Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Annolia , czy nie moga chociaz sprobowac laparoskopowo , przeciez to meczarnia dla mamy z tymi kamieniami , zapytaj lekarzy co jesli penie ten woreczek przy nastepnym ataku , kuzwa kto to slyszal , ze sa kamienie a nie kwalifikuje sie do zabiegu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio ja mieszkam w miescie dowiem sie co i jak ale wiem ze taka znajoma dostala mieszkanie socjalne ale po 14 latach a ja tyle czekac nie moge. A jesli chodzi o alimenty to zloze ale jak sie wyprowadze bo teraz bym zycia nie miala i na mnie on nie bedzie placil bo nie jestesmy malzenstwem bogu dzieki:-) U mnie wszyscy spia a mi sie nudzi jak niewiem co. Tak sie zastanawiam czy ja kiedys bede szczesliwa czy bede miala normalne zycie i czy bedzie mnie chcial jeszcze jakis facet jak mam dwoje dzieci hmmm...Orcio jak u Ciebie mysli w tych sprawach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio ja mieszkam w miescie dowiem sie co i jak ale wiem ze taka znajoma dostala mieszkanie socjalne ale po 14 latach a ja tyle czekac nie moge. A jesli chodzi o alimenty to zloze ale jak sie wyprowadze bo teraz bym zycia nie miala i na mnie on nie bedzie placil bo nie jestesmy malzenstwem bogu dzieki:-) U mnie wszyscy spia a mi sie nudzi jak niewiem co. Tak sie zastanawiam czy ja kiedys bede szczesliwa czy bede miala normalne zycie i czy bedzie mnie chcial jeszcze jakis facet jak mam dwoje dzieci hmmm...Orcio jak u Ciebie mysli w tych sprawach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamienie mojej mamy kwalifikują się do zabiegu, ale zdrowie mojej mamy na to nie pozwala:O Beatko jak najbardziej zasługujesz na wszystko co najlepsze. Będziesz szczęśliwa jeszcze. Zobaczysz, jak tylko uwolnisz sie od tego toksycznego faceta to już będzie lepiej. Oby udało Ci sie z tym mieszkaniem jak najszybciej. Trzymam kciuki. Orcio ano pewnie, ze zaradna jesteś! Mam nadzieję, że z rehabilitacją szybko wam pójdzie. Nikulam wycałuj Laurę:) Oby wam sie udało skutecznie wybić te wredne pasożyty. Acha, jak dobrze liczę, to Duśka Klaudii ma już 5,5 roku (nie mylę się?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamienie mojej mamy kwalifikują się do zabiegu, ale zdrowie mojej mamy na to nie pozwala:O Beatko jak najbardziej zasługujesz na wszystko co najlepsze. Będziesz szczęśliwa jeszcze. Zobaczysz, jak tylko uwolnisz sie od tego toksycznego faceta to już będzie lepiej. Oby udało Ci sie z tym mieszkaniem jak najszybciej. Trzymam kciuki. Orcio ano pewnie, ze zaradna jesteś! Mam nadzieję, że z rehabilitacją szybko wam pójdzie. Nikulam wycałuj Laurę:) Oby wam sie udało skutecznie wybić te wredne pasożyty. Acha, jak dobrze liczę, to Duśka Klaudii ma już 5,5 roku (nie mylę się?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio--- ooo to super okazyjna cena faktycznie!Ja znając siebie bym się jednak zapisała i tam gdzie 4mc się czeka za darmo, spokojnie bym czekała na swoją kolej, a nóż jak u mnie zwolni się nagle coś wczesniej? a nóż odpukać w niemalowane drewno!!!! potrzeba bedzie dalszych ćwiczeń? Wiesz u nas też miałay to być tylko 1 zajęcia pielegnacyjne, potem ,że może z miesiac poćwiczymy, potem 3mc i...ćwiczyliśmy od sierpnia 2010 do pażdziernika 2011 dwa razy w tygodniu.Zapisz się i czekaj jak się sytuacja rozwinie. Annolia---biedna mama:(U mnie też z mama problemy, na marginesie to też beirze leki na cukrzyce,ale tabletki, a teraz robiła rezonans głowy bo ją wiecznie boli i ma 3 torbiele :( na zatokach, czeka na wizyte u neurologa,ale to operacyjna sprawa:( Widzisz ja to mądra myślałam,że najmłodszej córce Klaudii się te zęby ruszają:) Laura ucałowana:)Dziś już goraczki poszczepiennej brak i rączka też dochodzi do siebie. Beatko--- nie zaszkodzi spytać i się zapisac na to mieszkanko Ania--- jak tam sytuacja na froncie?:) Dorotko---co u Ciebie? Kiedy na kawke wpadasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio--- ooo to super okazyjna cena faktycznie!Ja znając siebie bym się jednak zapisała i tam gdzie 4mc się czeka za darmo, spokojnie bym czekała na swoją kolej, a nóż jak u mnie zwolni się nagle coś wczesniej? a nóż odpukać w niemalowane drewno!!!! potrzeba bedzie dalszych ćwiczeń? Wiesz u nas też miałay to być tylko 1 zajęcia pielegnacyjne, potem ,że może z miesiac poćwiczymy, potem 3mc i...ćwiczyliśmy od sierpnia 2010 do pażdziernika 2011 dwa razy w tygodniu.Zapisz się i czekaj jak się sytuacja rozwinie. Annolia---biedna mama:(U mnie też z mama problemy, na marginesie to też beirze leki na cukrzyce,ale tabletki, a teraz robiła rezonans głowy bo ją wiecznie boli i ma 3 torbiele :( na zatokach, czeka na wizyte u neurologa,ale to operacyjna sprawa:( Widzisz ja to mądra myślałam,że najmłodszej córce Klaudii się te zęby ruszają:) Laura ucałowana:)Dziś już goraczki poszczepiennej brak i rączka też dochodzi do siebie. Beatko--- nie zaszkodzi spytać i się zapisac na to mieszkanko Ania--- jak tam sytuacja na froncie?:) Dorotko---co u Ciebie? Kiedy na kawke wpadasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio--- ooo to super okazyjna cena faktycznie!Ja znając siebie bym się jednak zapisała i tam gdzie 4mc się czeka za darmo, spokojnie bym czekała na swoją kolej, a nóż jak u mnie zwolni się nagle coś wczesniej? a nóż odpukać w niemalowane drewno!!!! potrzeba bedzie dalszych ćwiczeń? Wiesz u nas też miałay to być tylko 1 zajęcia pielegnacyjne, potem ,że może z miesiac poćwiczymy, potem 3mc i...ćwiczyliśmy od sierpnia 2010 do pażdziernika 2011 dwa razy w tygodniu.Zapisz się i czekaj jak się sytuacja rozwinie. Annolia---biedna mama:(U mnie też z mama problemy, na marginesie to też beirze leki na cukrzyce,ale tabletki, a teraz robiła rezonans głowy bo ją wiecznie boli i ma 3 torbiele :( na zatokach, czeka na wizyte u neurologa,ale to operacyjna sprawa:( Widzisz ja to mądra myślałam,że najmłodszej córce Klaudii się te zęby ruszają:) Laura ucałowana:)Dziś już goraczki poszczepiennej brak i rączka też dochodzi do siebie. Beatko--- nie zaszkodzi spytać i się zapisac na to mieszkanko Ania--- jak tam sytuacja na froncie?:) Dorotko---co u Ciebie? Kiedy na kawke wpadasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio--- ooo to super okazyjna cena faktycznie!Ja znając siebie bym się jednak zapisała i tam gdzie 4mc się czeka za darmo, spokojnie bym czekała na swoją kolej, a nóż jak u mnie zwolni się nagle coś wczesniej? a nóż odpukać w niemalowane drewno!!!! potrzeba bedzie dalszych ćwiczeń? Wiesz u nas też miałay to być tylko 1 zajęcia pielegnacyjne, potem ,że może z miesiac poćwiczymy, potem 3mc i...ćwiczyliśmy od sierpnia 2010 do pażdziernika 2011 dwa razy w tygodniu.Zapisz się i czekaj jak się sytuacja rozwinie. Annolia---biedna mama:(U mnie też z mama problemy, na marginesie to też beirze leki na cukrzyce,ale tabletki, a teraz robiła rezonans głowy bo ją wiecznie boli i ma 3 torbiele :( na zatokach, czeka na wizyte u neurologa,ale to operacyjna sprawa:( Widzisz ja to mądra myślałam,że najmłodszej córce Klaudii się te zęby ruszają:) Laura ucałowana:)Dziś już goraczki poszczepiennej brak i rączka też dochodzi do siebie. Beatko--- nie zaszkodzi spytać i się zapisac na to mieszkanko Ania--- jak tam sytuacja na froncie?:) Dorotko---co u Ciebie? Kiedy na kawke wpadasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI HI HI Nikulam tyle postow poszlo ze chyba mnie przekonalas zeby sie jednak zapisac hihihihi , Beatko kochana , powiem krotko zwiezle i na temat , postanowilam zajac sie soba i dziewczynkami , mam tyle klopotow przez tego debila ze nie moge sobie teraz fizycznie ani tym bardziej psychicznie pozwolic na kolejna porazke duchowo emocjonalna .Sama wiesz pewnie po sobie jak takie zdeptane marzenia nadzieje i plany daja w kosc . Klaudia , co wsadzilas córeczce pod podusie ? Powiem ci w sekrecie ze mam wszystkie zabki natalki mojej na pamiatke ...nie umiem ich wyrzucic . Annolia teraz zrozumialam , przykro mi , mam nadzieje ze szybko ten stan sie ustabilizuje i bedzie mozna pozbyc sie tych kamieni , bede trzymac kciuki . Chmurko , probowaliscie moze kupic Klaudusi lele bobaska ? I przekonac ja do tego aby sie zajmowala bobaskiem tak jak mamusia dzidziusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko , natala ma 12 skonczone ale mowi ze ma 13 scie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki.. No na froncie jakos daje rade hehe Zastanawiam sie jak to bedzie jak M wroci do pracy,a mama do Pl..bo na razie to M zajmuje sie caly dzien Sebkiem,a mama pomaga w pracach domowych.. Wojtus jest kochany.Tylko je,spi i wydala. Jak na razie to totalne przeciwienstwo Sebastiana. Wczoraj dalam mu jesc o 23,nazarl sie jak male prosie-tak tak obzartuch z niego niesamowity..wypil z piersi i jeszcze 90ml mm..ale za to potem obudzil sie o 3..dostal znowu jesc,usnal na godzinke,znowu jesc i spal do 8. Takze ostatniej nocy nawet sie wyspalam. Przy pierwszej kapieli bylo duzo placzu,dzis juz prawie wcale. Pogode mamy cudna,wiec bylismy dzis na dworzu. Na razie to tyle.Napisze i poczytam jak znajde wiecej czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane , wrocilysmy z rehabilitacji , bylo fantastycznie , mala tylko dwa razy zaplakala , wiec nie taki wilk straszny jak go maluja , ufffff Serio , kamien z serca mi spadl ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, jak czuje się mama? To straszne, co napisałaś o tej chorej kobiecie. Naprawdę los się na nią uwziął. Beatka, szukaj tego mieszkania, a może się uda? Dalej latacie po polach? Orcio, na co rehabilitujesz córeczkę? Chyba mi to umknęło. Anka, tak trzymać:) A ja chyba będę musiała w końcu umyć okna, ale nie chce mi się. Ala śpi, ja też wyspana, tylko z rana mogłyby mi dać trochę pospać, a tak jedna lub obie budzą się przed 7, po 6 i muszę wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama w końcu wychodzi do domu:D Wreszcie! Chmurko --- ja nie nadawałabym się na pielęgniarkę. Za bardzo przeżywam to co spotyka innych ludzi.... Okna umyłam wszystkie wczoraj:) Skorzystałam z słonecznej pogody kiedy Milesia spała i w całym domu umyłam:) W niedzielę M ma urodziny, teściowa przyjdzie, to musi być na błysk, nie?:P ;) Ania a jak Sebuś? Nie choruje teraz? Fajnie, ze Wojtek taki spokojny:) Do kogo podobny? Wyślij jakieś fotki:) Nikulam oj biedna mama... Mam nadzieję, że szybko i bezproblemowo przejdzie zabieg... Chyba ze jest jakiś inny sposób na pozbycie się tych torbieli. Moja mama też była na tabletkach na cukrzycę, ale teraz już jest na insulinie. Milenka od wczoraj jest bez pampersa:) :) :) Nie sądziłam, że tak szybko się uda. Po prostu nie założyłam jej pampersa, tylko majtki z czego ona jest dumna jak paw:D Wytłumaczyłam jej, że teraz siku zrobić może tylko do nocnika, bo będzie mokra. Raz jej się zdarzyło zsikać, drugi raz przyszła i mówi, ze ma mokre. Patrzę - faktycznie ma mokre, ale w nocniku tez nasikane... Po prostu siadła, ale zapomniała się rozebrać:P :D :D :D. Teraz już sama idzie, rozbiera się i sika do nocnika. Nawet nie wiem kiedy:) Woła mnie jak już jest gotowe i jest ubrana :D :D :D Jak do spania zakładałam jej pampersa, to krzyczała że nie chce i próbowała go wyrzucić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia ciesze sie,ze mama juz wychodzi :) Sebus ok.Grzeczny chlopczyk z niego. Na razie nie choruje tfu tfu odpukac. Zaraz wrzuce zdjecia na poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nikulam moja młodsza córcia jest z tego roku co Twoja Laura a Klaudia ma 5,5 roku Annolia dobrze liczy :) Ząbek nadal się rusza nie wiem kiedy wypadnie ile to trwa?Już mi zapowiedziała że wróżka zębuszka włoży jej za ząbka pieniążka pod podusię... A mnie grypa rozłożyła w życiu taka chora nie byłam mam antybiotyk ale marnie działa to chyba przez tą moją anemię?Mam teraz brać 2 razy dziennie żelazo plus wit.c no i pić napar z pokrzywy ponoć ma bardzo dużo żelaza.Wczoraj byłam u ginki robiła mi usg i stwierdziła że zapowida mi się mega @ endometrium21mm.....:O i znowu mi ucieknie żelazo. Annolia____Ja swojej Lence już ponad tydzien na noc nie zakładam pampersa budzi się i wola jak na razie miała jedną wpadkę :) Podłóż ceratkę i daj jej spróbować iść spać w majteczkach co Ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, Laura jest śliczna i bardzo ładnie ją ubierasz. Anka, Sebek urósł oczywiście, a Wojtuś jest wieeelki:) Słodki brunecik. Będzie chodził kiedyś z bratem na podryw, będą łamać serca koleżankom, szykuj się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka --- ale Wojtek ma włosy! Wygląda jak 3 miesięczne dziecko! Aleś się musiała namęczyć. Jeszcze raz gratuluje:) Sebuś widzę, że dumny z brata:) Chyba będziesz miała blondyna i bruneta:) Beatko --- gratuluje uzdolnionej córki! Koordynację ruchową ma jak zawodowa tancerka. Szlifuj ten talent, będzie kiedyś sławna. Jak śmignęła szpagat, to mi szczena na kapciach została:D Moja Milenka w kółko oglądała Justynkę. Musiałam jej ubrać sukienkę, którą miała na balu przebierańców i tańczyła razem z Justynką. Pokazywała na ekran i krzyczała "ja też chcę tam być!" :D Klaudia --- myślę że niedługo moja mała tez nie będzie miała pampersa do spania, bo i tak budzi się z suchym:) do 3 dni nie zużyliśmy ani jednego pampersa!:D Nocnik ma cały czas w pokoju i sama siada i sika:) Czasami nawet nie wiem kiedy:) Sama się rozbierze, potem ubierze a na koniec leci do łazienki i sama myje ręce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, Justyna dała czadu! Jaka pewna siebie, wygimnastykowana, gratuluję małej tancerki:) Za parę lat idźcie do you can dance albo tego polsatowskiego programu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za komplementy:-) Justynka uwielbia tanczyc i spiewac a na tance chodzi od wrzesnia bo mnie prosila okropnie i rezultaty widac. Aniu jak Sebastian wyrosl super chlopak a Wojtus hmm sliczny a te wloski czarne i takie dlugie super wyglada i duzy jest chlop wyglada na 2-3 miesiecy taki puciaty odrazu:-D Ja wlasnie pizze skonczylam piec tak mnie wzielo. Bylam z Arturkiem u okulisty i ma minimalnego zeza ale sam sie cofnie. Za poltorej roku mam sie pokazac z nim bo w tej chwili widzi dobrze ale w tym wieku powinien miec wade +3 i ze wzrostem by poszlo na 0 a on ma teraz 0 i +1 i powiedziala ze na 100% bedzie mial minusy i pewnie jak nastepnym razem bedziemy to beda okulary do wyrobienia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za komplementy:-) Justynka uwielbia tanczyc i spiewac a na tance chodzi od wrzesnia bo mnie prosila okropnie i rezultaty widac. Aniu jak Sebastian wyrosl super chlopak a Wojtus hmm sliczny a te wloski czarne i takie dlugie super wyglada i duzy jest chlop wyglada na 2-3 miesiecy taki puciaty odrazu:-D Ja wlasnie pizze skonczylam piec tak mnie wzielo. Bylam z Arturkiem u okulisty i ma minimalnego zeza ale sam sie cofnie. Za poltorej roku mam sie pokazac z nim bo w tej chwili widzi dobrze ale w tym wieku powinien miec wade +3 i ze wzrostem by poszlo na 0 a on ma teraz 0 i +1 i powiedziala ze na 100% bedzie mial minusy i pewnie jak nastepnym razem bedziemy to beda okulary do wyrobienia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, Justynka pięknie tańczy, z dużą swobodą i widać, że to czuje. To dobrze, że chodzi na tańce, na pewno się na nich rozwinie. W szkole się one odbywają? A moja Klaudia gada jak najęta, coraz więcej słów mówi, choć i tak nie przebije Milenki Annolii:D Ala śpi i coraz częściej pięknie się śmieje. Ja ćwiczę od miesiąca wieczorami. Zobaczymy ile czasu mi to zajmie, żeby wrócić do swoich dawnych ubrań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko zajecia z tanca ma w szkole odplatnie raz w tygodniu kobieta przyjezdza:-) U nas od wczoraj zima co chwile snieg tak sypie ze swiata nie widac ale dzis byla temp dodatnia i sie topilo ale ze spaceru nici bo wialo jak niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko zajecia z tanca ma w szkole odplatnie raz w tygodniu kobieta przyjezdza:-) U nas od wczoraj zima co chwile snieg tak sypie ze swiata nie widac ale dzis byla temp dodatnia i sie topilo ale ze spaceru nici bo wialo jak niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko u mnie tez taka wiosenna zima:O Raz słońce a za chwilę taka zawieja śnieżna, że w ziemie nawet takich nie było. Muszę z Milenką też do okulisty sie wybrać. Mam nadzieję, że będzie miała ok, choć M i ja nosimy okulary. M ma w "-" a ja w "+" ale nie wielkie wady. Chmurko moja Milenka gada jak najęta:D Po mamusi to ma :P :D Często mnie zaskakuje, bo mówi o rzeczach które były np pół roku temu (np o burzy. Samolot leciał a ona mówi "busia!" a jak ją zapytałam co to ta "busia" to mi powiedziała że "to takie łuuu" i że "świeci tam" pokazując przy tym za okno:D Mnie zatkało, bo ostatnia burza była latem) Ona niektóre słowa śmiesznie przekręca.... Np mleczko to "mleczok", rączka to "rączak", szynka to "szynak" :) Czasami coś powie i nie wiem o co chodzi, ale jak sobie w głowie ostanie literki przestawię, to już wiem :D Ostatnio się uśmiałam, bo jak pierwszy dzień była bez pampersa to słyszę jak idzie i gada do siebie " Kurcze! Ja nie mam pampes!" Takie dziecko chłonie jak gąbeczka każde usłyszane słowo i po jakimś czasie znienacka je powie:) Ile Ci zostało kg (albo może bardziej w cm liczysz?) do pozbycia się? Ja mam po zimie jakieś 3 kg gratis:P... ale jestem takim okropnym leniem, że liczę na to, że samo zniknie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko u mnie tez taka wiosenna zima:O Raz słońce a za chwilę taka zawieja śnieżna, że w ziemie nawet takich nie było. Muszę z Milenką też do okulisty sie wybrać. Mam nadzieję, że będzie miała ok, choć M i ja nosimy okulary. M ma w "-" a ja w "+" ale nie wielkie wady. Chmurko moja Milenka gada jak najęta:D Po mamusi to ma :P :D Często mnie zaskakuje, bo mówi o rzeczach które były np pół roku temu (np o burzy. Samolot leciał a ona mówi "busia!" a jak ją zapytałam co to ta "busia" to mi powiedziała że "to takie łuuu" i że "świeci tam" pokazując przy tym za okno:D Mnie zatkało, bo ostatnia burza była latem) Ona niektóre słowa śmiesznie przekręca.... Np mleczko to "mleczok", rączka to "rączak", szynka to "szynak" :) Czasami coś powie i nie wiem o co chodzi, ale jak sobie w głowie ostanie literki przestawię, to już wiem :D Ostatnio się uśmiałam, bo jak pierwszy dzień była bez pampersa to słyszę jak idzie i gada do siebie " Kurcze! Ja nie mam pampes!" Takie dziecko chłonie jak gąbeczka każde usłyszane słowo i po jakimś czasie znienacka je powie:) Ile Ci zostało kg (albo może bardziej w cm liczysz?) do pozbycia się? Ja mam po zimie jakieś 3 kg gratis:P... ale jestem takim okropnym leniem, że liczę na to, że samo zniknie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata rosnie Ci tancerka w domu ;) Annolia obledna ta twoja mala gadula..U nas z nocnikiem ciezko..Sebastian nie chce na niego robic i koniec..Doskonale wie o co chodzi,bo juz zdarzalo mu sie sciagnac spodnie ,usiasc i zrobic siusiu czy kupe,ale to zadkosc..jest na nie i koniec..:o Nie pomagaja brawa czy nagrody.. Beata jakbys mogla to napisz jeszcze raz co to byla za kuracja uodparniajaca,ktora robilas Arturkowi.Sebus znow przeziebiony..juz mi rece opadaja..nie wiem co jeszcze mam mu dac..dostal kuracje,ktora mama robila nam wszystkim,dostaje tran i nic nie dziala..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×