Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cholerka jasna nic nie wiem

BŁAGAM POWIEDZCIE MI JAK TO JEST Z PUP????????????

Polecane posty

Laura,nie wszedzie dlugosc zasilku jest taka sama.Jesli mieszkasz w wojewodztwie z duzym bezrobociem,mozesz dostawac zasilek dluzej. rewq-stad moje przypuszczenie,ze nawet gdybys w odpowiednim czasie zlozyl wniosek,to i tak dostawalbys dodatek tylko 3 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina garcia - > nie wylewaj swojej frustracji na forum bo Cię zaraz jakaś Pani z PUP opierdoli że bezrobotni to lenie i nie roby :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też podpisywałem listę , patrzyłem na oferty jakie są na tablicach, sam PUP ( tzw . doradca ) pokazał przez 3 miechy - jedną ofertę a potem w sumie sobie odpuścili w ogóle . bardzo mnie zaktywizowali nie powiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec wylewania żółci na PUP - prawda jest taka że jako berobotni calą frustrację wylewaliśmy na ten biedny urząd :-P a sami sobie winni jestesmy w myśl maksymy: bezrobotny to nieudacznik, leń itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to powiem
ze znam gorsze urzedy.z urzedem skarbowym na czele.o zusie nawet nie wspomne,jakie pieniadze zdziera z pracujacych i jakie funduje sobie siedziby za pieniadze podatnikow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest ranking urzędów :-) ale oczywiście że skarbówka gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jeszcze ZUS wziąl się za sciganie "chorujacych". No way, w zyciu im się to nie uda:-D. Patrząc, jakie pałace sobie pobudowali, i jaką wiedze maja co niektóre panie urzedniczki, nie wahałabym się przd zdarciem z nich trochę kasy poprzez chorobowe:-P Jekaterina, w moim powiecie jest rok zasiłku, a bezrobocie jest tu galopujace, niczym inflacja w czasach Wielkiego Kryzysu. Zasiłek aktywizacyjny dostaje sie przez połowę okresu, w jakim przysługiwałby jeszcze bezrobotnemu zasiłek zwykły, gdyby nie znalazł sam sobie pracy. Jeżeli nasz kolega Rewq nie zdazyl załapac się nawet na pierwsza wypłatę zasiłku, a zarejestrowany z prawem do zasiłku był, dostawałby dodatek przez pół roku:) Co miesiąc trzeba wtedy przedstawiac zaswiadczenie od pracodawcy o wynagrodzeniu i zatrudnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura,wszystko sie zgadza.Problem w tym,ze nie wiemy,gdzie rewq mieszka i na jaki okres dostal zasilek.Chociaz teraz to i tak bez znaczenia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasiłek na 3 miechy był a miejsce zamieszkania po co ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz ubezpieczenie
zdrowotne to sie raczej nie rejestruj przynajmniej jeśli chodzi o pracę - nie licz że coś ci znajdą, jak sama sobie nie znalazłaś staż też ci nie przysluguje bo już pracowałaś jedyny mozliwy plus to szkolenia z PUP - można je robić bo są za darmo i lepsze to niż nic. ale czy się przydaje? wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq-bo w roznych wojewodztwach jest roznie z zasilkami.Laura dostala na rok,bo mieszka w regionie,gdzie jest duze bezrobocie.Ale tak,jak juz wspomnialam,teraz to juz nieistotne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhdhhdhsdhdsdsh
zawsze warto sie zarejestrowac bo jesli masz prawo do zasilku to jak najbardziej jesli nie to tez bo a nuz jakiesz szkolenie bedzie albo fajna praca bo takie tez bywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej warto . :-) przypadki się zdarzają i może bedziemy mieli szczescie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ze mialAS
gratis ubezpieczenie i zasilek to pikus? To plac 300 Zusowi to zobaczymy czy cie bedzie stacwogole ci bezrobotni zeruja na kasie panstwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thwht
kolejna mądra co wrzuca bezrobotnych do jednego wora :-P jakie to przewidywalne .... ps. a od czego jest PUP jak nie od ubezpieczenia ? to co mam np. zdychac w chorobie skoro pracy szukam jakiejkolwiek ale mam za wysokie kwalifikacje i mnie nie chcą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thwht
w ogóle bezrobotny to leń , nierób , kombinator , a właściwie to tylko tlen zabiera ludziom pracy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ze mialAS
ja nikogo do jednego wora nie wrzucam ale po prostu panstwo nasze jest chore bo Urzad Pracy nie jest od ubezpieczenia a skoro niektorwy prZez kilkanascie lat potrafia na koszt panstwa zyc a ini na nich pracuja to cos nie tak prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thwht
a jak ZUS buduje sobie pałace z marmuru to ci się podoba? weź się tak nie ujmuj za tym Państwem bo cię doją z podatków aż miło ale weź miej nie daj boże dziecko chore to zanimci ZUS przyzna zasiłek to pięc razy sie zastanowią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ze mialAS
no wlasnei mowie ze w tym kraju to wszystko jest nie tak bo daja darmowe ubezpieczenie faktycznie cwaniakom a uczciwi ludzie pracuja i nic nie maja tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thwht
no to przecież mówie że wrzucasz do jednego wora a ty zaprzeczasz :-) cwaniakom? kazdy bezrobotny to dla ciebie cwaniak ? to ja ci serdecznie współczuje poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że kogoś zwolnili bo np firma upadła, to taka osoba jest cwaniakiem?! Weźże się zastanów nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś ścigać obywatela za 3 grosze Państwo nie ma skrupułów ale bezrobotnemu zarzuca się po pierwsze to: że w ogóle istnieje , że skoro nim został to jest dupa i nieudacznik , że w ogóle ośmielił się dbac o swój tyłek i zdrowie .... Punkt widzenia zmienia się wraz z miejscem siedzenia. ps. na szczescie kiedy znalazłem prace - nie zapomniałem o tym jak to jest byc bez pracy . staram sie o tym zawsze pamietac żeby pracę szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ze mialAS
ja ne uwazam bezrootnych za cwaniakow owszem gdy sie traci prace jak najbardziej to jest wporzadku ale mam sasiada ktory siedzi na bezrobociu 7 lat i ciagnie kaz z opieki, czynszu calego nie placi bo przeciez nei ma dochodu a pracuje an czarno zarabia wiecej niz lgalnei pracujacy ludzie jesli tak to w naszym kraju wyglada to jak ma byc dobrze przeciez na takich ludzi muszaplacic uczciwie zaabiajacy na zachodzie sciagni sa wszyscy ktorzy na czarno pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×