Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Mam ponad 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Gość co to jest metka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK POMIEDZY zeby platy zywego miesa sterczaly Ciebie wyznaczam na kwaso-wylewce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metka to coś co zrobi z ciebie demona seksu a potem wytrze tobą ulicę do czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool cool
"u mnie nie w warszawie jest pełno ofert, dla programistów, i zwykle zaczynają się od 4 brutto" w jakim miescie? :o chociaz pewnie i tak nie powiesz, to chociaz podaj, ilu mieszkancow. Chociaz moze i te 4tys sa mozliwe, ale chyba z doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znieczulisz mnie kijem od baseballa nie badz taki delikatny zreszta to rozkaz 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaty żywego mięsa? a co grila będziesz robić, że jakieś zapotrzebowanie jest? :D Lepiej wziąść nóż i pokroić wszystko, nie trawić kwasem, bo się dużo zmarnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool cool
"Panowie nieśmiali ...ktoś to musi zacząć - cześć nie umiecie powiedzieć" taa, na zwykle "czesc" mozna dziewczyne poznac :o a kto wymaga cud wie jakiej gadki, zebyscie laskawie na randke daly sie zaprosic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randki? to mi się kojarzy z systemem opresyjno totalitarnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a kto wymaga cud wie jakiej gadki, zebyscie laskawie na randke daly sie zaprosic " Dodajmy do tego, ze przeciez i tak od razu więdzą czy sie z danym gosciem umówią niezależnie od gadki. :D🖐️ Żołnierz ma prawo odmówić wykonania rozkazu w szczególnych przypadkach. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może lepiej zarazić się syfilisem? podobno bez nosa i ust tez da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phaeton
ja pierdole, jak wy możecie żyć ? bez jaj, ale wy naprawdę macie problem teraz brak dziewczyny może was śmieszyć ale za jakieś 10 lat to chyba do śmiechu wam nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Trzeba będzie sobie radzić w inny sposób... zapłacić, szantaż, upić albo wrzucić jakieś prochy do drinka. I to o ile gdzieś wyjdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzenie, ja od 30 lat prawie jestem sam i mnie to nie przybija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę być dezerterem niz roztrzaskać Ci łeb. :P🖐️ Może najpierw przytyj te 30 kg, a potem się zastanowimy, bo może okazać się, że to wystarczy. :classic_cool:🖐️ Pamiętaj, opychaj się lodami. :classic_cool:🖐️ Najlepiej niech Cream Cię zaprosi na deser lodowy, a Ty wybierz najdroższy. :P🖐️ Za 10 lat to ja już dawno nie będe zył. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to żal mi tych co nie wyobrażają sobie że kiedykolwiek będą sami, uzależnieni od drugiej osoby, tkwiący w związkach, z problemami, mnie to wszystko ominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUAHHAHAHHAHA pzw opamietaj sie spadam narazie, mam to i owo do zrobienia a Ty badz grzeczny pod moja nieobecnosc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewewr
"Dodajmy do tego, ze przeciez i tak od razu więdzą czy sie z danym gosciem umówią niezależnie od gadki." a gdzie tam :o:P💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwole sobie wtracic sie do tematu :P Do Autora -> Nie ma co uzalac sie nad soba bo to niepotrzebna strata czasu :) Tak jak rozne sa dziewczyny, tak samo rozni faceci im sie podobaja. Wiec bez obaw, jestem pewna, ze napewno kogos sobie znajdziesz. Brzydki Niski Beznadziejny -> ludzie definiowani przez wiekszosc jako "niefajni", moga okazac sie "fajni" dla pojedynczej osoby :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . bono
22 lata to jeszcze nie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczny? a co ja jestem? młody gniewny? ja zawsze jestem sobą niezależnie od tego jaki mam nick- :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety spójrz prawdzie w oczy, będziesz sam jak tak dalej pójdzie, żadne myślenie magiczne ci nie pomoże w takiej sytuacji, jesteś skazany na samotność, i możesz sobie tylko na kafe popisać z dziewczynami. Ale z drugiej strony nikt nie dowie się w realu jaki z ciebie oszołom (zakładam że kazdy ma coś nie tak z głową w mniejszym lub większym stopniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak jak rozne sa dziewczyny, tak samo rozni faceci im sie podobaja." bzdura :D są pewne ogólne cechy które się podobają i nic nie zmienisz :P "udzie definiowani przez wiekszosc jako "niefajni", moga okazac sie "fajni" dla pojedynczej osoby " ludzie obiektywnie nie fajni nie mogą być fajni nawet dla pojedynczych osób. oczywiśce jeżeli mówimy o związkach 🖐️ bo tam na jakiegoś dalekiego znajomego to pewnie i tak ale to inna liga przyznaj się ilu to obiektywnie nie fajnych masz jako swoich partnerów związkowych. 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura, bo co? Bo Ty tak mowisz? :) I wydaje mi sie, ze nie do konca zrozumiales co mam na mysli. To, ze dla wiekszosci ludzi czy znajomych jakis facet jest zerem, to znaczy ze nie znajdzie sobie nigdy dziewczyny? A to niby dlaczego? Od kiedy to dziewczyna robi rekonesans przed zaciesnieniem relacji z facetem i zbiera informacje na temat tego, jak facet jest postrzegany w swoim srodowisku? Po drugie, kupmle czy inne osoby z zewnatrz, moze i znaja go w relacjach czysto kolezenskich, ale nigdy nie dowiedza sie jaki jest w relacjach partnerskich ( a moze byc idealny). Po co wiec od razu zakladac, ze nie znajdzie sobie nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×