Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem z bratowa

Bratowa ma do mnie pretensje! Nie wiem o co?

Polecane posty

Gość udaakn
Skoro zajmują się Twoim to i tamtymi dzieciakami również powinni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z bratowa
Nie wiem tego czy powinni czy nie powinni:O nigdy mnie to nie interesowało, rodzice robią co chcą. Irytuje mnie to że bratowa ma do mnie o to pretensje :( w dodatku jeszcze robi obrażone miny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła nutka
na serio uważacie, że dzieci córki traktuje się inaczej niż dzieci syna? proszę o odp, jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie wynajmij opiekun
ke bo dzieci Twojego brata również mają prawo do dziadków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci córki
to zawsze są dzieci córki, a dzieci synowej- to nigdy nie wiadomo czy są syna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci corki nie wiem
z kim puszczala sie twoja matka, twoja babka i wszystkie baby w twojej rodzinie ze masz takie idiotyczne podejscie do zycia ale z taka glupota nawet nie ma co dyskutowac, bo pewien pulap inteligencji dla kogos jak ty jest nieosiagalny i pewnych rzeczy zwyczajnie nei zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła nutka
hmm...teoretycznie prawda...ale ja nigdy nie patrzyłam na to w ten sposób...czy macie takie doświadczenie czy to tylko wiedza teoretyczna?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła nutka
dzieci córki nie wiem- ale niektórzy naprawdę wychodzi na to tak myślą:O owszem-jest to proste myślenie, ale niektórzy tak rozumują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety rozumiem bratową
Moi rodzice traktują swoich wnuków "równo" ,czyli dają im takie same prezenty---po 100zl na urodziny i gwiazdkę.Ale na tym równość się konczy,nigdy mi nie popilnowali dzieci ,ani tez nie zabrali na wakacje do siebie.To są jedyni dziadkowie moich dzieci --a więzi emocjonalnych brak niestety.Dzieci mojej siostry pilnowała babcia a mnie parokrotnie odmówiła pomocy (więcej jej nie proszę).Tłumaczy to tym,że ja sobie lepiej radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z bratowa
Może mi ktoś powie co zrobic by bratowa nie pokazywała swoich fanaberii. Nikt w rodzinie nie rozumie o co jej chodzi? Nikt złego słowa na nią nie powiedział a ona pretensje ma do mnie o to że moi rodzice nie chcą sie zajmowac jej dziecmi. Ja z tą kobietą nie umiem rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratowa nie ma prawa miec o ni
c pretensji!!! Twoi rodzice i ich chec zajmowania sie małym!!! ona niech idzie do swoich!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła nutka
ja tam też ją rozumiem, widocznie dziadkowie dzieciaków równo nie traktują a Ty wolisz tego nie widzieć bo Tobie to w sumie na rękę- w końcu skupiają się na Twoim dziecku-dla Cienie problem nie istnieje. na jej miejscu również czułabym się rozżalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaarraammbbbaaa
Ty samotnie wychowujesz dziecko i mieszkasz z rodzicami zatem Twoi rodzice, jesli nieswiadomie, to podswiadomie chca wynagrodzic wnukowi brak ojca i rozpieszczaja go. Bratowa pewnie tez chcialaby zeby dzieci mialy kontakt z dziadkami, zeby dziadkowie zabrali do kina, do zoo, do wesolego miasteczka, zeby czasem sie zajeli, alby ona mogla miec chociaz chwile dla siebie. Ciezko Ci to zrozumiec? A Ty nie mozesz zorganizowac jakiegos wspolnego wypadu dzieciakow? Twoje dziecko + dzieci bratowej i dziadkowie. Niech wszyscy wspolnie spedza troche czasu. A jeszcze w jakim wieku sa wszystkie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła nutka
co to znaczy niech ona idzie do swoich? rodzice autorki są w takiej samej mierze dziadkami jej dziecka jak i dzieci bratowej i powinni im okazywać takie samo zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupajasiakuziabobo
ktos tu dobrze napisał: bratowe sa pojebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła nutka
karamba ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z bratowa
Móje dziecko i córka brata mają po 8 lat, młodszy syn brata ma 6. Moja bratowa myślała o czymś takim, ale moi rodzice powiedzieli że musi idź jeszcze jeszcze jedna osoba bo nie upilnują trójki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołą nutka
no właśnie, wychodzi jacy Twoi rodzice są wredni:O bratowa zaproponowała rozwiązanie tej sytuacji to oni ją zgasili tekstem że nie upulnują trójki... bzdura totalna. dwie dorosłe osoby nie upilnują dwóch 8latków i 6latka?słabe tłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z bratowa
Tylko ona mnie o to obwinia? jakby zależało jej na tym by skłócic mnie z rodzicami.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się bratową
To nie jest Twoja sprawa!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z bratowa
Jak mam się nią nie przejmowac jak ona robi z tego powodu problem :( zaczyna mi wypominac to że moje dziecko jest pod opieką dziadków. Kiedyś wypomniała mi nawet mój kilkudniowy wyjazd i to że zostawiłam wtedy syna rodzicom. To nie jest tak że moi rodzice nie chcą się jej dziecmi zajmowac, zostaną z nimi czasem na 2 lub 3 godziny i ona ma o to jakby miała do mnie o to żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz o wszystkim rodzicom
O tym że bratowa i ty czujecie się z tym źle!!!!!!!!!! Zaproponuj rodzicom że wyjedziesz na kilka dni z małym a oni w tym czasie zaopiekują sie dzieciaczkami swojego syna... W końcu w czym Twoje dziecko jest lepsze od Twoich? W niczym!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z bratowa
To już było mówione kilka razy:O ja sie nie moge wtracac do życia swoich rodziców bo oni robia co chca i jestem im za to wdzieczna.. Sama zastanawiam się o co tu chodzi? Może bratowa ma zbyt duże wymagania? bo rodzice nigdy złego słowa na nią nie powiedzieli, do jej dzieci odnoszą się dobrze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem twojego zdziwieni
a? powinnaś w twarz od bratowej dostac za takie traktowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama się zajmij swoim synem
i pozwol by dzieci Twojego brata rowniez mialy dziadkow, niby w czym twoj syn jest lepszy od jego dzieci. Jego dzieci maja przynajmniej ojca i matke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z bratowa
Moi rodzice nie zajmuja sie moim dzieckiem 24 h na dobre Robie to zawsze jak mam wolny czas, ale przecież ja nikogo nie krzywdze a już napewno nie krzywdze w ten sposób swojej bratowej ani jej dzieci a ona mnie tak, zawsze o tym przypomina, przy każdej możliwej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej pretensji są oczywiście uz
asadnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobie się wydaje że Twój syn
ma wieksze prawda do dziadków!!! mylisz się i to bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a gdzie sie wypowiedzą
no faktycznie nie faworyzują twojego dziecka - twoim sie zajmują non stop, poświęcają mnustwo czasu, a jej dzieciaka mają gdzieś, często odmawiają opieki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×