Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem w 4 lub 5

Przestały mnie boleć piersi w ciąży. POMOCY !

Polecane posty

Gość eli1
wczoraj wieczorem całkowicie juz przestały mnie boleć piersi!! mało tego, przestały byc nabrzmiałe i zrobiły się miękkie! Przepłakałam całą noc, byłam pewna że to koniec.. A dzis rano znowu ból!!!! Dziewczyny naprawdę szkoda naszych nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinawppl
Cześć Wszystkim. Ja jestem w piątym tgc, ciąża potwierdzona(pecherzyk + zawiazek zarodka). Od początku bolały mnie tylko sutki, strasznie... nie mogłam ich dotknąć. Teraz nagle z dnia na dzień wszystko minęło. Wizytę u gin mam dopiero za 2 tyg. Do tego wczoraj zauważyłam lekką praktycznie niewidoczna zabarwiona wydzieline. Jestem strasznie zestresowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czym zabarwiona?? krwia? jak tak to do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinawppl
Nie sądzę żeby była to krew, to takie delikatne zabarwienie jakby kawa z mlekiem. Chyba oszaleje do czasu wizyty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idz wczesniej, nie dasz rady sie dostac wczesniej na wizyte? caly czas masz to plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszą boleć przez cały czas. W mordę, pierwszy raz widzę, że ktoś się martwi, bo coś go nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinawppl
Wylądowałam wczoraj na izbie w nocy, mialam silne krwawienie (skrzepy plus czerwona krew). Kazali czekac na wizyte u lekarza prowadzacego, ciąża jest zbyt mała żeby cokolwiek stwierdzić (nie ma jeszcze serca). Całą noc zwijalam sie z bólu i nie spałam. Rano ponownie ogromne skrzepy krwi. Jestem przygotowana na najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nigdy nie bolały, pod sam koniec były tylko trochę wrażliwe a mam dwie łobuzice w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No poronilas. A bralas jakies leki zeby poronic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinawppl
Niestety poronilam :( zadnych leków nie przyjmowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak samo jak ty. Też od początku bolały mnie strasznie piersi z dnia na dzien nagle przestały starałam się myśleć pozytywnie. Niestety na drugi dzień dostałam lekkiego plamienia. Na drugi dzień pojawilo się drobne krwawienie. Pojechałam do przychodni skierowali mnie do szpitala. Zostałam przyjęta na oddział. Zrobili mi USG i nic już nie było coraz mocniej krwawiłam. Z racji tego że lekarz na pierwszej wizycie nie wykonał mi USG w szpitalu nie wiedzieli czy doszło do poronienia czy jest zbyt wczesna ciąża żeby ją zobaczyć. Ja czułam już że to koniec. Dostawałam duphaston na wypadek gdyby ciąża była zbyt wczesna by można było ją zobaczyć oraz miałam robione badania. Po dwóch dniach ciągłej niepewności, lekarze brali pod uwagę trzy opcję poroninie, wczesna ciąża a także ciąża pozamaciczna. Potwierdziło się to co czułam od początku... Poroniłam :( nie mogę dojść do siebie po tym. Minęło 2 tyg cały czas czuje pustkę i żal dlaczego tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwsza ciążę poronilam w 6 tygodniu, strasznie to przeżyłam.. Lekarz powiedział, żeby odczekać 2-3 miesiące i starać się ponownie. Odczekałam swoje i teraz jestem w 10 tyg, wszystko idzie świetnie ;) nie martw się, Twoja fasolka też na pewno niedługo do Ciebie wróci ;) a co do bólu piersi, to jak widzę te głupie komentarze typu "na 80% poronilas" to mnie krew zalewa.. Po co dodatkowo straszycie te biedne dziewczyny, które po prostu się martwią?! Zanik bólu piersi, jeśli nie ma przy tym skurczy, mocnych bólów i krwawienia wcale nie oznacza, że ciąża obumarla czy coś takiego!!! Mnie piersi na początku bolały, od dwóch tygodni nic, czasami lekko brodawki zrobią się bardziej wrażliwe ale to raz na kilka dni, a ciąża rozwija się świetnie(byłam u gina niecały tydzień temu), więc jak widać taki zanik bólu piersi nie musi oznaczać nic złego, każde ciało jest inne ;) nie ma co się martwić, z doświadczenia wiem, że w takich chwilach najgorsze to stresowac się na zapas. Także włączamy pozytywne myślenie i i do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak samo. Najpierw bolały nieco mniej, a w końcu przestały wcale. To był dzień wizyty u lekarza i dowiedziałam się wtedy, że ciąża obumarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie piersi bolaly i tez na jakis czas przestawaly bolec. I tez myslalam ze dzieje sie cos zlego. Teraz mam zdrowe 9 miesieczne dziecko tak ze niekoniecznie to cos zlego oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×