Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały smuteczek

Dla odmiany chciałam dać mu syna a będzie miał 2 córę.

Polecane posty

Gość bo faceci właśnie
traktują dzieci które opuszczają jak EPIZODY, więc trudno się dziwić, że skoro dla nich samych te dzieci nie mają znaczenia i zamazuja się w pamięci to ktoś inny, obcy będzie je inaczej traktować... a podpisuję się pod tym, że nie pamiętają "tatusiowie" co się robi z dzieckiem i to właśnie świadczy o tym, jak bardzo się do tego ojcowstwa przykładali... mój mąż miał dwoje dzieci i nie umiał pieluchy zmienić jak się nasz syn urodził...nie wiedział NIC! i czyja to wina? napewno nie moja.. ;-) była żona mu sie nie dała do dzieci dotknąć, bo wszystko robił źle podobno, a jego samego nie ciągnęło, żeby się nauczyć i tak jakoś niby był tym ojcem ale niczego sie nie nauczył wszystko odkrywalismy razem przy naszym dziecku i wierzcie mi, sto razy lepiej jest mieć dziecko na które się jest gotowym, niż zaliczyc wpadkę z gnojem, który jest ojcem tylko na papierze, bo się nie poczuwa a potem ten gnój dorasta i stara się naprawdę być dobrym ojcem, ale już niestety nie dla dzieci, które zostawił, tylko dla tych z którymi mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooo matko
to Ty mieszkasz z gnojem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w ten oto sposób
kobiety potrafia usprawiedliwic najbardziej podłe i chamskie zachowania swoich facetów nieważne, że taki gnój ma w dupie dzieci, które spłodził z byłą żoną wazne, że dojrzał i kocha te aktualne, z następną zona czy kochanką zobaczymy co napiszesz jak ciebie i twoje dziecko gnój potraktuje jak epizod gdy trafi mu się następna lala bo tobą się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjana us
do i w ten oto sposób boze co za bełkot :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie taki bełkot
rodzice strasznie przeżyli, gdy siostra związała się z dzieciatym facetem, tłumaczyli jej i oni i rodzinka, ciotki i babka, że facet zostawiający żonę z 3 dzieci nie jest dobrym kandydatem na męża ale ona była zakochana, prawie zerwała z nami kontakt, tylko on się liczył i nawet byli kilka lat szczęśliwi, a od tygodnia mieszka w pokoju obok i płacze, słyszę ją przez ścianę i nie umiem jej pocieszyć, jest w 7 miesiącu, a mąż znalazł młodszą kochankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mąż znalazł młodszą kochankę
Zapomniałaś powiedzieć że to mąż z odzysku - który już jedną żonę przedtem miał. I tego właśnie życzymy wszystkim dziwkom: żeby zostały zastąpione młodszymi, skoro już im się zachciało podrywać żonatych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie taki bełkot
w obecnych czasach rozwodników i rozwódek jest chyba więcej niż kawalerów i panienek ( tak w wieku ok. 30) jest więc spora szansa, że jeżeli nawet Ty wytrwasz w celibacie i nie będziesz szukała nowego partnera, bo przecież nie wyjdziesz za rozwodnika! a wdowców niewielu do podziału, to jest duża szansa, ze Twoja córka/wnuczka lub syn/wnuczek będzie dziwką lub kurwiarzem, smutne to ale prawdziwe... ale możesz mnie pocieszyć, że nie masz dzieci i nie będziesz miała, wtedy oczywiście Twojemu potomstwu nie będzie groziło to zohydzone życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam dopisać
że ja nie życzę kobietom, których nie znam, kobietom o których nic nie wiem, by spadły na nie wszystkie plagi Egiptu, ale ja ogólnie nie życzę innym ludziom źle, nawet jeżeli ci ludzie sami siebie nie szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ruzmiem o co wam chodzi
ktoś życzy łajdakom żeby zostali potraktowani jak na to zasługują. Gdzie to mowa o życzeniu źle? O jakich plagach ty piszesz? Jakz wykle nadinterpretacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to nie taki bełkot
ale ty jesteś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie taki bełkot
a mnie cieszy, że Ty jesteś taaaaaka mądra, elokwentna i błyskotliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie taki bełkot
no i coś Ty dobrego zrobiła, kto teraz wytrze Ci monitor i oczyści klawiaturę i otwórz okno, bo śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam niedawno
że w Polsce rozwodzi się co roku 70 tys małżeństw. Aż 75% pozwów rozwodowych wnoszą kobiety a większość rozwodów jest orzekana z winy mężczyzn. To ONE wywalają te pomyłki życiowe ze swojego życia. To one traktują ich jak nic nie znaczące epizody. To wy neksie bierzecie sobie odpady, których nie chciały inne, lepsze i mądrzejsze od was kobiety. Musicie się wiec pocieszać, że jesteście wyjątkowe. A jeśli facet zrywa kontakty z własnym potomstwem, to najlepszy dowód, że nie zasługuje na miano prawdziwego mężczyzny. Macie więc to na co zasługujecie i cieszcie się tym, bo na więcej was nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×