Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość kobieta37
Witam wszystkie kobitki!Ja miałam robiony body-jet, polegający na odessaniu tkanki tłuszczowej z ud i przeszczepieniu do piersi.Minęło, juz pół roku od zabiegu i teraz zastanawiam się czy warto powtórzyć zabieg, przede wszystkim chodzi mi o to czy w piersiach dobrze utrzymuje się tłuszczyk.Powiem szczerze, że mi pozostało tak około 30% tłuszczyku i to w dodatku na dole piersi.Podobno przeszczep po raz drugi, pozwala na utrzymanie się tłuszczu w górnych partiach piersi.Bardzo proszę o Wasze opinie, szczególnie Panie, które sa po takim zabiegu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadziarka
@uważna - a Ty jak jesteś w pracy, to siedzisz na stanowisku murem przez 8 godzin, nie robisz herbaty, nie sprawdzasz maila, nie chodzisz na papierosa, na siku, nie przeciągasz się, nie sprawdzasz serwisu informacyjnego, nie rozmawiasz ze współpracownikami?? Pewnie tak, skoro uważasz, że to norma. Co za orka, współczuję. To dziwne warunki pracy. Powinnas chyba zastanowić sie nad zmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lambadziarka
moze kaza jej chodzic z pampersem, jak w supermarkecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami1234223
do kobieta37 ile tłuszczu wszepili ci w piersi i jaka jest roznica w rozmiarze miseczek? czy ogolnie jestes zadowolona? gdzie robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waka.waka.waka
Do kobieta37 To znaczy, ze ci opadl ten tluszczyk, czy jak? co sie z nim stalo? ja robilam w zeszlym roku taki zabieg i mam ksztaltne piersi nadal, chyba nic sie nie zmniejszylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do roza luksemburg Najlpierw mnie wspierasz swoimi wpisami i trzymasz kciuki za moje nierownosci a teraz oskarzasz i sugerujesz, ze jestem z konkurencji. Nie wiem za bardzo jak mam sie do tego odniesc ale serio to juz jakas paranoja. Po co ty wlasciwie jestes na tym forum ? gdybys nie miala fobi to byc moze dostrzeglabys, ze mam w nosie kliniki a jedyne co jest dla mnie istotne to kompetencja lekarza. Nie biore nikogo innego pod uwage jak tylko chirurga z PTCP wiec czy to bedzie konkurencja wykonujaca inna metode czy pan X - uwierz mi ze w gruncie rzeczy maja ten sam dyplom. Smieszy mnie poziom rozmow typu: ty jestes z kliniki Y i musisz zachwalac to i owo. Nie raz jest tak, ze doktor robi w tej klinice i tamtej... Zanujace jest dla mnie tyko to, ze niektore Panie w pracujace w klinikach zachwalaja bezgranicznie efekty, twierdza ze nierownosci nigdy nie ma a w gruncie rzeczy ( niestety po fakcie ) czytam post pod jakims artykule o Body Jet, ze dr W pofalowal jej brzuch i totalnie jest niezadowolona. Cenie szczerosc a takie niespodzianki nie sa mile widziane. Doceniam po fakcie konsultantke ze Skin clinic ktora powiedzia od razu ze zdarzyly sie osoby ktore nie byly 100 % zadowolone. W elite mnie oszukano, mowiac ze kazda byla zadowolona i po doktorze W poprawek nie ma. Milo ze zaproponowali poprawki w cenie chociaz. Ja pisze o tym, aby nastepna sie zastanowila ... byc moze sa lepsi od dr Witwickiego...a byc moze wszyscy sa po jedych pieniadzach... bo niestety mam teraz MEGA DYLEMAT komu powierzyc moje nogi. Szukam chirurga plastyka ktoranie potraktuje mnie jak kolejna pracjentke z rutynowa liposukcja i jeszcze przy okazji bedzie gawedzic co zamierza zrbic w nastepny weekend albo wymieni sie najnowszystmi plotkami ... Na razie nikt nie ma czystego konta bo kazdy lekarz ma swoja czarna liste: Broma, Witwicki, nie wiem jak zespol sankowskiego - ale tam sie podobno czeka mega dlugo i nie wiem jaka metoda oni tam robia. Jest dr Chomicka jeszcze i jak na razie ona ma najmniej negatywnych opinii. To sa tylko moje obserwacje z internetu. Nie wiem kto wystawia opinie, strona znanylekarz.pl wydaje sie dosc wiarygodna, poniewaz od razu sie wyswietla nr IP z ktorego wyslano post. Poza tym uwazam, ze jak komus spieprza zabieg to raczej nie bedzie siedzial cicho tylko bedzie chcial sie podzielic tym co przezyl i ostrzec innych. Ja jestem wdzieczna za wszelkie informacje a jak ktos chce tracic czas na wpisy : ze pracuje u konkurencji niech sie buja:) bo nawet do tego sie nie zamierzam odnosci i robie to OSTATNI RAZ:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
I jeszcze zeby bylo jasnych dla wyznawcow Body Jeti osob ktore byc moze nie wiedza. Vibro lipo, Smart Lipo, Slim Lipo, Body Jet, Vaser lipo.... Kazda z tych metod nie zagrantuje ci braku nierownosci. Chodzi tylko o TECHNIKE usuwania tluszczu ! Lasery typu smart i slim rozpuszczaja komorke tluszczowa i organizm sam ja wydala. Vibro lipo - generalnie polega na wstrzykiwaniu plynu a nastepnie na mechanicznym niczeszczeniu komorek tluszczowych Body jet - komorki nie sa mechanicznie niszczone a wyplukiwane strumieniem wody. kurcze co za roznica ktora metode wybieram, skoro wszystko zalezy od reki chirurga ? Niestety madry polak po szkodzie bo myslalam ze gdy wybiore najnowsza metode za najwieksze pieniadze bede miala wszystko ekstra. Teraz wiem, ze metoda odsywania tluszczu nie gwarantuje nierownosci bo przekonalam sie o tym na wlasnej skorze. Doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Etna, do dziewczyn "po"
Obiecany raport cenowy :). Chcę zrobić brzuch, ew. boczki choć niekoniecznie bo brzuch jest właśnie moją bolączką. Wycena na podst. zdjęć 1) Chriopraktyka Katarzyny Turczyńskiej (Sulęcin) - brzuch 3.000, boczki 2000, ubranko 280, leki ok 150 zł, laser gratis 2)Kriocentrum w Otwocku - brzuch 5000, boczki 4500, ubranko gratis, 10% rabatu przy 2 obszarach, bezpłatna konsultacja 3)Metamorfosis - brzuch 6-8000 zł. 3)Artur Broma - 10.000 brzuch i boczki, w cenie wszystko, wizyta 200 4) skinclinic - 10-12000 brzuch i boczki, 10 % rabatu przy 2 obszarach, wizyta 60 zł 5)LaPerla - 5000 za 1 obszar, 1400 znieczulenie (jakby można było bez :), 400 ubranko, 500 noc w klinice. jeśli chcielibyśmy dodatkowo laser dopłacamy 2500 za obszar Dziewczyny "po" jeśli się nie wstydzicie i miałyście robiony brzuch wyślijcie mi zdjęcia przed i po. Chcę zobaczyć co z tymi nierównościami. Niezadowolone też poproszę. Nie ma to jak naocznie zobaczyć "jak to może wyglądać" g-ginger@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szobera nie było mnie parą dni. Chętnie bym z Tobą porozmawiała, bo mamy podobne przemyślenia i problemy po zabiegu, ale nie na tym forum. Tu nie można normalnie wymienić poglądów. Jak podasz mail, to wysłałbym Ci zdjęcia, jak to u mnie wygląda. Może wspólnie coś wymyślimy. Czasu cofnąć się nie da, ale niech przynajmniej będzie lepiej po następnej poprawce. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważna
do lamabadziara, natalie czy jak ci tam udał Ci sie ten nick! Prawdziwa z ciebie lambadziara. Że też Pani Kwiatkowska Cie nie wywali za takie kretyńskie wpisy na forum . Wstyd dla kliniki! Co za poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szobera, możesz iść do Turczynskiej, o niej w necie są różne opinie bo konkuencja zdaje się walczy z jej niskimi cenami ale to dobry lekarz, ja u niej byłam. Umów się na konsultacje, poznajcie się i sama ocenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Zosia samosia moj email to: weberanonim@onet.pl chetnie pogadam z toba. Nie chce podawac mojego oficjalnego maila poniewaz pracuje w Ministerstwie i chcialabym zostac anonimowa na tym forum. Chetnie z toba pogadam i jak cos to mozemy sie wymienic fotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do belgrad Pani Turczynskiej nie ma na liscie PTCP a ja tylko takich lekarzy biore pod uwage. Pani Turczynska aka. Kasia z Sulecina ma swoja czarna liste osob ktore sa bardzo niezadowolone z jej zabiegow, nawet na kafeterii, ktos tutaj fajnie wkleil linka chyba na poprzedniej stronie, wiec sie po prostu jej boje :) bo raz sie jej uda a raz sie nie uda... a jak wypadnie na mnie ? hm nie dziekuje. Dla mnie niska cena nie jest zadna pokusa a mysle ze duzo osob decyduje sie na P. Kasie ze zwgledu na niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega123
a ja odradzam z całego serca smart lipoostatni syf mam tera zna udach takie nierówności jakcellulit IV stopnia efektu zerona dodatek za własną kase sie oszpeciałm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Ależ szobero, przecież zaznaczyłam, że NIE CHODZILO MI O CIEBIE w tym wpisie! Przeczytaj go jeszcze raz, prosze Cię. Wiem przecież, że nie masz nic wspólnego z żadnymi klinikami poza byciem pacjentką w jednej z nich. To, co napisałam, odnosiło się do innych wpisów, ale nie do Twoich, co zaznaczyłam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Ja nikogo o nic nie oskarżam, za to sama, jak dobrze wiesz, byłam oskarżana o głupoty w idiotyczny sposób. Zwróciłam po prostu uwagę na to, że jeśli jakiś wpis krytykuje jednego lekarza, to wychwala natychmiast innego. Wydaje mi się to nienaturalne. I zaznaczyłam, ze nie chodzi mi o Ciebie, nie rozumiem, dlaczego się gniewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółka28
nie rozumiem totalnie, czemu mają służyć takie pyskówki na forum, jezusie, jeden robił u tego, inny u tamtego. po to jest forum, żeby o tym pisać, i tyle. ja pier***, ale trzeba sie nudzić, żeby tworzyć takie teorie spiskowe. dobra, wali mnie to. chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z was robiła jednoczesnie odsysanie tłuszczu z ud/brzucha/tyłka i wypełnianie nim cycków. jak to działa? ile utrzymuje się efekt? pzdr i liczę, że coś odpowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uwazna
nie znudzilo ci sie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do roza luksemburg Przepraszam strasznie rozo ;/ teraz faktycznie widze... Czytam czasami w pospiechu i po prostu przeczytalam na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do rozy Przepraszam strasznie rozo ;/ czasami czytam w pospiechu posty i po prostu przeczytalam na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że w zabieg tradycyjnej liposukcji zawartość krwi w odessanej tkance tłuszczowej wynosi 40%, a w zabiegu Body Jet zawartość krwi w usuniętej tkance tłuszczowej 1%-3%. Nieźle, nie? Turczyńska robi, robił ktoś właśnie u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
boze jaka zenua z ta turczynska... od 2 stron tylko pisza o jej zaletach... ludzie jak mozna polecac osobe ktora spartaczyla zabieg wielu osobom... raz sie uda a raz nie ! A co do utraty krwki... przy innych metodach jest tak samo.... nikt juz nie robi liposukcji tradycyjnych czyli takie jak robiono parenascie lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka77
szobera a Tobie tez coś zrobiła? hmm,a mnie sie wydaje tak patrzac z boku,ze to nieudolne działania konkurencji. Ktos w ogóle ta Pania doktor ciagał po sadach raczej nie,albo sie juz nie przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Widać, że Szobera aż zieje nienawiścią, spasuj dziewczyno, szkoda życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
445 Jezeli kogos polecasz to przynajmniej powinnas miec czyste sumienie, ze nikomu nie spieprzyla zabiegu ta pani. A jezeli wiesz ze sa takie osoby, a wiesz ze sa, bo Pani Kasia ma wiele negatywnych opini to powinnas raczej sie cieszyc ze tobie sie udalo. spiskowe teorie o konkurencji, ktora knuje za jej plecami i chce jej zrobic negatywna opinie.. nie wiem w jakim ty swiecie zyjesz:) Ja bym nie miala odwagi kogos polecic wiedzac, ze SĄ osoby niezadowolone. I prosze rady i apele na temat co powinnam robic... Masz serio chyba za wysokie mniemanie o sobie, ze myslisz ze bede cie sluchala. Zejdz na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Jeju, dziewczyny, nie kłóćmy się, to nie ma najmniejszego sensu. Jedni robili u tego lekarza, inni u tamtego, po to jest forum żeby się dzielić informacjami. @szobera - nic się nie stało, tak mi się zdawało, że omyłkowo źle przeczytałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Hi, hi, hi , szobera mnie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@445 - czego Ty niby chcesz od niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwerdweeger
@jaskółka - ja robiłam zabieg odsysania tłuszczu z okolic ud i brzucha. I jednocześnie powiększyłam tym tłuszczem biust. Zwiększył mi się rozmiar z B na C (było czym uzupełniać). Zabieg miałam pół roku temu i jak na razie wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
szobera - masz racje, jesli mi ktos cos zle zrobil to na pewno tego lekarza nikomu nie polece i napisze o swoich obawach. Ale jesli u mnie wszystko bylo w porzadku i efekt mi sie podoba to dlaczego ma sie o tym nie pisac. Ja osobiscie nie widzialam osob ktorym pani Turczybska zle zrobila zabieg - sama mialam u niej robione 3 okolice i polecilam ja trzem osobom ktore rowniez sa zadowolone z zabiegu. Nie powiem ze jest najlepsza lekarka robiaca tego typu zabiegi bo wiem ze sa i inni ktorzy cenowo sa nawet w tej samej klasie. Jest to przykre jak sie wyrzuca mnostwo kasy a zabieg nie przynosi tego czego oczekujemy - napewno tez bym sie denerwowala, sprobowala zareklamowac i jesli to wszystko nie daloby efektu ktory oczkuje i naturalnie ktory jest realistyczny to wtedy napisalabym na ten temat spokojna negatywna opinie nikomu nie ublizajac bo trzeba sie z tym liczyc ze nie ma lekarzy ktorym udaje sie 100% zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×