka dobra, zależy jeszcze od utworu. Lubię popatrzeć, bo mnie to odpręża. Książka literacko ma niską wartość, film nie lepszy, ale nie wszystko musi być ambitne i mądre, więc zyskuje na tym, że nadrabia silniejszym ładunkiem emocjonalnym. W necie ludzie się okropnie oburzają na krytykę filmu i książki, ale każdy ma prawo do własnego zdania. Co Wy myślicie? Jeśli kogoś uraziłam, to przepraszam, ale to tylko moje odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babsztyle. Ja dzis do pracy..a nie chce mi sie..zwlaszcza,ze tam nie ma teraz co robic i slecze na krzesle przez 8 godzin.. Chmurko nie zamierzam Cie przekonywac do Zmierzchu,bo kazdy lubi co innego i o gustach sie nie dyskutuje. Ja osobiscie Zmierzch uwielbiam..Filmem jestem zachwycona,ale ja jestem niepoprawna romantyczka i to ma pewnie zwiazek ;) Wiele osob twierdzi,ze Przed Switem jest nudne-byc moze,zalezy jak dla kogo i kto czego oczekuje. Ambitnych ksiazek mam po dziurki w nosie..Dobrze jest przeczytac cos lekkiego i zrozumialego dla wszystkich..Cos jednak w tym jest skoro film w 3 dni zarobil ponad 300milionow..O Meyer i jej talencie czy jego braku mozna by podyskutowac,bo ksiazki staly sie bestsellerami,wiec...hmm..tez chcialabym byc taki beztalenciem :P Ide gotowac moj rosolek,z niego zrobie bialy sos z kurczakiem i bedziemy wcinac z synkiem. Kupilam mu dzis jego wlasny zestaw obiadowy z serii Tomek i przyjaciele. Od ponad godziny siedzi i przeklada ciastka z kubka do miski,z miski na talerz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko zgadłaś z tym teskiem byłam dziś i całą siatke wyniosłam za niewielkie pieniądze :-D Ale zaraz mnie chyba trafi bo Artur byl chory 2 tygodnie temu a dziś co????????????? Zasną o 11 a obudził sie o 13.30 z TEMPERATURĄ 39 stopni masakra jakaś a najgorsze jest ze nie kaszle nie ma kataru nic kompletnie i nawet apetyt ma wcina wszystko co widzi Ania ja bym poszła do pracy choćby poto żeby posiedzieć nic nie robić a żeby wypłate dostać :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, coś złapał znowu? Dobrze, że chociaż je. Anka, romantyczna jest ta historia, dlatego lubię to obejrzeć. Ten film urzeka namiętną miłością i niebezpieczeństwem. Ale nie zgodzę się, że każdy bestseller świadczy o jego kunsztowności czy talencie autora. Zmierzch jest bardzo skomercjalizowany, ma się sprzedawać, ma być efektowny i pewnie taki jest. Dobra, nie chcę się czepiać. Tylko mówię, co myślę. Twój punkt widzenia rozumiem, bo też jestem baba, lubię patrzeć na historie miłosne, wzruszać się, pomarzyć. Wszystko to przy zmierzchu jest możliwe:P A rzeczywiście jest tak, że Bella chodzi w sińcach, potem są flaki i krew, Edward pije z jej brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata zaraz znikna te kupony haha Tesco pojdzie z torbami :P Chmurko a gdzie tam nic takiego nie ma..zadnych flakow..wszystko jest pokazane tak,ze domyslasz sie co robi Edward (a raczej domyslaja sie ci co czytali ksiazke) ale nic nie widac.. Ja nie mowie,ze Meyer to niewiadomo kto,ale jakis tam talent trzeba miec,zeby napisac kilka ksiazek po kilkaset stron..ja to bym mogla napisac ewentualnie nowelke hehe a pewnie nawet i to by mi nie wyszlo..Ehh tak..wlasnie o te marzenia chodzi..bo ktora kobieta nie chcialaby,ze jej facet tak ja ubostwial...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam w Tesco, jutro pojadę. Beatko --- byłaś u lekarza a Arturkiem??? Skąd ta gorączka? Co do "Zmierzchu" to nie czytałam i na film raczej nie pójdę (a to z tej okazji, że od czasu ja się Milenka urodziła, to nie wiem co to kino:O ) Co to książka też już pomału nie pamiętam :( Generalnie nie kręcą mnie tego typu historie. Wampiry itp to nie dla mnie :P Jestem realistką i mogłabym w kinie zniszczyć całą atmosferę i napięcie innym widzom moim parskaniem śmiechem w "kluczowo dramatycznych" momentach ;) :P :D Może ze mną coś nie tak, ale raczej śmieszą mnie filmy pseudo "straszne", o wampirach bądź np kosmitach. Ogólnie mało jest dobrego kina. Niestety najczęściej USA serwuje nam coś w stylu "niezniszczalny bohater + super laska + idiota". Ale książki i film z serii "Zmierzch" muszą mieć coś w sobie, bo nawet u mnie w rodzinie pewna 40 letnia kobietka podnieca się tym na maksa :P Poleciała do kina już na premierowy pokaz :) Wszystkie części przeczytała z zapartym tchem. A jak się ją odwiedzałam, to byłam na bieżąco z całą historią, mimo że książki na oczy nie widziałam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko --- pytasz kiedy ja? Hmmmmm... Planów na razie nie ma. Byćmoże los zadecyduje... Kiedyś na pewno, bo chciałabym mieć przynajmniej 2 dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bylam dzis u lekarza i Arturek ma angine :-( cholera jasna tydzien gnicia w domu i faszerowania dziecka lekami dostal antybiotyk przeciw grzybiczy syrop i mam nurofen no i probiotyk :-( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×