Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Tala kurcze,to nie fajnie.Dbaj o siebie kobito.Wiem co to bol kregoslupa,bo kiedys uszkodzilam go sobie podnoszac kanape...Prawie dysk mi wyskoczyl.Przez 2 tyg prawie nie moglam chodzic.DO teraz jak za dlugo stoje albo siedze to mnie boli potem przez kilka dni. CHmurko no wlasnie sie zastanawiamy.Bo jak mamy wydac 6tys na np passata to chyba lepiej dolozyc jeszcze te 1.5 czy 2 tys i kupic np Audi A6.NIe chcemy kupowac byle czego,bo skoro i tak juz musimy wydac sporo.. Tata pojechal na ryby a ja zaraz ide do kolezanki na ploty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko------ z takim napięciem czekałam, że aż paluchy gryzłam! :P No jak Ci soczewki przypadły do gustu, to po co Ci te okulary? No chyba że je lubisz... Ja mam swoje już 5 lat i tak mi dobrze leżą, że chyba bym się o nie zapłakała, gdyby mi je moja mała rozbroiła :) Milesia właśnie śpi w wózku przed domem. Prześliczna dziś pogoda. Aż mnie skręca, że nigdzie nie możemy teraz jechać, ale M nie może.... Anka ----my mieliśmy tak w zeszłym roku. Musieliśmy silnik w aucie wymienić i był to koszt połowy tego auta.... Najczęściej tak jest, że coś takiego wyskakuje w najmniej oczekiwanym momencie.... A jakie autko chcecie kupić? Lola ---- moje gg jest na naszej poczcie. Ewentualnie podaj mi swojego maila, to Ci wyślę jeszcze raz... W sumie to bardzo ciekawe, że ktoś inny Ci sie odezwał... Tala---- a co ma dieta do kręgosłupa? My dziś po południu jedziemy do mojej mamy, bo ma dziś urodziny. Tato też by miał, bo mieli w tym samym dniu. No i jeszcze jedna osóbka ma dziś urodziny - siostra bratowej urodziła dziś córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja właśnie teraz tak mam :( od wczoraj już mogę cos zrobić w domu ale wcześniej tylko leżałam :(ech szkoda że tak Wam wyszło z autkiem:( Annolia a no ma niestety:( moja waga jest duża!!!! i piersi też a to dodatkowe obciążenie dla kręgosłupa :( najlepiej byłoby stracić parę kilo bo inaczej ból będzie wracać:(bo ja naprawdę duża babka jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia Wlasnie sprawdzilam i to jest ten sam nr ale ktos inny sie odezwal dziwne. Mojego emaila wysle na wspolna poczte ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala, jak się czujesz? Uważaj na tę dietę, bo choć podobno jest skuteczna, czasem kończy się problemami z nerkami. Mówili o tym w telewizji. Znajomi mojej mamy na tym schudli, ale potem wyszły problemy ze zdrowiem. Bądź czujna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerku rozmawiałam z lekarką o tej diecie i pytałam o nerki bo tez mnie takie słuchy doszły ale ponoc jeśli się pije odpowiednią ilość płynów to jest ok .Czuje się nawet dobrze :) tzn boli ale w porównaniu z tym co było ostatnio to pikus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, jak się masz? Ja piszę pracę mgr, jestem na początku, wiele przede mną. Co porabiasz? Jak córeczki i biedny paluszek? Beatka, pewnie jesteś zabiegana? Masz dostęp do internetu? Jak idzie z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, na razie tylko mnie zbadano. Soczewki przymierzę jak zamówią odpowiednie dla mnie, bo nie mieli w magazynie. Okulary powinno się mieć, np. gdy zmęczą się oczy albo gdy się zachoruje na zatoki itp. Po prostu trza mieć na wszelki wypadek. Ty nosisz okulary, pamiętam ze zdjęcia. Bardzo Ci ładnie w nich. Ja swoje bardzo lubię, ale te pękające naczynka i odciski na nosie... Zawsze mogę zrezygnować z soczewek. Co robisz? Co u dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wreszcie mam neta ale nie wiem jak długo brrrr już mam dość tego psucia sie czegoś z kompem człowiek do swiata dostępu nie ma. A ja ostatnio jestem chora zatoki mi siadły do tego infekcja gardła a żeby mało było to przed wczoraj popażyłam sobie przełyk jak gotowałam. U mnie nie za dobrze z wynikami z krwi mam duza anemie i mało to białe krwinki mi padają i jest ich dużo za mało czekaja mnie wizyty częste u chematologa i kuracja na anemie która moge zaczać jak sie wylecze. Ania to pech z tym autem buuuuuuuuuuu zawsze tak jest ze jak coś sie uzbiera to trzeba wydać. Chmurko ja nosiłam szkła kontaktowe i byłam bardzo zadowolona ale niewiem czy nie od nich miałam bardzo czesto jakieś zapalenia oka mało to soczewki uszkadzają rogówke itd............ ale jesli chodzi o komfort to jest rewelacja. Ja niestety zegnam sie ze szkłami bo to juz dla mnie za drogi interes ( 600) zł co 3 miesiące ponieważ już mam taką wade ze zwykłych szkieł nie ma z tą skalą a teraz musiała bym mies indywidualnie dobierane. jak wylecze oko to kupuje okulary :-) :-( niewiem czy sie mam cieszyć czy płakać. Klaudia jak dzieciaczki?????????????????????????? Dorotko jak @ przyszła czy nie bo juz kciuki mnie bolą od trzymania :-D Nikulam no śliczna niunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko ja bym Ci polecała soczewki te co można nosić cały miesiac bez wyciągania bo to dłubanie w ocach jest straszne a te soczewki co trzeba wyciagać codziennie mozna nosić 8 godzin a później okulary. A napisz jaką masz wade bo niewiem a jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, nagromadziło Ci się chorób, masz jak się kurować? Co z dziećmi i pracą, domem, obowiązkami? Ja mam astygmatyzm z krótkowzrocznością, ale w niedużym stopniu. Zamazuje mi się obraz, gorzej widzę twarze z daleka, trudniej czyta. Moje soczewki to teoretycznie wydatek 150 zl za paczkę na 3 miesiące. Chodzi o soczewki toryczne. Zawsze będę mieć okulary na wymianę, więc nie muszę się w to pakować na zawsze:) Ale skoro one ciągle mi lecą z oczu, są już porysowane, robią mi te odciski, to spróbuję z soczewkami. A to dłubanie w oczach mnie ciekawi i nie mogę się tego doczekać:D Ty masz dużą wadę, współczuję Ci... Teraz niczego nie używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche sie nazbierało z tymi chorubskami. Narazie mam okulary stare co wyrabiłam 8 lat temu i sa paskudne feeeeeeeeeeee i za słabe szkła bo mam -10,5 a powinnam miec -13 i -14 ale musze czekac do wyleczenia oczu zeby dobrac odpowiednie szkła.Do pracy chodze bo musze na L4 nie moge isc bo umowe mam do grudnia ale niestety chyba bede zwolniona bo robia ciecia jeste przybita jak niewiem co dobrze ze chociaz z M dobrze sie układa nie pije i dogadujemy sie bardzo dobrze nawet niewiem kiedy sie kłucilismy. Dzieci zdrowe na szczescie Arturek bhodzi w łózeczk trzymajac sie drabinek :-) hi hi a córcia dobre oceny przynosi ze szkoły pomimo to ze nawet nie mam kiedy sie z nia pouczyc. A jak Klaudusia co teraz robi bo juz przeciez 10 miesiac zaczeła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sobie tupta po łóżeczku, gada sobie pod noskiem, siedzi jak pani, ładnie raczkuje:) Jestem dumna z niej. Mam nadzieję, że ułoży Wam się teraz. Nie chciałabym, żebyś znowu cierpiała przez niego. To są Twoje decyzje. Najważniejsze jest dobro dzieci i żebyś Ty była szczęśliwa. Wadę wzroku masz monstrualną, przepraszam za określenie. Pierwszy raz o takiej słyszę, naprawdę musi być Ci ciężko widzieć. Dobierz sobie dobre szkła i oprawki, które będą Ci się podobać. Ja mam -1,25 i -0,75, co u mnie jakoś ma oznaczać poziom astygmatyzmu i krótkowzroczność, plus sfera ileś tam i cylinder. Nie znam się. Przy Tobie to jestem pikuś. Ale wadę czuję na co dzień, szczególnie przy czytaniu. Z daleka napisy się zlewają. Na razie nie mam nic, bo okulary są w naprawie, a na soczewki czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wada kosmiczna no ale co zrobioe a szkła kupie sobie plastikowe i z autorefleksem sa dobra mam odłozone pare stówek wiec kupie co trzeba :-) Niewiem co to astygmatyzm i te cylindry bo tego niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Beatko --- ze zdrowiem w takim stanie to Ci powinno przysługiwać dłuuuuuugie L4! Dziewczyno skoro podejrzewasz, że Cię zwolnia i tak, to zacznij się już rozglądać za czymś innym. Może akurat trafi Ci się jakaś lepsza praca w której nie będziesz musiała bać się pójść na L4. Dobrze że z M lepiej Ci się układa, ale sorki - napisze szczerze: on ma u mnie minusa jak pas startowy i jakoś już nie wzbudzi u mnie sympatii. Ale to moje zdanie, a życie jest Twoje i życze Ci żeby ułożyło Ci się jak najlepiej, bo tyle już przeszłaś, że zasługujesz na nalepsze. Chmurko --- zrób sobie nowe okularki na zmianę, wybierz jakiś fajny lekki model i do tego plastikowe szkła. Jak będą leciutkie, to nie będziesz miała odcisków na nosie. Ja też mam astygmatyzm, ale w +.Wadę mam 1,5. Wybrałam sobie plastikowe szkła i nie czuję w ogóle, że mam okulary:) A wszystkie poprzednie miałam ze zwykłymi szkłami i non stop mi zjeżdżały z nosa. Soczewek nigdy nie próbowałam. Też mnie przeraza to grzebanie w oku :p Tala dbaj o siebie, po problemy z kregosłupem to nie za fajnie w tak młodym wieku... Co do diety, to myślę jak się do tego podejdzie z rozsądkiem, to na pewno Ci nie zaszkodzi. Ewelko--- jak Twoja dieta? Jak tam konkurs z fotkami Twojej małej? Wygrała coś? U nas dziś znów przepiękna pogoda i za chwilę idziemy na dwór z Milesią. Co robicie na obiad? Ja sobie wymyśliłam dziś naleśniki... ciasto juz mam zrobione... jak troche postoi, to potem bardziej puszyste wychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kawkę zrobiłam skusi się któraś hmm:) mamy dziś śliczną pogodę:) słoneczko świeci troszkę wieje ale naprawdę przyjemnie jest:) co do okularów to ja niemogę znaleźć oprawek dla Majki :( nie to że mi sie nie podobają te które widziałam :( są po prostu złe :( szkiełka wąskie a dziecko powinno miec większe żeby wzrokiem nie wodziło na nimi lub pod:( przynajmniej tak mi powiedzieli u optyka:( a ceny to jakiś koszmar !!! cholerne oprawki z jakąś hello Kitty 25o zł!!!poszaleli Klaudia mam ćwiczenia które wykonuje sama w domu razem z Majką :) ale będę miała jakieś rehabilitacje :( mam przyjść jak przestanie mnie bolec :( biorę leki i wyginam sie na podłodze :) Beata kuruj sie dziewczyno a pracą tak się nie przejmuj na pewno znajdziesz coś szybko i kto wie może to będzie lepsza posada niż ta którą masz teraz:) Annolia niestety ponoc wiele młodych osób ma kłopoty ostatnio z kręgosłupem :( lekarka mówiła że tego dnia były już 3 osoby w podobnym wieku:( kobiety jaki ja miałam wczoraj dzień :) moje dwie szwagierki w ciąży:) jedna jest nieplanowaną ale cieszy się strasznie ale ta druga to wielka radość dla rodziny:) po 5 in vitro jest i nareszcie im sie udało :) oby teraz było wszystko ok .robiła bete czy jakoś tak i niby wyniki były wysokie jakby na ciąże mnogą:) mój M chodzi dumny jak paw :) wujkiem będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taluś --- wiem ze dużo młodych ludzi ma problemy z kręgosłupem. Sama mam problem z biodrem. Miałam juz długi czas spokój, z teraz znów czasem taki ból mi wlezie, że aż do stopy promieniuje... Byłam z tym kiedyś u lekarza, to mi przepisał tabletki przeciwbólowe. Fakt, jak je wzięłam, to biodro przestało boleć, ale żołądek tak mi nawalał, że wolałam już ten ból biodra :P W sumie to nie wiem od czego to mam... Pogratuluj szwagierkom :) Szczególnie tej po in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Dziękuje za miłe słowa o Laurze. Nie pisze bo nie ma własciwie o czym, u nas nic nowego-czyli lekarze:)Wczoraj Centrum Zdrowia Dziecka z naczyniakami (masakra mimo niby konkretnej godziny zpedziliśmy tam pół dnia z ok.50-tką rozwrzeszczanych dzieci w ukropie bez klimy)Dziś logopeda i rehabilitacja, jutro pediatra....czyli tydzień jak cotydzień, wrrr Aniu---współczuje auta, my wczoraj odebralismy ansze, na szczęście skończyło się na 250zł.,ale też szukamy innego bo nasz się psuje co chwilke no i 2-drzwiowy i malutki....ale szukamy już jakieś 2-3 przed urodzeniem Laury do dziś:) Beatko----skoro myślisz,że mogą cię zwolnić to może warto jednak iść na to zwolnienie i porządnie się wykurować i szukac w międzyczasie nowej pracy?Pewnie z takim staniem zdrowia mogłabys i pociągnąć to zwolnienie do kńca umowy a zasiłek chorobowy i za soboty i niedziele płatny...Nie wiem, przemyśl bo masz nad czym i tak czy siak koniecznie zadbaj o siebie! Jedyne już chyba na czym zdrowotnie się zupełnie nie znam to wzrok więc się nie wypowiem na Wasze problemy....choć na ostatnich badaniach w pracy wyszło mi -0,75 i niby powinnma nosić do pracy na wysokości ponad 3m jakies z antyrefleksem:) GRATULACJE DLA SZWAGIEREK! ZWŁASZCZA DLA TEJ PO 5 IN VITRO! podziwiam,ze miała kobietka siłe psychiczną by tyle znieść, dzidzia bedzie z pewnościa suuuuper kochana i rozpieszczona:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki..... Sorki, że dawno nie zaglądałam.....ale oczywiście czasu u mnie mało..Wszystko w biegu, do pracy też wychodzę w ostatniej chwili i zastanawiam się kiedy pociąg m zwieje sprzed nosa.... Mała - ale fajnie Ci na taaak długim wypoczynku. Hm to mieliście podróż. Kobieto chylę czoła - ja po takich przygodach to pewnie usiadłabym i się rozkleiła....:-P za kółkiem.... Ania - no niestety to życie to już takie czasem bywa. Zbiera se człowiek na cosik tam, zbiera a tu mu nagle wyskakuje jakiś niespodziewany wydatek i bach, plany szlag trafił....Skąd ja to znam.... Ewelka - jak konkursik, rozstrzygnięty..... Klaudia - jak paluszek Duśki, zagoił się troszku....Mam nadzieję, ze już nie boli....:) Beatko - kuruj się kobieto i nie poddawaj....No i oszczędzaj się jak możesz....:):) Tala - jak Twój kręgosłup.....polepszyło się, a może poszło w niepamięć? Gratulacje dla szwagierek!!!!!!!! Chmurko - jak Ci idzie pisanie pracy, dużo już masz? Ja na szczęście nie nie narzekam na zdrówko, wzrok....Wsio oki. Hmmm oby nie zapeszyć. Autko też nam się sprawuje. M jak tylko może to chucha dmucha, pucuje, skręca, sprawdza. Aż normalnie jestem czasami zazdrosna. No ale tym sposobem nie musimy latac po mechanikach i zostawiać nie wiadomo jakich sumek.... Wiecie co, nie wiem co mam myśleć....W niedzielę miałam dostać @ przy 28 dniowym cyklu, a wczoraj rano pojawiły się śladowe plamienia, wieczorem żadnego śladu po nich. Dzisiaj znowu przed południem jakiś brązowe plamienia.....Nie wiem co mam se myśleć....Poczekam może do niedzieli i zatestuję..... Wiecie co, jestem z siebie dumna - zaczynam spokojniej patrzeć na to wszystko, nie fiksować, nie liczyć i jest mi z tym baardzo dobrze :-D :-D Czaami łapię się na tym, ze takie ciągłe gadanie i czytanie o staraniach, o tempce itp mnie strasznie DENERWUJE...Hmmmm czyżbym dojrzała, :-P Ale dobrze mi teraz z takim nastawieniem..... Noooooo Dorotka, aleś się rozpisała. Jak zwykle :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do konkursu to 5 pazdziernika bedzie ogloszenie wynikow...mam nadzieje ze sie zalapie chociaz na misia...ale zobaczymy...dziekujemy za glosowanie na Wiktusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie będzie dzidzi w tym m-cu :(:( @ się rozkręciła :(:( Szkoda, troszku mi smutno :(:( Ale.................. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko --- i jeszcze nie testowałaś? No faktycznie nastawienie Ci sie zmieniło! Wiesz, ja nadal te kciuki trzymam.... Zróbże tego testa, bo mi paluchy posinieja! :P Nikulam ---- co to są te naczyniaki? Ewelko --- myślę, ze przynajmniej jakiś misio bedzie, w końcu Wiki miała tam niezłe wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!Lencia chce tu do was troszke poklikac nie moge jej oderwac od klawiatury.,.. ;olkpl,m mkn huj ooo jakie piekne słowo ostatnie jej wyszło no no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Klaudia no to pierwszy wyraz coś znaczacy mała ma za soba hmmmmmmmmmmmmm tylko dlaczego taki brzydki hi hi nie przeklinaj przy niej o widzisz jak mała sie szybko uczy :-D Nikulam mam nadzieje ze jeszcze troche i wasze cierpienia z Laurko się skończą i że bedzie zdrowa. Dorotko dobrze że luźniej podchodzisz do tego zajscia w ciąze a przynajmniej sobie wmawiasz ze mniej sie stresujesz itd...... wiem coś o tym ale zobaczysz bedziesz miała maleństwo:-D Ja ide wnet na ognisko i bede wieczorkiem i mam w planie zrobić gołabki i bedą pyszne hi hi zapraszam wieczorkiem :-D A Jutro rano jade na grzyby bo mamm przeczucie ze będą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×