Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maargaritaaop.pl

PLASTYKA BRZUCHA

Polecane posty

Gość gość
Witam. A ja jestem 32 godziny po plastyce brzucha z liposukcja i pomniejszanie piersi (z F NA D). Nie miałam zakładowego drenaza oraz w trakcie operacji miała do piesi i brzucha wpuszczane specjalny żel aby mnie nie bolalo po. Piersi wodze że mam mniejsze i jak dotykam to twardsze.Reszty bałam się zobaczyć. Mąż powstawał,że mam dobre piersi (taka jest prawda że w biustonosze nawet ładnie wyglądały, ale po ściągnięciu bardzo zwisaly)zaznaczam że mam 153cm i rozmiar FIONA miałam BH.ogólnie czuje się dobrze,operacja trwała 3 hej, na następny dzień rano wyszłam do.domu, ściąga mnie w brzuchu-ale to normalne noi dokucza mi niestety ból pleców. No ale to nie całe 2 dni po,tak więc normalne. Za parę dni napisze więcej i z chęcią wkleje zdjęcie przed i po. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia321
Witam, a ja mam pytanie odnośnie bólu po ok 2-3 dniach...może to głupio zabrzmi ale czy po MINIABDOMINOPLASTYCE można kierować samej pojazdem(manualna skrzynia) mój lekarz nastawil mnie wprawdzie na silny ból, ale mam 150 km i ogromny problem z powrotem z kliniki do domu( po prostu jestem sama i nikt z rodziny ani znajomych nie może mi pomóc) dlatego chciałabym dowiedzieć się od Pań które już przeszły operacje..Bardzo proszę o pomoc i opisanie doświadczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja jestem 4 tyg po pełnej plastyce brzucha. Zabieg robiony w Bielsku Białej w klinice św Łukasza. Zabieg przeprowadzał dr Martin Brzuchanski. Ogólnie jestem zadowolona. Po operacji zero komplikacji. Opieka bardzo miła i pomocna. Po 2 dniach miałam zmieniany opatrunek i wyciągane dreny co było najmniej przyjemne w całym procesie dochodzenia do siebie. Po tygodniu zdjęcie szwów ale już u siebie w mieście. Pas mam nosić 6 tyg co idzie się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawjol
plastyka brzucha to często jedyne rozwiązanie, żeby odzyskać jędrność skóry np. po zrzuceniu wagi lub ciąży. Obecnie wiele klinik specjalizuje się w tego typu zabiegach i myślę, że warto z nich skorzystać. Oczywiście uprzednio należy zasięgnąć informacji na czym polega cały proces i jakie efekty można uzyskać (tu znalazłam całkiem fajny artykuł na ten temat - http://zdrowietopodstawa.eu/na-czym-polega-plastyka-powlok-brzucha/) i następnie podjąć decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusałkaa
moja przyjaciółka po ciąży miałą ogromny problem z brzuchem, sporo się ruszałą, dieta i nic, zdecydowałą się w końcu na plastykę brzucha, zabieg będzie robiła w szpitalu Lux Medu na Puławskiej, trzymam za nią kciuki, jak i za każdą kobeitę, która chce się pozbyć swoich kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alokadia
ja z kolei po plastyce brzucha lw szpitalu Lux Medu na Puławskiej widziałam znaczną poprawę, wyglądałam zdecydowanie lepiej niż przed pomimo opuchnięć na brzuchu, polecam każdemu taki zabieg, można naprawde skutecznie poprawić wygląd brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dni po zabiegu lepiej przeleżeć pod dobrą opieką żeby nie nadwyrężyć szwów i niczego nie pogorszyć. Jak leżałam w klinice w Polanicy Zdrój to doktor Łątkowski wszystko wytłumaczył, a teraz w końcu nie muszę się wstydzić swojego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszystkie robilyscie plastyke prywatnie? Podobno mozna przejsc kwalifikacje I zrobic na nfz czy slyszalyscie cos o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gkarolina
Niby można wykonać zabieg plastyki brzucha w niektórych przypadkach na NFZ, ale po pierwsze trzeba ustawić się w bardzo długiej kolejce, po drugie w prywatnym szpitalu na pewno opieka będzie lepsza. Wiem, że w https://www.medicover.pl/szpital/chirurgia-plastyczna/plastyka-brzucha-i-liposukcje/ wykonują takie zabiegi, mają dobre opinie, można się do nich odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Jeśli abdomionoplastyka to tylko Lux Med na Puławskiej w Warszawie. Moja siostra po ciążach nie mogła sobie poradzić z obwisłym brzuchem, operacja przebiegła bardzo dobrze a efekt świetny. Żadnych powikłań też nie miała i teraz poleca wszystkim dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amirtka
ja się zastanawiam właśnie nad plastyką brzucha bo po ciąży mam ten sam problem co Twoja siostra, a u jakiego lekarza robiła sobie tą plastykę brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U dr Lux-Meda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim będzie potrzebna plastyka, albo już po, aby utrzymać efekt, zapraszam do www.igortreneronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam plastykę brzucha w Centrum Lekarskim Alfa w Skoczowie. I nie żałuję, dr Rutkowski jest świetnym specjalistą i będę bardzo go polecać każdemu. A jeśli jakaś Pani jeszcze nie wie, czy zapisać się na ten zabieg, podsyłam link do artykułu na temat najpopularniejszych zabiegów ginekologii plastycznej ;) http://alfamedycyna.pl/popularne-zabiegi-ginekologii-plastycznej/ Warto przeczytać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś z Was może wyznaczony termin operacji plastyki brzucha w Łącznej ? jakie sa terminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnkkka
Boże dlaczego większość wpisów to beznadziejna reklama. Przecież to naprawdę widać. Ja za tydzień będę niala abdominoplastyke brzucha. Klinika timeless dr jaworowski. Byłabym ogromnie wdzięczna żeby ktoś mi napisał ze szczegółami jakie miał efekty i czy wszystko przebiegło dobrze. Tylko kurcE proszę bezmyślnie nie reklamować bo to naprawdę jest łatwe do wychwycenia i działa wręcz odwrotnie. Proszę o realne doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zosia
Czesc ja mialam plastyke brzucha u dr. BENKOWSKIEGO w bydgoszczy polaczona z usunieciem przepukliny i z siatka. Dwa dni temu. Narazie jest ok opieka super choć sam pan dr. troszeczkę oziebly to fachowo wszystko opowiedział i przedstawił. Polecam napisze za jakis czas az bedzie wiecej widac zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zosia
Cześć u mnie ok brzusio narazie dobrze troszeczke ciagnie jak wstaje ale jesli chodzi o poziom bolu to daje jakies 4 po zabiegu i narazie nie wzrasta. Troche bola plecy i pupa bo to leżenie i spanie na plecach jest okropne chyba to bardziej boli niz sam brzuch. A tak trzeba wytrzymać przez trzy tygodnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Zosia słuchaj miałaś te operacje prawie wtedy kiedy ja 8.02. Jak chcesz chodź do nas na forum onoperacjach plastycznych.w goglach wpisz forum operacje plastyczne Piszemy tam regularnie. Fajnie bo wymiebiamy się doświadczeniami. Żałuje ze wcześniej o tym forum nie wiedziałam. Znajdź zakładkę operacje plastyczne brzucha i temat operacje plastyczne w Czechach. Wiem ze brzmi to bez sensu ale tam jesteśmy we 3 i fajnie nam się wymienia doświadczenia ja tez w Czechach nie robiłam ale chodzi o bol, i radzeniem sobie w tej sytuacji dbanie o blizny, radzenie sobie z tym beznadziejnym pasem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zosia
Cześć minęło juz prawie dwa tygodnie od zabiegu narazie jest ok zdjete szwy z blizny ale lekarz jeszcze pozostawił te w pepku z jednej strony sie nie goi dobrze :-) w poniedziałek mam kolejną wizytę. Napiszę. Odstawiłam ketonal narazie nie boli. Martwię sie trochę o pępek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zosia
Czesc jestem juz miesiadz po plastyce brzuch wrocilam do pracy. Narazie jest ok. Pepek sie ładnie goi. Może nie jest jak deska ale zaczynam jezdzic na rowerze i juz za trzy tygodnie wracam na silownie. Jest ogolnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja miałam plastykę brzucha w Łęcznej u Dr Mądrego 2 tygodnie temu na NFZ , Jestem zachwycona brzuch jak marzenie . Super fachowiec , artysta lekarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w 2016 w 06 miałam u tego samego lekarza zmniejszanie piersi , jestem naprawdę szczęśliwa to były dobre decyzje . Pierwsze dni ciężko , ale potem już z górki najtrudniej spać na tych plecach cały czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość218
Dziewczyny jakie badania i skierowanie z jakim rozpoznaniem aby wykonać plastykę na NFZ w Łęcznej? Długie są kolejki na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w ośrodku chirurgii w lublinie usuwanie skóry po diecie, było co ciąć, bo ze 120 kg zeszłam na 75kg a mam 52 lata więcej to już nie ta sprężystość skóry i jestem bardzo zadwolona nie tylko z pracy chirurga ale przede wszystkim z iqacai które pomogły mi osiągnąć taki wynik w odchudzaniu poprzednio bezskutecznym. Blizny są prawie niewydoczne, szycie świetne, zero komplikacji, wiadomo, że rekonwalescencja była konieczna, kontrole też to jedyna, ze tak to nazwę upierdliwość całego zabiegu :) Więc bardzo pozytywnie. Na chwilę obecną już w pełni sprawności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość218
Jaka jest pełna nazwa ośrodek chirurgii Lublin? więcej danych poproszę jaki lekarz Panią operował? Czy zabieg był na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 3 tygodnie przed operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReneWlod
Witam! 2 tyg.temu przeszłam operację u dr Mądrego,-prywatnie. Na razie jestem przed zdjęciem szwów w pępku. Bólu raczej nie było. Opieka w szpitalu bardzo OK. Dokuczyły mi dreny, zdjęte w 7 dobie. Teraz obserwuję się przy myciu i ciągle z drżeniem ściągam pas i opatrunki. Efekt będzie widoczny podobno później. Życzę odwagi wszystkim wątpiącym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×