Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dziewczyny z pierwszych pozycji rubryki ciężarnych przestały pisać. M_M i M Figielek pojawiały się co jakiś czas, ale na razie jeszcze tu nie trafiły. Czemu inne nie przeszły, nie wiem. Nie każdy chce i ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory nikt jeszcze od nas nie urodził. Te wcześniejsze staraczki, które zaszły i przestały się odzywać są w ok. 30. tygodniu ciąży. Słuch o nich zaginął:) Może dadzą jeszcze o sobie znać i pochwalą się maluchami. Ja się pochwalę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ostały się te, co widać i oby pisały jak najdłużej. Potem zaczniemy rodzić i popiszemy w wolnej chwili. Zawsze ktoś będzie. Ale się objadłam. Aż się mała obudziła. Czasem skrobie mnie w takich zakamarkach, że jestem zaskoczona zasięgiem mojej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.25....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............17.....18.08....... 29.01.2010........24.......? Beata2611...........17.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........17.....19.08........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? nikulam.................7.....05.09........04.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22...... Hejka!I ja coś poczułam przed chwilą na leżąco w brzuszku takie delikatne ale nie chce się nakręcać może to jelita? Odebrałam dziś wyniki hmg 11,6 i coś PDW mam 0,0 a norma od 6-10 no i wmoczu leukocyty 4-5,flora bakteryjna liczna,drożdże liczne nie jest chyba idealnie co? Dziś wieczorem jadę do okulistki z mała więc się nie odezwę.Macie wiadomości od Patki?tempkę ma wysoką jakby @ miała to by spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wyniki musisz skonsultowac z ginem,bo jak ja wzielam moje to tez mi sie wydawalo,ze z moczem jest cos nie halo,ale okazalo sie,ze wcale nie. A co do tego nieroba,to szefostwo widzi i wie,ze on nic nie robi.Juz nieraz byl na dywaniku tyle,ze on ma to gleboko gdzies,bo jest synem wlasciciela... Ja juz jestem w domku.Zwolnilam sie dzis wczesniej,zeby nie robic wszystkiego na biegu.Moge spokojnie,odpoczac,wykapac sie i cos zjesc zanim pojade do kliniki. Widze,ze tutaj cos pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko przepraszam że "chwila" była bardzo długa ale poszłam do sklepu i miałam telefon że musze po dzieci pojechać i pojechłam zamiast 1 dziecka dostałam całą 3 bo siostry z Austri i I drugiej z Anglii i niewiedziałam gdzie ręce wsadzić bo jeszcze drugie danie robiłam i nimi sie zająć musiałam Klaudia to może wreszcie poczułaś ruch malństwa. to już pora :-) Ja ide do gina 3 września dopiero i już sie doczekać nie moge żeby je zobaczyć bo jak byłam wczoraj to nie pokazali mi maleństwa Ania czekam na wiadomości z kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze komus nie odpowiada moje towarzystwo tutaj a najlepsze jest to ze podalam tez tu topic na ktory siedze i tam tez zniknely moje posty z paru dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawnienia do kasowania postów posiada moderator, a z tego co wiem, żadna z nas nim nie jest. W każdym razie jest to złośliwe, bo nie naruszyłaś regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą, nie łamiesz regulaminu. Zwykle zgłaszano posty lub całe topiki i moderator decydował, co ma z tym zrobić. Nie przeklinałaś, to o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wreszcie jestem dziewczyny masakra - jak mnie dzis sutki swedzialy to szok, czy jest na to jakis krem bo normalnie az obciach sie tak drapac. Co u Pati , wiecie cos moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmmmhhhhm dziwna sprawka z tymi usunietymi postami , moze Ewelka to trzeba zglosic do moderatora ,przeciez masz czarny nik to powinni wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko coz za wylewnosc , a wiesz moze czy zdecydowala sie na bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cosik mnie sie zdaje ze Chmurka to cos wie ale .... Chmureczko kochana czy ja dobrze sobie mysle ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co tu taka cisza gdzie Wy sie podziewacie? ja jeszcze z jakies 30min bede bo pozniej znajomi przychodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłabym sobie na wylewność, gdybym więcej wiedziała. Patrycja czuje się tak samo jak wczoraj wieczorem przed pójściem z forum. Najadła się wieczorem świeżych ciastek półfrancuskich i rozbolał ją od tego żołądek. Możliwe, że dziś wzięła coś na niestrawność. Nadal utrzymuje, że zajście w ciążę w jej wypadku jest niemożliwe. Jeśli posłucha naszych namów, to zrobi jutro test, ale nie wiadomo. Nadal ma śliczne blond loczki, ale więcej nie wiem. Przede wszystkim prosiła, by Was pozdrowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, wydaje mi się, że ona już nie chce się dobijać, ale może to naprawdę ciąża? Po co ma się dziewczyna nakręcać, ale ten jej okres jest podejrzany. Trzeba jej uświadomić, że musi zrobić test, bo ja sama zwariuję z niecierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem przyjechałam już od eMa Co to za dziwna sprawa z tymi postami hmmmmm i dlaczego tylko jedną osobe usuwa. dziwna sprawa. Chmurko ja dalej sms nie moge wysłać do Pati z mojego telefonu Czy niewiesz jak moge z kompa wysłać jak znaleźć bramki?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmureczko ja tez jej nie chce zludnych nadzieji robic ale gdzies wyczytalam ze w tak zwanym plamieniu lub krwawieniu srodcyklicznym temperaturka normalnie spada , a wiesz ze poprostu sie martwie bo gdyby cos to pozniej ciezko samej sobie wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×