Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość 445
Do Szobera, siłownia nie jest dobrym rozwiązaniem, aerobik, taniec tak. Pisze to, gdyż parę lat wstecz, szukałam różnych możliwości ukształtowania sylwetki. I trafiłam na siłownię, byłam młodą mamą. Dziecko było na jednych zajęciach, a ja w tym czasie ćwiczyłam pod okiem instruktora, który ustawiał mi ćwiczenia. Efekt był taki, że mam rozbudowane łydki , skrzydełka u rąk i uda. Żadne ćwiczenia potem, zabiegi nie dały żadnego efektu. Dopiero BJ się z tym rozprawił, a wierz mi 1,5 roku walczyłam innymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
do szobera, dzięki za info o ketonalu, nie wiedziałam, że nie można go łączyć z lekami przeciwzakrzepowymi. Ja będę robiła brzuszek i boczki. Jestem już w Sulęcinie, jutro rano zabieg. Cieszę się, że w Sulęcinie P. doktor po BJ przelatuje jeszcze laserem od smartlipo, bo też obawiam się o skórę, mam nadzieję, że będzie ok. A co do odczuwania bólu, miałam cesarkę przy znieczuleniu podpajęczynówkowym i już w trzeciej dobie biegałam jak młody Bóg po szpitalu, owszem, czasem cięcie pobolewało, szczególnie przy wstawaniu z łóżka oraz przy napadach śmiechu, ale byłam bardzo zadowolona tą operacją:) więc chyba przeżyję BJ. pozdrowionka dla wszystkich foremek i trzymajcie za mnie kciuki, godzina ZERO to już jutro o godz.9.00 etnaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
do szobera, dzięki za info o ketonalu, nie wiedziałam, że nie można go łączyć z lekami przeciwzakrzepowymi. Ja będę robiła brzuszek i boczki. Jestem już w Sulęcinie, jutro rano zabieg. Cieszę się, że w Sulęcinie P. doktor po BJ przelatuje jeszcze laserem od smartlipo, bo też obawiam się o skórę, mam nadzieję, że będzie ok. A co do odczuwania bólu, miałam cesarkę przy znieczuleniu podpajęczynówkowym i już w trzeciej dobie biegałam jak młody Bóg po szpitalu, owszem, czasem cięcie pobolewało, szczególnie przy wstawaniu z łóżka oraz przy napadach śmiechu, ale byłam bardzo zadowolona tą operacją:) więc chyba przeżyję BJ. pozdrowionka dla wszystkich foremek i trzymajcie za mnie kciuki, godzina ZERO to już jutro o godz.9.00 etnaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szobera dzięki za pomoc, ale jak to się mówi: prawda sama się obroni. Ty miałaś BJ, ja i jeszcze parę innych też, więc wiemy jakie są efekty. Nie piszę czy dobre czy złe, bo ocena jest indywidualną sprawą. Każdy ma inne wymagania co do jakości usług. I to też jest normalne. Dalsza dyskusja na tym przestaje być konstruktywna. Bystre dziewczyny , które przychodzą tu poczytać o BJ z pewnością wyciągną właściwe wnioski i do nich kierowałam swoje uwagi odnośnie zabiegu BJ. Do etnaa trzymam kciuki. Napisz jak dojdziesz do siebie jak Ci poszło! Po zabiegu nie brałam żadnych środkow przeciwbólowych. Można było wytrzymać:) Parę pań potrzebuje tu zamiast odessania tłuszczu przeszczepu kilku szarych komórek, więc nie odpowiadam na ich zaczepki, niezależnie od tego czy są zaangażowanie w działalność jakiejś kliniki czy wymądrzają się chociaz nie miały tego zabiegu i wiedzą o nim wyłacznie z relacji pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważna
Przejrzałam pobieznie to forum mysląc, ze dowiem sie czegoś przed zabiegiem. odnosnie komputera- owszem stoi w Klinice tylko zasłania go lada w recepcji. Jak weszłam w zeszłym tygodniu w środku dnia, to akurat trzy panie naraz siedziały przed monitorem i coś sobie pokazywały. Nie miałyby żadnych problemów z czasem, żeby pisać na Kafeterii, bo nie maja az takiego obłożenia:) Tylko czy włascicel wie o tym że swoimi wpisami nie na poziomie wyrzadzaja mu wiecej szkody niz pożytku?! Atakuja i obrażają byłe pacjenki. To jaki horror. Buuu.... nie dla mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Coraz bardziej chodzi mi po glowie opcjia body jett plus slim lipo, tylko zastanawiam sie jakby to cenowo wyszlo... Bo w USA niektorzy lacza te dwie techniki juz i efekty sa bardzo ladne Ciekawe czy cos takiego jest w ogole mozliwe u nas juz.. i czy ktos sie nad tym zastanawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do uwazna A o jakiej klinice mowisz :) ? Bo generalnie padaja nazwy wielu klinik i serio mozna sie poglubic o jakiej jest w danym momencie mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uwazna
taaa, na pewno wykorzystywaly wolna chwile na to, zeby pisac na kafeterii. mogly pokazywac sobie 100 tysiecy rzeczy, nie wiem, kurna dode na pudelku. albo maila od absztyfikanta. albo promocje podpasek. whatever. od obrazania i wprowadzania "atmosferki" to tu jest specjalistka zoska samoska swoja droga ;) ta to ma pary, podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uwazna
bo to jak sie odnosi do Rozy to przechodzi wszelkie granice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do uwazna Ale moglabys podac konkretnie nazwe kliniki :) bo serio sama jestem ciekawa, gdzie pracuje zosiasamosa... Juz podobno wiesz nawet gdzie jest komputer i co gdzie jak... Prosze podaj nazwy a nie piszesz ogolnikami .. bo kreujesz jakas atmosfere typu: ja wiem , ale nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do Etnaa, i jak po zabiegu, pogoda to jest paskudna na taki zabieg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Chyba wszyscy powyjeżdżali na weekend i jeszcze nie wrócili, nikt nie pisze nic... :) Ponawiam pytani o Slim Lipo - czy któraś z Was, dziewczyny, robiła sobie takie cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj na innych wątkach
... tam do granic możliwości reklamująsię gabinety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do róża - to proste
dlaczego nikt nie pisał. Gabinety w niedzielę są pozamykane ;-) a przecież żadna pani z recepcji nie jest naiwna, żeby w domu siedzieć i stukać w komputer. A może przodownica pracy poszła na zasłużony urlop ? :-o :-o :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalne efekty po BJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela z wesela
A moze tu nie ma żadnej pacjentki tylko same pracownice klinik wzajemnie sie oczerniaja???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
dajcie już spokój, to się robi nudne, każdy postrzega innych podług siebie, dajcie nam normalnie pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Etnaa, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
roza luksemburg Ja zapytam sie o cene w Elite, bo w sumie te sllim lipo jest kuszace ;P ... Na razie tylko tam chyba stoi te urzadzenie w Wawie, skin clinik jeszcze nie ma bo sprawdzalam, nie wiem jak iq medica ( oni 2 lata temu zakupili smart lipo wiec pewnie jeszcze nic nowego nie sprawia sobie ) zostala jeszcze la=perla... ale nie wchodzilam z racji tego ze nie za bardzo mi sie looka ta pani co robi zabiegi BJettem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby Dyzio
Laski a czy mozna tym odessanym tłuszczem pogrubić ptaka???? No bo jak mozna cycki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Róży Z Luksemurga
Jak to Róża z tobą jest? Raz piszesz z dumą, że kobiety w Twojej rodzinie nie musza pracować, trzy lata wcześnie piszesz, ze założyłaś własna firmę. Nawet biednego tatusia wpędziłaś w schizofrenię....Podobno to nie jest dziedziczna choroba, ale takie rozszczepienie osobowości..... tak ku pamieci wklejam liścik z Kafeterii:)))) Pierscionek z cyrkonią poprz. | 1 2 3 14:57 [zgłoś do usunięcia] róża luksemburg ale jestescie puste. taki czy inny pierscionek ... jakie to ma znaczenie. wazne sa uczucia. moj pierscionek zareczynowy kosztowal 24 zlote, byl srebny z nie wiem nawet jakim oczkiem. zapewne nie cyrkonia. wazxne jednak bylo uczucie jakies nas laczylo bo moj, teraz juz maz ale wedy narzeczony, byl biednym studentem i ledwo wyrabial do pierwszego. 24 zlote to byla tygodniowe zkupy jedzeniowe wiec niemalo. potem po studiach, na oficjalnych zareczynach dotalam drozszy, z bailego zlota z cyrkonamii. znam wartosc pieniadza bo na wszytko musialam pracowac sama tak jak moj maz. dlatego nie wywalamy kupy forsy na byskotki bo i tak liczy sie wlasnie uczucie. a skorowam jest glupio, ze narzeczony nie wydal chociaz pol pensji to jestescie wlasnie puste i glupie. milosci i mazenstwa nie budje sie na zlocie czy srebrze tylko na szcunku, zayfaniu, czystosci uczuc. dzisiaj mam wlasna firme i niezle zarabiam. moja corka wlasnie sie zareczyla. i tez dostala niedrogi pierscionek od niezbyt bogatego studenta. ale przynajmniej widac ze ja kocha a nie leci na forse rodzciow czy jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Przeciez to nie jest styl rozy luksemburg :)) Jakby ktos widzial, ta Pani bardzo ladnie pisze i dba o wszystkie przecinki, kropki.. A ta wypowiedz jest chaotyczna i pozbawiona sensu.. Dla mnie to po prostu zbieznosc tych samych pseudonimow. Ale whatever, o czym my tu piszemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
Witajcie dziewczyny, już jestem:) sorry, że się nie odezwałam wcześniej, ale upał mnie dobija, jestem ledwo żywa.... Ale od początku, zabieg miałam 9 lipca rano, podeszłam do gabinetu (20m od zajazdu Chrobry, polecam) i na dzień dobry dostałam receptę do wykupienia (najbliższa apteka 10m od gabinetu), wróciłam z powrotem, rozebrałam się i P. doktor zrobiła mi zdjęcie, potem zaznaczyła obszary do odessania i ponownie zrobiła zdjęcie pokazując mi co będzie robiła. Następnie plackiem na stół i zaczęła podawać mi znieczulenie, które dla mnie nie było bolesne, uczucie takiego lekkiego rozpychania. Po podaniu znieczulenia należy poczekać około 30 min aby zaczęło działać, a w tym czasie P. doktor załatwiła ze mną pozostałe formalności (ankieta itp.). Po tym czasie P. doktor zaczęła najpierw zabieg laserem smart lipo celem ujędrnienia skóry i odbudowy kolagenu i trochę to trwało (z czego się cieszyłam, bo P. doktor naprawdę jest wg mnie bardzo dokładna), a następnie już odsysanie Body Jet.W sumie samego tłuszczyku z boczków i brzuszka miałam odessane 1,2 l. W trakcie zabiegu jest cały czas podawane znieczulenie i zabieg naprawdę nie był dla mnie w ogóle bolesny, ale zdarzyło się, że kilka razy poczułam kaniulę, wtedy P. doktor przestawała na chwilę. W trakcie zabiegu wstawałam z łóżka około 2 razy, P. doktor oglądała mnie i patrzyła gdzie jeszcze należy się przyłożyć:) Po zakończeniu BJ P. doktor raz jeszcze wzięła laser i przyłożyła się do brzuszka i boczków raz jeszcze. Powiem Wam dziewczyny, że pewnie dzięki temu laserowi skórę mam super jak na razie, tylko niestety mam wszystkie możliwe kolory tęczy szczególnie w okolicach pępka oraz podbrzusza i na boczkach. Co do wylewania się znieczulenia, faktycznie dużo tego. Ja spędziłam noc po zabiegu również w Chrobrym i to był bardzo dobry pomysł, bo cały dzień i jeszcze troszkę w nocy lało się ze mnie, ale następnego dnia rano już nic się nie wylewało z dziurek. Do pracy wróciłam w poniedziałek i powiem Wam, że da się wytrzymać jak się siedzi przy biurku, ale pomimo tego robi mi się często słabo (sądzę, że te upały w połączeniu z zabiegiem robią swoje) i tak mam do dziś. Brzuch oczywiście cały czas pobolewa i wyszła mi okropna opuchlizna. Od 2 dni zaczęłam się masować walkiem 30 min, na razie przez ubranko i faktycznie pomaga. Natomiast bolesne dla mnie jest podawanie zastrzyków w bolący brzuch, najbardziej boli mnie pępek. To tyle na razie, dziękuję Wam za rady przed zabiegiem, w szczególności Tobie 445:) Gabinetowi w Sulęcinie i Pani Kasi oraz Pani Joli ode mnie +6 :) Super są obie Panie, mogę polecić z czystym sumieniem. P.doktor mówiła mi, że bierze się w końcu za swoją stronę internetową, pytała mnie czy wyrażam zgodę na umieszczenie tam mojego zdjęcia, oczywiście zgodziłam się, bo wiem jak to jest ważne dla innych, którzy chcą zobaczyć "pracę" konkretnego lekarza, a nie w wciąż te same zdjęcia ze strony producenta maszyny. Pozdrawiam wszystkie foremki, chętnie odpowiem na pytania jeśli ktoś takie będzie miał:) Etnaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Do osoby od pierścionka z cyrkonią - nie ja pisałam tamtego posta :) Zwróć uwagę, że nie mam stałego nicka, widać kto inny wcześniej nazwał się Różą Luksemburg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@szobera - z tego co wiem tylko Elite ma Slim Lipo. Moja koleżanka powiedziała wczoraj, że się wybiera na to, koszt ponoć nie odbiega od ceny za Body Jet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
OH MY GOD. Zobacz - http://www.elite.waw.pl/nadpotliwo%C5%9B%C4%87-SlimLipo/ Miałaś pojęcie, że i do czegoś takiego można to wykorzystywać? Coś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizzu
usuwanie permanentne gruczołów potowych? nie widzialam, ze mozna je ot tak odsysac!! w takie upaly brzmi kuszaco, heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimorrra
zastanawiam sie tylko, czy to jest bezpieczne... srednio sobie wyobrazam cos takiego jak odsysanie gruczolow potowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×