Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dziewczyny kochane naprawde zrozumcie mnie troche ja bedac dalej tutaj na forum bede sie za kazdym razem doszukiwala objawow,poprostu narazie musze sobie dac czas,teraz sie bedzie szkola j.ang zaczynala takze sie zapisuje i bede sie uczyla zobaczymy czy jakies rezultaty z tego beda,takze kazda chyba ma emaila do mnie bedziecie chcialy to piszcie zawsze odpisze,ale o forum narazie chce zapomniec. Jeszcze raz dziekuje Wam za wszystko:) Buziaczki dla Wszystkich.Pa:D 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola---trzymaj się ciepło i trzymam kciki za Was! Dziewczyny---dziękuje z amiłe słowa i podtrzymywanie mnie na duchu. Z Laurą już dobrze, nie wymiotowała więcej. Oczywiscie nie mogłam usiedzieć i poleciałam w sobote prywatnie do lekarza. Osłuchał ją i powiedział,że źle by było jakby się zachłysneła bo wtedy mogłoby być zachłystowe zapalenie płuc,a tak to pewnie wszystko bedzie dobrze. Zaniepokoiło go ,że tak abrdzo zwymiotowała 3-4h po jedzeniu. Twierdzi (a to poza pediatra dodatkowo gastrolog),ze moze miec jakas wade układu pokarmowego (jeszcze tego nam brakuje do kompletu jej chorób ;( ) powiedział bym wzieła skierowanie od pediatry na nfz i umówic sie w poradnii na pasaż przewodu pokarmowego, wrrr M wrócił na maxa zakatarzony, ledwo żywy, wiec zamiast mi pomóc po tym ciężkim głównie psychicznie ale i fizycznie (nie spałam prawie cała noc z soboty na niedziele bo sie bałam zasnąć)weekendzie to jeszcze musiałam sie nim wczoraj zajac, leciec do apteki po leki, zabrac laure na długi spacer by sie wyspał po lekach, śpi na kanapie, chodzi po domu w maseczce no i do Laury sie nie zbliza, wiec znowu wszystko ja... Beatkoo--- kurcze i jak weźmiesz chorobowe to ci umówy nie przedłużą?:(Chory ten nasz kraj:( Annolia---z tego wszystkiego nie ucałowałam Milenki na pół roczku!Mam nadzieje,że dobrze się bawiłyście Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle,ze Lola do nas wroci i to szybciej niz sie sama spodziewa nie dziewczyny?? Annolia,tak,musi byc paszport. Z racji,ze Dorianek jest malutki ma paszport tylko na rok. Ja mam juz paszport biometryczny,tzn beda odczytywać dane za pomoca linii papilarnych palcow wskazujacych prawej i lewej reki. Niby weszly one w Polsce w 2006 r jak czytalam,ale ja wczesniej mialam robiony zwykly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola --- odpocznij sobie od forum, ale pewnie za miesiąc i tak wpadniesz tu do nas z wieściami o II :D Ja nadal trzymam kciuki ... Nikulam --- dobrze, że z Laurą oki. M wydobrzeje, to Ci pomoże. Mała --- jeżeli stary paszport miałaś jeszcze ważny, to nie musiałaś zmieniać na biometryczny. Ja mam już ten biometryczny, bo musiałam zmienić po ślubie.W sumie do podróżowania po UE nie trzeba paszportu, ale my jechaliśmy do Bośni, a to nie UE. W sumie to i tak nikt nas nie sprawdzał na granicy, tylko zerknęli, że coś mamy. Będę się dziś dowiadywać, czy nie ma takiej opcji, że wpiszą mi Milesię do mojego paszportu i nie trzeba będzie czekać na wyrobienie jej paszportu, bo to pewnie trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jednak musimy jej zrobić paszport... Trwa to do 2 tyg, ale mam nadzieję, że będzie wcześniej... Najgorsze jest to, ze musimy jechać wszyscy w komplecie do wydziału paszportowego, a tam są straszne kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia ja wyrabialam swoj paszport z tego samego powodu co Ty :) Zakupy najwazniejsze zrobione,jutro dokupie kilka rzeczy i moge spac spokojnie. Bylam dzisiaj w szkole poinformowac,ze dzieci nie bedzie 3 tyg. Z Julia problemu nie bedzie,ale Daniel to juz troszke materialu bedzie musiał ogarnac po powrocie. Jutro moge nie miec czasu nic naskrobac,chociaz moze wieczlrem przed snem cos napisze. Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati na tamtym topiku
13.09.2010] 19:36 [zgłoś do usunięcia] Patrycja75 Hej hej dziewczynki____ wpadłam tak na chwilkę zobaczyć, co u Was Dorcia, Rea, Lola.... tak, tak ja już po ślubie i po podróży...poza tym nic się nie zmieniło... nadal pracuję, tam gdzie pracowałam i nadal jest BOSKO ...wiem,wiem... miałam napisać maile, bo na forum niestety nie mogę pisać o pracy tajemnica służbowa hihi Dorotko_____ chciałam się wczytać, co u Ciebie... miałam nadzieję, że już z brzuszkiem chodzisz... ale nie mogę znaleźć .... Spacerku___ co u Ciebie ? jak maleństwo się chowa? Beatka_____ przepraszam, że nie mogłam rozmawiać z Tobą przez telefon, ale w pracy nie zawsze mogę rozmawiać Klaudia___ nic nie piszesz... a przestudiowałam calutki trzy strony hihi wiele nie napisałyście .... Foliku___ trzymaj się dzielnie NIKUSIU___ dziękuję za życzenia i pamięć REA____ wiem,że samo przepraszam nie wystarczy...miałam napisać... wiem ale od kilku m-cy jestem jak w transie..postaram się nadrobić NIKAMO___ na kawę musimy się wybrać... i to koniecznie LOLCIA___ a TY co? jak staranka, praca, mąż, kochanek, pies, kot i kanarek postaram się coś naskrobać w najbliższym czasie... jak tylko oddech złapię, bo niedawno wróciliśmy z podróży... po...Polsce...wiem, może niezbyt oryginalnie ale byliśmy tam , gdzie chcieliśmy, zwiedziliśmy, co chcieliśmy... spotykam się z morzem, Mazurami, Podlasiem , Wilnem ...widziałam, to co chciałam zobaczyć więc jestem szczęśliwa... nie mówiąc, że nie z mniejszym zapałem wracałam do pracy.. NIKUSIU___ ale te W-wa rozkopana...ooooo Matko !!!!! masakra ale pewnie niebawem będzie piękna, więc nie ma co narzekać OKI dziewczynki...lecę na kolację...może później zaglądnę ...tylko piszcie co u Was... AAAAAA>>>>>>>> a gdzie są nowe dziewczynki ????? jakiś tu straszny zastój się zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Bylismy dzis na zakupkach i kupilam sobie pare ciuszkow.. Sebek wlasnie zauwazyl,ze jak sie pchnie drzwi to sie zamykaja i sie bawi.. W przyszlym tyg chcemy kupic mu nowy fotelik.Wybralam taki z recaro od 9-36kg,bo ten niby do 13kg juz jest za krotki i Sebek trzyma nozki zadarte na oparciu od kanapy z tylu.. Wyslalam zdjecia Sebka na poczte.Klaudia nie mam zdjec jak maly raczkuje.Jutro postaram sie zrobic i wysle.Mam za to zdjecie jak stoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati! No proszę jaki miły gość!!!!! Super!!!! Wpadaj częściej! Mała kiedy w końcu jedziecie? Jak długo czekałaś na paszport dla Dorusia? Anka kupujesz mniejsze ciuszki, bo wszystko z Ciebie leci, co? Ile cm Ci ubyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia oj od porodu ubylo duuuuzo cm :D Ze 20 w brzuchu,w udach prawie 10,w biodrach tez z 10... Pati no prosze.Ciesze sie,ze u Ciebie wszystko ok :)Pisz czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka super fotki! Sebuś zdolny jest! Już niedługo będziesz miała nowe "porządki" we wszystkich niskich szafkach :D Nie źle zeszłaś... ile teraz ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis sie wazylam i jest 57kg :) Zobaczymy ile uda mi sie zejsc na tej diecie A no zdolny jest...musze juz serwetke ze stolu zdjac,bo dzis juz sciagnal,a razem z nia wszystko co bylo na lawie.. Oj chyba rozkrecilo sie zabkowanie...mam nadzieje,ze tym razem jakies zabki wyjda.. Sebus budzi sie co ok godzine w nocy..w dzien placze.Daje mu takie saszetki z granulatem.Dzialaja bardzo szybko i moge podawac do 6 razy dziennie.Wlasnie dostal,bo nie mogl zasnac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Witaj milo ze sie odezwalas. U mnie wszystko dobrze:) Pozdrawiam i ciesze sie ze jestes taka szczesliwa,i ze tyle pozwiedzalas i wogole:) Pozdrawiam Cie goraco.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Milenka tez mi sie ostatnio budzi w nocy pare razy, ale mleka nie chce. Zrobi 3 łyki i zasypia. Daję jej wode do picia, bo mleko ile zrobiłam, tyle potem wylałam. Ale po ząbkach jeszcze ani śladu..... Ja doszłam do moich 50 kg (z hakiem) i już nie mam motywacji do odchudzania :) A chciałabym jeszcze ze 2 kg.... Moze samo zniknie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia nie przesadzaj,co?Wieszakiem chcesz byc? Ja jak przyjechalam do Irl wazylam 44kg...i wszystko na mnie wisialo..Chcialabym dojsc do 50kg,ale czy starczy mi sil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleja wcale nie byłam chuda jak miałam 48kg... Zobacz sobie mnie na nk na starych fotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wcale nie byłam chuda jak miałam 48kg... Zobacz sobie mnie na nk na starych fotkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halo,dzien dobry! Oj moj niunius sie przeziebil..Ma katarek i troche kaszelku...Zakroplilam mu nosek,dostal syropku i teraz spi. Pogoda sie zmienila z dnia na dzien..Bylo cieplo,slonko i po 20st,a od dwoch dni leje i jest zimno bleee Annolia zerknelabym,ale nie mam juz konta na nk.. Wlasnie wypilam kawke i chyba sie przespie,bo wstalismy dzis po 6ej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zaraz chyba w dzien dobry TVN beda mówić o tej waszej diecie,że skuteczna ale niebezpeiczna to białkowa prawda? w ostatnim twoim stylu tez był o niej negatywny tekst-UWAZAJCIE NA SIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---super,że się odezwałaś!napisz maila Kochana i w nim coś więcej:)Masz racje Warszawa-masakra, ale może i wybudują tą drugą nitke metra....do mnie na szczęście dojeżdża ta obecna:) Ania---biedny Sebuś:(Ja Laure chronie przed chorym mężem, nie pozwalam mu się zbliżać a jak już to w maseczce, Laurze daje zapobiegawczo witaminke C. Annolia---szkoda,że jednak ten oddzielny paszport konieczny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a dla rozrywki polecam Wam forum: http://forum.gazeta.pl/forum/f,24864,Faceci_z_Egiptu.html popłakałam się ze smiechu nad naiwnością niektórych Pań, zwłaszcza wątek o BOBie z hotelu Roma jest niezły,ale dłuuuuugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi, dlaczego ja nie moge tu fklejać linków do forów z portalu gazeta.pl :( no nic jakby komus się chciało szukać to jest to forum z portalu www.forum.gazeta.pl i nazywa się faceci z egiptu....ciekawe może chociaż wątek o BOBie się otworzy, choć też pewnie nie:( http://forum.gazeta.pl/forum/w,24864,76994819,76994819,BOB_z_hotelu_Roma.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam bo jak tu wklejasz jakis link to zadko kiedy dziala.Na ogol trzeba samemu skopiowac i wkleic w pasek wyszukiwania i usunac zbedne spacje i czesto pokazuje sie "20%" pomiedzy.. I co bylo juz o tej diecie?Bo wlasnie wlaczylam DDTVN i leci przeglad prasy. Ja chyba chwilowo zawiesze te diete..Musze isc zrobic badania,bo boje sie,ze znowu mam anemie..M juz sie na mnie wydziera..bo znowu krew mi z nosa leciala i jestem ciagle zmeczona...Bede miala do sluchania jesli nabawilam sie anemii przez ta diete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu- z tego co zapamiętałam to jest bardzo niezdrowa. mozna dużo schudnąć, ktoś podobno w 2 mc nawe 38kg! Z dolegliwości jakie za sobą niesie zapamietałam (choć jednym uchem słuchałam bo Laura marudziła)Całkowity brak witamin z grupu B, awitaminoza, zakwaszenie organizmu, problemy powazne z nerkami, z sercem, łamliwość kości (czegos tam w tej diecie brakuje i w tej sytuacji organizm musi czerpać wapń z kości właśnie), problemy hormonalne.To tyle co zapamiętałam,ale było tego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Za tydzień Milesia będzie miała paszport. Jak ona wyszła na zdjęciu... Myślałam że padnę jak zobaczyłam tę minę! Ma oczy jak 5 zł i wyraz twarzy jakby mieli do niej strzelać :D I taką fotę będzie miała w paszporcie! Jeśli będą nas gdzieś sprawdzali, to ten celnik lub policjant pewnie parsknie śmiechem :D Jutro chyba będziemy jej załatwiać kartę do lekarza. Nie wiecie ile się na nią czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka lepiej zrób sobie badania i łykaj jakieś witaminki, bo niedobrze się dzieje, że ci tak ta krew leci. To może być z przemęczenia, ale możesz faktycznie mieć jakieś niedobory. Ja się też muszę kiedyś do teściowej udać na dziobanie.... Ciekawej jak tam moja krew wygląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Annolia poszlabym,ale w tym posranym kraju musisz isc najpierw na wizyte do lekarza i jak on wyrazi laskawie zgode to dopiero mozesz miec pobrana krew...Tlumaczylam wczoraj idiotce w rejestracji,ze chce isc do lekarza z gotowymi wynikami,bo nie stac mnie,zeby placic dwa razy za wizyte i za badanie krwi..Powiedziala,ze ona tak nie moze zrobic.No to niech sie buja.Pojde we wtorek do polskiej przychodni w Cork i pobiora mi bez problemu. No kurcze w irlandzkiej przychodni zaplacilabym 130euro!!! 50 za jedna wizyte + 30 za badanie. A wczoraj kumpela wrocila ze szpitala.Urodzila 6 dni po terminie.Fajny maluszek,ale jaki duzy! Wazyl 4.2kg.Glowke ma pelna czarnych,gestych wloskow :D IDe po kawke.A wy piszcie,a nie sie obijacie! Co to za porzadki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pati___ja nie piszę?no weż!A TYYYYY??????????????????????Co to za milczenie tak długie?ślub chmmm...a ja nic nie wiedziałam.GRATULACJE!!!I odzywaj sie częściej. Ja dziś byłam z Duśką w przedszkolu pierwszy dzień wszystko ok,nie było lamentu.Musimy-my rodzice własnymi siłami wyremontować sale dla maluchów bo będą ich przenosić a nam zależy na czasie więc musimy sami wymalować cóż trudno ale na razie są w grupie z zerówką i musimy je odbierać o 10:30 więc bez sensu a od poniedziałku jak pójdą do nowej sali to będą do 13-ej.Także jestem strasznie zabiegana i nie mam czasu na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×