Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hejka! Komu kawki? Milenka ma drugiego zęba! Jej zęby wyłażą w niedziele :D Ten drugi to nawet nie wiem kiedy. Chmurko to nie fajnie, ze tak wszystkie ząbki przyszły na raz i to jeszcze w czasie choroby :( To sie Klaudusia nacierpiała:( Klaudia nie przejmuj się ludzkim gadaniem! Wzrok Twojego dziecka jest najważniejszy! A niech sobie gadają! Ja bym to miała gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę byliśmy na Słowacji na wycieczce:) Milenka "zdobyła" pierwsze w życiu szczyty:) I to od razu z grubej rury! Zdobyła drugi co do wysokości szczyt w Tatrach - Łomnicę :D Kolejką, co prawda, ale zdobyła. Pierwszy śnieg widziała... i wzbudzała ogólny podziw ludzi :) Grupka wspinaczy stwierdziła, że na roczek to ona wejdzie na Ewerest :P Pogodę mieliśmy cudną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudia a miej gdzieś opinie ludzi oczy ma sie tylko jedne wiem coś o tym. Ja dzis odebrałam okulary :-D wreszcie widze swiat :-D Ania trzymam kciuki za dom :-( Annolia no nie ładnie żeby jechać na słowacje i koleżanki na kawe nie odwiedzić :-( Ja wnet do pracy lece :-( a córcia na 17.45 idzie z M do koscioła bo maja swiecenie różańca do 1 komuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, jak oczy? Jak Ty do tej pory widziałaś? Annolia, ale fajny wypad. To świetnie, że dziecko od małego podróżuje. Pewnie była ciekawa wszystkiego? Klaudia, ludzi zignoruj. Córcia najważniejsza. To takie malutkie dziecko, czym zawiniło, żeby ludzie mieli je krzywdząco komentować? A nawet jeśli, to świadczy o ich bezmyślności i głupocie. Miej ich w dupie:) Anka, daj znać, co z domem. trzymam kciuki:) Nikulam, co z córcią? Tala, Ewelka, wyłazić natychmiast. Jak spędzacie czas? Niedługo pójdziecie z dziećmi zbierać liście do ususzenia:) Ach, ja na pewno pójdę! Moniś, ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Milenka spisała się na medal. W drodze spała, a poza tym tryskała dobrym humorkiem :) Beata następnym razem może wpadniemy, choć N. Sącz nie całkiem po drodze. Wysłałam fotki na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeju jaka straszna cisza tu nastała :-( Ania jak dom uda Wam sie wynająć????????????????????? Chmurko ja codziennie super spedzam czas leci mi jak niewiem co nie wyrabiam z niczym rano córcia do szkoły później zakupy jakiś obiad trzeba zrobic spacerek jakiś i znów po córcie do szkoły a później biegiem do pracy i walcze z blachami. Jest ciężko ale jakoś daje soibie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Beatko bedziemy wiedziec dzis popoludniu lub jutro rano. Annolia ale mialas fajny wypad.Na moj musze poczekac jeszcze 7 tyg.Ciekawa jestem jak Sebus zniesie takie wojaze :) Skubaniec maly zasuwa wzdluz mebli az milo hehe A ja czuje sie dzis okropnie...Od wczoraj wieczora bola mnie miesnie i stawy,najbardziej to boli mnie krzyz..I nie wiem od czego to..Ledwo laze...Sebek teraz tone wazy...A i zimno mi...Piec wlaczony,ja siedze w pizamie,swetrze,bluzie M,mam cieple skarpetki,a trzese sie jak osika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anka___może przesilenie jesienne?Sebek silny moja mała nie chce sie sama niczego trzymać. A ja dostałam dziś @ więc kiepsko się czuję jutro będzie jeszcze gorzej... Tak ładnie słonko świeci ale wieje niesamowicie więc nici ze spacerku. Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia u mnie tez piekna pogoda,a ja w domu zamiast na spacerku. To chyba jakas grypa mnie kreci..Pozniej doszla jeszcze temp,ale wzielam coldrex i poczulam sie lepiej.Teraz czuje jak przestaje dzialac wiec zaraz biore nastepne... Tak mi smutno,bo Sebcio gramoli mi sie na kolana a ja go odsuwam...:( nie chce,zeby sie ode mnie zarazil. Zastanawialam sie gdzie moglam sie zarazic,skoro od paru dni leje i siedze w domu. No i doszlam do tego...przeciez w niedziele bylam w przychodni...siedzial kolo mnie taki prychajacy facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane melduje sie ze zyje i oglaszam wszem i wobec ze mala wygrala miska w konkursie bebiko ;) wiec dziekuje za oddane glosy w tamtym konkursie i prosze o glosiki na kolejny konkursik ;) http://www.bebiko.com.pl/home/konkurs/pogodnie-sie-usmiecham-gdy/galeria-konkursowa/?start=10800 autora znacie ;) wiem wiem truje dupki wam z glosami ;) chmurko ja juz kasztany zebralam dla malej i zrobilam jej stwora ale juz sie rozjechal na nogach :D i go wyrzucilam wiec musze zrobic jej kolejnego a o do lisc to nie zbieam do ususzenia bo niestety sie potem sypia :O w zeszlym roku zebralam z krzaczka co o tej porze sa takie pomaranczowo czerwone z czarnymi jakby kwaitami to te mi sie sypaly niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu gwarno sie zrobiło ho ho ho :-D Dziewczyny ale jestem zadowolona z okularów :-D widze wszystko dokładnie a w nocy moge jeździć ile sie da i auta mi nie groźne kupiłam szkła z anty refleksem są SUPEROWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sie xle czyje wczoraj w pracy mnie poszczykło ledwo chodze a i @ kolejna sie zbliża już 4 w tym miesiacu mam dosc ile mozna mieć @ jak by któraś chciała to odstapie tą co ma przyjśc. po wypłacie ide do gina niech zobaczy co sie w mojej .............. dzieje bo nie wytrzymam tak długo i zbankrutuje na tamponach i podpaskach. Arturek mi usną i śpi już z godzine a nie zapowiada sie zeby chciał sie obudzić azaraz musze jechac po córcie do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki,jestem !!!!!!!!!!!! Ty pomarańczowa,nieładnie tak wskakiwać na topik i swoje 3 grosze wciskać,jeśli chcesz pisać,kultura wymaga przedstawić się itd. Co do siostry to cesarke miała,bo nie było rozwarcia. Bóle miała od 9 rana,męczyła się do 21 i tylko na 8 palców było. Postanowili robić cc. Doruś ma 7 ząbka,na dole po lewej stronie,po prawej widać że wychodzi ósmy :D Ale niestety nie raczkuje,tylko pełza po podłodze. Jak siedzi na tyłku,to przekręci się na brzuszek i pełza,czasami trzeba go wyciągać spod stołu.albo krzesła. Lecę dalej,mamy remont w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Beata dzięki za taka ofertę... :P Dopiero co mi się skończyła @. Bierzesz pigułki i takie rzeczy się dzieją???? Anka domek suuuuuuper! Będziesz miała do pracy bliżej, czy nie? Tak z ciekawości, ile kosztuje wynajem takiego domu? Mała jak Ci minęła podróż powrotna? Chciałam Milence zmienić smoczek na następny rozmiar i skończyło się na tym, że za nic nie weźmie nowego smoka, a starego juz też nie tknie... No i chyba zostanie bez smoka. Zasypia mi bez, a jak jej próbuję dać go, to wpada w histerię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia Nie,to to samo osiedle hehe.Widze ten dom od siebie z okna.Jest wiekszy i za ta sama cene,co teraz placimy.A wynajem kosztuje 800euro. Jak malutka nie chce smoka,to jej go nie dawaj.Na Sebka tylko smoczek dziala jak sie uderzy albo rozbudzi.W dzien malo co ze smoczkiem siedzi,ale do spania byc musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :-D :-D Jak Wam mija dzionek, ja mam dzień wolny - ale tylko od pracy....W domu zapierdziel, no ale co poradzić - nadrabiam zaległości.... Aniu - ten domek jest po prostu zajefajny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super, ze Wam się udało go wynająć....Warunki superanckie!!!! Hmmm jak ja bym chciała mieć taki fajny, własny domek....No ale nie narzekam. Myślę, że i tak nie mamy źle....Cała góra dla siebie, a teraz jeszcze M przebąkuje o zaadaptowaniu strychu na sypialnię i garderobę (moje marzenie) :-D :-D Annolia - to jej nie dawaj tego smoka jak nie chce....To raczej rzadkość, więc moim zdaniem powinnaś się cieszyć.... Pamiętam mojej koleżanki synek jak ie miał smoka w zasięgu usteczek to była katastrofa :( Ewelka - to gratulacje z okazji wygranej miśka :) Klaudia - jak dziewczynki, Klaudia już zdrowa.... Mała - jak Wam minęła podróż, mam nadzieję, ze powrót nie był tak obfity we wrażenia.....A tak w ogóle to chylę czoła za odwagę i zachowanie zimnej krwi w tamtą stronę....Hmmm ja bym chyba wpadła w nielada panikę...:(:( W przyszły piątek jadę na usg do gina...ciekawe co tam się dzieje. Podjęliśmy decyzję z M - jak nam się nie uda zaciążyć do końca roku to od stycznia zmieniam gina....:) Mam nadzieję, że nam się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia - super te Wasze foteczki ze Słowacji :):) Milenka jaka zadowolona. Chyba lubi podróżować i zwiedzać świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to super, nie będziecie mieli daleko z przeprowadzką. Taka chata za taką cenę? Nie znam się na cenach wynajmu u Was, ale wydaje mi się tanio. Wiem ile płacą znajomi w Niemczech, czy w Holandii. Piękną kuchnię będziesz miała... Duuuużą :) Co do smoczka, to Milenka też używała tylko do spania. Jak sie przebudziła, to wystarczyło dać smoka. a teraz to nie wiem, bo jakbym jej go dała, to się rozpłacze i całkim obudzi. Na razie jeszcze nie miałam takiej sytuacji, bo wczoraj spała jak suseł. Ewentualnie dam jej herbatki. Zmuszać jej do smoka nie będę, ja też się wychowałam bez smoczka. Może ma to genetycznie zakodowane. Dziś cwaniara załapała o co chodzi z raczkowaniem i ganiam ją po pokoju :D Trochę jeszcze nieporadnie, ale łazi i wszystko maca :D Jak dochodzi do mebli, to potrafi uklęknąć i się podciąga do wstawania.... Wczoraj jeszcze tak nie robiła! W ogóle to nie wiem co w nią dziś wstąpiło. Energia ją rozpiera! Szaleje i piszczy na cały dom :) Chyba tak się cieszy, że umie się przemieszczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko no mam nadzieję że nie zdążysz zmienic gina ;) Nasza Milesia lubi podróże. Jak ją daję do nosidełka to od razu cała happy. Wyrosła mi już z niego i na dniach zaczniemy używać fotelika. Troche szkoda, bo do nosidełka wystarczyło wziąść kółka z wózka. Cały wozek zajmuje strasznie dużo miejsca, a moje autko jest maleńkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróż minęła bez wrażeń,pierwsze 700 km ja prowadziłam,potem postój 1 godzinny i kolejne 600 miał prowadzić M,ale niestety...gdy zostało do pokonania 130 km on już zasypiał i musiałam go zastąpić,ale ja się nie dziwię się,bo on tyle nie jeździ. Ania domek super,moje marzenie,żeby taki posiadać na własność :D Dorotko,masz rację z tym ginem,ale ja bym chyba nie wytrzymała do stycznia,ja bym już go zmieniła :) Annolia,to super,że malutka takie postępy robi,a to że wczoraj tak nie umiała a dzisiaj już tak-to cieszy podwójnie no nie? Byłam się zwarzyć u mamy i mile się zaskoczyłam. Byłam przekonana,że waga poszła w górę,ponieważ w Norwegii szybko skończyło się moje jedzenie dietetyczne i musiałam jeść to co reszta rodziny a dwa,że pochłaniałam lody jak szalona. Staję na wagę,a tam taka sama waga,a nawet jakieś 0,5 kg w dół poszło :D No ale jadłam też złowione przez syna rybki-makrele. Mniam mniam !!! Ewelko jak dieta???? 16 października jest jednak wyprawiana 18-stka siostry,kuzynka była ustalić menu a mi ślinka ciekła. Boże dziewczyny,ja się chyba nie opanuję z jedzeniem. Jak ja mogę nie zjeść ciasta,zapiekanki,albo kawałek tortu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, gratuluję! Dom jest naprawdę ładny. Będzie się Wam przyjemnie mieszkało:) Annolia, jak Klaudia zaczęła raczkować, to też bardzo się ucieszylam. To piękny widok, prawda? Teraz Ty musisz ćwiczyć kondycję. Ja czasem wysiadam przy małym czworonogu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Klaudia zdrowieje Lenka zaczyna chorować :O Wczoraj na wieczór zapuchło jej oczko i zaczęło ropieć do tego katar i kaszel masakra...w nocy nie spała od 22 do 3... co do raczkowania to jak połoze ja na brzuszek to podpiera sie na dłoniach i przebiera nogami ale w miejscu a jak juz ruszy to do tyłu.Prawdziwy raczek. Anka____zazdroszcze :) bardzo mi sie podoba wnetrze kuchnia i sypialnia super,fajnie że nic nie trzeba mebli,zasłon itd. Mała___witaj w domu ;)To M z Tobą przyjechał?na ile zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety. no wlasnie super jest to,ze tu domy wynajmuja w pelni umeblowane :D sebcio wlasnie zjadl kaszke i siedzi w skoczku.chyba pojde z nim dzis do pani doktor,bo nie podobaja mi sie jego kupy...robi z 5 dziennie,w tym 2 normalne a reszta sluzowata no i nie wiem czemu. konczy mi sie wolne..jutro do pracy... mala fajnie ze juz jestes :) co ty tam znowu remontujesz,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M przyjechał specjalnie na siostry 18-stkę,ma już zabukowany lot na 19. Remont w postaci doprowadzenia grzejników do pokojów dzieci. Latem się wprowadzili jak było cieplutko,ale teraz to już się zimno robi i nie byłoby szans przebywania w pokoju bo ziąb straszny. Początkowo chcieliśmy robić wszystko w rurkach miedzianych,ale gdy pojechaliśmy do sklepu to sprzedawca zaproponował plastikowe rurki,że wiele rodzin teraz decyduje się na tego typu rozwiązanie bo to koszt ponad połowę mniejszy niż na miedzi. U nas same rurki miedziane by wyszły ponad 1 tys zł,a na plastikach będzie 250 zł,ale przebitka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chmurko___nie przewiało ale wokół każdy chory więc myśle że od tego.Byłam z nią w końcu u okulistki i ma zapalenie oczka dostała krople i za tydzien do kontroli poza tym ma lekki katar.Wyślij aktualne zdjęcia córci bo ciekawa jestem jak wygląd już niedługo roczek... :) Anka___byłaś u lekarza? A Folik urodziła?zaraz zajrze na stary topic. Moniś___Tala___żyjecie? Nikukam___chop chop!jak tam mała?nie zaraziła się od M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Klaudia żyje ale cały czas jestem zalatana:( odbieram dziś dla małej okularki:) Ania domek śliczny :) gratulację jakoś mi weny brak do pisania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko --- no widok rewelacja :D Milesia aż piszczy z radości i od razu idzie do szuflady wyrzucać pampersy, albo pod ławę "poczytać" gazyty :D Klaudia --- jak Lenka? Moja mała też na początku raczkowała do tyłu. Teraz w końcu ruszyła do przodu. Jeszcze trochę nie poradnie, ale idzie jej coraz lepiej. Mała--- tak plastikowe rurki są o wiele tańsze, tylko złączki są do nich droższe. No i o wiele szybciej się robi, bo nie trzeba lutować i idzie je wyginać. Pewnie dużo kucia z tymi rurkami. Nie zazdroszcze :( Ania ----pewnie już pomalutku pakujesz rzeczy, co? Kupiłam dziś Milesi kurteczkę w biedronce za 25 zł. Fajna nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzie wysłałam aktualną. Klaudia, córeczki masz piękne! Annolia, cudne zdjęcia. Musiało być niesamowicie:) Dziecko przypięte do pleców:D Wyglądasz naprawdę ładnie i sympatycznie. Bobasek jak lalka przy oknie. Miło popatrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Klaudia nie bylam u lekarza,bo zrobil tylko 2 kupki i normalne.Cos mi sie zdaje,ze to po deserkach robi takie kupki..bo jak mu daje,to zaraz zaczyna purtac i nieraz az sie spina...Dzis nam zwymiotowal w aucie-mam nadzieje,ze to nie choroba lokomocyjna-ja ja mialam...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×