Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Mam ponad 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

TE RADY MOŻNA O KANT DUPY JEŻELI JEST SIĘ NIEATRAKCYJNYM 🖐️ no..... już widzę jak kiepska wizualnie osoba podbija serca na portalu randkowym albo nudziarz "" "to jaka dziewczyna ma uwierzyć, że jesteś fajny?""" jak pytałem wczesniej a co z nie "fajnymi"? ale jakoś wszyscy udają że takich nie ma 🖐️ ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"A co, mam im podać cyjanek do herbaty...? " Ja wezmę. "Szczęściu czasem trzeba pomóc, czasem bardziej, czasem mniej, chidzić na imprezy, do klubów (nawet samemu), zapisywać się na portale internetowe, na różne fora, zmienić pracę, jeździć na wakacje, szukać ludzi!" Wybieram cyjanek. "Mam 2 koleżnaki, które za mąż wychodzą niedługo za facetów, których obie poznały na gg!! Po prostu kiedyś się do nich odezwali z głupia frant i się znajomość nawiązała." Na gg to ja mam tylko Bota. "Mam koleżankę, która faceta poznała jeszcze na IRCu - są razem już z 8 lat!!!" Na IRC się nie znam. "Mam koleżnakę, która swojego faceta poznała w autobusie!! Po prostu się do niej uśmiechnął, ona do niego, wysiadł na jej przystanku i zaprosił na kawę do knajpki obok. " "przystojny, inteligentny? prawdomówny i spokojny? odpowiedzialny, z poczuciem humoru, które mi odpowiada? wysoki, krótkie włosy, mała broda, tzw kawał chłopa" I się BNB dowiedziałeś :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool cool
"chidzić na imprezy, do klubów (nawet samemu), zapisywać się na portale internetowe, na różne fora, zmienić pracę, jeździć na wakacje, szukać ludzi!" tutejszy 34 letni prawiczek chodzi na imprezy, ale nadal nie zakisił "Mam 2 koleżnaki, które za mąż wychodzą niedługo za facetów, których obie poznały na gg!!" nie kazdy to potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglibyście coś oryginalnego napisać, np mam 22 lata i nigdy nie miałem chłopaka czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie to chciałem wiedzieć a teraz przepraszam ale muszą się wyżyć.... :P ;) 1.przystojny - no to dziwne że był jeszcze wolny 23 2 inteligentny - jw 3 prawdomówny i spokojny 4 odpowiedzialny 5 z poczuciem humoru które mi odpowiada 6 wysoki - to jak widać jest bardzo ważne 7 krótkie włosy, mała broda, tzw kawał chłopa 8 Wielbiciel metalu? I żadnego żelu we włosach, solarium, ani innych metroseksualnych pomysłów. 9 I uwaga uwaga INFORMATYK!!! - to też bo w końcu informatyk bez doświadczenia na wejściu potrafi zarabiać i 3 tyś netto :P więc jak widać facet ma same świetne zalety, 0 wad dziwne że ma 23 lata i dopiero dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool cool
Chyba w wa-wie potrafi zarabiac 3 tys na wejsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I nawet o zarobkach wspomniała. :D Przypadkiem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celineeeee
Prawiczku z Wiara tez mam 22 lat i nigdy nie miałam chłopaka :o :( Chcesz się poznać bliżej? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho-man
ZDYCHAJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz
Wiara ma 22, ja 25. "Całe życie przed Tobą" "Jak będzie miał 40 na karku to też to usłyszy." - aha, ładnie koledze życzysz "Od tego mamy Kafe. W realu nawet byś nas nie zauważyła." - tego nie wiesz, może nawet już sie znamy? A skoro podchodzisz do drugiego człowieka z podejściem i "tak wiem że mnie nie polubisz", no to od razu przegrywasz. Naukowo uduowodniono, że ludzie wolą kontakt z osobami uśmiechniętymi i pozystywnie nastawionymi do życia, bo to im poprawia humor. Naucz się uśmiechać, udawaj optymistę, a jak zobaczysz, że to działa, to Ci to w krew samo wejdzie. "To wyjaśnia przemoc w związkach" - że co?!?!?!?! "To odpadam bo nieśmiały jestem i końmi nikt mnie na żadną imprezę nie zaciągnie." - to poszukaj alternatywy, jedź z ludźmi w góry, nad morze, zapisz się na jakiś kurs fotografii, językowy cokolwiek!! Popatrz po sąsiadkach! Siedząc w domu masz szansę, że przyjdzie do Ciebie inkasent, nikt więcej! Dziewczyna to nie św Mikołaj, nie przychodzi sama przez komin! Faceci pozbądźcie się kompleksów!! - nie ma, że za chudy, za gruby, za łysy, za pryszczaty, za niski - facet musi siebie akceptować, inaczej jest nie do zniesienia. Mój facet ma widocznie skrzywiony kręgosłup. I mówi: "Mam taki. Dziadek i ojciec też taki mieli. I tyle." I żadnemu z nas to w niczym nie przeszkadza. A gdyby mi chodził i jojczał codzienie, że taki brzydki ten kręgosłup, że się go wstydzi i co ja o tym myśle, że krzywy i ojej co teraz będzie - NO LUDZIE! Jesteście zdrowi, młodzi, to się liczy, zrozumcie to do cholery!! Powiedzcie umierającemu, że chcecie się zabić, bo macie pryszcze! bo sąsiadka na m ie nie spojrzała/ spojrzała krzywo.........gdzie Wasz rozum? Poza tym , panowie, nie piszczie o pasztetach, bo to pojęcie względne - dla jednych ta sama laska będzie pasztetem, dla innych nie. O gustach się nie dyskutuje, bo to pozbawione sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhm.........
celinee z jakiego miasta jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyczyny nieśmiałości są chyba jakieś realne co nie? :P Nigdy nie jest tak że facet ma 30 lat i jest nieśmiały a tak to wszystko z nim w porzadku Z drugiej stroni są zwykli schizofrenicy, którym do szczęścia niewiele potrzeba, jak ja to określam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co, taką masz nadzieję? :D to ja już nie mam pytań :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"owodniono, że ludzie wolą kontakt z osobami uśmiechniętymi i pozystywnie nastawionymi do życia, bo to im poprawia humor. Naucz się uśmiechać, udawaj optymistę, a jak zobaczysz, że to działa, " to ciekaw czemu więksozść nie uznaje intelektualnie upośledzonych za doborowe towarzystwo? w końcu oni zwykle są optymistyczni no tak ale poza optymizmem trzeba mieć jeszcze coś ciekawego/atrakcyjnego do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz
"I nawet o zarobkach wspomniała. Przypadkiem" - w którym miejscu....? bo jakoś umknęło to mojej uwagi! bezczelny jesteś! przyznaj się od razu, ze to tu Cię boli najbardziej! Przystojny - no pewnie, że mój facet jest dla mnie przystojny, jak i ja dla niego atrakcyjna! to normalne, a co myślą o naszej urodzie inni ludzie to już nie wiem Inteligentny - tak uważam Wysoki - nie wiem, czy to dla mnie ważne, czy nie, po prostu stwierdzialam fakt, ma 180cm wzrostu Informatyk - 3 tys netto na wejściu? hehhhehe, :D:D:D dobry żart, może w W-wie Bycie fajnym czy niefajnym to też pojęcie względne, tak jak i uroda - co dla jednego ok, dla drugiego niekoniecznie. Panowie nieśmiali - a jak Wy chcecie poznać kobietę, skoro boicie się odezwać, a w społeczeństwie pokutuje przekonanie, że to facet zaczyna znajomość....? Jak chcecie poznać dziewczynę, skoro większość też jest nieśmiała.............No do licha, ktoś to musi zacząć - cześć nie umiecie powiedzieć? nikt Wam się nie każe zaraz pchać z łapami, wręcz przeciwnie Zainteresowania - jak nie masz, to poszukaj coś dla siebie, od jojczenia "jaki jestem beznadziejny, chyba się zabiję" nic Ci nie przyjdzie, dziewczyna naprawdę nie spada sama z neba, wprost w twe ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"- nie ma, że za chudy, za gruby, za łysy, za pryszczaty, za niski - facet musi siebie akceptować" akceptujący siebie niski, łysy, pryszczaty, głupi, nudziarz z pod pudki z piwem pijący najtańsze piwo na które zarobił okradając kontenery z wtórnymi surowcami w mysl tej zasady jest dla ciebie atrakcyjnym partnerem? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mial juz nie
bedziesz ale jest na tym forum tylu samotnych prawiczkow :D wiec do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha zloty chyba w swiecie krasnali z moim wzrostem:) SKONCZ JUZ!!!!!!!!! mam nadzieje ze dzisiaj sie nie m.........es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×