Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Nikulam nasze maleństwa mogą w końcu przekąsić jakieś konkretne jedzonko... mięsko ;) Napiszcie mi dziewczyny jak robicie zupki z mięskiem.... :) Wrzuciłam fotki na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia---ja jeszcze mięska nie daje, Laura póki co jadła:marchewke,ziemniaka, por, szpinak i jabłko. Od przyszłego tygodnia zaczynam ta cała ekspozycje na gluten(bede jej dosypywać 2g kaszki glutenowej)-tez tak robisz? , czekam własnie aż przyjdą kaszki z allegro bo w sklepie wszystkie z glutenem są mleczne a ja potrzebuje bezmlecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Annolia, ja gotuję osobno warzywa i osobno maleńki kawałek piersi kurczaka (wielkości małego orzecha włoskiego). Pod koniec gotowania dosypuję płaską łyżeczkę kaszy manny lub nie dosypuję. Wszystko razem mieszam z wywarem z warzyw, dodaję odrobinę masła. Wywar z mięsa wylewamy. Enjoy:) Klaudia, przybywam:) Miałam zakręcone dni i po prostu nie było kiedy siedzieć przy komputerze. Chrzciny już za 2 tygodnie:) Dziewczyny, macie ładną pogodę? Bo u mnie jest ciepło, więc pójdziemy z Klaudią na spacer. Te upały na szczęście nie wróciły... Nie zalewa Was przypadkiem? Miały wrócić deszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia___a ja gotuję wszystko razem i czasem zamiast mięska dodaję żółtko.Ja gotuję zupki na kilka dni za jednym razem. Nikulam____a nie możesz dać zwykłej kaszki manny?przecież to też gluten... Ja z pierwszą córką przestrzegałam wszystkich zasad żywienia niemowląt i schematu a teraz nie.Zresztą Milenka ma na wszystko ochotę co widzi że ja jem więc np.daję jej czasem okruszek chlebka czy chrupka. Chmurko____przybywaj częściej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ale dzis parnota u nas byla....juz teraz troche chlodniej...mloda chyba sie zbuntowala na drzemki w dzien bo juz 3 dzien mi nie chciala spac a wojarze to jej w glowie a potem buczy bo zmeczona a zeby zasnac chociaz na pol godziny to nie...po co...lepiej matke powkurzac :O teraz wozkiem od lalek trzaska i swoja kaczke tam wklada zamiast lalki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---nie wiem może i mozna zwykłą manne, pediatra poleciła nam kaszki Holle więc zamówiłam. Nie znam się na tym całym żywieniu więc polegam na pediatrze.Dziś na szczepieniu (Laura waży juz 8380! i mierzy 68cm)kazała nam odstawić deserki owocowe(dawalismy na razie tylko jabłko z owoców no i chyba ono jej własnie nie słuzy) i podawać narazie tylko sok no i raz w tygodniu zupke jarzynową z dodatkiem mięska.Zapomniałam tylko spytać od jakiego zacząc? królik?jagnięcina?cielęcina?kurczak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki,Spacerku, Klaudio dziękuję za podpowiedzi :) Na razie M kupił w sklepie gotowce :D A potem ja będę pichcić. Zobaczymy jak jej przypadną do gustu takie "konkrety". Milesia mi dziś coś na bakier ze spaniem była. W ciągu dnia przespała mi 2 godzinki tylko. Chyba ten upał daje jej się we znaki. Chmurko no gratuluję ząbków! Mocno marudzi Ci Klaudusia przy ząbkowaniu? Ewelko to może przynajmniej w nocy Ci mała śpi dobrze, skoro w dzień szaleje :) Nikulam, a co się działo po deserkach owocowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/annolia ale ona czy ma drzemke w dzien czy nie to ona od samego poczatku mi noce cale przesypia wiec nie mam co narzekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chmurko____tak pasteryzuje w małych słoiczkach po koncentracie najlepiej.Nakładam gorącą zmiksowaną zupkę i gotuję ok.10 min.stawiam do góry dnem i gotowe :) Nikulam____ale te kaszki pewnie strasznie są drogie?Ja bym nie ufała w 100%pediatrze bo to co niektórzy z nich proponują to paranoja.(jak dla mnie)To ładnie Laura waży niedługo mojego pulpecika dogoni ;) A ja dziś idę zrobić pasemka po południu,jutro z kolei idziemy na wesele 2-dniowe i muszę Milenkę ze sobą zabrać jutro na trochę bo nie ma kto z nią zostać póżniej ją odwiozę do mamy.No ciekawe jak sie popisze... Ewelka___nie zazdroszczę Ci tak żywiołowego dziecka sama też mam ale jeszcze nie chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia--- od 2 dni nie ma apetytu i ma straszne zaparcia, robi takie zajęcze bobki, pediatra po analizie stwierdziła,ze przez deserek jabłkowy.Kazała nie podawać narazie deserków, co najwyżej soczki, bo o dziwo soczek jabłkowy pomaga nam troche na te zaparcie które ten sam owoc w postaci deserku spowodowal. Klaudia----nie, nie są drogie ok. 14 zł. za kaszke, tyle,ze nie ma ich normalnie w sklepach, w niektorych ekologicznych tylko sa no i sprowadzane z zagranicy przez allegro np. mozna kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dziewczyny a Wy robiłyście tą ekspozycje na gluten (szczepienie glutenem )jakkolwiek to zwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-D :-D Ja dosłownie na momencik wpadłam, żeby się z Wami przywitać i zaraz uciekam do roboty :(:(:( ale już niedługo, niedługo.... Klaudia - a może Cię akurat Milenka zaskoczy i będzie baaardzo grzeczna, hmmmm wesele 2 dni, nono Udanej zabawy!!!!! Ania - i jak tam puzzle.....Co układasz???? moja mama kiedyś miała fazę na puzzle, a my z bratem jej pomagaliśmy....potrafiliśmy 2000 elem. ułożyć w ciągu 1 - 2 dni. Dawno nie układaliśmy, można by coś skołować..... Beatko - a co u Ciebie, jak w pracy???? Pochwalę się Wam - dokonałam wczoraj na allegro zakupu namiotu.....Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze.....i szczęście też :-P :-P Pozdrawiam, miłego dnia papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a miałam taaaki super humorek :(:(:( właśnie się dowiedziałam, że koleżanka jest w drugiej ciąży. Nie planowała pierwszej ani drugiej, po prostu wpadli......I to taki wredny człowiek, taka małpa, która drugiego człowieka utopiłaby w łyżce wody. Najlepiej, żeby jej było dobrze a co tam inni...... Wiecie jak ja się teraz czuję.....Normalnie kurwica mnie bierze....Przepraszam, ale po prostu chce mi się wyć!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego, za co ja muszę to wszystko znosić??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki dorotka nie martw sie...kiedys i na ciebie przyjdzie pora...musi...rozumiesz...zawsze tak jest ze jak sie chce to nie ma a jak sie nie chce to jest...wiec glowka do gory kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - przyjdzie i czas na Ciebie! Będziesz mamusią na pewno! Czasem los tak decyduje, że nie ma się od razu tego co chciałoby się mieć... niestety. Ale na pewno w końcu się uda! Ja też tak czesto mam, ze czym bardziej czegoś chce i się bardzo staram, to mi kompletnie nie wychodzi, a jak coś tak robię z marszu, to wychodzi koncertowo :) Nikulam - pierwsze słyszę o czymś takim... chyba chodzi poprostu o podawanie dziecku glutenu, nie? Ja dam jej trochę kaszki manny do zpuki i już. Mam nadzieję, że nie okaże się że ma skazę glutenową, to to o wiele gorsze o białkowej :( Ewelko, a moja spała w nocy już tak fajnie, ale ostatnio jej przeszło :( Ania nowy modem nie działa, czy Cię puzzle wciągnęły calkiem...???? Beata - zapracowana? Tala - co porabiasz? Spacerku - planujecie jakiś wyjazd wakacyjny? Chciejko - macie już wszystko dla dzidzi? Klaudia - to udanej zabawy życzę. Ciekawe jak Milenka to zniesie? Bo jak moją zabrałam na urodziny do koleżanki, gdzie był gwar i dużo ludzi, to tak średnio się jej podobało... była rozdrażniona. Ale może Twoja mała jest bardziej towarzyska :) Acha, koniecznie poprosimy o jakąś fotkę z wesela... W nowej fryzurce i kreacji :) Tak apropos poczty, to WRZUCIŁAM TAM FOTKI w środę... Ale chyba żadna z Was nie chce już mojej gęby oglądać.... :P Nie dziwię się zresztą ;) :D :D :D Umyłam wszystkie okna i podłogi na górze :) Jestem padnięta... Wczoraj przysłali łóżeczko (jeszcze nie poskładane się wietrzy, bo strasznie lakierem śmierdzi) i krzesełko. Krzesełeczko super sprawa. Milesia siedzi i uśmiech jej z buzi nie schodzi, bo wszystko widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) jaka ja byłam wczoraj zła :( moja córka poszła spac wiecie o której 23.30!!! normalnie wychodziłam juz z siebie :( nie wiem co babcia jej dała Kawę?:) oczywiście pobudka w nocy musiała byc:(jak zasnęła tak wstała 8.30 :) byłam juz na spacerku i w Urzędzie Skarbowym:) wyobraźcie sobie nie dostałam jeszcze zwrotu podatku:( okazało sie że wysłali na stary adres i będę musiała czekac 2 tyg:( jak przyjdzie to może kupimy coś do domku:) dziś było kolejne podejście do nocnika i jak zwykle nic:( ja nie wiem jak ja mam ją przekonac do nocnika:( bywa tak że sama ściąga pampersa i siada ale jak ja chce ją posadzić to wielki ryk:) piątek cholerka czekają mnie zakupy :(:( jak ja nienawidzę chodzic na zakupy w piątek :( tyle ludzi będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja troche zapracowana jestem ale i netu niema teraz jest ale zaraz pewnie go nie bedzie :-( zaraz znów do pracy ide dobrze ze ostatni dzień :-D A ja wtedy co pisałam że Arturek ma ząbka to to nie był żąbek tylko pleśniawka chyba ale ładne białe było hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia,nie nie wciagnely mnie calkiem hehe A modem dziala tylko tak jakos przez te 2 tyg sie odzwyczailam od neta i mniej teraz siedze. Poza tym musze przygotowac pokoj dla szwagra,bo jutro przylatuje.Pogoda ladna,wiec zamiast na kompie siedze z malym na dworzu, A wiecie co?Bylam dzis u kolezanki na kawie-specjalnie polazlaml,bo przyjechala jej siostra,ktora spotykala sie z moim M jak mielismy megakryzys.Praktycznie juz sie wtedy rozstalismy,ale jednak zdecydowalismy sie sprobowac jeszcze raz i M ja wystawil hehe Ale miala mine jak mnie zobaczyla hihi Prawie w ogole sie do mnie nie odzywala. Najlepsze jest to,ze jej mama przywiozla M jakas wodke,o ktora prosil i nie wiem czy on wie,ze ta siostra tez tam jest,bo powiedzial dzis,ze po pracy pojdzie sie za to rozliczyc.Jestem ciekawa czy cos powie jak wroci... A co do puzzli to ukladam tygrysa na tle wodospadu w nocy.Jak sie okazalo to te puzzle swieca w nocy! Fajnie,jak uloze to na scianie powiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja po pierwszych 5 minutach układania puzli mam drgawki wściekam sie i złoszcze i kończe układanie fujjjjjjjjjjj to nie dla mnie nie mam cierpliwości :-D za 20 minut wychodze do pracy buuuuuuuuuuuuuuuu:-( Ania to sie M zdziwi jak ją zobaczy ha ha Ja dzis zrobiłam Arturkowi ziemniaczki z jarzynkami i ze szpinakiem ehhhhhh ale wcinał jak by nigdy jedzenia nie widział :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł!Ja już po wizycie u fryzjera,jestem zadowolona z efektu przy okazji zrobiłam sobie manicure(raz na 5 lat :P) No mam nadzieję że będzie grzeczna chociaż to akurat ciężko przewidziec,Klaudia w jej wieku była z nami na weselu to przespała przy orkiestrze no ale z Lenką o tym nie ma mowy... Ile u Was fryzjerka bierze za pasemka?bo mnie mile dziś zaskoczono i zapłaciłam 65 zł na długich włosach tyle że robiłam tylko jasne.Fotki może z wesela jakieś zrobię wyświetlacz w aparacie mi padł...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala___próbuj ją z nocnikiem oswajac mimo protestów ale nie zmuszaj żeby siadała to przyjdzie z wiekiem w koncu zacznie jej pampers przeszkadzać. Nikulam____ekspozycja na gluten czyli ja dodawałam chyba jak większość kaszkę manne do mleka czy zupki.Myślę że manna jest zdrowsza od tych wszystkich ryżowych cudów. Annolia___już zaglądam na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, sexy mamuśka:D Bawcie się dobrze! Beatko, moja dzidzia nie lubi szpinaku:D Annolia, siedzimy w domku. Nad morze mamy blisko na plażę:) Ewelka, co porabiasz dziś? Anka, gotujesz na co dzień zupki? Jeśli nie, to jak je przechowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia____już Ty nie narzekaj na swoją wagę ok?szczypiorku jeden ;) Milenka jaka już duża i chyba bardziej podobna do Ciebie?Mamy takie same śliniaczki :D Chmurko___dzięki :) A Ty co porabiasz? Anka____odzwyczaiłaś sie od internetu ale od nas też?!No nie żartuj mała...a nawiasem mówiąc ja bym mojego M nie puściła na TAKIE spotkanie NEVER!!!!!Nie to że mu nie ufam ;) ale podstawą zaufania jest kontrola che che... Idę pucować Duś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorwa pora chmurko bylismy u mamy posprzatalam jej w chacie a mala szlala na dworze i wrocila tak ubabrana ze tylko kapiel ja czekala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja już na wagę nie narzekam :) Waga jest ok, tylko cm w pasie nie te.... Ale pracuję nad tym :) Milenka podobna trochę do mnie trochę do M... Kto ją widzi, to ma inną wersję :) U fryzjera to ja płacę 10 zł... naprawdę! Ale ja chodzę co pół roku obciąć z długości i na koniec proszę tylko żeby mi te włosy zmoczyć... Jak schną to się same po swojemu pozwijają... :D Ale za pasemka to raczej drożej więc się nie dziw ;) Ania i co M powiedział? On z nią był tak na poważnie, czy taki luźny związek? Spaceruku to przynajmniej nad morze możecie sobie podjechać... fajnie macie! My to prędzej w góry, ale z takim małym szkrabem to na razie odpada niestety. W tym roku też w domku siedzimy. Beata atrapa ząbka??? Nieźle! :) Ja sobie kupiłam dziś 8 przecierów pomidorowych... :D Zawartość rozdzielę po rodzinie i będę miała słoiczki do pasteryzowania zupek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia od Was nie mozna sie odzwyczaic.Po prostu nie pamietam nawet ze mam neta. Co do M to mial troche dziwna mine jak przyszedl..Zapytalam go po co ta wodke chcial,to powiedzial,ze to dla tego kumpla jak sie maly urodzi(bo ta kumpela juz na ostatnich nogach),bo bedzie pepkowe.Powiedzialam mu,ze moze zapomniec,ze pojdzie tam chlac,a on na to,zeby dala spokoj i o co mi chodzi.Powiedzialam,ze dobrze wie o co.Zapytal czy o nia-powiedzialam,ze tak,to odpowiedzial,zebym dala sobie spokoj,bo ona go nie interesuje,ma rodzine i ona jest dla niego najwazniejsza,a nie jakies glupie pindy. Klaudia ja wiem,ze on nic nie zrobi.U niego w rodzinie ojcie matke w kolko zdradzal i bil i to sa 2 rzeczy ktorych M na pewno nie zrobi.A co do tego czy byli na powaznie. Trudno powiedziec,bo spotykali sie bardzo krotko,ale M raczej nic nie robi dla zartu,wiec gdyby sie zwiazali to z jego strony na powaznie,ale to byly tylko 2 tyg,wiec trudno tu mowic o czyms powaznym. A co do zupek i obiadkow,to kupuje gotowe,bo po 1 nie mam czasu na gotowanie,a po 2 bardziej mu gotowe dania smakuja niz mamusine. Wczoraj zezarl mi 2 danonki i jeszcze sie wsciekal jak sie skonczyly... Lece szykowac pokoj dla szwagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---to spytam o ta zwykłą manne na nastepnej wizycie, bo ta manne typowo dla niemowlat to tylko mleczna znalazłam.A o jakich kaszkach ryżowych piszesz? to są jakieś ryzowe z glutenem? My dzis na kolejnym echu serca bylismy. Jedna wada się zrosła,ale neistety druga się znowu powiekszyła;( za 3 mc kolejna kontrola i jak sie nie zmniejszy to prawdopodobnie operacja serca nas czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam glowa do gory...na pewno sie zrosnie...tego Wam zycze,a przede wszystkim Laurce..trzymajcie sie cieplutko. Ja mam lazienki posprzatane..pokoj przygotowany i odkurzone na gorze. Jeszcze tylko musze odkurzyc na dole i zrobic obiad. Zaraz przyjedzie moja bratanica i bedzie mi wlosy farbowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×