Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andrzej_30_

Czy wiązać się z dziewczyną, która w wieku 27 lat mieszka jeszcze z rodzicami?

Polecane posty

Gość nie zgadzam się z autorem
A co powiecie na małżeństwa z 2-3 dzieci, które mieszkają u rodziców? Tylko samotna osoba musi się usamodzielnić, a rodzina z dziećmi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się z autorem
No właśnie. Jest jeszcze kwestia samotności i wracania do pustego mieszkania. Jeśli się nikogo nie ma, to po co mieszkać samemu? Dla idei? Wiele osób idzie mieszkać do rodziców kiedy partner wyjeżdża, bo nie chcą zostawać same w mieszkaniu/ domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 27 lat i mieszkam z rodzicami. Dlaczego? Dlatego, że: - zarobione pieniądze odkładam na studia podyplomowe, - mamy bardzo duży dom (mieszkamy w 4 osoby, jeszcze brat, do ma 8 pokoi, także jeszcze 4 są wolne) - szkoda wydawać mi kasę na wynajmowanie mieszkania, wolę odkładać tak jak wyżej pisałam na podyplomówkę a później na własny domek, - moi rodzice nieźle zarabiają także nie przeszkadza im, że z nimi mieszkam, a wręcz są zadowoleni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"- zarobione pieniądze odkładam na studia podyplomowe, - mamy bardzo duży dom (mieszkamy w 4 osoby, jeszcze brat, do ma 8 pokoi, także jeszcze 4 są wolne) - szkoda wydawać mi kasę na wynajmowanie mieszkania, wolę odkładać tak jak wyżej pisałam na podyplomówkę a później na własny domek, - moi rodzice nieźle zarabiają także nie przeszkadza im, że z nimi mieszkam, a wręcz są zadowoleni " Dlatego, bo dorosły człowiek powinien nauczyć się żyć samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się z autorem
Komiczne I wciskać 1500 zł w d... jakiejś obcej osobie, żeby nic z tego nie mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecierz powody mieszkania z rodzicami moga byc różne ......... może to corka im pomaga , moze wymagaja opieki ? Czemu zakładacie że to żenujące , każdy ma prawo życ jak chce i nie koniecznie musi to wynikać z wygodnictwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się z autorem
Doprawdy, bardzo mądry z ciebie człowiek. Zasady trzeba mieć, po co? Bo trzeba je mieć, choćby nic dobrego nie wnosiły w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się z autorem
post powyżej był do komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I wciskać 1500 zł w d... jakiejś obcej osobie, żeby nic z tego nie mieć?" nie czujesz potrzeby mieszkania samotnie bo jestes uzależniona psychicznie od rodzicow... zazwyczaj taki stan bardzo negatywnie wplywa na pozniejsze związki... jesli bedziesz miec męża/partnera to tłumacząc to w Twoj sposob, tez jest wygodniej z rodzicami - taniej i dziecka ewentualnie przypilnują itp... ale tak nie wyglada dorosle zycie... duży dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubeltówa w garść
ZAAABIIIĆĆĆĆ ZABIĆ WSZYSTKIE DZIWKI I WSZYSTKICH SKURWYSYNÓW BEZ SWOJEGO MIESZKANIA I SAMOCHODU, NIECH SPIERDALAJĄ DO ŚW PIOTRA MAZGAJEEEE!!!! I CHUUUUJJJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się z autorem
Nie będę z tobą dyskutować, bo głupi jesteś. Już sam fakt, że 30-ilustam letni facet, z tego co pamiętam, chwalący się, że wykonuje poważny zawód (prawnik??) siedzi na kafeterii od rana i wypisuje głupoty świadczy o tym, że sam jest głupim dzieciakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się z autorem
to było do komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMICZNE ZROBISZ MI LASKE
podobno ładnie łykasz, możemy się spotkać, ubierz się w różową spódniczkę i załóż niebieski krawat żebym cię poznał, majtek nie zakładaj to ci odrazu zasadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Już sam fakt, że 30-ilustam letni facet, z tego co pamiętam, chwalący się, że wykonuje poważny zawód (prawnik??) siedzi na kafeterii od rana i wypisuje głupoty świadczy o tym, że sam jest głupim dzieciakiem" Powalająco merytoryczny argument w tej dyskusji... Taki typowo kobiecy :D nie na temat i życzeniowy :D Gdyby życie kobiet, zależało od sensownej argumentacji... na ziemi zostaliby tylko mężczyźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się wyjątkowo zgodze
z komiczne - dla mnie ktoś, kto ma możliwości by mieszkać samodzielnie (nawet wynajmując mieszkanie) a jednak dalej mieszka z rodzicami jest w jakis sposób od nich uzalezniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się z autorem
Komiczne Uzależnienie od rodziców to jeszcze nic w porównaniu do uzależnienia od kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem nastapi dalsze
usprawiedliwianie mieszkania z rodzicami: a bo dzieci przypilnuja, a bo trzeba się nimi opiekowac itp. "jak się chce to znajdzie sie sposób, jak się nie chce to znajdzie się usprawiedliwienie", prawda maminsynusie i mamincórusie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMICZNE ZROBISZ MI LASKE
czekam na odpowiedź, no chyba że się boisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie zgadzam sie z autorem
Teraz nie odwracaj kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uzależnienie od rodziców to jeszcze nic w porównaniu do uzależnienia od kafeterii " kolejny mądry argument w tej sprawie :D Do kafe wlasnie przyciągaja mnie takie osoby jak Ty :D Po prostu nie ma nic smieszniejszego niz bezkrytyczna wobec siebie głupota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się z autorem
Dlaczego od razu uzależniony? A może szkoda mu kasy? Jesli ktoś zarabia bardzo mało, to co ma sobie wynająć i za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesli ktoś zarabia bardzo mało, to co ma sobie wynająć i za co?" jesli ktos mało zarabia, to znaczy ze jest ofiarą losu = uzalezniony od rodzicow.. I ten argument (słysze go czesto i w realu :D ) - chce uzbierac na mieszkanie :D:D Przecietne 40 m mieszkanie w Warszawie kosztuje 350 tys, a oni chcą na nie uzbierac skoro, jak sami tłumaczą, nie stac ich na wynajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mało kasy
a to niby samotność - zawsze znajdą sie wymówki by nie odciąc wreszcie pępowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne zarabiam ok 1500 zł miesięcznie wszystko musiałabym zapłacić za mieszkanie, opłaty, żarcie i brzydko mówiąc ch.j mi z tego, a tak przynajmniej mam kasę na studia, kino, książki, na wakacje z chłopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie komiczne
:) wszystko t "argumenty" sprowadzają sie do jednego mianownika - uzależnienie od rodziców.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie komiczne
* wszystkie te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne "jesli ktos mało zarabia, to znaczy ze jest ofiarą losu = uzalezniony od rodzicow.Mój Drogi :-D mieszkam na Podkarpaciu w małym mieści i moje zarobki są jedne z najwyższych w tym rejonie, pozatym niedawno poszłam do nowej pracy a jak wiadomo, na początek nikt nie nawali kokosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpeczko a kto ci
broni szukać pracy gdzieś indziej, np. w jakimś większym miescie? człowiek powinien byc mobilny:P kiepskie warunki tutaj...to sie szuka gdzieś indziej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na wakacje z chłopakiem" a chce Ci sie tak jezdzic - bez rodziców? :P poza tym... powiedz mi skarbie mieszkający w bardzo duzym domu... masz wyzsze wyksztalcenie... chcesz robic studia podyplomowe.... i zarabiasz 1500 zł? to po co sie ksztalcisz? idz do galerii handlowej, tam w sklepie z bielizna tez placa 1500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpeczko a kto ci
ano tak... to wiązałoby się z wyprowadzką z rodzinnego domu a Ty tego chyba nie chcesz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×