Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chmurko___Tak mają :) a raczej miały...Dziękujemy za pamięć. Wieje jak cholera wyszłabym na dwór ale aż się odechciewa w taką wichurę. W poniedziałek idę do szkoły na występ córci w szkole z okazji dnia mamy.Gdzie się podziewacie? Anka____Beata)__Nikulam i reszta co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :-) Pozdrowienia z Lublina :-) Jutro bede miala swoje autko.Ale i lżejsza będę o ładnych kilka złotych. Buziaki dla Milenek z okazji imienin 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to i ją się zamepduje bo dawno mnie nie było ale wybaczcie nie miałam neta. U nas ok dzieci zdrowe. Milenki spóźnione buziaki imieninowe :-) później Was poczytam bo teraz lecę obiad robić a jeszcze niewiem co no lipa z kasą. W czwartek corcia była w Ojcowie a wczoraj tam zabiło 13 letnią dziewczynkę brrr pomyśleć że dzień wcześniej corcia tam stała gdzie powalilo te drzewa makabra miala być wycieczka a był wypad po tragedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata_____ja zrobiłam krupnik-tani obiad :) Dziękujemy za życzonka!Mama zamiar robić dzisiaj nieśmiertelną sałatkę jarzynową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione zyczenia wszystkiego naj dla Milenek. I wszystkiego Naj Naj wszystkim Mamom!!! Ja lece,bo pogoda piekna i przez to wszystko w biegu robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystkiego najlepszego dla Was z okazji Waszego Święta 🌼 pociechy z Dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA MATKI:) Milesia dziękuje za życzonka imieninowe. Gdyby nie Wy, to nie wiedziałabym, że miała imieniny ;) My mamy teraz wysyp urodzin w rodzinie, dzień matki i niedługo dzień dziecka. Kupujemy sobie drobiazgi, ale i tak się nazbierało. Same wydatki. I jeszcze jakby było mało, to auto mi sie zepsuło...:O Sprzęgło siadło... Przy tym przebiegu już podobno miało prawo:P Dobrze, że się rozsypało jak M jechał, bo tak by było, że znowu BABA sprzęgło zajechała :P ;) Nie mam auta, bo naprawione będzie dopiero w poniedziałek, wiec przesiadłam się na rower, przynajamniej wyjdzie mi na zdrowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A is pochwalilam Sie z gym zdrowiem I Arturek ma grype zoladkowa wczoraj sie zaczelo a exist to masakra wymiotuje I go czysci strasznie dzis pol poczki pieluch poszlo a skurcze jelit ma takie de wyje bolu bylam drugi raz w przychodni szpitalnej I jak mu nie przejdzie to mam skierowanie do szpitala. Tulip nie szpital buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziękuję Wam za tak miłe słowa o Laurce:) Jak to mówią to miód na matczyne serce:)hihihi NAJLEPSZE życzenia dla naszych Milenek! Dużo miłości,słoneczka i pieniążków na zabawki:) Annolia--- to faktycznie zatrzęsienie imprez u Ciebie!Dobrej zabawy i wyżerki życzę:) Klaudia---gratulacje dla córeczki!!!!! Dorotko--- życzę byś i Ty za rok mogła świętować 26 maja! Beatko---zdrówka dla całej rodzinki!!!Lepiej już dzisiaj? Aniu,Chmurko---- dzieciaczki się spisały na Dzień Matki i były grzeczne i dały się wyspać świętującej mamie?:) Wysłałam na pocztę zdjęcie mega pizzy, jaką zamówiliśmy, jak gość stanął z nią w drzwiach to pękaliśmy z mężem ze śmiechu , nie spodziewaliśmy się,że to taki gigant będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje dzieciaczki byly takie jak zwykle hehe ani za grzeczne ani za niegrzeczne :P Beatko biedny Arturek,mam nadzieje,ze juz ok? Nikulam ta pizza to szok..Sasiadow zaprosilas na wyzerke? I ile to cudo kosztowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---jedliśmy ją 2 dni i jeszcze kawałek wywaliliśmy, niestety nie mamy takich sąsiadów, których można by zaprosić.Pizza miała 62cm, więc serio wielka:) Kosztuje 49zł.,ale my mieliśmy kupon z zakupów grupowych, który kosztował 24zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Arturek już lepszy czasem go jeszcze przeczysci ale niewiele jednak ten nifuroksazyd jest super bo od kad mu podalam 2 dawkę to tylko 3 razy go przeczyscilo a tak to co 5 minut z niego lecialo Mikulski jak zobaczyłam ta pizze tp parlament sama bum kawałek zjaela. Ją już na nogach bo M siostra zaraz córeczkę mi przyniesie więc będę bawić z pol godziny. Ją od jaliegos czasu mam dołka chce pracować a nie mam jak Chlurko jak moje dziewczynki? Klaudia juz dużo mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dlaczego nikt tu nie zagląda??? Annolia____Bez samochodu to lipa jak dla mnie wszędzie jeżdże a mało chodzę rowerem wcale nie jeżdżę....wiem że to nie za dobrze ale takie są fakty ;) mi się wczoraj odkurzacz zepsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja zagladam,ale nie mam weny do pisania.. z moim tata nie najlepiej..ale smecic bede jesli diagnoza sie potwierdzi..poki co staram sie trzymac..przynajmniej jak ktos widzi..czasem poplacze jedynie w poduszke..wyniki beda po Bozym Ciele i wtedy napisze dokladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania man nadzieje ze z Tata bedzie.weszystko dobrze trzymam kciuki Klaudia ja mam 3 odkurzacze to Jeremy odstapie tylko nie pioracy ok? Dais Arturek byl w przedszkolu pierwszy raz no znalazlam takie co jest 3 razy w tygodniu I nic nie place ale jedzenie trzeba dac no ale co tan sa daemon. Sie dziecmi opoe kuja a mamusie odpoczac lots hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najsłodszego dla wszystkich forumowych dzieciaczków z okazji Dnia Dziecka:) Ania --- Trzymam kciuki za dobre wyniki... Trzymaj się. Jak chłopaki? Jak spędzacie dzień dziecka? Beatko --- ja też chciałam mojego łobuza do przedszkola posłać, bo sie sama wyrywa, ale rocznika 2010 nie biora i koniec. Koleżanki synuś jest ze stycznia i jej go nie przyjęli też, mimo ze ta dziewczyna ma bardzo ciężką sytuację, a sąsiadów dzieciaczek z końca grudnia ( czyli parę dni starszy) został przyjęty. Fajnie, ze masz taką okazję przynajmniej na jakiś czas Arturka posłać. Klaudia --- ja tu w sumie mam wszędzie dosyć blisko, to mogę na rowerze. Do miasta (do obrzeżnej dzielnicy) mam 3 km leśną drogą. Ale nie wszędzie sie tak da, np do mamy albo po większe zakupy bez auta byłoby ciężko. Milesia uwielbia jeździć. I mi na dobre wyszło, bo 1 kg znikło i spodnie w udach luźniejsze:) Autko juz mam, ale koszt naprawy zabolał... Tankowanie też boli i nadal wolę na rowerze, jak sie da bez auta:P Chmurko --- jak dziewczynki? Pytałaś kiedyś o kolory ścian na jakie malowaliśmy. Otóż pomalowaliśmy na prawie te same co były:) I w sumie jest bez większych zmian, tylko świeżo i czysto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam --- fajna pizza! Kiedyś wzięliśmy sobie w takiej nowej pizzeri "dużą" pizzę i tez nam prynieśli coś takiego:D Cały stół nam zajęła, a my byliśmy przerażeni. W 3 osoby daliśmy radę zjeść 2 kawałki :D Jak Luraka w dniu swojego święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam licytacje od 1,00 PLN bez ceny minimalnej UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK Ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży - Tunika/bluzka, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/bluzka-tunika-ciazowa-do-karmienia-l-czarny-i2384166410.html - Bluzka koszulowa, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/koszula-ciazowa-bluzka-kosz-l-przewiewna-czarny-i2384166558.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :D Mam dla Was fajny i prosty przepis do zrobienia chociażby dzieciom na ich dzisiejsze święto ;) http://www.gotujmy.pl/krowki--domowej-roboty,przepisy,37988.html Beata____dawj mi i ten piorący wezmę wszystko :P A tak serio to ten piorący faktycznie pierze???Bo słyszałam że to tylko taka nazwa i bez naszego wysiłku i tak nic z tego.Co do przedszkola to zazdroszczę u mnie mogłabym ewentualnie dac do prywatnego ale koszt miesięczny plus dojazdy by nas zrujnowały. A słyszałyście dziś w tv mówili że w Niemczech jeśli gmina na wsi nie umożliwi posłania dziecka do żłobka lub przedszkola to będzie musiała wypłacić rodzicom odszkodowanie!!!I to rozumiem polityka prorodzinna a nie tak jak w Pl w mieście rozwody biora fikcyjne tylko po to by być samotną matką i mieć pierwszeństwo.Co to jest żeby przedszkoli brakowało?A z kolei w podstawówkach jest za mało dzieci. Co do krówek będe robić pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babole po dłuuuugim czasie. Komp mi padł i nie miałam z czego pisać,naprawdę. Nawet na skypie z M nie gadałam,tylko sms i rozmowy tel. Anka już masz maleństwo? Sorki za to,że nie czytam wstecz,ale nie mam czasu na nic. U nas bez zmian,M w Nl,ja pracuję,dzieci w szkole,mały u opiekunki,a więc rutyna.... Jutro też do pracy,nie chce mi się,ale cóż... Pogoda też brzydka,deszcz pada-ale bardzo się z tego cieszę,bo urośnie bynajmniej coś w ogródku. Truskawki i czereśnie to w tym roku jakieś miniaturkowate są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia dzien jak codzien..Pranie,sprzatanie,gotowanie..nic nowego..slodkosci nie robie,bo Sebek i tak juz za duzo slodyczy wpiernicza,wiec mu starczy..ale to taka chudzina,ze mu nie zaluje.. Mala no mam mam.Wojtus urodzil sie 22 marca..i to moje "malenstwo" ma 64cm i wazy 6.5kg.. Musze jeszcze lazienki sprzatnac..a tak totalnie nie mam energii ostatnio,ze szok.. Jeszcze zla jestem,bo zamowilam emolium,no i apteka w pon wyslala kurierem i jeszcze nie doszlo..a juz olejek do kapania nam sie skonczyl i nie mam w czym Wojtka wykapac..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH NASZYCH FORUMOWYCH DZIECIAKÓW!!!! Laurka dostała sporo prezentów i dobrze, bo od rana pada i nie możemy nawet na lody wyjść:( Annolia---o to kurcze my z ta pizza żarłoki w takim razie bo zjedlismy ją w 2 dni, tylko 1 kawalek wywaliliśmy:) Klaudia---daj znac czy krówki wyszły, może spróbuję choc ja jestem zupełnym antytalenciem kulinarnym:) Ania---kurcze to nie doszło jeszcze to o czym pisałas jakiś czas temu czy to już kolejna dostawa?czytałas o tym jakich my specyfików uzywamy? stosowałas już coś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-D Wszystkiego najlepszego dla Waszych Dzieciaczków z okazji Dnia Dziecka. Dużo radości i mnóstwo zabawek 🌼 Aniu - trzymam kciuki za badania i wyniki Twojego Taty. Trzeba być dobrej myśli. Annolia - super, że autko macie już naprawione. Dla mnie 3 tygodnie bez samochodu to była mordęga :(:( Lenia takiego miałam, że szok :( Rower też zepsuty więc jak trzeba było to korzystałam z komunikacji miejskiej wrrrr Ale na jakieś dłuższe wypady na piechotę to się nie pisałam....:-P Klaudia - a nie macie u Was w okolicy takiego przedszkola gdzie tak małego szkraba można by posłać chociażby 3-4 razy w tyg. jak u Beatki? Wiem, ze niektóre przedszkola w Twoim woj. mają dotacje z Unii i dzieciaki chodzą za darmo. Mojego M brata dzieci chodziły 2 lata temu tak 3-4 razy w tyg. na kilka godzin i nic za to nie płacili a od września chodzą codziennie od 8-14. A frajdę maja niesamowitą.... Nikulam - pomarzyć dobra rzecz....Poza tym jakoś przeszło mi ciśnienie na dziecko... Ostatnio miałam strasznie płaczliwe dni - gdybym miała szansę donosić ciążę to z końcem maja przygotowywałabym się do porodu :(:( 😭 Lola - a co u Ciebie, jak Ci zagramanicą? Chmurko - co u dziewczynek? Beatko - cieszę się, że się udało z tym przedszkolem...:):) Mała - helloł co u dzieciaków... Despina - a Ciebie gdzie wcięło? Jak córeczka? Wiecie co, po prawie 2 tygodniach odzyskałam słuch :-D :-D W zeszłą niedzielę czyściłam sobie ucho pałeczką i za daleko ją wepchnęłam i od tamtej pory ledwo co słyszałam na prawe ucho. A dopiero dzisiaj miałam wizytę u laryngologa. Wpuściła mi kobitka 2,5 litra wody w ucho i wszystko puściło. Teraz to ja słyszę, aż za bardzo. Najmniejszy szelest....Tak źle i tak niedobrze Aaaa Klaudia jak krówki? Robiłaś? Zjadłabym coś słodkiego... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia --- w Niemczech na dziecko do 3 lat dostaje się 300 euro rodzinnego, na starsze 150. Nastolatek na praktyce jest w stanie odłożyć sobie na auto, studentka dostaje 800 euro na miesiąc od państwa... Takie są tam warunki. Piszę tyle, ile wiem, że dostają znajomi. A my żyjemy w PL i mamy jak mamy.... jedno co mamy takie jak tam, to ceny w sklepach:O Mała --- no wreszcie jakis znak życia! Jak Doruś? Duży? Jakieś fotki wrzuć:) Ania --- słodkości to moja niejadka też lubi i to w każdych ilościach. Musze przed nią chować, bo umiałaby jeść cały dzień tylko czekoladę:( Nikulam --- 2 kawałki to zjedliśmy na miejscu, a resztę meczyliśmy jeszcze 2 dni w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Robiłam krówki wyszły smaczne tylko pokroić się srednio dały ale w smaku jak te ze sklepu tylko o wiele zdrowsze a przepis naprawdę prościutki.Ja robiłam na patelni żeby mi się nie przypalały najpierw gotowała się taka szarawo wodnista masa a po ok pół godz.ładnie zaczęła gęstnieć i nabierać koloru. Dorotka----niby są w okolicy przedszkola unijne ale niestety dla dzieci z 2009 r a moja ma 2 latka także jak już to za rok może by mi przyjęli tyle tylko że te unijne maja dotację z unii ostatni rok i nie wiadomo jak to bedzie potem na jakich zasadach? Z M wczoraj miałam wielką kłótnię więc dziś mam doła a on chodzi i rozmawia ze mną jakby nigdy nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewuszki Beatka, kiedy Arturek idzie pierwszy raz do dzieciaków? Ale fajnie, super, że Ci się udało. Co u Justynki? Annolia, co nowego powiedziała Twoja córcia? Szkoda, że się nie załapie do przedszkola. Anka, jak postępy Wojtusia, robi coś nowego? Ala w miesiąc urosła 0,5 kg i 6 cm. Ale ten wzrost leci, nie? Chociaż i tak coraz wolniej. Ostatnio ją szczepiłam. Dorotka, co tam, jak w pracy? Masz perspektywę na coś nowego? Nikulam, mogłaś dzwonić, to przyszłabym pomóc Ci z tą pizzą:D Załamana, nie wiem, co Ci powiedzieć. Nie byłam w takiej sytuacji. Zrobiliśmy z M niespodziankę rodzinie i ogłosiliśmy, że w lipcu bierzemy ślub kościelny. W tym samym czasie chrzcimy córę. Lepiej późno niż wcale:D Nie będzie wesela, o nie, organizujemy obiad w lokalu. Nie mogę się doczekać:) Beatka, nie mówiłam Ci ostatnio, bo rodzina dowiedziała się dopiero wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×