Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ja na Twoim miejscu usunęłabym ja z jego znajomych i tyle jak mu nie zależy to oporów mieć nie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś____ nie będę się sprzeczać ale ja na 10000000000000000000000% nie jestem w ciąży... a tempa spadła... przecież do 36.8... no... i.... ten..... hihi i.... 1 dc był właśnie w niedzielę wieczorkiem, no niech będzie w poniedziałek ...o... i już :) a właśnie się dowiedziałam , że chomika tez nie mogę mieć hihi, bo on jakieś feromony wytwarza , które powoduję coś tam coś tam... haha w każdym razie źle wpływają na owulacje i starające się.... buuuuuuuuuuuuuuuuuu..... zostają mi tylko rybki... i jak się do nich przytulać .... :( a chomik to puchaty przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati brak mi słów!Przeczytaj teraz powoli i uważnie:MI I BEACIE TEZ SPADŁA TEMPKA W DNIU SPODZIEWANEJ @ DO 36,7 A BEATA MIAŁA NAWET PLAMIENIE TAKIE SAMO JAK TY.Dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam hasla,bo jak raz weszlam bez jego wiedzy to sie zorientowal i zmienil. Powiedzial,ze on mi nie zaglada czy koledzy do mnie pisza czy nie.A dlaczego?Bo wie,ze nie pisza. Zobaczymy jak sie dzis wkurzy jak hasla pozakladam sobie wszedzie.Wtedy zaraz bedzie czemu to ja mam hasla wszedzie pozakladane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne czemu ma przed Toba tajemnice?Ja bym tak nie mogła jak można komuś zaufać jak Ci ogranicza dostep?Dla mnie i mojego męża takie rzeczy są jawne nie mamy nic do ukrycia i jestem pewna że nigdy by z nikim nie pisał jeśli by wiedział że sobie tego nie życzę.Jak Ty masz się czuć dla niego najważniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na dodatek teraz się jeszcze widzieć nie będziecie także sytuacja napięta i nerwy gotowe.Ania weż Ty sobie go dobrze ustaw jeszcze przed ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weż i zacznij z kimś pisać z jakimś kolegą na przykład i zmień hasło tak jak on a jak coś będzie miał przeciw to powiedz że jak on przestanie pisać to Ty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___ o masz racje .... z takich co ...za dużo by chciały i włażą z butami w czyjeś życie... nie wiem ... zrób jak uważasz... ja miałam kiedyś taką sytuacje, że panna pod pretekstem, że brat zginął...pisała o 12 w nocy do mojego eMa... - to było na samym początku...pierwsze jego wzięłam na rozmowę... a jak nie pomogło to napisałam do niej, ze jak ma problem to są psychologowie a eMowi niech da spokój, bo ja sobie nie życzę, żeby ktokolwiek mi przeszkadzał w nocy... kiedy ja się kocham z nim.. potem jeszcze napisała do niego pytanie czy jestem ładniejsza od niej...odpisał , że ładniejsza i mądrzejsza ... ale awantura była, że czytałam sms-y tak samo...tylko, ze ja powiedziałam, że skoro nie ma nic do ukrycia to po co ta awantura o jakąś wywłokę ??? Tylko Ty Kochana pewnie spokojniejsza jesteś... ja niestety jak mnie coś ruszy to bym udusiła moimi małymi łapkami hih ale ...uważam , że skoro ja nie ruszam , co do mnie nie należy - bo uważam to za świętość ... to ode mnie i mojego eMa też wara przez duże W :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ tak, tak spadła Wam ... hihi wiem .... ale krechy dwie były... no nic koniec tematu... :) dzis miałam tylko.... czytaj UWAŻNIE>>>> TYLKO 36.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta wyjdzie się zobaczy co w trawie piszczy?Ale @ nie miałaś. Idę się chwilkę przespać Pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki___ ja wiedziała i nawet mi ręka nie zadrżała jak otwierałam kopertę ... no muszę się do gina wybrać tylko gdzie ??? muszę kogoś poszukać... raczej pójdę dopiero w poniedziałek, bo jutro jedziemy się relaksować do eMa , do jego mieszkania :) dawno tam nie bylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie a ja tak mocno kciuki trzymałam żeby sie jednak okazało że dzidzia bedzie. Jak nie dzidzia a objawy dziwne to biegiem do gina i worek pieniędzy przygotuj :-( Klaaudia i Ania czy Wy też macie tyle siły co ja??????????????? ja to cały czas kombinuje gdzie iść i co robić i jak bym wiedziała ze grzybki rosną gdzie indziej to bym pojechała i szukała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania z tą "koleżanką " to dziwne bo wiesz jesteś eMa kobietą i zaraz bedziesz matką jego dziecka i poco jakieś tajemnice nie rozumie jego może ona coś kombinuje co??? ja moge mojemu eMi grzebać w telefonie i gdzie chce poczty sprawdzać itd... ale nic do ukrycia niemamy Ale kiedyś chcił coś z torebki mojej kazałam mu przynieść to mi sam wzią to go opierniczyłam dlatego że moja torebka jest święta :-) hi hi i już tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i znów bede mogła do siebie popisać bo nikogo niema a ja zaraz zmykam do eMa i bede dopiero wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh szkoda gadac.Przyjechal z pracy to dopiero sie awantura zrobila..Nie odzywa sie do mnie. Zaczal wyciagac stare brudy.Namieszalam kiedys i to mocno,ale to bylo i nie mielismy do tego wracac..Moja mama mi mowila,ze od czasu do mi to wypomni,ale myslalam,ze sie myli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no nie fajnie widze ze sie robi widocznie musi miec tajenice przed Toba:( Pati No szkoda a myslalam ze sie udalo wkoncu Tobie:) no nic kolejne cykle przed Nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.... tyle się opisałam i zamiast enter wcisnęłam backspace.... :( to teraz w jednym zdaniu.... :) nie uroniłam ani jednej łezki, dostałam pyszną czekoladę, gdyby mi było smutno, pysznego buziaka, małe...co nie co... hi hi a teraz czekam na lody malinowe ....hmmmm poezja smaku :) a za to, że byłam dziś taka dzielna :) - nawiasem mówiąc jestem dumna z siebie - za tydzień jestem zaproszona na imieniny - moje oczywiście - na cudne zwiedzanie moich rodzinnych okolic - mam nadzieję, że będzie cudnie... i żałuję tylko, że... Beatko____ że... nie mieszkasz bliżej , skoro Ciebie tak nosi...hmmm...swoją drogą masz to chyba po mnie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ a Ty lepiej powiedz Kochana cóż eś czyniła sprośnego wczoraj wieczorkiem, że czasuś nie miała dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu____ a ja myślę troszkę inaczej...opiernicz sie oczywiście należał... jak każdemu gościowi za takie coś ale...ta znajomość jest dla czystego, głupiego męskiego dowartościowania się... typu... o jaki jestem wspaniały, że panienka nie może zasnąć jak nie napisze do mnie. Mój eM na początku tez miał hasła...ale szybko mu to wybiłam z głowy...skoro poważnie myśli o mnie to po co jakieś sztuczne tajemnice...co chce się popodniecać na jakiś lafiryndach... o nie !!!! po moim trupie !!! Klaudia i Beata ma rację...jak można komuś ufać, jeśli ten ktoś ma niby tajemnice... a jeśli tak to proszę bardzo ale beze mnie... Aniu Kochana wiem, że Ci przykro ale ta panna to na bank nic poważnego... nie miałby z Tobą dziecka i nie planował przyszłości przecież , gdyby szukał czegoś innego... faceci to tak czasem mają...potrzebuja odskoczni....ja mu k****** dam odskocznię ha ha ha - skoro ja jestem w porządku tego samego wymagam...ale nie zapominam , co zrobił nie tak i jestem czujna jak puma ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie popisałam do siebie.... Spacerku____ a gdzie Ty dziecko moje adoptowane jesteś :) Orcia___ Emamcia___ - hmmmm poszły sobie... no nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Hej hej coz ja wczoraj robilam:) a coz moglam taka bylam padneita po pracy ze zasnelam w momencie.dzis bylam z kolezanka na zakupach ale nic ciekawego nie bylo a jutro z eMem jedziemy takze moze cos wpadnie mi w oko:) To tyle u mnie a co u Was? czemu taka cisza nastala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza Lola my tu cały dzień piszemy.Nawet mój dzidziuś do Was łapkami macha-czuję własnie ;) Ania____a to z Ciebie też ziółko niezłe było????Hmmmm....nie ma co drzeć kotów o przeszłość ale tak już jest że w kłótni wracamy do tych spraw które nas bolą i wypominamy chociaż ja tego staram się nie robić.Ogólnie ja z moim jesteśmy ze sobą szczęśliwi i żadne nie chce tego zmieniać.On jest pewien że chce być ze mną do końca życia i ja też wiem że już nikogo innego mieć nie chcę.Dogadaj się z eMem wyciągnij rękę na zgodę może na spokojnie da się przekonać żeby nie pisał z lafiryndą powiedz szczerze że Ci to sprawia przykrość. Bo coś mi się zdaje że Twój M jest typem wojownika i krzykiem nic nie zdziałasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×