Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lasiodora Parahybana

poradzi ktoś?! zna się ktoś na tym?

Polecane posty

cześć wszystkim [cześć] martwią mnie pewne rzeczy, jakie się dzieją z moim organizmem - bardzo łatwo pojawiają mi się siniaki - lekko sie uderze, a pojawia się siniak o średnicy ok. 2 cm. Czasami nawet pojawiają mi się siniaki z nikąd :O - wypadają mi włosy, są strasznie łamliwe, coraz gorzej z ich kondycją :O - ostatnio wszystko mnie swędzi :O potrafię się drapać bez przerwy, na nogach, rękach, plecach, brzuchu, głowie, wszędzie gdzie się tylko da. - na skórze głowy pojawiły się jakby krostki, ale nie są to takie typowe krostki wieku dojrzewania, tylko takie swędzące - jak zjem to robię się strasznie śpiąca.. zwłaszcza po południu. Zjem obiad i od razu oczy same mi się zamykają - no i paradoksalnie mam problemy z zasypianiem. Nie śpię dobrze, często budzę się w nocy a to siku zrobić, a to się napić czegoś, czasami muszę coś zjeśc bo dosłownie mi burczy w brzuchu - taki nagły atak głodu - są dni, kiedy prawie w ogóle nic nie jem, bo nie mam ochoty, a są dni, kiedy normalnie jem. - jak za szybko wstanę, to potrafi mi się konkretnie w głowie zakręcić, jakieś gwiazdki przed oczami się pojawiają :O nie wiem co mi jest, ale wiem, że coś jest nie tak :( wiem, do lekarza muszę się przejść.. taa.. ale chciałam najpierw się Was spytać, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabinka zielono żółta
Po pierwsze do lekarza!!! Objawy które opisałaś mogą być skutkami dość poważnego schorzenia. Między innymi niektóre nowotwory objawiają się w taki sposób jak opisałaś. Ale nie panikuj, bo może to tylko jakieś zaburzenia. Do lekarza marsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowotwór? :O:O:O weź mnie nie strasz :O jestem młodziutka... zastanawiałam się nad anemią.. nie wiem sama :( do lekarza trochę boję się pójść... :O yhh.. ma może ktoś inny opinię na temat moich dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie najbardziej pasuje do anemii.. ale powinnaś spać jak suseł prawie 24/na dobę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwica? kurde.. coś może w tym być :O zapomniałam właśnie o jeszcze jednym: - ręce mi się strasznie trzęsą momentami fakt, jestem osobą bojaźliwą, często martwię się o przyszłość, co to będzie etc. Łatwo mnie doprowadzić do płaczu.. kiedyś leczyłam się z depresji (nie byłam u lekarza, ale przyjmowałam jakieś deprim, Kalms, sporo czasu rodzice mi poświęcili, żeby pomóc mi wyjść z tego gówna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tak nie śpię.. śpię w miarę normalnie. Czasami jestem wyspana o 6 nad ranem, a czasami dopiero jak obudzę się o 10 czy o 11. Najbardziej mnie denerwuje ten płytki sen. aaa.. i dodam, że czasami, ale to naprawdę czasami mam takie dziwne szumy gdy zasypiam - taki ogromny paniczny strach niewiadomo przed czym - jestem wtedy w fazie spania, ale mój mózg zdaje sobie sprawę, że to nie do końca normalne. Staram się wtedy wybudzić, ale dupa.. potrafię pół godziny się starać obudzić, a gdy już się obudzę to czuję taką ulgę.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim pojdziesz do lekarza, zrob sobie prywatnie badania jesli masz kase, a jesli nie masz to ladnie popros lekarza o skierowanie jesli sam na to nie wpadnie. badania krwi- ob, morfologia z rozmazem, tsh, ft3, ft4, proby watrobowe, poziom zelaza i ogolne badanie moczu. do badania krwi musisz isc na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, byłam już u lekarza. dostałam skierowanie na niżej wymienione badania: - AST - ALT - GLUKOZA - MORFOLOGIA z rozmazem - rozmaz (mikroskop) - OB. - APTT kazała mi zrobić badanie krwi w poniedziałek, a od dnia dzisiejszego łykać rutinoscorbin plus normalnie, zdrowo jeść (czyt. śniadanie, obiad, kolację) ciekawe co z tego wyjdzie, boję się trochę :( :O sama pani doktor nieciekawą minę zrobiła jak zobaczyła siniaki :O ehh.... boję się 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
to moze byc cukrzyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiałam nad cukrzycą, tym bardziej, że moja babcia na nią chorowała, a moja mama jest na granicy normy.. :O jeeeezuu.. na zawał zejdę jak będę odbierała wyniki :O od razu same czarne scenariusze mi do głowy przychodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×