Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość zebra2
czećś dziewczyny wykupiłam sześć zabiegów ultraconture ale to ostatnia rzecz, którą robię może mi zejdzie ten mega celulit z obszarów odsysania jeżeli to nie pomoże jadę do Krakowa do kliniki, 20 jadę na wakacje :( Boże miej mnie w swojej opiece......oby zeszło:(zamiast się cieszyć i kupować ciuchy przed urlopem to każda wizyta w przymierzalni kończy się płaczem ..porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Szobera to nie był pech. Wszystkie po BJ mają mają problemy z nierównościami. a te , które piszą , ze jest super, to pracownice klinik. Po prostu ta metoda jest do bani i pewnie za jakiś czas ją przestaną stosować. Tylko zakup urządzenia musi się zwrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Zosiusamosiu, obrażasz mnie bez przerwy i wprowadzasz dziwną atmosferę na tym forum. Nie mam pojęcia, dlaczego zachowujesz się w taki sposób. Czuję się przez Ciebie po prostu obrażona. Nie oceniaj ludzi wg siebie - to, że Ty byłabyś skłonna wygłaszać o czymś pochlebne opinie na czyjeś polecenie, nie znaczy, że inni też chcieliby tak robić i robią. Powtarzam - ja pracować nie muszę. A w takich gabinetach jak te, to mnie obsługują. Ja nie obługiwałam nikogo i nigdy nie będę, bo stać mnie na inny styl życia. Nathalie zadała jedno proste pytanie i się jej czepiasz. Ja nie neguję tego, co pisze szobera i trzymam za nią kciuki, zresztą relacje na forum między sobą to jestesmy w stanie jako duże dziewczynki same ustalić. Uspokój się po prostu, bo robisz się coraz bardziej denerwująca. I bezinteresownie niemiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Na nathalie rzuciłaś się tylko dlatego, że zadała pytanie, do tego nie Tobie, na które szobera jako adresatka uprzejmie odpowiedziała. Na mnie, bo z Tobą polemizuję. Czy tak wg Ciebie wyglada kultura dyskusji? Tak sie traktuje rozmówcę? Nie wiem, czy metoda Body Jet jest do bani, czy też nie. Nie znam się na tym, nie jestem lekarzem, nie jestem konstruktorem takich przyrządów. Miałam zabieg, z którego jestem zadowolona. Kurna, jeśli sprawi Ci to przyjemność, mogę napisać, że jest inaczej, ale po co? Nie jestem pracownikiem żadnej kliniki, bo nie jestem niczyim pracownikiem, w mojej rodzinie kobiety nie musiały i nie muszą pracować. A jednak z zabiegu ośmielam się być zadowolona. I sam ten fakt jest dla Ciebie dowodem na to, że oszukuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Takie manie prześladowcze ma mój ojciec. On tez wierzy, że wszędzie czai się spisek i wszyscy go okłamują. Ale on cierpi na schizofrenię. Dlatego zluzuj, proszę, bo naprawdę mnie obrażasz, i to nie buduje ani dobrej atmosfery, ani nie jest kulturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja jestem po zabiegu BJ, w Skin Clinic, na razie nie wiele mogę powiedzieć o efektach bo jestem opuchnięta. Powiem kilka słów o zabiegu, zabieg musze przyznać ze nie jest całkowicie bezbolesny jak niektórzy pisali, mnie momentami usuwania tłuszczu bolało nawet bardzo, zabieg trwał ok. 3 godzin na 2 obszary ( brzuch i boczki). Lekarz oraz obsługa kliniki bardzo mili i profesjonalni wyposażyli mnie w niezbędne leki i opatrunki. Minęło kilka dniu, czuje się już lepiej, na pierwsze 24 godziny powinniście mieć czyjaś pomoc jak np. w moim przypadku część nacięć jest z tyłu na plecach, więc nie realne jest zmienienie sobie opatrunków samemu. Na razie jest wszystko ok. nie mogę doczekać się ostatecznych efektów.:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie83
@weronika - ojej, ale masz jakas pomoc, ktos Ci zmienia te opatrunki? fakt, o ile na udach latwo, o tyle boczki moga byc problemem. @szobera - to moze zrob teraz i pozniej dla porownania? @roza - spokojnie, zawsze sie znajda wszechwiedzacy :) nie trac nerwow, nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leal do Zosiasamosia
jaki sprzęt sprzedajesz (i chyba nie udało ci się w Elite ;-) ? albo jaki gabinet reprezentujesz (i chyba nie masz body jet ;-o ? bo oba te tematy strasznie cię kłują - a w temacie jesteś doskonale poinformowana. Dzięki tobie wiemy kto jest właścicielem kliniki - przecież to nie jest wiedza ogólnodostępna... brakuje, żebyś podała jeszcze numer telefonu, rozmiar ubrania, buta tej osoby - tylko kogo tutak to interesuje? pójdź tam, zrób ten zabieg i wtedy będziesz miała prawo się wypowiadać a teraz idź i załóż swój wątek i zachwalaj swój interes. Może jakiś naiwniak się złapie na twoje gryzmoły. Dla jasności. Nie pracuję w elite, nie robiłam tam zabiegu. Za to jestem już ponad dwa miesiące po body jet i należę do bardzo zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lourdessss
no to powolutku zaczyna się coś wyjaśniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do leal
Leal, nie boisz się :D ? Przecież za chwilę sie dowiesz, że kłamiesz i na pewno właśnie na recepcji siedzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalne efekty po BJ
Osmiele sie wtrącić do dyskusji. jestem po dwóch poprawkach w Elite i dalej kiepsko to wyglada. Piszecie tu o tych poprawkach jakby to było skrócenie spódnicy u krawcowej a za każdym razem jestem wyłączona na 2 tygodnie z życia, seria antybiotyków i zastrzyków. za mało poczytałam przed zabiegiem i dałam się wpuścić w kanał. że będe bezolesnie miała płaski brzuszek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
do 445 bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, lejesz miód na moje serce:) do Sulęcina wybieram się w czwartek wieczorem, nocleg w Chrobrym, w piątek o g. 9.00 zabieg, zostaję na pewno jedną dobę do soboty, zastanawiam się nad niedzielą, ale niedziela już nie zależy tylko ode mnie tylko od mojego "kierowcy":) a w poniedziałek od rana do pracy. Czy możesz mi napisać ile cm Ci poszło? Ja mam 170cm, waga 68kg, talia 75cm, biodra 103, udo 60cm w najgrubszym miejscu, generalnie wchodzę w rozmiar 38/40, ale jednak wolałabym 36 jak kiedyś. najbardziej wkurza mnie brzuszek, który najbardziej widać jak siedzę. Chciałabym po zabiegu w tali wrócić do 68cm. Co do ud, zastanawiam się czy jest możliwe żebym zleciała jakieś 8-10 cm? Byłoby super. Nie wiem też jaki obszar powinnam poddać BJ żeby stracić w biodrach, chciałabym wrócić do 94cm, więc kolejne 10cm do stracenia.... Nogi planuję już zrobić we wrześniu. Pozdrawiam serdecznie i cieplutko:) Napisz, jak dochodzisz teraz po nogach i ile już jesteś po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do fatalne efekty po bj mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zebra 2 Pytam, bo mam podobny problem, jestem prawie pięć miesięcy po body jet, a nogi wyglądają fatalnie. Podałabaś mi swojego maila skontaktowałabym się z Tobą. Jestem załamana wyglądem nóg i nie wiem co dalej z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do Etnaa najpierw rób brzuszek i boczki, zresztą tak pewnie zaproponuje Ci doktor. Ja w marcu jechałam żeby zrobić brzuszek i bryczesy, to doktor mnie namówiła żeby zrobić brzuszek i boczki za jednym zamachem i chwała jej za to. Dlaczego: jest to obok siebie więc mniejsza powierzchnia inwazji, ból w jednej powierzchni, potem ból będzie w partiach nóg, czyli też jedna powierzchnia. Z brzuszka najlepiej schodzi, ale boli, weź sobie przed zabiegiem jakiś środek przeciwbólowy, który działa na Ciebie,a nie będzie niekorzystny z lekami które podaje doktor, ja wzięłam dekxak i tramal 15 kropli. Jeśli chodzi o ból to ten zabieg jest nieprzyjemny, ale potem jest łatwiej, natomiast nogi, zabieg jest dużo mniej bolesny, natomiast potem jest dużo trudniej. Nogi miałam robione 24.06.2010r, jeszcze boli, jak robię endermologię to tył nóg i uda wewnętrzne mam na 1,5 w skali 10. Spokojnie jesli odpowiednio zadbasz będziesz miała 36, tylko musisz robić masaż, drenaż limfatyczny i polecam endermologię lub body hert (hart) nie wiem jak się pisze.Po zabiegu przy zmianie opatrunku może Ci się zrobić słabo (nie przestrasz się jest to wpływ środka znieczulającego). Weż co najmniej 3-4 pary spodni ciemnych, bluzki też lepiej ciemne. Moja koleżanka ma mniej więcej Twoje wymiary, zrobiła sobie za pierwszym razem (marzec) brzuszek, boczki, i bryczesy. Lasencja z niej że hej. Dr robi bj, ale kończy zabieg smart lipo w celu lepszego obkurczania skóry, gdyż mówi, że sam BJ nie daje takich efektów i trzeba połączyć te dwa zabiegi, oczywiście wszystko jest w jednej cenie. Pamiętaj jeśli poprosisz dr zeby na chwilę przerwała bo boli to ona tak zrobi. Najmniej miła część to ta pierwsza, potem już z górki. Weź ze sobą nożyczki, plaster bez opatrunku i podpaski, lepiej trzymają niż plastry, dlatego dobrze jest je nałożyć na plastry (tu opisuję 1 dobę, potem już nie ma problemu). Jeżeli nocujesz, hotel jest przy gabinecie, w każdej chwili możesz mieć kontakt z dr. Razem z doktor jest jej asystentka, również bardzo miła. Życzę Ci powodzenia i napisz jak będziesz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do etnaa, z nóg, raczej Ci tyle nie zejdzie, ale połącz masaże, endermologię i vacu wer, bieżnia pod ciśnieniem, z efektu powinnaś być zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zosiasamosia
Nic tak naprawdę nie wiesz o zabiegu, ale oczerniasz metodę i klinikę. To podłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leal ;-)
Tak z pewnością siedzę na recepcji- zwłaszcza teraz ;-) o 23.00, to co napiszą, co będą insynuować wariatki mało mnie obchodzi. Chyba wyraźnie napisałam, że nie mam nic wspólnego z Elitte. Ale mam za to bardzo ładne nogi i pupę po body jet. Szkoda, że promil niezadowolonych z zabiegu stara się podważyć metodę. Tylko czy to są pacjentki? Czytając te wpisy zaczynam wątpić czy te osoby widziały choćby sprzęt... To bardziej przypomina zawistne obgadywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalne efekty po BJ
do szobera miałam juz 2 razy zrobiony BJ w odstępie 5 miesiecy. Niestety po drugiej poprawce mam dalej pofalowany brzuch. Co tu pisac. Pewnie będę robić to trzeci raz, jak bym wiedziała w co sie pakuję to wybrałabym klasyczną operację brzucha. Fakt, że ma się bliznę, ale po roku jest prawie niewidoczna. Poza tym w trakcie operacji lekarz podciaga powłoki brzuszne i podnosi pępek. Moja kolezanka wybrała takie rozwiązanie i ma piekny brzuszek jak u nastolatki, więc mam relację z pierwszej ręki. Z tego co szybko przeczytałam idziesz na poprawke po BJ również tą sama metodą? Ciekawa jestem czy za masaże po drugim odsysaniu kaza ci płacić oddzielnie czy też są w ramach tej poprawki Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala.czytaczka
@Leal - kurczę, dopiero teraz, jak to napisałaś, zauważyłam, jak to się wszystko składa!!! Laska pojawia sie na forum, puszcza joby na wszystkich, na wszystko na jedną odpowiedź - pewnie pracujesz w tym gabinecie... Dziwnym trafem doskonale zna nazwisko właścicielki, a o tym na forum mowy nie było i na stronie też nie.... Potem krytykuje sam zabieg Body Jet i odradza wszystkim... Coś jest faktycznie na rzeczy. Może faktycznie ktoś z producentów czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriadkaaaa
czasem sie jeszcze zdarza ze byli pracownicy jada po firmie, bo im sie cos nie podobalo. u nas w pracy tak bylo, laska zostala zwolniona, bo zupelnie sie do tej pracy nie nadawala, zaczela olewac, spozniac sie do pracy, byla opryskliwa do klientow, wszystkich sie czepiela, a potem pisala, ze nasza restauracja jest beznadziejna, ze zarcie zgnile itd (co bylo absurdem), zeby tam nie chodzic itd :/ zmyslala takie niestworzone historie! szef chcial ja zaskarzyc, namierzyl po numerze IP, ale jakos sama przestala pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz-dwa-czy
U nas w pracy też się tak zdarzyło. Mieliśmy stażystę, który się nie sprawdził, więc nie został zatrudniony. Sabotował później z zemsty wiele naszych działań na forach internetowych. Zakładał tematy przestrzegające przez firmą, pod naszymi ogłoszeniami o stażach pisał, że szukamy "murzynów". A to nieprawda, bo w tym samym okresie co on było u nas też dwóch innych stazystów - i oni zostali przyjęci na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra2
do Laura 07 Laura podaj mi swojego ja niestety nie mogę mojego podać na forum bo to służbowy i zawiera imię i nazwisko a niekoniecznie chcę się nim chwalić , skontaktuję się z tobą.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest takie powiedzenie: uderz w stół a nożyce sie odezwą. Pasuje do niektórych tu jak ulał:) Aby nie snuć dalej teorii spiskowych podaję adres do ogólnodostępnej strony, gdzie jest nazwisko właścicielki kliniki: http://www.yellowpages.pl/firma/elite-centrum-laseroterapii-siedziba.html Jestem kilka miesiecy po zabiegu BJ. Niestety brzuch, który miał być zmniejszony wyglada po prostu obrzydliwie. Z jednej strony został mniej odessany a z drugiej wiecej, na dodatek pomimo 10 zalecanych masazy mam same wgłebienia i wypukosci. Nie tak tak mi to lekarz przedstawił podczas pierwszej wizyty. Napiszę dokładnie jak wyglada taki zabieg. Lekarz zaznacza flamastrem jaki rejon ma być zrobiony a potem robi sie sesje zdjeciową do dokumentacji pacjenta. Nastepnie przechodzi sie na sale operacyjną. Cały brzuch zostaje wysmarowany jakimś pomarańczowym płynem odkażającym i kładziemy sie na łożku. zostaje wydzielone pole operacyjne. Pielęgniarka okłada nas dookoła zielonymi chustami i dalej niewiele widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłaczaja jeszcze eletrody w okolice serca i coś na palec, wkładają wenflon. Lekarz nacina w kilku -kilkunastu miejscach skalpelem brzuch a następnie wklada kaniulę, przez którą wpuszcza znieczulenie i zaczyna sie wypompowywanie tłuszczu. W trakcie zabiegu wstawałam kilka razy, aby lekarz mógł zobaczyć czy równomiernie odsysa tłuszcz. Mankamentem tej metody jest to, że po 3 godzinach kiedy lekarz co chwilę wpuszcza w nas płyn znieczulający wyglądamy jak balony i wtedy trzeba już cudotwórcy, zeby stwierdzić czy gdzieś jest za mało czy za dużo tłuszczu. O tym wszystkim nie wiedziałam idąc na zabieg. Dlatego napisałam, ze metoda jest do bani. Z pewnością ją zarzucą, bo jak słyszę większośc ma poprawki. Co oczywiście nie znaczy, ze niektórym udało sie za pierwszym razem i wyglądaja super. Być moze tak jest z udami? Ja miałam robiony brzuch i wiem teraz,ze za pierwszym podejściem jest to po prostu nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłaczaja jeszcze eletrody w okolice serca i coś na palec, wkładają wenflon. Lekarz nacina w kilku -kilkunastu miejscach skalpelem brzuch a następnie wklada kaniulę, przez którą wpuszcza znieczulenie i zaczyna sie wypompowywanie tłuszczu. W trakcie zabiegu wstawałam kilka razy, aby lekarz mógł zobaczyć czy równomiernie odsysa tłuszcz. Mankamentem tej metody jest to, że po 3 godzinach kiedy lekarz co chwilę wpuszcza w nas płyn znieczulający wyglądamy jak balony i wtedy trzeba już cudotwórcy, zeby stwierdzić czy gdzieś jest za mało czy za dużo tłuszczu. O tym wszystkim nie wiedziałam idąc na zabieg. Dlatego napisałam, ze metoda jest do bani. Z pewnością ją zarzucą, bo jak słyszę większośc ma poprawki. Co oczywiście nie znaczy, ze niektórym udało sie za pierwszym razem i wyglądaja super. Być moze tak jest z udami? Ja miałam robiony brzuch i wiem teraz,ze za pierwszym podejściem jest to po prostu nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do zosiasamosoa:) No tak dokladnie to wyglada, zreszta co to za tajemnica, jezeli jestes stala klienta to poznanie wlascicielki nie jest zadnym wyczynem, tym bardziej, ze ona pewnie jest w pracy codziennie. Ja sama znam 2 wlascicielki gabinetow SPA. A co do efektow po zabiegu... to dzis stanelam jeszcze raz przed lusterm i powiem szczerze, ze u mnie mnie fale sie jakos zmiejszyly, coraz mniej je widac, ale sa ;P..i zostala tylko ta nieodessana czesc i jedna noga grubsza - chociaz ta grubsza ( jej zew czesc ) jest zrobiona najlepiej, wiec daje mi to nadzieje, ze jednak doktor potrafi zrobic tak jak trzeba - bo noga jest bardzo rowna. Generalnie gdy zakladam spodnie jeasny to efekt wtedy jest najlepszy:) bo w koncu pozbylam sie tych wstetych bulek... wiec jak pomysle, ze gdybym miala zrobiony zabieg tak jak trzeba ( bez tych niedociagniec ) to wygladaloby to bosko. Szczerze mowiac nie ma chyba nic gorszego jak bezgraniczne zachwalanie jednej metody ... bo widzicie wpadki sie zdarzaja i spartaczone zabiegi tez, i uwazam, ze w przypadku body jett ryzyko nierownosci jest nawet jeszcze wieksze. . . Jedyna zaleta niby jest brak sedacji i przeszczep, ale jak sie okazuje to tez czasami nie dziala, bo tluszcz sie nie wchlania, a zabieg okazuje sie byc bardzo bolesny. Ja bede robic na pewno poprawki w sedacji. Nie mam zamiaru swiadomie zadawac sobie bol. Wiem, ze dr broma robil takze w sedacji BJ i zawsze jakos proponowal klientkom ta opcje. ( Jednak pamietam jeszcze z wczesniejszych watkow, bo niektore panie - a pewnie pracownice klinik - byly oburzone tym pomyslem, poniewaz, jak pisaly przy BJ nie trzeba sedacji i zabieg jest to do wytrzymania. Np w skin clinik nie oferuja mozliwosci zabiegu z anestazjologiem, wiec wiadomo, ze im wiecej tego typu wpisow tym wiecej ludzi sie nabierze. Ja sie nabrałam i bardzo zaluje swojej decyzji bo wyplakalam morze lez przy zabiegu i do tego prawie zmiazdzylam reke pielegniarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do zosiasamosoa:) No tak dokladnie to wyglada, zreszta co to za tajemnica, jezeli jestes stala klienta to poznanie wlascicielki nie jest zadnym wyczynem, tym bardziej, ze ona pewnie jest w pracy codziennie. Ja sama znam 2 wlascicielki gabinetow SPA. A co do efektow po zabiegu... to dzis stanelam jeszcze raz przed lusterm i powiem szczerze, ze u mnie mnie fale sie jakos zmiejszyly, coraz mniej je widac, ale sa ;P..i zostala tylko ta nieodessana czesc i jedna noga grubsza - chociaz ta grubsza ( jej zew czesc ) jest zrobiona najlepiej, wiec daje mi to nadzieje, ze jednak doktor potrafi zrobic tak jak trzeba - bo noga jest bardzo rowna. Generalnie gdy zakladam spodnie jeasny to efekt wtedy jest najlepszy:) bo w koncu pozbylam sie tych wstetych bulek... wiec jak pomysle, ze gdybym miala zrobiony zabieg tak jak trzeba ( bez tych niedociagniec ) to wygladaloby to bosko. Szczerze mowiac nie ma chyba nic gorszego jak bezgraniczne zachwalanie jednej metody ... bo widzicie wpadki sie zdarzaja i spartaczone zabiegi tez, i uwazam, ze w przypadku body jett ryzyko nierownosci jest nawet jeszcze wieksze. . . Jedyna zaleta niby jest brak sedacji i przeszczep, ale jak sie okazuje to tez czasami nie dziala, bo tluszcz sie nie wchlania, a zabieg okazuje sie byc bardzo bolesny. Ja bede robic na pewno poprawki w sedacji. Nie mam zamiaru swiadomie zadawac sobie bol. Wiem, ze dr broma robil takze w sedacji BJ i zawsze jakos proponowal klientkom ta opcje. ( Jednak pamietam jeszcze z wczesniejszych watkow, bo niektore panie - a pewnie pracownice klinik - byly oburzone tym pomyslem, poniewaz, jak pisaly przy BJ nie trzeba sedacji i zabieg jest to do wytrzymania. Np w skin clinik nie oferuja mozliwosci zabiegu z anestazjologiem, wiec wiadomo, ze im wiecej tego typu wpisow tym wiecej ludzi sie nabierze. Ja sie nabrałam i bardzo zaluje swojej decyzji bo wyplakalam morze lez przy zabiegu i do tego prawie zmiazdzylam reke pielegniarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj link YouTube
Gdzie tak ładnie oglądnęłaś / oglądnąłeś zabieg. Ale wnioski są wyssane z palca. Płyn nie zostaje, bo jest odsysany kaniulą. A brzuch robi się nie w trzy godziny, tylko ok. dwóch, chyba, że jesteś wielorybem ... A na serio - niewiele wiesz o zabiegu. Bardziej ci się wydaje, niż wiesz rzeczywiście. Daj spokój - otwórz własny wątek : nic mi nie wychodzi - proszę o rady jak prowadzić biznes ;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×