Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Hela z wesela
Witam czy to forum to jakaś zbiorowa paranoja? a miało być o Body jecie;( Tymczasem to zbiorowisko porąbanych panienek rodem z Sulęcina i okolic... Widocznie dr Turczyńska zamiast odessania tłuszczu z nóżek zrobiła im Body jet mózgu:)))) Gratulacje lambadziary i inne ofiary losu jak np.445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do Darkana Raczej nie moglas ich zobaczyc, o tym zazwyczaj sie czyta na forum. Przeciez osob wykonujacych liposukcje jest bardzo wiele, pewnie z roznych stron Polskich. Mozna jednak przeczytac jak wiele jest negatywnych komentarzy na temat tej Pani. Oczywiscie jezeli jestes zadowolona to masz prawo sie chwalic, ale czy na pewno warto polecac osobe, ktora nie ma za dobrej reputacji? Tobie sie udalo... Skoro jest tyle osob ktore przestrzegaja przed ta pania, to na pewno maja powod. Nikt, kto jest zadowolony z uslug nie oczernia kogos. A konkurencja? Przepraszam bardzo ale to jakas paranoja. Jezeli ktos jest dobry w tym co robi, nie traci czasu na jakies wpisy zeby oczerniac innych bo ma tyle pacjetow i klientek ze po prostu szkoda mu czasu na to. Dlatego wykluczam opcje ze pani kasia jest najbardziej pokrzywdzona osoba przez niesprawiedliwe komentarze od konkurencji:) Uwazam ze jezeli ktos juz pisze na forum to przynajmiej powininen byc swiadomy jaki moze miec wplyw na innych. Ale to jest kwestia wlasnego sumienia. Do Rozy Kochana, szkoda czasu na takie osoby :) mialobyc o Body jecie i lekarzach a ona najwyrazniej szuka zaczepki, no bo to troche zastanawiajace czemu tak bardzo chce grac adwokata Pani Kasi. Widocznie chyba minela sie z powolaniem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do darkana Wiadomo, ze nie zawsze sie udaje, ale o pewnych lekarzach czytasz w internecie za czesto i za czesto pojawia sie slowo " ostrzegam " pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważna
Tak sobie czytam i się zastanawiam czy Róża Luksemurg to nie jest przypadkiem pielęgniarka z Elite???? 3600zł za zabieg to tylko chyba dla pracowników kliniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
Dzięki 445 za odpowiedź:) Jest faktycznie z każdym dniem lepiej i z każdym masażem lepiej;) wałek super wyrównuje skórę i rozmasowuje stwardnienia. Ja tez jestem bardzo zadowoloną pacjentką dr Turczyńskiej. Zrobiłam u niej brzuszek z boczkami 2,5 tygodnia temu i jestem płaściutka jak deseczka. Fakt, ze nie byłam gruba, ale teraz jest super, chociaż jeszcze nie cała opuchlizna zeszła. Jak zejdzie reszta będzie cudnie. Uczucie jak w końcu wchodzę w spódniczki w rozmiarze 36 i nic mi się nie wylewa boczkami jest niedoopisania. Ja będę tutaj zachwalała P. Kasię, bo uważam, że jest profesjonalna w każdym calu, jestem bardzo zadowolona z mojego zabiegu i mam już chętną koleżankę, która jak zobaczyła mój brzuszek oniemiała. I czy się komuś na tym forum podoba czy nie, będę zachwalała tą właśnie P. doktor. Wybieram się do niej na pewno jeszcze na jeden zabieg - całe nogi, tylko czekam aż pogoda będzie bardziej jesienna. Dziękuję również 445 oraz innym dziewczynom, które tu opisały mi dokładnie i prawdziwie zabieg i wszystko co z nim związane, bo dzięki Wam Kochane dziewczynki, przypomniałam sobie jak smakuje życie w rozmiarze 36:) Jeszcze tylko uda, i będzie 36 na całej linii. Czekam, kiedy mój brzuszek będzie już bez opuchlizny i bez siniaków a wtedy naprawdę chętnym dziewczynom mogę wysłać moje zdjęcia na poparcie tego co tutaj piszę. Zresztą P. Kasia pytała się czy będzie mogła moje zdjęcia zamieścić na swojej stronie i oczywiście się zgodziłam. Ja osobiście nie wierzę w posty, które oczerniają P. Kasię. To jest przemiła, sympatyczna kobieta, z sercem i zrozumieniem kobiecych problemów w dodatku z dużą wyobraźnią jeśli chodzi o zabieg BJ. Bardzo stara się podczas zabiegu i moim zdaniem wykonuje go profesjonalnie. A najbardziej rozśmiesza mnie to, że niektórzy zarzucają jej, że swoją praktykę na w gabinecie przy domu a nie w odjechanej klinice. A ta odejchana klinika, jak się okazuje potem, wcale nie daje 100% zadowolenia z przeprowadzonego zabiegu, bo w końcu nie do końca chodzi o to gdzie tylko KTO robi zabieg i jaką ma w tym kierunku praktykę. Te osoby zapewne nie wiedzą, tak dla przykładu, że w osławionej Polanicy Zdroju kolebce chirurgii plastycznej, większość gabinetów prywatnych mieści się właśnie w domach, a na brak klientów nie narzekają. Pozdrawiam wszystkich i byłoby miło, gdybyśmy mogły tutaj wymieniać się doświadczeniami, ta jak było na początku tego forum, więcej merytoryki zamiast bezsensownej polemiki i zarzucania sobie, gdzie kto pracuje, kogo reklamuje itp. Naprawdę szkoda, ze osoby niezadowolone z zabiegu u P. Turczyńskiej nie zamieszczają zdjęć, żeby można było obiektywnie spojrzeć na sprawę. Nie jestem ślepo zapatrzona na p. Turczyńską, wierzę, że każdemu może czasem coś nie wyjść, lub być rozbieżne z oczekiwaniami pacjenta, ale cenię u tej P. doktor właśnie to, że bezproblemowo i bezpłatnie robi poprawki i bardzo zależy jej aby pacjentka była zadowolona z zabiegu. Decydując się na ten zabieg przeczytałam to forum kilka razy i z pewnymi obawami jechałam do Sulęcina a teraz cieszę się, że tam pojechałam. Obawy moje były oczywiście spowodowane negatywnymi opiniami na temat tego gabinetu. Teraz już wiem, że wg mnie były wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do etnaa
rzucasz hasło więc podpowiedz jak tu umieścić swoje zdjęcia po zabiegu BJ. Bardzo chętnie to uczynię.....:) Chcę podzielić z innymi koszmarnym brzuchem, który zafundowalam sobie za pomoca BJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
nie wiem jak:) ale wydaje mi się, że dziewczyny tutaj zamieszczały zdjęcia, można je zamieścić na jakiejś stronie typu fotosik.pl i potem podać linka do tej strony. Ja rozumiem, że ktoś może być niezadowolony z zabiegu, ale pisanie, że czyimś zdaniem dr Turczyńska źle wykonała komuś zabieg to już ktoś inny kto jest zadowolony z zabiegu właśnie u niej wykonanego jest atakowany itp. Ja tu napisałam o swoich doświadczeniach i ja jestem zadowolona z zbiegu u dr Turczyńskiej i ja będę polecać zabieg u niej bo właśnie takie mam zdanie i tyle. pozdrowionka:) P.S. Byłoby miło gdybyście jednak przyjmowali jakieś nicki, a nie pisali w miejscu na pseudonim np. "do etnaa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@uważna - czytaj uważnie :) nie miałam nic za 3600, co wyjaśniłam później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
I to, o czym pisałam wcześniej. Ja pracować nie muszę i nie będę, jeśli Ty musisz urabiać się po łokcie, współczuję. Nie oceniaj ludzi wg siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@pacjentka - ja tej zakładki nie widziałam tam i pół roku temu, masz jakiś mirror może, albo screen? @szobera - coś jest nie halo z tym forum, ale jeszcze nie wiem co. Skąd tutaj tyle nienawiści i oskarżeń? Mam wrażenie, że pisze to ktoś, kto ma jakies konkurencyjne urządzenie do Body Jeta, inną technologię i chce coś udowodnić. Nie mówię oczywiście o tych, którzy mieli zabieg i np. nie podpasował im lekarz, ale o tych, którzy rozsiewają oskarżenia na prawo i na lewo... Zwłaszcza, ze to wciąż nowe nicki, ale styl wypowiedzi bardzo podobny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
I jeszcze jedno na koniec - ktoś tu użył określenia "zbiorowa paranoja". Nie sposób się nie zgodzić, że coś w tym jest. Przyjmijmy na litość boską, że jeden robił zabieg i jest zadowolony, inny robił i mu się efekt nie podoba, więc o tym piszą. Pojawiają się nazwy, nazwiska, to normalne. Nienormalna robi sie ta nagonka i oskarżenia w tą czy w tamtą stronę. Napiszesz coś pozytywnie? Jesteś z tej kliniki! Napiszesz negatywnie? Jesteś z innej! Baby, jesteśmy przeciez dorosłe. Jeśli ktoś lubi lody śmietankowe, to znaczy że jest z wytwórni lodów śmietankowych, a jak truskawkowe, to z adekwatnej? No ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Roza nic dodac nic ujac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważna
do róza nie moja wina jak nie pamietasz co piszesz miesiąc wcześnie:) 14:51 [zgłoś do usunięcia] Róża Luksemburg No to słabo, ja zrobiłam za 3600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fanek Elite
zobaczcie co dzieje sie na innych forach opisujących tę klinikę http://forum.gazeta.pl/forum/w,26091,77270402,,Centrum_Laseroterapii_Elite_.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
ten link nie dziala, mozesz go wkleic jeszcze raz poprawnie ? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fanek Elite
Szobera musisz wkleić ten link w dwóch częściach. nie da się go tu tak skopiować, ze najeżdżasz na niego i Cie przerzuca na stronę forum gazety http://forum.gazeta.pl/forum/w,26091,77270402,,Centrum_ Laseroterapii_Elite_.html?v=2 próbuję i dzieli się na części http://forum.gazeta.pl/forum/w,26091,77270402,,Centrum_Laseroterapii_Elite_.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fanek Elite
zawsze mogę wysłać Ci na maila bo widziałam że podawałaś... Najlepsze jest to że pisza na forum o usuwaniu owłosienia a na koniec tam wpada panienka i krzyczy: a ja zrobiłam o nich Slimlipo i wyszło bosko. 4 litry tłuszczu mi oddessali. Niewyobrażalne że tyle i że Slimlipo nic sie nie odssysa, do wszystko zostaje wewnątrz a laser roztapia tłuszcz:) Co za nieudolną politykę reklamy prowadzi ten salon???? Prowadząc taka pseudoreklamę podważaja tylko swoją wiarygodność. Klinika o dobrej renomie nie musi prowadzić internetowych pojedynków, bo jakośc ich zabiegów mówi sama za siebie! Wklejam kawałek dyskusji: Re: Centrum Laseroterapii Elite??? janka.janicka 16.06.10, 12:38 Odpowiedz Ja zaliczyłam w zeszłym tygodniu Slim Lipo, laserowe usuwanie tłuszczu i jednoczeście ściąganie skóry, coby obwisłą nie była (to się termolifting nazywa). Noszę ciucha uciskowego, ale efekty już widać. Nie mogę się doczekać, aż będę śmigać w bikini. Re: Centrum Laseroterapii Elite??? ola5777 14.07.10, 14:54 Odpowiedz A po jakim czasie bedziesz mogła zobaczyc prawdziwe efekty tego zabiegu ? Bo rozumiem ,ze teraz jeszcze musisz nosić coś uciskowego? Re: Centrum Laseroterapii Elite??? janka.janicka 15.07.10, 13:18 Odpowiedz Efekty było widać już przy złażeniu ze stołu ;) Musiało być widac, skoro odessali mi łądnie 4 litry tłuszczyku, nie ;) ? Noszę ubranko uciskowe i chodze na drenaż limfatyczny, ale to już końcówka. Opuchlizna była delikatna i dawno zeszła, siniaków nie było żadnych, nierówności też nie ma. Skóra jest naprężona ;) Więc miesiąc i już efekty są idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@Uważna - przecież poprosiłam Cię, żebyś przeczytała też moje wyjaśnienie, dlaczego tego nie zrobiłaś? Nie wyszłabyś na czepialską, gdybyś to zrobiła :) 16:14 [zgłoś do usunięcia] Róża Luksemburg @nathalie - pomyła, pisałam jednocześnie na innym forum i chodziło w ogóle o kino domowe Efekt analogiczny do pisania z kilkoma osobami na gg na raz. Mimo, że jesteś taka uważna, przyczepiłaś się do tego tekstu dopiero teraz. A ponad miesiąc temu ktoś mnie o to zapytał - i wyjaśniłam, o co chodziło. Pochlebia mi, że chcesz analizowac i czytać moje wypowiedzi na ponad miesiąc wstecz, nie sądziłam, że są aż tyle warte i tak interesujące. Dziękuję Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@Jekaterynka - nie czepiaj się tak nieładnie, nie każdy musi umieć skrócić linka... Mi tez się zdarzały niedziałające, jak każdemu pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich po liposukcji
Witam wszystkich jestem zapisana w sierpnie na zabieg liposukcji body jet w otwocku. Szukam informacji od osób które są już po takim zabiegu, jakie są efekty oraz opinie o tej klinice. Czy ktoś ma może zdjęcia przed i po. Jeżeli możecie wyślijcie mi odpowiedz na aabb79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyraaa
Roza, a Ty nie mowilas przypadkiem, ze cos robilas w Sulecinie? Bo mi sie cos kojarzy, ze pisalas cos, a ja sie wlasnie tam wybieram na Body jet, wiesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@kyraa - niestety nie mogę Ci za wiele powiedzieć na ten temat, ja nie robiłam Body Jeta w Sulęcinie, tylko w Warszawie, w Elite, jak już wiele osób wie. Musiało Ci się pomylić :) Ale wiele forumowiczek pisało na temat Sulęcina, przejrzuj kilka stron wstecz. @apel - jesli ktoś jest zadowolony, nie czuje potrzeby wysyłania zdjęć na dowód. Mogę Ci wysłać, jak chcesz, ale nie wiem czy to ma większy sens - nie mam zdjęć sprzed zabiegu, więc nie będzie do czego porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta37
Do Waka i Malami.Odpowiadając na Wasze pytania chciałam powiedzieć, że po pierwsze to miałam przeszczepione po 300ml do każdej piersi.Z rozmiaru 75B, zrobił sie rozmiar 75c,ale muszę przyznac, że najlepiej tłuszcz trzyma się po bokach biustu.Może jest tak dlatego,że ja miałam zmęczony biust, ponieważ przez trzy lata karmiłam piersią. I tak jest bez porównania lepszy, niż przed zabiegiem. Tak jak pisałam zostało mi około 30% z tego co mi przeszczepiono.Dlatego raz jeszcze proszę o wypowiedzi wszystkie Panie, które miały przeszczepioną tkankę tlouszczową do piersi.Napiszcie ile Wam sie tłuszczu utrzymało % i czy warto robić taki zabieg po raz drugi. Bardzo dziekuję za opowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
do Fatalne Efekty Widzę, że nie jesteś niestety partnerem do dyskusji, szkoda. Przecież napisałam, ze mogę wysłać zdjęcia, dlaczego teraz odwracasz kota ogonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalne efekty po BJ
do Róza, do ginger chodziło mi o to, dlaczego na dwie, które wysłały ginger zdjęcia az dwie były niezadowolone. Posługujmy sie konkretami w dyskusji. A konkretem są własnie zdjęcia. Sprzed i po zabiegu BJ. Ginger czy dostałaś jakieś w międzyczasie zdjęcia od tych co sie tak zachwycają tym zabiegiem BJ i pisza jak wspaniale wygladają? Podziel się z nami taka informacją. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Mysle, ze da sie zrobic rowno liposukcje body jettem, swiadczy o tym moja jedna strona uda zew ktora zostala wykonana wrecz idealnie. ALE- jest jedno ale :) ta strona ktora zostala wykonana idealnie byla robiona bardzo powoli i delikatnie ( bo w tym miejscu mnie bardzo bolalo i doktor nie robil gwaltownych ruchow ) Wszedzie tam, gdzie jezdzil szybko kaniula i robil energiczne ruchy powstaly nierownosci... Tylko w takim tempie to liposukcja trwala by nie 3 godziny a 6 h, czyli musieliby podwoic cene ( a to by znacznie zniechecilo klientki ) ... bo zamiast 2 -3 zabiegow dziennie doktor by przeprowadzal tylko jeden .. Nie wiem jak w przypadku innych metod, nie wiem czy to jest regula z tym BJ ( w skin clinic babeczka mowila ze body jettem nie wolno robic mocnych ruchow i wychodzi na to ze sie by zgadzalo ) Szkoda ze nikt nie wypowiada sie o innych metodach liposukcji mozna by miec jakis punkt odniesienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76 78
to nie ma nic do rzeczy czy robisz szybko czy wolno, ja robilam Bj kilka miesięcy temu, zabieg trwal 3 godziny i mam zdeformowane ciało. Ten body jet to porażka tak samo jak ten cały wątek. Jedni oczerniają drugich, wywlekają jakieś brudy. Kopiują strony , wiedzą kiedy coś znika i pojawia się na stronie firmy konkurencyjnej. Ktoś napisze coś pozytywnego o jednym lekarzu zaraz negatywne posty o tej osobie. Coś pozytywnego o gabinecie następnie negatywne wpisy. Chyba recepcjonistkom bardzo się nudzi w gabinetach. Pewnie brak chętnych na te zabiegi i dlatego taka walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizutka
Czytając różne wpisy (m.in. Szobera) wydaje mi się, że tak na prawde najważniejsza jest dobra ręka lekarza, jego opanowanie... a metoda pewnie jak każda inna jest po to, żeby pomóc z jakimś problemem. Tyle, że że nie zawsze ląduje w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@Fatalne - wysyłały zdjęcia, bo były o to poproszone, to proste. Przecież nie pchały się same, piszą "proszę, proszę, podajcie maile, tak bardzo chciałabym wam wysłać zdjęcia"... Skoro jesteś zainteresowana to spoko, postaram się poszukać moich fot sprzed zabiegu i Ci je wyślę w komplecie z tymi "po", ale musisz poczekać, bo jeśli gdzieś są, to na moim starym komputerze u rodziców. Nie będę przecież ich wyciągała specjalnie z Elite, zresztą nie wiem, czy je trzymają. Chociaż może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×