Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cosmodziewczyna89

mam bardzo zły kontakt z siostrą

Polecane posty

Na palcach jedenj ręki mogłabym zliczyć kiedy sie z nią odzywam... A jak sie juz odzywamy to jest swietnie, potrafimy godziny przegadac o wsyztskim... Teraz tez sie nie odzywamy. Zero kontaktu nawet wzrokowego. Zyjemy obok siebie... Wszytsko przez to ze ona cały czas od 1,5 roku kłóci sie ze swoim chlopakiem i chodzi wsicekla na cały swiat, na wszystkich sie wydziera, odburkuje... Nic nie robi w domu, wsyztsko musze robic ja. Ona pracuje w sklepie z ciuszkami dzieciecymi. Nie ma tam w ogole ruchu, cały dzien przesiedzi w miesjcu. A ja po 10godzinach pracy cąły czas na nogach, przychodze i kosze dwa ogromne ogródki... W sobote wstaje przed 7 zeby zdazyc jeszcze posprzatac cąły dom, a ona wtaje o 8... No mam jej po prostu dość. Nie chce zeby była swiadkową na moim slubie ani chrzestna moich dzieci. Wiem ze kiedys nasz kontak bedzie ograniczony do minimum :( czy ktos ma tak lub mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieskzmay tylko z zbabcia, a ona ma juz swoje lata, nie jest w stanie tego wsyztskiego zrobic sama. A jak jej mowie ze moja siostra tez ma cos robic, to mi odpowiad ze nie chce hałasu i zebym ja szła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zły kontakt z moim bratem, a właściwie go nie mam.żyjemy obok siebie nasza jedyna "rozmowa" to jak on chce cos pozyczyc ode mnie ipoda albo jak pytam sie czy moze mnie gdzies podrzucic samochodem. W ogóle ze sobą nie rozmawiamy,dla mnie to jest obcy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale do niej nic nie dociera... Jest taka pusta.. Siedzi w tym sklepie 8 godzin, dostaje 600 zl, bo to poczatek i interes sie nie kreci, dodatkowo mamy rente z ZUSu po 300 zł i ona te pieniadze WSZYSTKIE wydaje w miesiac! To ja przez 3 miesiace odkładałam kazda złotówke i mam troche ponad 2000 zł i kupie sobie samochod, a ona mi nawt do niego nie dołozy... Była nad morzem i mieli pokoj za 100zl dobę. To ja bym myslala o jakims kampingu, czy czyms tanszym, nawet o namiotach, zeby jak najwiecej zaoszczedzic, a ona tak podchodzi do swiata... Kiedys mówi "Tylko 300zł kosztuje bitel na koncert madonny, moze bym pojechała". No prosze... TYLKO?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOrry nie rozumiem. Po kija dajesz sobą pomiatać?? Ona tak cie traktuje bo może. Pogadaj z babcią, powiedz jaka jest sytuacja, żeby przez jakiś czas nie sprzątała przypakiem i nic nie robiła , bo masz plan jak wychować swoją siotrę. Nic nie róbcie, może się nauczy że trzeba pomagać i domu nie czyszczą krasnoludki. Z takimi ludźmi trzeba ostro...... Ale jak dalej jej będziesz służącą, to współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona jak wroci z roboty to przesiedzi przed komputerem, pozniej telewizorem... Nie ma juz ZADNEJ kolezanki, jej chlopak nie ma kolegów, nigdzie nie wychodza tylko przeleżą cały wieczor jak u nas jest przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra ! Jak można tak żyć ! Przecież jesteście sobie najbliższe na ziemi. Spróbuj z Nią spokojnie pogadać, wyraź swoje zdanie i pozwól Jej wyrazić swoje. Może dojdziecie do porozumienia. OBY. Siostra to najwierniejsza przyjaciółka. Mam siostrę 7 lat starszą i ...niewyobrażam sobie dnia bez Niej ! Prawie codziennie się widzimy, a jeśli nie to telefon rozogniony na maxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym tak chciała :( Bo przeciez ja ją kocham, tyle lat ze soba zyjemy... A ona jest taka zimna i niedostepna, zreszta jak i ja. Ona umie tylko wyzywac od jakich tylko, od najgorszych, az mi sie do niej nie chce odezwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedys obie wyjdziemy za mąż... Ja jej chlopaka nie cierpie, ona do mojego nie powinna nic miec, ale tak to jest ze pewnie i ona mojego nie lubi - w odwecie... Jak my sie bedziemy spotykac? Byłam kiedys u mojego chlopaka i akurat przyjechały obie sieostry ze studiów. Jak najszybciej chcłam jechac do domu bo myslalam ze mi serce pęknie z zazdrosci jak one sie sciskały i przytulały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
i sie kontaktujemy sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×