Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maargaritaaop.pl

PLASTYKA BRZUCHA

Polecane posty

Jestem po operacji u Mądrego w marcu 2018 jestem bardzo szczęśliwa , co prawda nie mam jeszcze czucia na środku brzucha i jest jeszcze lekka opuchlizna nad cięciem ale i tak mój brzuch jest super nawet jakby tak miało już zostać do operacji miałam tylko usg brzucha bo resztę badań robią przed operacją w szpitalu . Polecam naprawdę tym dziewczynom które się boją , nie boli bo pas wszystko usztywnia i trzyma , jedyna trudność - spanie na plecach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailelle
O ile jeszcze refundacja zmiejszenia żoładka jest możliwa to nie zawsze jest możliwa plastyka brzucha. Plastyka brzucha na NFZ jest możliwa tylko w wyjątkowych przypadkach. Kiedy wskazania są wyłącznie estetyczne, Narodowy Fundusz zdrowia refunduje jedynie operację zmniejszenia żołądka. A nie oszukujmy się..... W większości przypadków chodzi właśnie o względy plastyczne. Sama plastyka brzucha jest droga ale ciesze sie,z się zdecydowałam ( wymagało to ode mnie wzięcia pożyczki ale aktualnie spłacam i nie załowałam ani jednego miesiaca). Niestety ale jeśli otyłość jest spora, to praktycznie niemożliwe jest pozbycie się wiszącej skóry.... Zerknijcie sobie tutaj: https://portal.abczdrowie.pl/plastyka-brzucha-na-nfz-po-zmniejszeniu-zoladka-czy-jest-mozliwa Na stronie opisanych jest kilka kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina7929
Ja odchudzałam się bardzo długo, niestety nie mam takich efektów, jakie chciałam mieć, ponieważ została mi skóra, która nie jest w stanie wrócić do normy. Planuję plastykę brzucha. Już jestem nawet umówiona na konsultację do dr Rafała Pabiańczyka w Krakowie na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((
Dnia 31.03.2018 o 23:10, Bożka1313 napisał:

Witam dziewczyny ja miałam plastykę brzucha w Łęcznej u Dr Mądrego 2 tygodnie temu na NFZ , Jestem zachwycona brzuch jak marzenie . Super fachowiec , artysta lekarz .

Też miałam plastykę brzucha w Łęcznej. Szpital ok.,opieka bardzo dobra, ale nie jestem zadowolona z efektu operacji. Żałuję, że nie zdecydowałam się na abdominoplastykę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulekk

Moja mama bardzo schudła przez ostatni rok i ciężko na to pracowała. Został jej niestety wiszący fałd skóry i ostatecznie zdecydowała się plastykę brzucha. Wybrałyśmy klinikę dr Pabiańczyka w Krakowie i dzisiaj już mogę powiedzieć że to była dobra decyzja. Wiadomo po operacji musiała się oszczędzać i tak dalej, ale żadnych komplikacji ani powikłań nie miała i zniosła to dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja 4 dni temu przeszłam plastykę brzucha + przepuklina kresy białej i pępkowa w MANDALA CLINIC.

Polecam....Wszystko na najwyższym poziomie, obsługa przemiła, jedyny jaki odczuwam ból to plecy, trzeba chodzić na zgięciu , moje lędźwie nie wytrzymują :(

O efektach napiszę później, ponieważ na razie opatrunki przeszkadzają na obejrzenie efektów.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

U mnie po urodzeniu dziecka został bardzo duży nadmiar skóry, który bardzo obwisał. Nie wyglądało to dobrze i dlatego zgodziłam się na zabieg plastyki brzucha aby się go pozbyć. Zabieg był pod znieczulenie i bardzo szybko powróciłam do zdrowia po. Nadmiar skóry został mi usunięty. Bardzo jestem teraz zadowoloan z efektów. Zabieg robiłam u dr Raczkowskiej-Muraszko z Krakowa https://www.raczkowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia

Plastykę robiłam po drugiej ciąży u Pabiańczyka w klinice. Zabieg ciężki nie ma co gadać ale blizna nie jest widoczna spod bielizny i nie rzuca się tak w oczy jak się o nią odpowiednio dba, ale radość ogromna, szczególnie na plaży 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Witam od kilku miesięcy męczy mnie myśl żeby zrobić plastykę brzucha. Mam rozstepy i nadmiar skóry.  Jaką klinikę polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkakurielska

Jestem po operacji w klinice Knack Clinic i odnowa brzucha pchnęła mnie w nowy tryb życia dzięki czemu zgubiłam naprawdę sporo kilogramów. Opuchlizna zeszła stosunkowo szybko, a blizny mam niewidoczne więc jeśli szukasz sprawdzonego adresu we Wrocławiu to można im zaufać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneka
Dnia 28.04.2019 o 21:29, Gość Magda napisał:

Witam od kilku miesięcy męczy mnie myśl żeby zrobić plastykę brzucha. Mam rozstepy i nadmiar skóry.  Jaką klinikę polecacie ?

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z kliniką dr Anny Olender, w Żarkach Letnisko. Jestem już rok po operacji i mogę powiedzieć, że efekty są naprawdę świetne - w końcu mogę założyć bikini, a wiadomo jak wyglądał mój brzuch po ciążach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renija
Dnia 9.12.2018 o 11:36, Gość :(( napisał:

Też miałam plastykę brzucha w Łęcznej. Szpital ok.,opieka bardzo dobra, ale nie jestem zadowolona z efektu operacji. Żałuję, że nie zdecydowałam się na abdominoplastykę prywatnie.

Witam zatem w klubie... 

Bożka1313 można Ci zatem pozazdrościć, ze brzuch jak marzenie.

Mój jest pocięty we wszystkie możliwe strony oraz bardzo brzydko i nierówno zszyty.

Łudzę się tylko, że może jeszcze się wyboi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela

Witam! Czy któraś z Was miała robiony brzuszek w Trójmieście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja miałam robiony brzuch w Orthos w Komorowicach pod Wrocławiem. Szczerze mówiąc po dwóch ciążach mój brzuch stał się moim największym kompleksem...problem w końcu odebrał mi całą wiarę w siebie i zdecydowanie pogarszał moją samoocenę. Zdecydowałam się działać. Polecam z całego serca, zwłaszcza klinikę Orthos, zero powikłań i minimalny stres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelina

Mam bardzo dobre doświadczenia z dr Anną Olender i całym personelem kliniki w Żarkach Letnisko. Naprawdę ogromnie się cieszę, że to właśnie ona przeprowadziła u mnie operację brzucha. Jeden z lepszych chirurgów w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny mój nowy brzuch jest naprawdę ładny robiony w Lęcznej dr Mądry blizna choć od jednej do drugiej kości biodrowej to chowa się w bikini mam 52 lata i od 30 lat miałam okropny brzuch po ciazach obwisły nie było widac pępka . Jestem bardzo szczęsliwa choć mimo wszystko nie bez echa bo czucie jeszcze nie wróciło do końca wokół nowego pępka mam takie uczucie zdretfienia ( podobno nerwy najwolniej sie odnawiają )no i uderzenia z menopauzy wróciły z taką siłą że mimo że biorę teraz znowu  hormony to i tak odczuwam uderzenia . Nie wiem czy któraś po takiej operacji miała podobnie . No ale nie wszystko moze byc idealnie . Jeśli któraś ma podobnie z tymi uderzeniami po operacji gorzej i jakoś sobie z tym poradziła niech sie odezwie albo moze zna ginekologa w wawa który ogarnąłby mi te uderzenia jakoś kompleksowo z badaniami bo jak narazie to trafiam na konowałów .Bużka dla was dziewczyny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Ja miałam plastykę brzucha ale akurat tak się złożyło, że mąż wyjechał w delegację  granicę akurat dwa dni przed moją operacją i musiałam poprosić mamę, żeby odebrała mnie z kliniki a do zmiany opatrunków zatrudniłam osobę do domu z Onkomed- u w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ala

Mam zaplanowaną operacje za 2 tygodnie, obawiam sie tylko kiedy będę mogła wrócić do pracy, sytuacja mi się skomplokowala i muszę szybko dojść do siebie. Czy po 10dnich będę mogła chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Wiele kobiet boi się korzystać z usług klinik chirurgicznych a nie powinno. Ja po porodzie zdecydowałam się na plastykę brzucha i nie żałuję swojej decyzji. Teraz mój brzuch nie wygląda tak źle i nie wstydze się go pokazywać. Zabieg wykonałam w Krakowie u Marty Raczkowskiej Muraszko i jest to świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz Renata i brzuch,powieki już były u Natalki .A  jak z polem widzenia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Ala sądzę że spokojnie bedziesz mogła , żebyś tylko miała taki pas z trzema rzepami i wysokości od pod piersiami po biodra ja taki kupiłam na internecie , jest super . Ja naj wróciłam ze szppitala od 7 dnia po operacji opiekowałam się moją wnuczką miesięczną , więc z noszeniem podnoszeniem nie miałam problemu , ale to też zasługa dobrego pasa . Bo jak ostatnio pożyczyłam go koleżance po operacji brzucha to powiedziała że naprawdę jest super , zresztą jak byłam jeszcze sama w szitalu to pielęgniarki same mówiły że jest bardzo dobry . Wiec nie obawiaj się spokojnie dość szybko dojdziesz do siebie . Głowa do góry 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka

Po dwóch ciążach - w tym jednek bliźniaczej, mój brzuch wyglądał tragicznie - skóra naciągnięta, z rozstępami, fałdki tłuszczu nie do wyćwiczenia dawały mi w kość. Na szczęście postanowiłam zawalczyć o siebie i udałam się na konsultację do dr Pabiańczyka w Krakowie. Obecnie jestem już pół roku po zabiegu i czuję się jak nastolatka! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ala

Bożka 13 dziękuję za odpowiedź, zostały mi ostatnie dni i coraz większy stres... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka

Po sporym spadku wagi miałam tragiczny fałd skóry na brzuchu stąd też musiałam coś z nim zrobić ot chociażby dla komfortu i zdrowia. Niezwykle operację przeprowadził dr Boligłowa i jestem mu wdzięczna niezmiernie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiak

Plastyke powłok brzusznych wykonywałam w łódzkiej klinice Dermed pod okiem Dr Doroty Żukowskiej. Wspaniała opieka, na prawdę super podejście do pacjenta. Efekt pracy dr - również super. Warto poddać się operacji, u mnie brzuch po 2 ciążach był w opłakanym stanie, schudłam sporo i ta wisząca skóra okropnie wyglądała. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyber45

Mój brzuch po trzech ciążach wyglądał tragicznie. Na szczęście dzięki dr Boligłowie odzyskałam część dawnej siebie i mam teraz płaski i wolny od defektów brzuch. Polecam takie rozwiązanie, chociaż nie należy do najprzyjemniejszych, ale warto naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miniplastyka brzucha polega na usunięciu chirurgicznym nadmiaru luźnej zwisającej i mało elastycznej skóry bez przemieszczania pępka. Taki typ operacji stosuje się u osób o prawidłowym napięciu mięśni i rozciągnięciu ściany jamy brzusznej. Cięcie które się tutaj wykonuje jest znacznie mniejsze niż przy całkowitej plastyce. Jego długość to zazwyczaj 10-15 cm, a w przypadku całkowitej przepiega ono od jednego kolca kości biodrowej do drugiego. Nie stosuje się tutaj zszywania mięśni prostych brzucha jak również odseparowania skóry. Częściowa plastyka brzucha jest znacznie mniejszą ingerencją dlatego rekonwalescencja przebiega znacznie krócej.

Sama byłam na plastyce brzucha u doktor Raczkowskiej https://www.raczkowska.pl/plastyka-brzucha/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gojenie pępka

Dziewczyny jestem tydzień po plastyce  brzucha jak u was sytuacja wyglądała z pempkiem? Mam jakąś wydzieline,  dziurkę w pępku z boku hmmm. Wiem że pępek goji się dłużej ale czy ktoraś z was też tak miała?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Moja siostra robiła plastykę brzucha rok temu i dwa miesiące po nie było lekko, ale decyzji nie żałuje bo efekty są naprawdę niesamowite. Dr Boligłowa wykonał niesamowitą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Operacje plastyczne jak plastyka brzucha wymagają najlepszych ekspertów, w końcu są naprawdę obszerne. Moja siostra korzystała z pomocy dr Pabiańczyka i efekty są naprawdę ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×