Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Aniu___ mnie tez boli łebek i to od trzech dni...zachmurzyło się i u nas , a taka piękna pogoda była :( słońce zaszło a mnie obijają jakieś gorąca Nie--- Olek też mi sie nie podoba, moja koleżanka ma Olka - strasznie rozwydrzony i pomarańczowy okropnie:( biedny co ma zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz wrocilam....okna pomyte u mamy...zgrzalam sie strasznie...myslalam ze jak bedziemy wracac to mala bedie spala a tu psikus wojuje jak zawsze... Nic zabieram sie za obiad bo maz niedlugo wroci z pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koncze robic obiad,nie wiem co z tego wyjdzie..Robie schabowe w piekarniku,bo M nie moze nic smazonego..Same utrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewelka___ a mnie jakoś nic się dziś nie chce, chyba pogoda taka , bo tylko bym spała i spała - pewnie będzie padać...:( Ty wróciłaś a ja godzinkę jadę do rodziców coś pomóc troszkę :) tylko dziś to chyba na kawie zejdzie hihi ta moja pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ na pewno wyjdą :), a robisz w worku do pieczenia ? wychodzą pyszne , bardzo soczyste i moim zdaniem mniej spieczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ pisałam do Ciebie i coś mi zjadło.... niby poszło... a nie ma . Wiecie co ...ostatnio mam problemy z topikiem - strasznie długo się otwiera i ciągle coś go boli :( Ewelka ___ to chyba Ty pisałaś, że posty Ci zjada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie mam workow do pieczenia bo w polskim skklepie nie bylo. Ewelce ktos skasowal posty,ktore juz miala wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh za pare minut musze wchodzic..Jeszcze musze do banku wejsc zaplacic za mieszkanie,a tak mi sie nie chce.Jutro wolne,wiec jakos to przezyje.Wazne,ze dzis nie pracuje z tym obibokiem.Mam tez nadzieje,ze nie bedzie tez za duzo pracy,bo glowa mi peka.. Najchetniej wrocilabym do lozka.A jutro pewnie obudze sie o 8 i nie bede mogla juz spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no meza bym nie podejrzewala,myslalam o jakiejs mlodszej siostrze.Bo dziwi mnie ze moderator usunalby normalne posty..Dziwna sprawa.. Lece do pracy. Milego popoludnia Dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i mnie głowa boli...Zbieram się dzwonić do gina...może to z tego stresu mnie boli łebek? Pati---dzidzi tak jakby puknęło dzisiaj ze dwa razy ale tak ledwo ledwo...no ale chyba coś tam czuję ale to jeszcze nie to na co czekam ;)Idż na betę jutro i zobaczysz co jest grane bo może jesteś w ciąży i jakieś plamienia się zaczynają?trzeba to sprawdzić. Ewelka a Ty skąd piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jkbyście miały problem z zaparciami to polecam kawkę ricore super sprawa bo zawiera błonnik na mnie ma działanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki___ my się zmywamy, będę dopiero późnym wieczorem Klauduś___ betę zrobię, chociaż wytłumaczcie mi co daje ta beta oprócz tego , ze wychodzi czy ktoś jest w ciąży czy nie. Jak pójdę do laboratorium ... to o co mam poprosić ??? jak to fachowo sie nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati___poproś o zrobienie Beta hcg i już będą wiedziały o co chodzi.No właśnie to Ci da że test może wyjść negat.a możesz być w ciąży i się tego dowiemy tymbardziej że nie masz @ a tempka wysoka głuptasku a jak tam z sikaniem? Ewelka :D ale z jakiego województwa czy miasta?ja z lubelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam z Twoją figurą po ciąży i po porodzie?Mi po pierwszej zostało 5 kg i potem musiałam zrzucać. A po karmieniu cycki zmalały mi o 1/3 niż przed ciążą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 17-stą mam do gina także się powoli zbieram jeszcze przed wyjściem pewnie mnie przeczyści z nerwów ech ale ja to jestem aby mi tę głowę odciąć to by tyle nie myślała...;) Papatki!Trzymajcie kciuki żeby było ok. Ania___to pewnie dumna jesteś że już taki duży urósł co?14 cm ja myślałam że może z 10 ciekawe ile moje ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki Patrycja alez ty uparciuch jestes ,doslownie rece opadaja , kochana nie zwlekaj juz z ta beta bo jesli to nie dzidzius w co zreszta nie wierze to znaczy ze masz klopoty ze zdrowiem Klaudia NAPEWNO JEST OK , Aniu fajnie rosnie ten twoj synus , duuuuuuuuzy juz i bardzo dobrze choc najwazniejsze ze zdrowy a mnie chyba optymizm zaczol opuszczac , jakies niepokoje mam nad ktorymi nie panuje , kurcze troche mnie jajnik prawy pobolewa i juz zaczynam sie martwic pomimo calej wiedzy ze to norma zajrze pozniej moze nie bede monologu promowac hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...jestem już po wizycie.Wszystko jest ok nawet luteinę mogę powoli odstawiać.Mam 2 zdjecia jak bede miała aparat to wam powysyłam.Ale jestem szczesliwa dzidzius jest przesliczny.Czasem nawet czuje jak sie rusza ale delikatnie.A wizytę znowu mam za m-c czyli w 22tc usg połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio nie przejmuj się bólami jajników to normalne dopóki Cię nie boli mocno brzuch na srodku nisko.A tak poza tym u gina jeszcze nie byłaś?Kiedy idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze jest ok. wiesz ja poczekam jeszcze tydzien moze bo chce zeby juz bylo widac serduszko , to bedzie od 1 dc jakies 6tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że nie ma się co spieszyć jak nie masz plamień nawet możesz poczekać do 7 tc bo ja w 6 poszłam i serduszka nie było aby się zestresowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) nikt sie na starym forum nie odzywa tylko Kate to pisze tutaj.Kurde co sie z Tymi babkami podzialo z Rea,Folikiem,Chciejka, i reszta staraczek.Kurde szkoda no ale co zrobic:( Ja jestem starsznie padnieta bo dzisiejszym dniu ale juz wolne takze super mam eM jeszcze jutro do pracy ale ja juz nie:) ufff. Pati ja bym Ci radzila isc na Bete:) Ania duzy juz ten Wasz synek:) bo jak jajeczka bylo widac to chyba synek chyba ze cos nie wyraznie bylo:) A mi sie podoba Maksymilian Kacper Oliwier Oskar a eMowi Maks ale zobaczymy moze sie keidys uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×