Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latte__

czy ktoś na tym forum jest szczęśliwy?!

Polecane posty

MS byłam pierwsza ! ( nie w kwestii dochodzenia) więc twoje stanowcze zerwanie nie robi już na mnie wrażenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszkaY
pisałam o moim ex(akurat on zawsze był chętny w tej kwestii) a że ma podobne słownictwo to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1819
z czym mam sie zdeklarować ? ;p ( nie chce abyś o mnie myślał w trakcie... ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha...O_O...
Ja jestem szczęśliwa :D czasem mam gorsze dni ale uchodzę za bardzo optymistyczną osobę :) i ciesze się tym co mam :D to tyle ... na kafe siedzę, nie dlatego żeby się żalić jak ktoś napisał wcześniej, tylko dlatego że lubię pomagać ludziom, a aktualnie jestem chora i mam zalecenie leżeć w łóżku, wszystko w domu posprzątane, urlop mam w pracy więc siedzę na kafe :D nie mam nic lepszego do roboty, ale bynajmniej nie jestem tutaj po 6to aby się żalić :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytruska egzotyczna
Niektórzy to piszą bzdury, żenujący poziom :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytruska egzotyczna
Mam na myśli Ikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytruska egzotyczna
Niektórzy wchodzą, aby pomagać innym, a niektórzy aby pisać niesamowicie żenujące komentarze, z głupoty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytruska egzotyczna
Ja na szczęście czuję się dobrze. Tytułem topiku nie był z pewnością żenujący flirt czy jak to nazwać.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niektóre idiotki wchodzą na top tylko po to żeby ponadawać na innych:D nawet tematu topiku nie przeczytają- bo po co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytułem topiku nie był z pewnością żenujący flirt czy jak to nazwać a byla prosba o pomoc? jak sie czujesz zazenowana to nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam szczęśliwa, teraz chwilowo nie jestem, ale za około 10 dni znów będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytruska egzotyczna
zawsze szczery widziałam trochę twoich komentarzy w różnych tematach i tak się zastanawiam, czy tobie nie jest czasem żal tych ludzi, którym tak walisz prosto z grubej rury, nie gryzie cie sumienie. Od razu dodam, ze mnie tu nikt nie obraził, bo ja tu nie piszę. Wchodze z nudów, poczytać czasem z nudów niektórych głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malian1819
jeju jeju ;p JEJUUU ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytruska egzotyczna
Ja jestem bardzo spokojnym człowiekiem i bardzo łagodnym. Nie odczuwam potrzeby, w przeciwienstwie do ciebie, najezdzania na innych bez powodu, tylko wkurzylo mnie jak najechałas na tą laskę aneew i tyle. Mykam stąd, bo faktycznie obniza się moj poziom tylko. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malian1819
inne słowa nie opiszą moich uczuć ;p po co aż tak się obrażać;> jedni są kreatywni ;p i mogą pisać bardzo poważnie albo banalnie, bo umieją się śmiąć ale też są tacy co traktują wszystko na serio :) powiedzieliście swoje zdanie..uraziliście sie nawzajem wiec już pass ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1819
własnie czytając to już po dadniu niezbyt :d ale ogólnie o to że nie należy kogoś negować za to że jest nieszczęsliwy (tak jak już uwage zwróciłam wcześniej ike ) ale tez obrażać za to że ktoś sobie żartuje "flirtując" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziała wielce dorosła pani Depeche...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, na złość Tobie myślałem w trakcie:P Szczery - Ty to taki szczery na pół gwizdka dzisiaj...;) Ikuś, ja zrywałem mało stanowczo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczescie - to dluzszy lub krotszy stan "umyslu" i dla kazdego bedzie oznaczalo cos zupelnie innego. Wszystko co sprawia,ze odczuwamy przyjemnosc --to substytuty szczescia. dla dziecka bedzie to radosc z otrzymania nowej zabawki dla zakochanej dziewczyny wiadomo co :) dla narkomana nowa dzialka,a dla kogos tam jeszcze szybkie lacze intern. itd... Bycie " szczesliwym" jest jakby nieosiagalnym marzeniem,bo oznaczaloby to zycie bez obowiazkow,zmartwien i trosk ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dlatego wolałam przejąc inicjatywę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie " szczesliwym" jest jakby nieosiagalnym marzeniem,bo oznaczaloby to zycie bez obowiazkow,zmartwien i trosk .... co za bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×