Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Mam ponad 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Tamari, wiem i dlatego prosiłem Ciebie o radę. :)🖐️ Co mam zrobić by miec szanse u takich pięknych niedziewic? Bo one raczej nie chcą takiego prawiczka, jak ja. :(🖐️ Dla mnie przeszłośc nie jest wazna. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari NIE GADAJ GŁUPOTwzrost masz idealny!!!!!! dobrze ze nie jesteś wyższa :o :o Tamari tylko przed snem... :P ;) teraz Jestem aniołkiem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zaczales cos zarabiac nawet niezle:D to juz cos a jaki masz image na codzien? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"ładnie koledze życzyszę To nie życzenie lecz rychła rzeczywistość "może nawet już się znamy?" Raczej nie. Z domu rzadko wychodzę a gg puste. Więc nawet jakbyśmy się znali to opisał bym Cię jako wyjątkowo milczącą. "tak wiem że mnie nie polubisz" Nie mam podejścia. Niepotrzebne mi. Moje podejście do człowieka zależy od sprawy jaką mam do niego. Nie zależy mi by listonosz, kasjerka, gość co sprzedaje mi książkę mnie lubili. Zwłaszcza, że wymieniam z nimi usługi. "Naucz się uśmiechać" Nie jestem ponurakiem. Mówiłem, że to tylko na kafe. Gdzieś muszę. Wszyscy tutaj muszą bo już nie wyrabiają mentalnie. "udawaj optymistę" :D "jedź z ludźmi w góry, nad morze" Nie mam "ludzi". Zawsze byłem wykluczany z każdej paczki znajomych. "zapisz się na jakiś kurs fotografii" Uzbieram 7 tyś na lustrzankę i na kurs pójdę. Do 2015 może będę miał połowę sumy. Na kursie językowym byłem. Ja nie mam kompleksów. Ze mną nie ma o czym rozmawiać. "Jesteście zdrowi" Na ciele :D "Powiedzcie umierającemu, że chcecie się zabić, bo macie pryszcze! bo sąsiadka na m ie nie spojrzała/ spojrzała krzywo gdzie Wasz rozum?" Pryszczy nie mam a z sąsiadami nie rozmawiam. To nie powód w każdym razie. "O gustach się nie dyskutuje" Tylko o gustach się dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w takim razie podryw na intelekt poszukaj moze w bibiotece jakiejs albo na forach tematycznych, byle nie na kafe:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sru nie twoj interes!!!!!!!!!! Tamarko w szpileczkach będziesz bosko wygadać 🌻 i skończ z tym ze jesteś mała!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty skoncz te szpilkowo-stopowo-seksualne gadki:-O co z twoim banem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie na kafe? Skoro mogłem trafić tu na tak cudowna istotę, jak Ty. ❤️ To może drugi raz mi sie poszczesci i znowu taka znajdę, tylko że mnie tym razem taka zechce dla samej duszy. :)🖐️ Nie lubie ksiązek. :o🖐️ I jestem zbyt nudny na fora tematyczne. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forach tematycznych rządzą trole :classic_cool: w bibliotece byłem ostatnio to był tylko bibliotekarz w okularach a tak to nikogo, nie radze tam szukać niczego oprócz informacji :D a pzw jest schizofrenikiem, w jednym pioście pisze że nie wygląd jst ważny (chyba że chodzi o jego wygląd) a w drugim odprawia osobę jako projekt i w dodatku tucznika. Widać rozdwojenie jażni jakieś takieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co?????????? ja tu sie dwoje, troje, wychodze z siebie zeby pomoc swojemu marnemu sludze i taka wdziecznosc???:-O z nerwow ide sobie nalozyc lody 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jestem sru, nie żaden złoty ani inny prawiczek4 life :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Panowie nieśmiali - a jak Wy chcecie poznać kobietę, skoro boicie się odezwać" A po co poznawać? Po taaakim czasie spędzonym samotnie to naprawdę nie przeszkadza. Wcześniej chciałem/chcieliśmy i nie wychodziło. Teraz to wszystko to musztarda po obiedzie "a w społeczeństwie pokutuje przekonanie, że to facet zaczyna znajomość...." Ogólnie to olewamy społeczeństwo. Zwłaszcza, że owo społeczeństwo uczyniło nas nieśmiałymi. "Jak chcecie poznać dziewczynę, skoro większość też jest nieśmiała?" Cóż w takim razie to wy także macie problem. :D "No do licha, ktoś to musi zacząć" My już skończyliśmy "cześć nie umiecie powiedzieć?" A co ma zwykłe "cześć" do tematu? Cześć to ja facetowi w kiosku mówię ale jakoś nie chciałbym na randkę z nim iść. "nikt Wam się nie każe zaraz pchać z łapami, wręcz przeciwnie" Wiem. Wy lubicie jak was inni dotykają. "Zainteresowania - jak nie masz, to poszukaj" Mam. I wspólnika nie potrzebuję. "dziewczyna naprawdę nie spada sama z neba, wprost w twe ramiona" Teraz to może spadać ale w inne miejsce. Był czas na wszystko. Nie udało się. To koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pare postów napiszesz, nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za Twoje rady najdroższa. To naprawde wiele dla mnie znaczy. :)🖐️ Ale mnie się chyba nie da jednak pomóc, po prostu jestem za beznadizejny na dziewczynę. 🖐️ Chyba że dziewicę ale ja wolałbym doświadczoną. 🌼🖐️ Widzę, że bardzo chcesz przytyc te 30 kg, kwas już kupiłaś? :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMM wyciagne od wujka, ktory sie pasjonuje chemia a jaki lepiej?? siarkowy moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz jakąś dziewicę doświadczoną w tych sprawach znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej od razu metkę, żadne kwasy po metce się szybko chudnie, choć jest parę skótków ubocznych typu ciągła chuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×