Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latte__

czy ktoś na tym forum jest szczęśliwy?!

Polecane posty

Gość Cypryska
Ja jestem szczesliwa!!! miesiac temu wyszłam za maz a dzis wyjezdzam nad morze. ALLE nie chce mi sie prasowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1819
Święta to ja nigdy nie byłam i nie będe ;] ale miło że tak myślisz. mnie tylko denerwuje to ze jedna kafeterianka wypowiada się za ogół że "nikomu się nie chce"...jeden przeczyta bo może ma tak samo źle w życiu i ogólnie wszsytko jest blee a inny jak ty, super extra szczęśliwy...pamiętaj NIKT cię nie zmusza do niczego ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami to lepsze niż sex Ale jeszcze nie lepsze niż orgazm oj, MS to u ciebie seks nie równa się orgazm?? moje ty biedactwo:D to już wiem skąd te sadystyczne zapędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko denerwuje to ze jedna kafeterianka wypowiada się za ogół że "nikomu się nie chce".. musisz z tym żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1819
zaskocze cię- żyje ;] i mam sie całkiem dobrze jak i Ci którzy mówią tylko i wyłącznie O SOBIE. a o Ciebie, MS nie jestem zazdrosna...szok,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina szczerze? mam to w dupie:D MS- a co twoja ręka ma wspólnego z moim pytaniem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafufafu
szczescie nie oznacza rezygnacji z tego co daje czlowiekowi radosc czy satysfakcje. Ja od czasu do czasu wchodze na kafe, na forum, pisze posty i jakos nie czuje, ze jestem nieszczesliwa... to ze chce sie z innymi podzielic swoimi przemysleniami chyba nie dyskwalifikuje mnie z bycia szczesliwa... Czasem mam okazje wypowiedziec sie w temacie, ktorego prawdopodobnie nigdy nie poruszylibysmy w towarzystwie znajomych, a tutaj mam prawo powiedziec co o tym sadze i uslyszec co na dany temat sadza inni... i wiecie co? tak, jestem szczesliwa, mimo ze nie otrzymuje od zycia tego czego oczekuje, mimo ze nie zawsze mam to czego chce, mimo, ze w moim przypadku czesciej obrywam "wiatrem w oczy", to jestem szczesliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1819
MS no jak się nagminnie wypierasz to nie dziwie się że rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - no wykonałem taki skrót myślowy, że seks to jedno, może być z orgazmem, może byc bez, a orgazm sam w sobie nie musi być poprzedzony seksem:) Albo odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów , że dostajesz orgazmu czytając wpisy na kafe:D cos MS mocno poplątałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszkaY
malina,czyżbyś była z MS ? jestem ciekawa,bo koleś pisze jak mój były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1819
forum życie erotyczne też istnieje ;p po co być w uczuciowym skoro uczucia(nie miłość czy sex) traktuje się za wypieranie rzeczywsitości ? by the way- jestem szczęśliwa....bardzo ;p a obecnie jeszcze bardziej czytając niektóre inteligętne konwersacje na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1819
saszkay- hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - nie mówię :classic_cool: No i tylko czytająć, bo jak piszę to mam zajęte ręce :D Malina - Ty chyba w ogóle nie zrozumiałaś moich wypowiedzi:O Ale nie chce mi się tłumaczyć:P Saszka - gwarantuję Ci, że nie jesteś moją byłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszkaY
nieważne,ale jak czytam co on wypisuje,to mam wrażenie że to mój ex,hej ale pewnie mnóstwo jest takich MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak MS to zmienia postać rzeczy:D tak przy okazji widzę, że mój wpis o szczęściu zniknął czy to wystarczający powód do twojego orgazmu??:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1819
być może MS :) saszkay- wielu jest takich (według mnie ;p- żeby nie było że poprawiam że mówi się w swoim imieniu a sama robie inaczej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszkaY
malina,wyrażę się jasno : Mało stanowczy w kwestii odmawiania ( sex) Stanowczy-czyt. emocjonalny trup-sopel lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1819
mało jest takich "soplów lodu"? :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzę Ikuś :classic_cool: Czekam tylko az Malina przyzna się wreszcie że jest zazdrosna i przestanie to wypierać :P Pierwszy krok do wyleczenia to przyznanie się do własnych słabości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms chcesz dojść dzięki malinie a nie dzięki ike??/ między nami koniec!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, ze za cholerę nie zrozumiałem postu Saszki:O :D A jeśli chodzi o odmawianie seksu to Saszka mogła być jedną z wielu, którym odmówiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1819
MS chciałbyś :pp figa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, nie dzięki Malinie, tylko czekałem z tym dochodzeniem na deklarację Maliny, żeby mnie nic nie rozpraszało w kulminacyjnym momencie:P Ale w tej sytuacji to z nami koniec zazdrośnico! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×