Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ja jestem właśnie przyjechalam od eMa ale sie dziś opłakałam szok tak z niczego miałam ochote i ten remont mnie przeraza. Moje maleństwo też macha właśnie łapkami i woła żebyście przyszły ;-) Pati żebym ja bliżej Ciebie była to pewnie już byśmy na kawke poleciały i to nie wirtualnie Chmurka pokaż sie bo ja zaraz robie zdięcie brzuszka i bede wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy podczas klotni nie krzycze.Mam to chyba po ojcu,jestem bardzo spokojna czym wyprowadzam druga osobe z rownowagi. A co do tego ziolka..Ja juz wtedy bylam pewna,ze eMowi nie zalezy na nas..myslalam,ze koniec jest kwestia czasu..ale nigdy nie przespalam sie z innym facetem..w glebi seca nie chcialam sie rozstawac..potem wszystko sie pokomplikowalo,ale wyszlismy na prosta.Ja zrozumialam pare rzeczy i M tez musial.. Ale to nie jest temat na kafeterie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewelka. Co malutka porabia? Bo moj maluch sie wierci :) Maly wiercipietek.Chociaz on mi humor poprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Aniu może on poprostu chce sie czuć ważny i jeszcze pociągajacy inne kobiety bo wiesz faceci niestety tak mają że oni to raz na jakiś czas by zmieniali czasem są jakieś wyjątki ale bardzo żadko Ja wiem po swoim byłym mężu i do tera go obserwuje zmienia kobiety jak skatpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lola ja tak czasem z doskoku tu wchodze teraz bo siostra sie pakuje i musze pomagać jej wiec tak latam i patrze co sie tu dzieje Jak Twój kręgosłup co ???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka Uhm to zagladaj:) a czytalas wiadomosc na nk? A co do mojego kregoslupa to masakra po wczorajszym dniu a byl taki zajob ze szok to wieczor niewiedzialam czy stac czy lezec ale dzis juz lepiej bo wolne mialam i jutro tez to znowu troche odpoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ wiesz, ja myślę Kochana , że każda z nas ma takie przykre doświadczenia i każdy związek przeżywa wzloty i upadki. Ale masz rację ... to nie jest temat na forum Beatka___ wiesz, że ja się z Nikamo umawiam już tyle i jeszcze nie zdążyłyśmy...i coś tak czuję, że jak szybko nie pójdziemy gdzieś na kawę to...nasze spotkania odwleką się aż do po - ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka___ witaj...jak humorek :) dopisuje? ale mi narobiłaś smaku na te tabletki hi hi wczoraj wieczór rozmawiałam z eMem ale oczywiście on nie widzi mojej słoniny...myślał by kto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAti i Lola przepraszam za mój komp zostawiłam włączony ale Nk zamkłam i co wchodze teraz na NK i okazuje sie ze jestem zalogowana jakim cudem tak sie stało ja czegoś nie rozumie hmmmm musze teraz wyjść z pokoju bede za 30 minut góra bo szwagier dziecko w moim pokoju usypia bo gdzie indziej jest hałas bede później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala___ Ty na ten kręgosłup coś bierzesz? smarujesz czymś chociaż ? mnie ostatnio strasznie krzyże bolą ale myślę, że to po wypadku... kilka lat temu wlazłam pod rozpędzone auto...cudem ocalałam... uderzzył mnie w krzyże, przeleciałam kilka metrów, poleżałam na asfalcie, ktoś krzyc zał , żebym się nie ruszała...na początku sparaliżował mnie - na szczęście strach - po czym wstałam- otrzepałam się jak kura, wyciągnęłam komórkę i zadzwoniłam po taksówkę... byłam w takim szoku, że nie wiem, jak znalazłam się w domu, nawet nie chciałam namiarów na gościa, który mnie potrącił... jeszcze większym cudem było, że prócz krwiaka nic mi nie było nawet jednego zadrapania ale ... teraz to odczuwam.. tak, że wiem co to znaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moge zostać chwilke z Wami bo dzieciak już śpi i chwilunie mam Pati no tak niby blisko może mieszkacie ale czasu niema. A może to strach przed przejścia z wirtualnej znajomości w prawdziwą znajomość strach jakim sie wyjdzie przed 2 osobą niewiem albo sam brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no to niezle przezylas w swoim zyciu:( wazne ze nic powazniejszego sie nie stalo. a ja nic nie biore na kregoslup ani niczym nie smaruje jestem tego zdania ze samo przejdzie:) Beata czekamy na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a może jednak jeszcze coś poza chorym kręgosłypem zostało chorego?????? Może przez ten wypadek masz teraz problemy z zajściem w ciąże może jest jakieś powiązanie co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ nie ja nie mam jakiś takich zahamowań przed ludźmi, jestem jaka jestem - ani nie urosnę ani nie wyładnieję hihi albo ktoś mnie akceptuje albo nie :) taka już jestem...mam charakterek :( co do kręgosłupa ...to po wypadku wyszło, że mam niezrośnięty 4 kręg lędźwiowy - podobno w jakiejś tam medycynie ma to wpływ na płodność ale jak powiedziałam lekarce gin. to mnie wyśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati widze ze Ty raczej jesteś otwarta do ludzi i nieda sie Ciebie nie lubić :-) ja jak bym była niedaleko Ciebie to bym nie odpuściła kawki z Tobą. Moja przyjaciółka miała straszny wypadek auto na czołówke jej wjechało kręgosłup w 3 miejscach złamany miała Bogu dzięki rdzeń nie uszkodzony ale w macicy krwiaki miała i teraz niewiadomo czy będą dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze i zasypiam ale padam ale dziś już mam dość wrażeń. Jeszcze ten płacz wyłam jak niewiem co i oczy mam ciężkie jak by 100% kg ważyły Ja uciekam spać Dobranoc Kochane koleżanki pa pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ oj uwierz mi... czasem nie da mnie się lubić, niestety... ja mam paskudny charakter - albo kogoś lubię albo nie... nie ma u mnie nic pośredniego, albo bym duszę oddała albo w łyżce wody utopiła - ale to na prawdę ktoś musi mi zleźć za skórkę ja miałam w ubiegłym roku robiona tomografię łącznie z macicą i jajnikami i wszystkim , co się dało zrobić ale wszędzie jest czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Babeczki kochane Patrycja kurcze tak mi przykro , podziwiam cie za ta sile .... Skarbie powinniscie jak najszybciej do lekarza , trzeba poznac wroga by moc z nim walczyc ... nie poddawaj sie Aniu glowa do gory , czasem sa rozne sytuacje w zwiazku , musicie tylko oboje pamietac ze bardzo sie kochacie , Klaudia ciesze sie ze dzidzius zdrowiutki Beatko skad ty masz tyle mocy ? moze tam w brzuszku to przyszly spostowiec olimpijski rosnie co? mnie dopadly wczoraj mdlosci i do wieczora nie moglam nic zjesc,do tego mialam taka ciezka glowe normalnie jakbym jakiegos kaca miala i dzis tez juz dziwnie czuje w zoladku ale nie bede narzekac bo przeciez o tym marzylam ... uciekam kochane bo dzis mam troszke zajec trzymajcie sie dzielnie wszystkie Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :) ale piękny poranek...a Wy jeszcze w łóżeczkach ...hmmm ja też zaraz sie kładę , bo zasypiam i na dodatek tam mi strasznie niedobrze...fujjjj i zimmmmno... paradoksalnie jedyna rzeczą na która mam ochotę są lody ale to nic... koniec narzekania... lepiej powiedzcie jak tam Wasze fasolki ? dały spać? czy uprawiają aerobik??? LOLA___ gdzie Ty się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Ja już po porannej kawce z eMem. Pati___dzidziuś jeszcze spokojnie daje mi się wyspać brzuszek mały więc na razie wygodnie. Beata___no mnie w porównaniu do pierwszych 3 m-cy rozpiera energia non stop jestem na wysokich obrotach aż mam wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Przepraszam,że 3 dni sie nie odzywałam,ale siedzialam w pracy 7-19 i jak juz dotarłam do domu to zwyczajnie padałam na nos by znowu o 5 rano jakoś wstać do tej pracy.... Dziś na szczęście wolne!Idę na USG i sie denerwuje bo mnie brzuch pobolewa i mam chyba lekkie plamienie brazowe, mimo,ze biore przeciez 3 duphastony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---- Co do badań to wg mojej wiedzy: między 1 a 3 dniem cyklu. Są to: E2 (estradiol), LH, FSH, prolaktyna na czczo i test z MTC (z metoclopramidem), T (testosteron), przeciwciała anty TPO oraz SHBG 1-2 przed owulacja dobrze jest jeszcze raz zbadać E (estradiol) 7 dni po owulacji: progesteron Oczywiście warto też zbadać hormony tarczycy czyli TSH, FT3 i FT4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje wczoraj sie z wami tylko przywitalam bo maz okupywal kompa ...mecz ogladal.Myslalam ze cos do was napisze a tu nici....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×