Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Mam ponad 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Gość 276_sedesee_Oryginal_276
Niestety, ale nie widze juz zadnego ratunku :D :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz
Pewnie, że masz szanse, martwić to się trzeba weiku 72 lat:) Ja poznałam mojego faceta jak oboje mieliśmy po 23 lata i jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami:) jest nam dobrze razem, dzięki niemu mam poczucie, że warto było czekać, chociaż niejednokrotnie było mi przykro, że jestem sama, a moje koleznaki świętują 5 czy 6 rocznicę związku. A żeby było śmieszniej mój facet okazał się być dobrym kolegą z liceum mojej przyjaciółki - przez te wszystkie lata się mijaliśmy:) Także, uszy do góry! Sam zobaczysz, że spotkasz kogoś tam, gdzie nawet byś nie przypuszczał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumy kontrolne
na przykład w prosektorium :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Co ze mna nie tak?" Nic. To kobiety mają nasrane w łbach. "Jest dla mnie jeszcze jakaś szansa?" :( "Mam iśc na prostytutki?" Lepsza ładna dziwka na godzinę niż jakiś zdesperowany pasztet. Na linku od Mieszka jest Real Doll. Zaawansowana gumowa lalka. "Pewnie, że masz szanse, martwić to się trzeba weiku 72 lat" LOL Ciekawe co na to Oferma :D "Ja poznałam mojego faceta jak oboje mieliśmy po 23 lata i jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami" Good for you. "warto było czekać" Miałaś szczęście. To wszystko. Nie ma żadnej kolejki w której odstanie swego gwarantuje związek. "Sam zobaczysz, że spotkasz kogoś tam, gdzie nawet byś nie przypuszczał" Może jednak wyprawa do burdelu to nie taki zły pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Zmień podejście, myśl pozytywnie" A więc jednak samobójstwo. "to nie jest absolutnie nic nadzwyczajnego czy uwłaczającego męskiej godności" Ośmielę się nie zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gadasz - tu są ludzie co mają 30 i więcej lat i nawet na randce nie byli. Co im powiesz? Żeby też czekali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz
Nie napisałam wcale, ze im dłuższe stanie w kolejce, tym lepszego się partnera dostanie - chodzi mi o to, że nie ma sensu skreślać siebie samego bo do cholery MASZ 22 LATA!!!! Całe życie przed Tobą. Jak będziech chodził wiecznie zgaszony, marudzący, pogrążysz się w depresji i rozmyślaniach, że nic wart nie jesteś, to jaka dziewczyna ma uwierzyć, że jesteś fajny? Dzewczyny chcą odpowiedzialnych, silnych (psychicznie) facetów bez głupich kompleksów. A jak pójdziesz na panienki, to tylko jakiegoś syfa złapiesz i wtedy rzeczywiście żadna Cię może nie zechcieć. Chyba, że Tobie tylko na seksie zależy, a w zasadzie, "no włóż i wyjmij", bo tu nawet o prawdziwym seksie mowy nie ma. Mi się udało, nie wiem czy już "na zawsze", ale na razie jest dobrze, a spotkałam go na imprezie, na którą szłam z obrzydzeniem, bo mi ta przyjaciółka od lat opowiadała jakie pijackie numery odchodzą na jej imprezach klasowych - okazało się, że oprócz rzygająco - kurwiących oblechow, znalazło się paru fajnych gości, w tym mój facet. W życiu bym się tego nie spodziewala, a jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie zmieniaj podejścia. To takie pierdolenie o Szopenie. Desperatka trafiła na desperata i się cieszy. Nawet Brzydkiemu nie potrafiła zalet swego faceta przedstawić. To chyba o czymś świadczy? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczku tyle jest pasztetów!!!!! to masz szanse dobieraj do swojego wyglądu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam byc sliny psychicznie i bez kompleksów skoro moje słabośc psychiczna i kompleksy wynikają z wieloletnich doświadczen? :( Znaczy mam sobie wmawiać, że jest inaczej niż jest? :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiara ma 22, ja 25. "Całe życie przed Tobą" Jak będzie miał 40 na karku to też to usłyszy. "wiecznie zgaszony, marudzący, pogrążysz się w depresji i rozmyślaniach, że nic wart nie jeste" Od tego mamy Kafe. W realu nawet byś nas nie zauważyła. " Dzewczyny chcą odpowiedzialnych, silnych (psychicznie) facetów bez głupich kompleksów." To wyjaśnia przemoc w związkach "A jak pójdziesz na panienki, to tylko jakiegoś syfa złapiesz" I bez chodzenia może złąpać. 50/50 "a spotkałam go na imprezie" To odpadam bo nieśmiały jestem i końmi nikt mnie na żadną imprezę nie zaciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobójstwo
innego rozwiązania nie widze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobójstwo
czasami trzeba spojrzeć prawdzie w oczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz
"Gadasz - tu są ludzie co mają 30 i więcej lat i nawet na randce nie byli. Co im powiesz? Żeby też czekali?" A co, mam im podać cyjanek do herbaty...? Szczęściu czasem trzeba pomóc, czasem bardziej, czasem mniej, chidzić na imprezy, do klubów (nawet samemu), zapisywać się na portale internetowe, na różne fora, zmienić pracę, jeździć na wakacje, szukać ludzi! Mam 2 koleżnaki, które za mąż wychodzą niedługo za facetów, których obie poznały na gg!! Po prostu kiedyś się do nich odezwali z głupia frant i się znajomość nawiązała. Mam koleżankę, która faceta poznała jeszcze na IRCu - są razem już z 8 lat!!! Mam koleżnakę, która swojego faceta poznała w autobusie!! Po prostu się do niej uśmiechnął, ona do niego, wysiadł na jej przystanku i zaprosił na kawę do knajpki obok. Do ciekawskiego - dalej nie wiem o co Ci chodzi z tymi 8 przymiotnikami - co chcesz wiedzieć? przystojny, inteligentny? prawdomówny i spokojny? odpowiedzialny, z poczuciem humoru, które mi odpowiada? wysoki, krótkie włosy, mała broda, tzw kawał chłopa? Wielbiciel metalu? I żadnego żelu we włosach, solarium, ani innych metroseksualnych pomysłów. I uwaga uwaga INFORMATYK!!! a normalny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temor
czyli wychodzi na to, ze te twoje kolezanki poznaly facetow, bo ci zrobili pierwszy krok. A teraz wyobraz sobie, ze ktos jest niesmialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×