Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andrzej_30_

Czy wiązać się z dziewczyną, która w wieku 27 lat mieszka jeszcze z rodzicami?

Polecane posty

Gość andrzej_30_

To jest niepoważne aby kobieta w tak zaawansowanym wieku mieszkała jeszcze z rodzicami w bloku. Jestem zniesmaczony i obawiam się jej nawyków wyniesionych z domu. Ja już na studiach usamodzielniłem się. W wieku 25 lat założyłem własną firmę, kredyt na własne mieszkanie skończyłem spłacać 3 lata później. A ona mieszka z rodzicami. Zniechęciło mnie to do niej. Mamicórka jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vghvghv
Jak to gdzie. Sama powinna mieszkac. Skoro dziwne jest ze facet w tym wieku mieszka, to dla czeego kobieta ma miec taryfe ulgowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejku
nie każdego stac na własny kąt ,dlatego mieszka z rodzicami.gratuluje Ci że masz firme i tak ci sie fajnie układa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sądzisz że ludzie mieszkają
z rodzicami dlatego, że są tak do nich przywiązani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskie realia są takie
że jeśli nie masz bogatych rodziców albo sam nie zarabiasz kokosów to jest praktycznie niemożliwością kupienie mieszkania w pojedynkę w młodym wieku...bo sorry ale który bank udzieli ci kredytu hipotecznego gdy statystyczny Kowalski zarabia jakies 2000 zł a nawet i mniej. Łatwo sie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvnjkll
no wiesz, jedni mieszkają z rodzicami z musu, inni z wygodnictwa. Nie ma co uogólniać. choć ten topik zalatuje mi prowokacją.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleo
a kogo stac na wlasne mieszkanie i splacac je w POJEDYNKE ty na pewno nie dorobiles sie wszytskiego sam wiec skoncz swoje wywody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vmvbng
BRON BOZE!! Przynajmniej laske,ktora tez ma wlasna firme i tez splacala kredyt 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ale jaja
BRAWO DLA AUTORA! ODKRYWA HIPOKRYZJĘ FORUMOWICZEK. Niemal identyczny topik tylko z odwróconymi rolami kobeta-facet krąży po tym forum od dłuższego czasu. Jak tam wszyscy narzekali na faceta, tak tu wszyscy bronią dziewczyny. TO JEST ŻAŁOSNE. Piszcie se dalej babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukaj sobie takiej niezaleznej kobiiety ktora dopiero toba porzadzi:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amebbba
tak, bo facet ma mieć mieszkanie, a kobieta nie musi i mówię to całkiem poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta w tym mieszkająca z rodzicami, jest czymś normalnym. Facet już gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadka
27 lat i zaawansowany wiek usmialam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tja....
oj wstyd mi dziewczyny....hipokryzja wyłazi. moim zdaniem dla osoby która nie znalazła się w jakimś potrzasku życiowym, mieszkanie z rodzicami w wieku 27 lat to żenua i dno. nie trzeba mieć zaraz własnego, ale można wynająć z przyjaciółmi czy cokolwiek, a nie w tym wieku siedzieć rodzicom na garnuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i se bedziemy pisaly bo to w koncu kobiece forum do cholery jasnej wiec zdooooooopiaj stad padalcu pomaranczowy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze sie mieszka z rodzicami nie znaczy ze sie siedzi na tzw garnuszku:o mpoze to ona wlasnie pomaga rodzicom finansowo a wy tylko jeden schemat widac macie slepcy spoleczni:o to jest dopiero zenua :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo bedzie
trwać dyskryminacja kobiet odnośnie pracy, wysokości zarobków itp. tak długo licz sie z tym, że to to obowiazkiem faceta jest mieć wczesniej mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
rownouprawnienie juz nie obowiazuje w tej sferze zyciowej "tak, bo facet ma mieć mieszkanie, a kobieta nie musi i mówię to całkiem poważnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety tak są teraz wychowywane. Same od siebie bardzo mało wymagają a od facetów nie wiadomo czego. Niestety tak jest ale pracowitych kobiet jest malo za to księżniczek od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jak na to patrzec
jesli nie ma możliwosci finansowych by sie usamodzielnic to rozumiem ale jesli osoby zarabiają dobrze tak ze spokojnie mogłyby sie wyniesc na swoje ale wciaz mieszkaja z rodzicami to bym sie zastanowiła, czemu...byc może wlasnie z powodu wygodnictwa...i to sie bardzo czesto tyczy własnie facetów!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleo
dyskryminacja kobiet nie rozsmieszaj mnie, nizsze zarobki ? to tylko statystyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zapominajmy czego faceci
wymagaja od kobbiet...pracy na dwóch etatach - w "normalnej" pracy i w domu podczas gdy szanownych panów po przyjsciu do domu juz niewiele interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×