Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maargaritaaop.pl

PLASTYKA BRZUCHA

Polecane posty

Gość Szczęśliwa

Witam. Po 2 ciazach mialam problem z brzuchem, 15 lat staralam sie go polubic i nic z tego nie wyszło. 27 01 2020r. Zrobiłam plastykę brzucha. Implant siatkowy, zszycie mięśni,  naciagniecie skóry,  przesunięcie pępka. Cięta byłam wzdłuż i wszesz. Dzis po 9 dniach sciagano mi co drugi szew. Nie ma żadnej martwicy czuje się rewelacyjnie. Tydzień po operacji już prowadziłam auto( automat) nic nie boli, nadal biorę ketanol i antybiotyk oraz zastrzyki Ale myślałam że ból będzie duuuzo większy. Najgorszy był przy wyciaganiu drenow. Brzuszek jest piękny i teraz jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka89

Jak chcesz mieć ładny, płaski brzuszek bez zbednej fałdki polecam plastykę powłok brzusznych, mnie akurat operowała dr Dorota Żukowska z Łodzi, w klinice Dermed. Zadowolona jestem bardzo z efektu, super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wykoanała mi plastyke powłok brzusznych dr Dorota Żukowska, w łodzkiej klinice Dermed na Piotrkowskiej. Poleca, super dr , miła, życzliwa no i bardzo dobry chirurg plastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z bliznami sa niestety problemy, ja miałam straszny kompleks na punkcie mojej, aż w końcu zdecydowałam się na zabieg usunięcia w klinice Dobosz - bardzo polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po plastyce brzucha, dziś przy zmianie opatrunku zauważyłam jak by był płyn w brzuchu i po naciśnięciu przepływał to normalne proszę o odp. Co dopiero jutro rano będę dzwonić na hirurgię ale może ktoś szybciej mi odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak, operacja plastyczna brzucha to jest jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam. Naprawdę dodaje mi to pewności siebie, wyglądam zdecydowanie lepiej. Polecam Wam klinikę w Żarkach Letnisko, prowadzi ją dr Anna Olender. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×