Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek28

FLAVON praca POZNAN ktoś coś wie ?

Polecane posty

Gość marek28

Znalazlem ogloszenie ze oferuja dorywcza prace biurową (wypełnianie dokumentacji) - dyżurów telefonicznych. Ogłoszenie jest bardzo podobne do tego z Euro Finanz gdzie sie placi na szkolenia a potem sie okazuje ze to zwykła akwizycja.. Czy z tą firma Flavon jest tak samo?? jestem umowiony w srode na spotkanie w Poznaniu na dąbrowskiego 84. Ktoś coś wie na ten temat?? Nie chcialbym stracic czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawa jest prosta
Jeśli chcesz do końca swoich dni pracować dla kogoś, to lepiej tam nie idź. Rzeczywiście będzie to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa2369
Ja też jestem umówiona na rozmowe ale dopiero za dwa tygodnie jak będziesz po rozmowie to napisz co i jak, a moze już znalazłeś coś więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLAVON TO TEZ
AKWIZYCJA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba bredzisz
Jaka akwizycja? Przestań wprowadzać ludzi w błąd! Żadna akwizycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" (wypełnianie dokumentacji) - dyżurów telefonicznych " no byłem na rozmowie w Euro-Finanz w 2002 roku . już wtedy ściemniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek28
no to jak wkońcu z tą firmą ?? Chyba pierdole to spotkanie, bo troche mi to śmierdzi. Z drugiej strony mógłbym pójśc ewentualnie sie ponabijać jak bedą proponować jakieś płatne szkolenia i inne pierdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek ----> nie pierdol tego spotkania bo nie masz pewności a ponabijać się zawsze możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak masz się nabijać bo ci coś
tam nie pasuje, to lepiej zapomnij o całej sprawie. To jest bardzo poważna firma i tam takich nie potrzebują. Poza tym, raczej nie zrozumiesz tej oferty, bo jest to branża zdrowotna, a z tego co piszesz jesteś jeszcze gówniarz. Więc nic nie wiesz o zdrowiu. Lepiej daj se siana z tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwizycja
akwizycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa2369
Hej Marek i jak tam na spotkaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flawon flawon
to chodzi o sprzedaż dzemików po astronomicznej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dżemików
tylko produktów do przywrócenia i ochrony zdrowia. Popytaj, ile kosztuje leczenie farmakologiczne, to będziesz wiedzała - czy jest to cena astronomiczna czy też bardzo mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile dzisiaj masz
15 lat? 20? Pogadamy o wciskania kitu babciom za jakieś 15-20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpierw naucz się szacunku do
ludzi, a potem pogadamy. Teraz powiem tylko jedno - takich jak ty ani ta ani jakakolwiek inna poważna firma nie potrzebuje. Możesz najwyżej na budowę iść, albo w kanały. Tam takim właśnie słownictwem się posługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsggg
" a z tego co piszesz jesteś jeszcze gówniarz " może ty też szacunek miej do innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie są moje słowa synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsggg
dobrze tato :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli już to mamo dziecinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsggg
dobrze mamusiu :-) a możesz nam dzieciom wyjawić tą objawioną tajemnicę firmy i wyłuszczyć nam niegodnym szczegóły oferty ? proszę cię mamo zrób to dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsggg
chyba że mamusiu wszystko co umiesz to wejśc i do zupełnie sobie nieznanych ludzi pisać brednie o ich wieku zamiat zareklamowac firmę i "zmiażdżyć merytorycznie " szczeniacką krytykę no mamusiu pokaż co potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co ci to synku
Przecież i tak wiesz, że to wciskanie kitu babciom. Cokolwiek napiszę, twojego myślenia to nie zmieni. Musisz przeżyć trochę lat, by zrozumieć jak ważne jest zdrowie. Bez tego "tajniki oferty" pozostaną dla ciebie tajnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsggg
dobrze mamo :-) jak widać boisz się konfrontacji ps. dalej brniesz w głupotę i pierniczysz że jestem dzieckiem - znam dobrego psychiatrę chcesz namiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jest chyba aż tak dobry
bo tobie nie potrafił pomóc. Konfrontacji się nie boję, ale konfrontować z głupotą, to oznacza zejść do jej poziomu. Nie interesuje mnie to. Ty też mnie nie interesujesz więc po co miałabym ci cokolwiek tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsggg
wiesz tak to se możemy pieprzyc jak kot w popiół pół dnia. czepiasz się słowka "pierdzenie " i na jego podstawie układasz teorie że jestem dzieckiem, ba ! prostakiem nawet . niestety miałkośc argumentacji w stylu " ja wiem że ta firma jest świetna ale wam nie powiem bo niejesteście godni " swiadczy raczej o tobie źle . skoro jestem szceniak to się nie wdawaj w dyskusję . :-) miłego dnia :-P pamiętaj o planie sprzedażowym na sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pa pa kochaniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A z tym prostakiem
bardzo dobrze trafiłeś. W taki sposób jak ty to robisz, pisać do kobiety może nawet 2 razy starszej od siebie, to bardzo wyraźna oznaka prostactwa. A co do wieku, używasz słownictwa i form zwrotu, które są odpowiednie dla gimnazjalistów, kiedy chcą pokazać jacy to oni są dorośli. Nie dziw się więc, że właśnie jak gimnazjalistę cię traktują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję ślicznie za wsparcie
Dobrze go podsumowałeś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek28
" Hej Marek i jak tam na spotkaniu ? " Na spotkaniu jednak nie byłem. Kobita mi zadzwoniła że ma dla mnie niespodzianke, wiec bez zastanowienia pojechałem do niej. Opłacało sie :) Miłość grecka to coś suuper !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsggg
" A z tym prostakiem bardzo dobrze trafiłeś. W taki sposób jak ty to robisz, pisać do kobiety może nawet 2 razy starszej od siebie, to bardzo wyraźna oznaka prostactwa. A co do wieku, używasz słownictwa i form zwrotu, które są odpowiednie dla gimnazjalistów, kiedy chcą pokazać jacy to oni są dorośli. Nie dziw się więc, że właśnie jak gimnazjalistę cię traktują. " 1. fajnie że widac na forum czy się pisze z kobietą - to nie zawsze da się ustalic 2. to nie jest prostactwo - to dostosowanie się do twojego poziomu - ty z kolei stosujesz metodę "upupiania " adwersarza odnosząc się wciąz do jego wieku unikając merytorycznej rozmowy 3. z tym gimnazjum to już jakies kuriozum - masz z góry założona tezę ze jestem dzieciak to i potem pod tą tezę ci wszystko pasuje 4. ja ciebie powaznie nie będe traktował ponieważ zamiast rzeczowo rozmawiac wolisz wycieczki osobiste na temat wieku itp. Tak więc podsumowując - wchodzisz na ten topik zupełnie bez sensu , oceniasz ludzi ich wiek chociaz ich nie znasz , nie potrafisz w żaden sposób uzasadnic swojej tezy o rzekomych zaletach pracy w tej firmie. a prostactwem jest budowanie w swojej głowie tezy o czyimś wieku na podstawie idiotycznej wymiany zdań, w której Szanowna dojrzala Pani wzięła właśnie udział . pozdrawiam. :-) bez odbioru ( dalsza dyskusja z przewrażliwioną MATRONĄ nie ma sensu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×