Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mathiassa

Tv satelitarna- którą wybrać?

Polecane posty

Gość kleszczu89
Będę się jeszcze dowiadywał na Infolinii, w jakim kierunku postępuje "ekspansja" vectry:) Mam nadzieję, że wkrótce będzie ona tak samo dostępna jak np. TP czy aster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
wypożyczanie przez VOD wychodzi taniej niż w zwykłej wypożyczalni, no i jest wygodniejsze...co do telewizji satelitarnej, to mój chłopak wszystko [dekoder, antenę, kartę aktywacyjną] kupował na sklep.delta.poznan.pl , także jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem takiego sprzętu to mogę poradzić skonsultowanie się z obslugą tego sklepu, podobno są niezłymi fachowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feee4
Taniej, ale jakie są przykładowe ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
film przeważnie kosztuje 8 zł, odcinek jakiegoś serialu 2 zł, dodatkowo nie musisz oddawać filmu do wypożyczalni, bo sam 'sie zwraca' i możesz wypożyczać 24h na dobę, moim zdaniem wypożyczalnie VOD to fajne rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszczu89
A dzisiaj jak wracałem, to widziałem banner reklamujący vectrę przy Łukowskiej, a to już jest bardzo, bardzo blisko mnie. Może już do mnie docierają? Zastanawiam się tylko, czy wystarczy mi pakiet za 90 zł., czy jeśli już vectra będzie odbierać u mnie, nie zamówić sobie rozszerzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszczu89
Wiem, że np. jakiś czas temu w telewizji N opłata za wypożyczenie filmu "na zawsze" wynosiła 11 zł. a serialu - 30 zł, nie wiem ile to będzie w vectrze, mam nadzieję, że mniej. Poza tym, płacisz w przeciętnej wypożyczalni jakąś kwotę, później zapomnisz oddać film w terminie albo np. nie będziesz miał czasu i płacisz za kolejny dzień lub dni. No i tradycyjne wypożyczalnie są też tak sobie wyposażone. Jakieś nowości filmowe znajdziesz bez problemu, ale jak chcesz wypożyczyć jakiś mniej znany film to raczej z dużym prawdopodobieństwem go nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsiaczek
Ja tam bardzie niż VOD wolę PVR. Pamiętam jak była dużo młodsza zawsze chciałam mieć coś takiego. Ok jak chciałam to sobie nagrywałam dany program, film na kasetę VHS ale po którymś nagraniu kaseta nadawała się do śmieci i trzeba było kupić nową, a teraz jak wszystko jest na twardzielu to no problem i wszystko w high quality.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmanowski
według mnie i to i to jest przydatne. nie zawsze mam czas obejrzeć coś w tv, to pvr przyjdzie mi z pomocą. z drugiej jednak strony czasami nie ma co oglądać i tutaj można skorzystać z vod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka_2
pvr podobno ma być w Vectrze jeszcze w tym roku. całkiem fajnie, bo często się zdarza, że omija mnie mój ukochany serial albo program i wtedy umar w butach. a powtórki zawsze są o jakiś dziwnych porach. a takie pvr jest dodatkowo płatne, czy wszystkim będą dawać takie dekodery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka2009
No właśnie. A ile razy jest problem, gdy się mieszka z facetem, że za chwilę ma się rozpocząć jakiś film, na który od dawna czekałaś, a on z radosnym uśmiechem chwyta za pilota i oznajmia, że właśnie będzie mecz (ostatnio z trochę mniej radosnym uśmiechem po porażkach naszej reprezentacji). A tak, jak ma się PvR, to już problem z głowy i walka o pilota przestaje być jednym z głównych powodów kłótni domowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symphony-
A ile te luksusy (PvR) będą kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsiaczek
Na serio Vectra i PvR chce wprowadzić....Uuuuuu.....to może być interesujące :) @baśka2009 całkowicie rozumiem twój ból, też mam w domu kibica (siatkówki, żeby nie było niedomówień :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka_2
Już bez przesady z tymi zachwytami. Jeśli firma chce być konkurencyjna musi wprowadzać innowacje. Vectra ostatnio mocno się promuje i goni konkurentów, bo nim weszła do stolicy, to w ogóle o niej nie słyszałam. Jeśli tak dalej pójdzie i wprowadzone zostaną nowe usługi, których inni nie oferują, vectra na pewno wyjdzie na prowadzenie wśród dostawców neta/tv/tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawro
Nie wiem jak PvR, ale VoD chyba oferuje większość dostawców TV/netu/telefonu. Firma wchodząca na nowy rynek może próbować pozyskać klienta także konkurencyjnymi cenami, promocjami i dużą prędkością netu. Wydaję mi się, że działania vectry mogą iść w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guns
Nie ma innej możliwości, niż mieć bardziej konkurencyjną ofertę. Przecież inaczej nie mieliby czego szukać w ogóle, nie ma szans na zdobycie rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freskoner
ja jestem tylko ciekawy czy kiedyś wejdzie vod do freedomu... bo w sumie usługa jest podobna (freedom i neo) więc może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsiaczek
Nie no tu się z wami zgodzę, żeby być konkurencyjny trzeba mieć i dobrą ofertę (czyli programy, PvR, VOD, szybki net itp. itd.) no i korzystne ceny, bo tak to jest czym przyciągać Klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka_2
Wiadomo, że trzeba mieć wszystko i do tego jeszcze w najniższych cenach, żeby wszyscy Cię kochali ;) Firmy jednak stawiają zazwyczaj na jakiś kompromis. Tak jak nka np. przoduje w telewizji, upc w prędkościach łącza, vectra natomiast jest nastawiona najbardziej na całe pakiety. I jak dla mnie, to ostatnie rozwiązanie jest najkorzystniejsze. Większość ludzi chce mieć wszystkie usługi od jednego operatora i do tego chce mieć te usługi w jak najkorzystniejszych cenach. W takim zestawieniu Vectra na pewno jest konkurencyjna, a do tego wszystkiego wprowadza pvr, vod i przyspiesza net. Ewidentnie walczy o klientów i rozwija się w bardzo szybkim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laktacyt
Według mnie oni są tyle na rynku, że już się rozwinęli, a teraz ewentualnie doskonalą (?). Swoją drogą wprowadzanie nowych usług, świadczy o znajomości rynku i potrzeb,a nie wszyscy taką znajomość mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka_2
Znajomość rynku i potrzeb to może mają i wszyscy, ale nie wszyscy potrafią przełożyć tę wiedzę na konkretne działania, dlatego nie rozszerzają wachlarza usług...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as_if
Myśle, że nie chodzi o przekładanie wiedzy na praktykę. Może raczej chodzi o to, żeby nie wziększać wydatków. Przecież można wyciskać od klientów kupe kasy nie dając im nic nowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laktacyt
też prawda, ale jednak wcześniej czy później takie działanie odbije się czkawką, bo klienci będą przechodzić do konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noise
Vectra przoduje w pakietach? Ja czegoś szukam do mieszkania dla rodziny, ale chyba muszę usiąść z kalkulatorem i policzyć, który powinnam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laktacyt
a co rodzina lubi oglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka_2
Vectra ma szeroką ofertę programową, na pewno da się coś wybrać dla rodziny. Zależy jeszcze ile planujecie wydać na taki pakiet. A wracając jeszcze do tego kryzysu i tematów pokrewnych ;) To może faktycznie chodzi o obawy przy inwestowaniu, ale żeby czerpać z działalności zyski trzeba najpierw trochę wydać, tak to już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys158
Noise, oprócz pakietu, możesz dobrać sobie programy HD, tak jak ktoś tutaj napisał, w zależności od tego, co rodzina lubi oglądać, a są one zróżnicowane - od filmowych po przyrodnicze. Laktacyt, zgadzam się z Tobą, że vectra jest tak długo na rynku, że się rozwinęła. Przecież od stosunkowo niedługiego czasu jest w Warszawie, ale w innych miastach działała już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipik
@noise najlepiej to zastanów się co będziesz z rodziną faktycznie oglądał, dobierz sobie pakiety i po sprawie. To jest fajne w tych ofertach, że można sobie dobrać kanały które rzeczywiście Cię interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noise
Co rodzina lubi oglądać? Dobre pytanie. Ja w sumie tylko kanały filmowe i motoryzacyjne, mąż w sumie podobnie. On jeszcze sport lubi, no ew. obydwoje jakieś kulturalne erotyki;] Dzieci się nie dorobiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laktacyt
Pakiet VIP - masz wszystko od filmów, po sport i erotykę. Dużo kanałów, i jak za takie możliwości niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma Vectra telefon, bo chciałem zmienić operatora, a zazwyczaj jak zmieniam to wszystko w pakiecie. Jeden rachunek zawsze lepiej wygląda niż trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×