Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej dziewczyny. Annolia to Milesia jest jak Sebus. On ma 87cm i wazy niecale 11kg..ale nie jest chudy,gnaty mu nie stercza,wiec sie nie martwie-widocznie taka jego uroda. Nikulam my pojdziemy z Sebkiem do dentysty w lipcu jak bedziemy w Polsce. Tez jestem ciekawa czy w ogole da sobie zajrzec w buzke. Zastanawia mnie jak dentysta boruje zeby u takiego malucha..?No bo jak Sebek zobaczylby,ze ktos obcy chce mu cos wlozyc do buzi,to by ja zamknal i koniec,a co dopiero jak takiego maluszka cos zaboli? U nas dzis ladnie,ale ma sie pozniej zepsuc :( Obiad mam z wczoraj,wiec luz.Chyba wybiore sie z dzieciakami na jakis spacer poki nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania--- siadasz na fotelu, dziecko Tobie na kolanach, trzymasz go za rączki, pomoc dentystyczna od tyłu trzyma mu główke i wkładaja taki rozwieracz do paszczy,że nie zamknie jej- wiadomo rozwiązanie siłowe i pewnie trauma, ale ianczej u takich maleństw jak nasze się chyba nie da niestety. Wiecie, na tym forum jest ponad 100 mam z dziećmi z lutego-kwietnia 2010 i wychodzi na to,że jakieś 30 % ma super zdrowe zeby, a 70 % maluchów maja albo początki i wystarczy pokryć tym azotanem srebra, zeby są potem czarne,no ale co zorbić, albo od razu już tylko do borowania się nadają- masakra:( Musze się czym prędzej umówić , bo wiadomo bakterie z zebów po całym organiźmie się potem panoszą a zwłaszcza lubią serce co dla Laury jest wyjątkowo niekorzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Nikulam_____bardzo dobrze że poszłaś do okulistki mamy czyste sumienie ;) U nas w przychodni każde dziecko przed 4 rokiem życia musi być przebadane okulistycznie. Moja Lenka widzę że największa....15 kg i 92 cm :D Co do ząbków moja dentystka mówi że póki rodzice nie zauważa jakiejś zmiany na ząbkach u dziecka to nie ma co ciągać je po dentystach słyszałyście o takim żelu dla dzieciaczków i nie tylko Tooth Mousse firmy GC?wpiszcie sobie w google rewelacja.Myślę że smarowanie tym na noc dużo daje dla ząbków-chroni przed próchnicą i zęby tak się ładnie błyszczą po nim.Na allegro można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zakupiłam dzieciakom zabawki na dworek-taczkę i kosiarkę ale mają radochę dawno tak się z niczego nie ucieszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia_____spóżnione ale szczere życzenia urodzinowe :) Dużo miłości ,spełnienia marzeń i może tak braciszka dla Milesi?Buziaki! Idę trochę na dworek z dziecmi wypróbować te ich nowe sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---ooo to faktycznie dorodna panna! Moja ma jakieś 13.500 i 87cm O tym preparacie co piszesz już kiedyś czytałam, niestety on jest z kazeiny dla nas odpada bo mamy alergie na mleko krowie. Wiesz ta mama chłopczyka z 5-cioma dziurami sama nic nie widziała, poszła na taką zwykłą zapoznawczą z gabinetem wizytę a tu masz klops od razu do leczenia:(W obu 4-kach dziury do borowania na 100% a w pozostałych 3 beda starać się inaczej zatrzymać rozwój i zoabczą czy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nikulam___to dziwne że sama nic nie zauważyła na ząbkach?Co dentysta to inna taktyka.Moja szwagierka ma 3 letnią córkę i od roku zmagają się z próchnicą lapisowanie nic nie daje?No może byłoby gorzej w tej chwili gdyby nie to? Anka_____pisałaś że Sebek bardzo choruje a ja właśnie natknęłam się na taki syropek dla dzieci o nazwie Immulina dla dorosłych są kapsułki poczytaj sobie sama się zastanawiam czy dzeciom nie kupić i sobie nawet ma działanie anty nowotworowe i to jest z samych naturalnych składników. Dorcia___co u Ciebie? Lolka____Ty też coś napisz odezwij się :) Chmurko____Jak tam Ala?karmisz ja piersią?Przyjęli Klaudię do przedszkola?W tym roku jest z tym mega problem bo rodzice 5-latków maja wybór i większość zostawia w przedszkolu czym blokują miejsce nowym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, karmię dalej, Klaudia idzie do przedszkola od września, a w wakacje pójdzie na kilka godzin, żeby się przyzwyczaić. Mam szczęście, bo na naszej wiosce jest małe prywatne przedszkole. W mieście pewnie byłoby trudniej. Kiedy Milenkę poślesz? A jak się nowe zabawki sprawdzają? Beatka, jak życie? Arturek zdrowy? Nikulam, co z tymi lambliami u Laury? Zajrzałam do buzi Klaudii - ząbki ma białe, a trzonowce z wierzchu są lekko żółtawe, to chyba płytka nazębna. Iść do kontroli? Dorotko, co u Ciebie? Jak sobie radzisz? Na pewno będzie dobrze. On na Ciebie nie zasługuje... Lepiej bądź sama, na pewno sobie wszystko ułożysz. Anka, jak u Was? Annolia, niezłe są te dzieci:) A Milenkę masz słusznych rozmiarów:) Masz już złote stringi? Ja walczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chej U mnie wszystko ok:-) Po swietach ja i Artur mielismy grype zoladkowa i paczka pieluch poszla a ja to z wc nie wychodzilam tak nas czyscilo. Arturek ma zdrowe zabki narazie. Ogladalyscie Kuchenne rewolucje we czwartek??? To u mnie w miescie bylo ale tam syf byl a pomyslec ze z 6 lat temu to pizza byla pyszna ale w srodku taka sama tragedia. Teraz po tej rewolucji ponoc juz syf jak niewiem co. Chmurko jaka masz pogode bo bym poszla na spacerek a u mnie leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chej U mnie wszystko ok:-) Po swietach ja i Artur mielismy grype zoladkowa i paczka pieluch poszla a ja to z wc nie wychodzilam tak nas czyscilo. Arturek ma zdrowe zabki narazie. Ogladalyscie Kuchenne rewolucje we czwartek??? To u mnie w miescie bylo ale tam syf byl a pomyslec ze z 6 lat temu to pizza byla pyszna ale w srodku taka sama tragedia. Teraz po tej rewolucji ponoc juz syf jak niewiem co. Chmurko jaka masz pogode bo bym poszla na spacerek a u mnie leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chmurko___ja Lenkę poślę dopiero za rok bo nie ma szans żeby mi 2 latkę teraz przyjęli.a zabawki nowe to wiadomo że cieszą ciekawe jak długo? Beata___ja oglądałam no faktycznie nie za ciekawe miejsce ale niby jak była na wizycie kontrolnej to było wszystko ok?To Artur jeszcze w pieluszce chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Artur chodzi w pieluszce jak gdzies idziemy na dluzej a jak chce mu sie kupe tez musze mu ubrac bo do kibelka nie zrobi woli w majtki niz na nocnik. A jak go tak czyscilo to musial miec co 10 minut pieluche zmieniana bo tak go meczylo. Jak byla na kontroli to jeszcze bylo ok ale to bylo w grudniu a teraz to znow syf. Ale pogoda od wczoraj pada i nie zapowiada sie na zmiane pogody zwariuje z Arturem w domu bo on placze ze na pole chce isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Artur chodzi w pieluszce jak gdzies idziemy na dluzej a jak chce mu sie kupe tez musze mu ubrac bo do kibelka nie zrobi woli w majtki niz na nocnik. A jak go tak czyscilo to musial miec co 10 minut pieluche zmieniana bo tak go meczylo. Jak byla na kontroli to jeszcze bylo ok ale to bylo w grudniu a teraz to znow syf. Ale pogoda od wczoraj pada i nie zapowiada sie na zmiane pogody zwariuje z Arturem w domu bo on placze ze na pole chce isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, u nas wieje. A jak sie czujecie? Ale Was wzielo, wspolczuje:) A ja ide znowu do dentysty bo mam male problemy z zebami, ale do zaradzenia. Jeju, jakie to nieprzyjemne:) I wracam do soczewek. Moje okulary trzymaja sie na tasmie izolacyjnej. To dzieki Klaudii po raz czwarty chyba... soczewki mi z oka raczej nie wyjmie. A Twoj Arturek lapie Ci okulary? Klaudia, z tymi przedszkolami to makabra. Drogie sa i niedostepne. Ale ja mialam szczescie bo na wsi mamy male prywatne, niedrogie przedszkole. Milenka chce isc tez? Z siostra moglaby chodzic:) A jak odchudzanie, cos mowilas, ze 2 kg zrzucasz? U mnie byl zastoj przez ok miesiac, a teraz nagle waga spada. Jakies 5-7 kg chcialabym zrzucic. Żeby mieć gdzieś 58 kg, moje marzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam --- To wielka to dziecko. 18 kg... Moja 5 letnia bratanica ma 17kg:) Milenka jest drobna, tak jak Sebuś, taka jej uroda. Mój M jest wysoki i szczupły, jego siostry potrafią tonę słodyczy zjeść i są chude jak tyczki, a Milenka jest całkiem do M podobna to i przemianę materii ma po nim:) Z mówieniem, to na bilansie pytają czy łączy ze sobą 2 wyrazy. Jeśli tak to nie ma powodów do zmartwień. Milenka ząbki chętnie pokazuje, przy najmniej nam w domu:) U dentysty to wydaje mi się, że nie otworzyłaby buzi. Nie umiałabym chyba pozwolić na otwieranie dziecku buźki na siłę, a już w ogóle na zakładanie rozwieraka... Z tego co ja widzę, to ma zdrowe. (Myje 5 razy dziennie bo to uwielbia:P Sama bierze szczotkę i myje co chwila) Ale znam dziewczynkę 1,5-roczną, która ma wszystkie ząbki z próchnicą! Byłam w szoku jak to zobaczyłam. Nie wiedziałam, że dzieci w tym wieku w ogóle moga mieć próchnicę:O Klaudia ---- Klaudii wypadł już ten ruszający się ząbek? Mojej bratanicy też się rusza pierwszy ząb. Na dole. Milenki nie zapisywałam do przedszkola, bo nie ma szans najmniejszych. 3 latków za bardzo nie biorą, a co dopiero 2-latkę. Chmurko --- złote stringi... hmmm... tak, wbiłyby mi się w tłuszczowe boczki i tyle:O Mam jakieś 3 kg po zimie i mam wieeeelki plan pozbycia się ich :P Same jakos nie chcą sobie zniknąć:P Moja Milenka teraz już bierze mi okulary tylko jak je zdejmę. To wtedy zakłada je sobie. Kiedyś to mi je dosłownie zdzierała z twarzy i uciekała z nimi:D Na szczęście mam mocny egzemplarz, bo nadal są całe:) Beatko --- biedulki moje... wymęczyło was... U nas też dziś pogoda okropna. Leje cały czas. Nie wiem czy wyjdziemy dziś na podwórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Arturek nie łapie mi okularów na szczeście ale nie uważa nic na mnie i czasem głową mi tak przywali że szok ostatnio małam śliwe pod okiem bo kak mi przyłożył ze szkło mi sie odbiło i siniak gotowy.U mnie dalej pada brrrr niby ciepło ale co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , wyslalam na poczte malej zdjecie z sukcesem .... zaczeła stabilnie siedziec , siadac w wozku , i nie odgina juz nozek we snie na kilka godzin do pupy tylko juz bierze przed siebie, walczylysmy z rota wirusem , obie na szczescie starsza core ominela ta niekonczaca sie przygoda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____niestety nie mam tak silnej woli jak kiedyś i czy jem mniej czy wiecej waga ani drgnie poza tym mam anemię więc nie za bardzo idzie leczenie w parze z odchudzaniem ale myślę że jak już przyjdzie lato to samo mi ucieknie tak za 2 kg. Milenka by bardzo chciała do przedszkola ale też jak Annolia nie ma u nas szans a z Klaudią i tak by nie chodziła razem bo Duśka do zerówki chodzi i zanosi się na to że pochodzi kolejny rok bo nie zamierzam jej zapisywać do 1 klasy. Annolia____nada się rusza ten ząbek coraz bardziej aż się boję ja wypadnie czy Klauduśka mi nie spanikuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka____Matko polko wyłaż z nory daj już tym chłopakom trochę spokoju ;) Jak tam u Ciebie?mały przesypia noce?No i jak Sebek reaguje na brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia --- no ta nasza Natalka to już samym faktem, że sie ząb rusza jest strasznie przejęta:D Sama jestem ciekawa kiedy jej wypadnie i jaka będzie reakcja:) Klaudusi też dolny się rusza? Ja się chcę konkretnie zabrac za siebie i pozbyć sie moich "gratisowych" 3 kg. Od dziś nie jem słodyczy i codziennie mam zamiar przynajmniej 15 min na orbitreku poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alescie sie rozpisaly.. Klaudia juz wylaze hehe A ten spokoj to oni mogliby dac mi,a nie ja im hihi Sebek wlasnie mnie ciagnie do pokoju,bo leci strazak sam i mam z nim ogladac. Wojtus jeszcze nocy nie przesypia,ale dostaje jesc tak kolo 22 i spi wtedy do 1-2,dostaje znowu i budzi sie miedzy 5 a 6 rano.Na dobre wstajemy kolo 8.Wczesniej jeszcze lezymy sobie we trojke,bo w miedzyczasie przydreptuje Sebus :D Beata nie zazdroszcze..przechodzilam kilka razy i dziekuje bardzo. A ostatnio moj brat sie zalatwil jakas bakteria z kurczaka.Nazywa sie campylobakter czy jakos tak. 3 dni go czyscilo.Nie mogl nic zjesc,a co wypil nawet wode to lecial do lazienki..2 tygodnie zwolnienia dostal,antybiotyki i zastrzyki,ale schudl ladnych pare kilo i wygladal jak zywy trup..:o Mi Sebek tez czasem z banki pociagnie hehe Ostatnio dzis mi przywalil,na szczescie nie mam lima. Annolia mama juz ok? Nikulam to co piszesz o dentystach to jest jakas masakra..Chyba bym sie na takie cos nie zgodzila..No chyba,ze nie byloby juz innego wyjscia. Sebus podobnie jak Milesia lubi myc zabki i lapie za szczoteczke jak tylko jestesmy na gorze,bo tam mam lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko---wychodź z norki i napisz proszę,że wszystko ok. u Ciebie Ania---fakt to okropne tak na siłe, ale czasem nie ma poprostu wyjścia:(Ja też wiele juz badań mojej Laury musiałam wykonywać siłowo, ale to dla jej dobra przecież.Dentysta już jej powiedziała,ze jesli chodzi o obie 4-ki to już statni dzwonek i lada chwila będą go te zęby poprostu boleć:( Laura też chętnie myje ząbki. Wiesz ja mam w dalszej rodzinie chłopczyka starszego od Laury o jakieś 2 tygodnie, on na codzień mieszka we Włoszech.Byli w Polsce w zeszłe wakacje, czyli nie miał 1.5 roczku jeszcze i starsznie płakał nocami, jego mama myślała,że ma aż tak bolesne ząbkowanie.Poszli z nim do dentysty w Polsce by zoabczył czmeu te zęby tak go bolą przy wychodzeniu i dentysta powiedział,że to nie od wychodzacych zębów ale od popsutego zęba, był już tak zepsuty,że zwyczajnie małego człowieka bardzo bolał. Lambie(i ponoć owsiki)--- mam nadzieje,ze wybilismy:)W niedziele było osattnie generlane sprzątanie z mopem parowym i przyjeliśmy całą 3-ka ostatnią dawkę. Oczy jak miała podkązone tak miała, ale już 2-ga noc odpukać bez pobudki z pąłczem przespana cała w swoim łóżeczku! Znikneły tez póki co te jej masakryczne odparzenia na kroczu i pupie. Kupiliśmy olej z pestek dyni i codziennie będę jej dawać łyżeczke na czczo, robale ponoć nie znoszą tego oleju. U nas też na przedszkole w tym roku szanse zerowe:( W Warszawie rocznik 2010 to jeszcze na żłóbek się łapie:)Złożyliśmy podanie,ale też szanse zerowe choć wyniki w czerwcu jakoś.Myślimy nad prywatnym, ale narazie tylko myślimy bo ceny mnie przytłaczają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie z ciekawostek to my nigdy ani Laura nie złapalismy jakiegoś rota, ciekawe jak udaje nam sie tego uniknąć (Laura nie była na to szczepiona). Czy któreś z Waszych dzieci nie było jeszcze szczepione tym 3w 1 (odra,świnka,różyczka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nikulam. Rozumiem,ze ja nie ma wyjscia to nie ma i pewnie i tak wybiore sie z Sebkiem do tego dentysty wlasnie po to,zeby uniknac jego cierpienia. Mam nadzieje,ze bedzie wszystko ok. U nas w rodzinie raczej problemow z prochnica nikt nie ma. Wiadomo od czasu do czasu cos tam jest do zrobienia. Moj ojciec pierwszy raz poszedl na borowanie jakies 2 lata temu,a ma 67 lat! No tylko,ze on kompletnie nie je slodyczy,nie pije napojow gazowanych,sokow itp. On to taki bardziej roslinozerca i to jeszcze roslinki ze swojego ogrodka. Do picia to zielona herbatka,woda albo sok pomidorowy(fuj) Ciesze sie,ze wytepiliscie te paskodztwa i mam nadzieje,ze juz nie wroca. Dooooooooorrrrrrrrrrrrcccccciiiiiiiaaaaaaaa!!!! Maaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaa!!! Wylazcie z tych nor!!! U nas z przedszkolami w ogole jest lipa..Sa tu tylko prywatne i to wiekszosc czynna od 9 do 13..Jest jedno czynne od 8 do 18 i do tego wlasnie Sebcio chodzil. Jak na tutejsze ceny jest niedrogie,bo 4.50 za godzine,ale to sieciowka i pewnie dlatego. Za darmo przedszkole jest jak dziecko skonczy 3.5 roku.Jest to takie przygotowanie do pojscia do szkoly(tu zaczynaja 5latki). Co do szczepionek to Sebastian mial tylko te skojarzone,bo tu innych nie stosuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Milenką zrobiłyśmy sobie dziś badania krwi. Mamy już wyniki, obie mamy wszystko w normie:D Milenka była dzielna. Nawet nie jękła przy pobieraniu. Bardziej się krzywiła jak babcia (teściowa jest laborantką) dziobała mnie :D Po wyjściu szła dumnie z plasterkiem na palcu i stwierdziła, że "babcia zrobiła pik, ale nie bolało":) Ania --- oj jeszcze długo chyba nim Wojtuś będzie całe noce przesypiał. Dobrze, że budzi się tylko na jedzenie:) Moja mama czuje się dobrze, przestrzegła diety bardzo rygorystycznie, nawet jej lekarka powiedziała, że aż tak nie musi i czasem małe ustępstwa są dopuszczalne. Tak wiec mama pozwala sobie czasem na jakieś ciastko, a cukier trzyma się w normie. Oczywiście 2 razy dziennie bierze insulinę. U mnie w rodzinie tez nie ma problemu z próchnicą, ale np wszystkie dzieci siostry mojej bratowej nie utrzymały ani jednego zdrowego mleczaka! Każde z 4 rodzeństwa miało w wieku ok 5 lat usuwane resztki korzeni pozostałe jedynie po spróchniałych mleczakach... A przedtem ból, cierpienie i nie przespane noce. Makabra. Tylko że każde z tych dzieci miało nawyk ciągłego sączenia słodkiej herbaty z butelki przez cały dzień... Zasypianie też tylko w butlą w buzi, w nocy butla z piciem cały czas w zasięgu ręki i takie są efekty. Metody wychowawcze niektórych ludzi powalają na kolana :O nikulam --- fajnie, że udało wam się zwalczyć te paskudztwo. Mam nadzieję, że nie wróci. Milesia nie chwaląc do tej pory tez nie podłapała żadnego rota wirusa. I mam nadzieję, że tak pozostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio --- gratuluje sukcesu. Pięknie dziewczyny! Na pewno będzie następne sukcesy. Dzieci zadziwajają codziennie. Twoja córcia duża jest. Ile waży? Wygląda na starszą niż jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, ja szczepiłam Klaudię na ospę, świnkę, różyczkę. Generalnie tylko na meningokogi jej nie szczepiliśmy. Anka, jak Wojtuś, grzeczny, spokojny? Sebuś troszczy się o niego? Klaudia jest złośliwa i krzyczy, żeby obudzić siostrę:) Dodam, że moja córa też uwielbia myć zęby. Podejrzewam, że dla dzieci to prawdziwa atrakcja, oby im nie przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moja Klaudia też rota złapała pierwszy raz w wieku ok 4 lat a Lenka z kolei teraz jakoś niedawno po prostu jak jest jedno dziecko to nie ma od kogo się zarazić a drugie łapie wszystko co pierwsze przyniesie. Wesele mamy w sobotę ale jakoś nie mam weny żeby iść nic mi się nie chce... Co do mleczaków to istnieje taka metoda bezbolesnego leczenia zębów u dzieci i same chętnie bużki otwierają leczą tlenkiem tam czegoś ponoć skuteczne i nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia Sebek zaczal przesypiac cale noce w wieku 2 lat,wiec nie nastawiam sie,ze tym razem bedzie inaczej ;) Chmurko Wojtus jest grzeczniutki.Placze jak glodny i czasem jak mu po kiszkach jezdzi. A Sebus tez kochany. Jak Wojtus lezy w lezaczku,a ten zobaczy,ze mu smoczek wypadl to zaraz pedzi mu go wlozyc. Oprocz tego jak maly zaplacze to zaraz po mnie biegnie i wola,ze dzidzi placze. Przytula malego i caluje.Ciesze sie,ze nie ma z nim problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, u nas podobnie z dziećmi. Klaudia pomaga, kocha itd., ale bywa złośliwa. Jeśli powiesz jej, że ma być cicho, bo dzidzia śpi, to ta zacznie krzyczeć:D Ale czasem jak np. psy głośno szczekają na dworze, to Klaudia krzyczy do nich "ciiiii, dzidzia pi!!!!". Czyli zależy od humoru. Zachwyca się Alą, tuli i głaszcze, ale czasem dla małej to jest męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×