Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość szobera
Do zosiasamosoa:) No tak dokladnie to wyglada, zreszta co to za tajemnica, jezeli jestes stala klienta to poznanie wlascicielki nie jest zadnym wyczynem, tym bardziej, ze ona pewnie jest w pracy codziennie. Ja sama znam 2 wlascicielki gabinetow SPA. A co do efektow po zabiegu... to dzis stanelam jeszcze raz przed lusterm i powiem szczerze, ze u mnie mnie fale sie jakos zmiejszyly, coraz mniej je widac, ale sa ;P..i zostala tylko ta nieodessana czesc i jedna noga grubsza - chociaz ta grubsza ( jej zew czesc ) jest zrobiona najlepiej, wiec daje mi to nadzieje, ze jednak doktor potrafi zrobic tak jak trzeba - bo noga jest bardzo rowna. Generalnie gdy zakladam spodnie jeasny to efekt wtedy jest najlepszy:) bo w koncu pozbylam sie tych wstetych bulek... wiec jak pomysle, ze gdybym miala zrobiony zabieg tak jak trzeba ( bez tych niedociagniec ) to wygladaloby to bosko. Szczerze mowiac nie ma chyba nic gorszego jak bezgraniczne zachwalanie jednej metody ... bo widzicie wpadki sie zdarzaja i spartaczone zabiegi tez, i uwazam, ze w przypadku body jett ryzyko nierownosci jest nawet jeszcze wieksze. . . Jedyna zaleta niby jest brak sedacji i przeszczep, ale jak sie okazuje to tez czasami nie dziala, bo tluszcz sie nie wchlania, a zabieg okazuje sie byc bardzo bolesny. Ja bede robic na pewno poprawki w sedacji. Nie mam zamiaru swiadomie zadawac sobie bol. Wiem, ze dr broma robil takze w sedacji BJ i zawsze jakos proponowal klientkom ta opcje. ( Jednak pamietam jeszcze z wczesniejszych watkow, bo niektore panie - a pewnie pracownice klinik - byly oburzone tym pomyslem, poniewaz, jak pisaly przy BJ nie trzeba sedacji i zabieg jest to do wytrzymania. Np w skin clinik nie oferuja mozliwosci zabiegu z anestazjologiem, wiec wiadomo, ze im wiecej tego typu wpisow tym wiecej ludzi sie nabierze. Ja sie nabrałam i bardzo zaluje swojej decyzji bo wyplakalam morze lez przy zabiegu i do tego prawie zmiazdzylam reke pielegniarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj link YouTube
Gdzie tak ładnie oglądnęłaś / oglądnąłeś zabieg. Ale wnioski są wyssane z palca. Płyn nie zostaje, bo jest odsysany kaniulą. A brzuch robi się nie w trzy godziny, tylko ok. dwóch, chyba, że jesteś wielorybem ... A na serio - niewiele wiesz o zabiegu. Bardziej ci się wydaje, niż wiesz rzeczywiście. Daj spokój - otwórz własny wątek : nic mi nie wychodzi - proszę o rady jak prowadzić biznes ;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do zosiasamosoa:) No tak dokladnie to wyglada, zreszta co to za tajemnica, jezeli jestes stala klienta to poznanie wlascicielki nie jest zadnym wyczynem, tym bardziej, ze ona pewnie jest w pracy codziennie. Ja sama znam 2 wlascicielki gabinetow SPA. A co do efektow po zabiegu... to dzis stanelam jeszcze raz przed lusterm i powiem szczerze, ze u mnie mnie fale sie jakos zmiejszyly, coraz mniej je widac, ale sa ;P..i zostala tylko ta nieodessana czesc i jedna noga grubsza - chociaz ta grubsza ( jej zew czesc ) jest zrobiona najlepiej, wiec daje mi to nadzieje, ze jednak doktor potrafi zrobic tak jak trzeba - bo noga jest bardzo rowna. Generalnie gdy zakladam spodnie jeasny to efekt wtedy jest najlepszy:) bo w koncu pozbylam sie tych wstetych bulek... wiec jak pomysle, ze gdybym miala zrobiony zabieg tak jak trzeba ( bez tych niedociagniec ) to wygladaloby to bosko. Szczerze mowiac nie ma chyba nic gorszego jak bezgraniczne zachwalanie jednej metody ... bo widzicie wpadki sie zdarzaja i spartaczone zabiegi tez, i uwazam, ze w przypadku body jett ryzyko nierownosci jest nawet jeszcze wieksze. . . Jedyna zaleta niby jest brak sedacji i przeszczep, ale jak sie okazuje to tez czasami nie dziala, bo tluszcz sie nie wchlania, a zabieg okazuje sie byc bardzo bolesny. Ja bede robic na pewno poprawki w sedacji. Nie mam zamiaru swiadomie zadawac sobie bol. Wiem, ze dr broma robil takze w sedacji BJ i zawsze jakos proponowal klientkom ta opcje. ( Jednak pamietam jeszcze z wczesniejszych watkow, bo niektore panie - a pewnie pracownice klinik - byly oburzone tym pomyslem, poniewaz, jak pisaly przy BJ nie trzeba sedacji i zabieg jest to do wytrzymania. Np w skin clinik nie oferuja mozliwosci zabiegu z anestazjologiem, wiec wiadomo, ze im wiecej tego typu wpisow tym wiecej ludzi sie nabierze. Ja sie nabrałam i bardzo zaluje swojej decyzji bo wyplakalam morze lez przy zabiegu i do tego prawie zmiazdzylam reke pielegniarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj link YouTube
Gdzie tak ładnie oglądnęłaś / oglądnąłeś zabieg. Ale wnioski są wyssane z palca. Płyn nie zostaje, bo jest odsysany kaniulą. A brzuch robi się nie w trzy godziny, tylko ok. dwóch, chyba, że jesteś wielorybem ... A na serio - niewiele wiesz o zabiegu. Bardziej ci się wydaje, niż wiesz rzeczywiście. Daj spokój - otwórz własny wątek : nic mi nie wychodzi - proszę o rady jak prowadzić biznes ;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj link na YT
Gdzie tak ładnie oglądnęłaś / oglądnąłeś zabieg. Na YouTube ? Ale wnioski są wyssane z palca. Płyn nie zostaje, bo jest odsysany kaniulą. A brzuch robi się nie w trzy godziny, tylko ok. dwóch, chyba, że jesteś wielorybem ... A na serio - niewiele wiesz o zabiegu. Bardziej ci się wydaje, niż wiesz rzeczywiście. Daj spokój - otwórz własny wątek : nic mi nie wychodzi - proszę o rady jak prowadzić biznes ;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że dwa razy to samo, ale rozłączyło mnie. Najbardziej wkurzył mnie lekarz, który stwierdził, ze dla niego wszystko wygląda OK i nie widzi żadnej potrzeby poprawiania. A jak chce poprawiać, to owszem, ale odpłatnie. Tak jakby nie widział, ze została połowa tego co miał mi usunąć. Opisuję tak szczególowo, aby dziewczyny, które zamierzają poddać się temu zabiegowi zdawały sobie sprawę, że nie wyglada to tak rózowo jak w na stronach reklamujących ten zabieg. W rzeczywistości jest mówiąc najdelikatniej przykry a chwilami szczególnie w okolicach bardziej unerwionych jest bardzo bolesny, jesli lekarz wstrzyknie za mało znieczulenia. Gdybym wczesniej poczytała więcej o podobnych zabiegach, to z pewnoscia wybrałabym Slim- lipo jako nowocześniejsza metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że dwa razy to samo, ale rozłączyło mnie. Najbardziej wkurzył mnie lekarz, który stwierdził, ze dla niego wszystko wygląda OK i nie widzi żadnej potrzeby poprawiania. A jak chce poprawiać, to owszem, ale odpłatnie. Tak jakby nie widział, ze została połowa tego co miał mi usunąć. Opisuję tak szczególowo, aby dziewczyny, które zamierzają poddać się temu zabiegowi zdawały sobie sprawę, że nie wyglada to tak rózowo jak w na stronach reklamujących ten zabieg. W rzeczywistości jest mówiąc najdelikatniej przykry a chwilami szczególnie w okolicach bardziej unerwionych jest bardzo bolesny, jesli lekarz wstrzyknie za mało znieczulenia. Gdybym wczesniej poczytała więcej o podobnych zabiegach, to z pewnoscia wybrałabym Slim- lipo jako nowocześniejsza metodę. Elite posiada również taki sprzęt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do podaj link Chyba przesadzasz troche, przy body jet nadmiar wody to jest utrudnienie dla chirurga, zreszta lekarz ktory wykonywal mi zabieg przyznal racje, i ta teze potwiedzil :) niestety na stole operacyjnym bo podczas konsultacji byl innego zdania i twierdzil " ze nie ma problemu " Mi podali znieczulenie tylko raz a potem zaczal zabieg odsysania tluszczu. Szczerze mowiac nie mialam nic dostrzykiwanego i byc moze ta druga noga mnie bardziej bolala, bo znieczulenie przestało dzialac... W sumie nie slyszalam o tym, zeby jeszcze raz dodawac znieczulenie w trakcie zabiegu, mysle, ze przy moim placzu doktor chyba by to wzial pod uwage, bo prosilam o jak najwieksza dawke znieczulenia, wiec mi wstrzyknal na poczatku tyle ile bylo mozna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szobera mnie niestety nikt nie zaproponował sedacji. Dlatego z taka niechęcią wspominam cały zabieg. Pod koniec popłakiwałam z bólu. Na poprawce nie zamierzam już tak cierpieć i poproszę o anastezjologa. Zreszta z pewnością zrobię to zabiegiem Slim-lipo, bo dodatkowo obkurcza skórę, a jędrnego brzuszka nigdy za duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szobera mnie niestety nikt nie zaproponował sedacji. Dlatego z taka niechęcią wspominam cały zabieg. Pod koniec popłakiwałam z bólu. Na poprawke musze iść, do nie chcę spędzić reszty życia w chustach na plaży, ale nie zamierzam już tak cierpieć i poproszę o anastezjologa. Zreszta z pewnością zrobię to zabiegiem Slim-lipo, bo dodatkowo obkurcza skórę, a jędrnego brzuszka nigdy za duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
do 445 Uff, jutro rano wyjeżdżam, a pojutrze....o rany, troszkę się stresuję:) Bardzo dziękuję Ci za wszystkie rady, są bardzo pomocne. Z jednym tylko mam problem i już nie zdążę go rozwiązać, a mianowicie te środki przeciwbólowe które mi podałaś są niestety na receptę, a nie chcę lekarza pierwszego kontaktu uświadamiać w jakim celu je potrzebuję, myślę, że jestem raczej twarda baba więc jakoś wytrzymam. Mam za to Kenotal Forte i będę go brała po zabiegu. Nie wiesz przypadkiem czy mogę Ketonal wziąć przed samym zabiegiem? Dla mnie najważniejsza była informacja od Ciebie, ze w poniedziałek dam radę wysiedzieć przy biurku i że nikt nie powinien się zorientować, że coś mi dolega;) Co do masaży, to myślę, że zacznę chyba od masaży limfatycznych, a potem endermologia jeśli będzie trzeba. Chciałabym móc jak najszybciej wrócić do ćwiczeń na siłowni. Napisz mi jeszcze jak długo trzeba nosić ubranko 24/24, około2 mcy? Jeśli tak, to rozumiem, że chodząc np. na masaże idę w tym ubranku i na czas masażu ściągam. Czy Ty robiłaś najpierw m. limfatyczne a potem endermologię? Ile zabiegów robiłaś jednego i drugiego? Co do Wacu, to chodziłam kiedyś na takie, które ma bieżnię, ale nie zdążyłam zobaczyć jakiś spektakularnych efektów, bo niedługo później zaszłam w ciążę i nie mogłam ćwiczyć. Biorę ze sobą laptopa, w hotelu jest WiFi więc na pewno się odezwę albo jeszcze przed zabiegiem (zależy na którą godzinę wieczorem przyjedziemy), albo zaraz po zabiegu. P.S. Oglądałam niedawno pogodę na najbliższe dni i wygląda na to, że będę się smażyła, temperatury w cieniu w okolicach 30st.... to jedyna zła wiadomość. Pozdrawiam serdecznie i napisz jak Twoje nóżki się mają? Jakie zabiegi już rozpoczęłaś? Czy zaczęłaś od m.limfatycznych czy endermologii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do etna Po pierwsze ketanol to nie jest dobry pomysl. Nie czytalam jaka czesc robisz, ale jezeli bedziesz brala zastrzyki przeciwzakrzepowe to nie zaleca sie podawanie w tym samym czasie heparyny z tak silnymi lekami przeciwbolowymi ( nie wiem czy nie chodzilo o wieksze krwawienie ) w kazdym badz razie pamietam bo sama o to pytalam przed zabiegiem. Mam tez dobra wiadomosc dla ciebie, poniewaz generalnie nie powinnas miec zadnych wiekszych boli po bj. Mi wystarczyla 1 tabletka peralginy po zabiegu ( bo mialam kłucie w jedym miejscu ) ale serio po 2 godzinach po spozyciu leku przeszlo. Generalnie gdy sie nie poruszasz nie czujesz dyskomfortu. Pierwsze dni sa nie fajne, ale do przezycia. Mialam inne operacje( dodam, ze nie plastyczne ani zwiazane z medycyna estetyczna ) i naprawde w porownaniu z nimi to nic nie bolalo. Najgorszy jest sam zabieg wiec jezeli przezyjesz to potem bedzie tylko lepiej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do Zosiasamosia:) Wiem, ze ma to urzadzenie, ale wiesz ze to dziala na tej samej zasadzie co smart lipo, z tym ze dodatkowo ujedrnia skore - wniosek z tego taki, ze nie mozna odessac wiekszej partii tluszczu. Ja chcialam robic nierownosci za pomoca smart lipo i dr powiedzial mi ze to sie nie nadaje, poniewaz smart jest dobry do malych czesci ciala jak np podbrodek albo ramiona. Domyslam sie ze po smart lipo bedziesz miala tylko po prostu bardziej jedrna skore bo skoro to jest wiazka laserowa ktora spala tkanke tluszczowa w organizmie to nie ma szans tutaj aby mowic o jakiejs wiekszej utracie tluszczu, bo organizm sam musi ja wydalic potem. No chyba, ze polaczenie slimlipo np z body jettem albo inna metoda liposukcji... to by bylo cos... tylko pewnie nie zrobia tego, poniewaz jak sie dowiedzialam wstepnie, slim lipo jest jeszcze drozsze od body jet ( mowie tu o np jedym obszarze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zosiasamosia
Czyli slimlipo się nazywa to co zachwalasz. Właśnie o to chodziło, żeby cię podpuścić, żebyś zdradziła o co chodzi. Ciekawe co to za łał. Kolejna metoda. Co chwilę pojawia się tutaj ktoś z czymś genialnym, a potem cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szobera Moj lekarz powiedział mi , ze Slim-lipo mozna robic poprawki na brzuchu po body_jet, wiec chyba nogi też? To kwestia pewnie jakiejś dopłaty do zabiegu, bo jesli masz miec poprawkę body jet bezpłatnie, to nie powinni liczyć pełnej ceny za Slimlipo. Poprawka to poprawka tylko innym urządzeniem. W Elite maja na pewno to urządzenie. Kiedy dokładnie masz termin. Wiadomo już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jeżeli ktoś ma niski próg bólu to może niech pomyśli o znieczuleniu ogólnym. Dla mnie zabieg był bolesny, ale do wytrzymania. „Boczki w ogóle mnie nie bolały, ale przód brzucha niestety momentami nawet bardzo ale ja z bólu nie płakałam ;) Po zabiegu leki przeciw bólowe nie były mi potrzebne, oczywiście przepisano mi je. Natomiast po zabiegu ból jest odczuwalny przy ruchu i dotyku bez względu na środki przeciw bólowe wiec nic nie biorę, natomiast ból po zabiegu w moim odczuciu jest niewielki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do zosiasamosia, Wiesz co ale u mnie trzeba odessac jeszcze tluszcz, nie chodzi tylko o samo wyrowanienie, wiec nie mam pojecia. Elite ma to urzadzenie. Ja podczas rozmowy z lekarzem powiedzialam mu ze nie wiem czy bede robic u niego, a on na to mi odrzekl, ze te miejsca najlepiej potraktowac jakas cienka drgajaca koncowka. Na moj pomysl ze smart lipo powiedzial ze nie bardzo bo to tylko na male powierzchnie, a przeciez smart lipo niektorzy urzywaja zaraz po BJ zeby wyrowanac nierownosci. Sama nie wiem na pewno podje na konsultacje do paru osob, a potem bede wybierac. Co do slim lipo musze o tym jeszcze poczytac, po pierwsze informacje jakie mialam to wlasnie takie ze to ulepszona wersja smart lipo bo ujedrnia skore, ale tkanki tluszczowej za duzo nie usuwa ( bo to laser ) Nie wiem kto to ma jeszcze oprocz elite , moze skin clinic albo la-perla. To sa kliniki ktore inewstuja we wszelkie nowosci na potege. Znowu trzeba wydac pieniadze na konsultacje u roznych osob, zeby miec miej wiecej jakis realny punkt widzenia co do wad i zalet tej nowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szobera masz z pewnoscia rację co tych konsultacji w róznych klinikach. Lepiej teraz dmuchac na zimne. Mnie powiedziano, ze mozna spokojnie zrobić brzuch. Szczególnie jak sa tylko nierówności a nie cały obszar do zrobienia. Laser tak samo dobrze rozbija tłuszcz jak strumien z kaniuli przy Body jet. A poza tym laser wydaje mi sie bardziej precyzyjnym urządzeniem do poprawek niż ta kaniula, która strzyka na prawo i lewo. Uff, nie lepiej było sie normalnie poodchudzać? To pytanie do samej siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
A to tak na marginesie wypowiedz chirurga z USA na temat body jet: I do not know a SINGLE plastic surgeon certified by The American Board of Plastic Surgery who believes in, or uses this device. That should say a lot. Mowa tutaj , ze w stanach BJ jest klapa ! i i nikt go nie zaleca. http://www.realself.com/question/body-jet-gimmick-proven-benefit-true-techniques - to reszta wypowiedzi a to watep pomiedzy smart lipo a body jet: mozna sobie przeczytac i samemu wyciagnac wnioski http://www.realself.com/question/body-jet-liposuction-effective-smart-lipo Dodam ze strona realsefl. com jest strona gdzie wypowiadaja sie chirurdzy na temat roznych metod, roznych zabiegow, technik liposukcji. Nie jest to strona sponsorowana przez kliniki i generalnie znajdziemy tam tylko odpowiedzi pytania pacjentow. Szkoda, ze u nas takiej strony nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do zosia :) http://www.realself.com/question/slim-lipo-vs-smart-lipo-which-best tu masz watek o slim lipo... tak jak mowilam, nie bardzo nadaje sie do odsysania wiekszych partii tluszczu, raczej chodzi o ujedrnienie skory - i pod tym wzzgledem tutaj chirurdzy to zachwalaja. Niektorzy stosuja to zaraz po zrobieniu liposukcji czyli tak jak np u nas w Warszawie iq medica robie vibrolipo i wykancza potem to smart lipo, albo bj plus smart lipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaEllie
Jestem tutaj nowa, szukam materiałów, opinii do pracy dyplomowej na temat nowych trendów w wyszczuplaniu ciała. Część merytoryczną już pozbierałam (więc wiem co to Vaser, SmartLipo, SlimLipo czy BodyJet), a teraz potrzebuję trochę informacji do rozdziału dotyczącego psychologii tłumu, presji i takich tam. Fora mogą być ciekawym materiałem, podobnie jak grzebanie w sieci. :-) Powoływanie się na Stany wydało mi się interesujące i postanowiłam trochę poszperać. Oto kilka szybkich obserwacji. weszłam na wskazaną stronę i pogrzebałam na temat tego faceta, który wypowiada się na temat bodyjet i po pierwsze to oczywiste, że podważa metodę, bo jej nie wykonuje, a po drugie wykonuje i szkoli na innym konkurencyjnym sprzęcie - także taki autorytet nie może służyć jako źródło wiarygodnej wiedzy :-) A tak na marginesie, to przecież on nie pisze, że nikt nie wykonuje, tylko , że on nie zna ... a to różnica. poszperałam dalej i znalazłam coś ciekawego - innego plastyka, który jest także zrzeszonym chirurgiem plastykiem w Stanach, posiada własną klinikę, jest szkoleniowcem i SmartLipo i Vasera, a bardzo chwali Body Jet i także na nim pracuje. I bardzo ciekawie opowiada. Zachęcam do odwiedzenia załączonych linków. http://www.youtube.com/watch?v=uiuzpjpkgNw&feature=player_embedded http://www.americanhealthandbeauty.com/Articles/?article=2978 http://smartliposurgery.com/index.php http://smartliposurgery.com/about.html a - i jeszcze coś - dla ciekawskich , jak wygląda zabieg http://www.youtube.com/watch?v=hb71N2Vx2PY nie taki diabeł straszny jak go malują :-) Jak przytyję, wiem że są dobre możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titikaka84
oho, już wiadomo, po co na forum pojawiła się Zosiasamosia - najwyraźniej zakupiła ostatnio jakies urządzenie do tego Slim Lipo. Teraz będzie jeździć dalej po Body dżecie jak po łysej kobyle, po kliknikach, które mają body jet też... żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do wszystkich kobiet atakujacych zosiesamosie:) nie wiem czy wy nie czytacie ze zrozumieniem tego co pisze ta dziewczyna ? Slim lipo to ostatnia nowosc na rynku - do tego kliniki ktore maja body jet tez juz oferuja slim lipo ! co ma jedno do drugiego ? Nie kazda nowosc jest lepsza od starej metody i tak samo mozna powiedziec o BJ. . . Ja zrobilam BJ i sama maszyna cudow nie zdzialala ! Efekt jest daleko od tego tych informacji zamieszonych na plakatach reklamowych ! Kazda z nas szuka najlepszego rozwiazania dla siebie, po to sie wymieniamy pogladami. Nie wiem, ale niektore panie powinny sobie zbadac poziom IQ. . zanim kogos oskarza o to, ze pracuje dla konkurencji... zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Słyszałam o Slim Lipo, słyszałam też, że to urządzenie nowszej generacji niż Body Jet, bo laser - i dodatkowo termolifting skóry. Nie wiem jednak, czy jest sens tak z góry deprecjonować Body Jet, skoro i po nim sa zadowoleni pacjenci. Ja nie mam swojemu ciału po tym zabiegu nic do zarzucenia, znam baby, które tez nie mają. Więc to nie jest tak, że BJ nie działa, jest zupełnie do bani i w ogóle. P.S. Zosiasamosia, nie doczekałam się ani tego, żebyś się odniosła do moich wypowiedzi adresowanych do Ciebie, ani przeprosin. Pokazałaś swój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@szobera - zwróć uwagę, że to zosiasamosia zaczęła od atakowania wszystkich, że są z konkurencji. Bronisz jej, a po mojej stronie sie nie opowiedziałaś, kiedy mnie obraziła, mimo że zawsze kulturalnie ze sobą rozmawiałyśmy i od początku trzymałam za Ciebie kciuki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
No i apeluję jeszcze raz - nie dajmy się zwariować. I odnośmy się do siebie kulturalnie. To, że zosiasamosia byłaby skłonna brać pieniądze za pisanie o czymś, nie znaczy, że inni też tak robią. Nie warto oceniać wszystkich wg siebie. Zmieniając temat, czy ktoś z zebranych robił Slim Lipo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do roza luksemburg Dziekuje ze trzymalas ze mnie kciuki to bardzo mile z twojej strony :) Odnosisz sie do wszystkich z szacunkiem a to rzadkosc tutaj na forum. ja mam mieszane uczucia co do tej metody. Tobie sie udalo, dlatego rozumiem, ze bedziesz na pewno odmienne zdanie. Ja nie mowie, ze metoda jest do bani, mowie o tym ze nie ma wiecej zalet od innych metod ( poza przeszczepem tluszczu, ale ja tego nie chce robic, wiec dla mnie to zadny argument ) dlatego warto sie zastanowic bo byc moze za pol ceny bedziesz miala te same efekty gdzie indziej, bo powiedzmy sobie szczerze, zabieg BJ jest naprawde drogi i moim zdaniem cena, a raczej podyktowana moda. Dlatego uwazam, ze warto pisac i mowic o tym, bo ja sama sie nabralam. Myslalam ze jak wydam 12 tys na najnowoczesniejsza metode bede miala najlepszy z mozliwych efektow. nie chce byc tutaj adwokatem zosi samosi, ale jak juz czytam kolejny wpis, ze ktos pracuje w takiej i takiej klinice to generalnie nie wiem jaki to ma sens. Byc moze powinnam byla zaadresowac moja wypowiedz do wszystkich ktory sobie chca cos udowodnic na sile. Kazdy ma swoj rozum przeciez i mozna sie zorientowac po wpisach, kto tu jest prawdziwy. Z drugiej strony, nie widzialam komputera w zadnej z klinik w repecji, a domyslam sie ze osoby tam pracujace sa dosc zapracowane i maja tyle do zrobienia, ze ta ilosc przesiadujacych tutaj niby pracownic jest troche przesadzona ;) i dlaczego mowimy tylko, ze siedza na tym czasie osoby z warszawskich klinik typu elite, iq medica, itd.. albo sulecina.. ? Cos mi sie nie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
A jeszcze odnoscnie slim lipo - Moje pytanie jest takie: jak dlugo utrzymuje sie efekt jedrnosci skory po takim zabiegu.. ? bo pewnie nie jest na zawsze, a skoro laser nie usuwa tkanki tluszczowej tylko ja rozpuszcza, wiec na logike nie jest to metoda nadajaca sie do zmniejszenia cm w obwodzie. w skin clinik w warszawie oferuja cos podobnego tylko bez koniecznosci rozcinania skory :) koszt tego to ok 6 tys za obszar wiec gdy chcesz zrobic cale nogi to pewnie zaplacisz 20 tys.. bo jak sie zwykle okazuje nogi sa dzielone na pare czesci. Eh takie same efekty mozna miec po silowni, jak pocwiczysz pare miesiecy z osobistym trenerem np.. ale wiadomo, sa osoby dla ktorych wydanie takiej kasy nie stanowi zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaEllie
Na amerykańskich stronach odkryłam info, że do wszystkich zabiegów laserowych (smart i slim lipo itp.) trzeba mieć zdrową wątrobę, bo rozpuszczony termicznie tłuszcz musi się przetrawić. Więc nie wiem, czy są to metody dla każdego. A bez wątroby żyć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon z Koluszek
i nie da się pić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×