Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Róża Luksemburg
Dodam jeszcze, że na forum zrobiła się dziwna atmosfera, bo pojawiło się kilka osób, które agresywnie atakowały wszystkich, którzy byli zadowoleni z zabiegu. Napisałam, że robiłam w Elite i jestem zadowolona, dowiedziałam się, że siedzę na recepcji. Ktoś napisał, że po Sulęcinie ma dobre efekty - też wysłannik gabinetu. Paranoja. Gdyby to forum nazywało się "Niezadowoleni z Body Jeta", rozumiałabym, że pozytywne wpisy mogą być krytykowane i nie na miejscu. Ale rozmawiamy tu o BJ ogółem, każdy może pisać co chce, nie dajmy się paranoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Fatalne
Niestety nie otrzymałam żadnych dodatkowych zdjęć a jedyne te potwierdzające "nieskuteczność" metody. Wierzę, że są osoby zadowolone z efektów ale czy udzielają się na tym forum? Nie chce mi się wierzyć, że kliniki nie dokumentują zabiegów. Tłumaczenie lekarzy (z którym się spotkałam) że brak jest zdjęć bo pacjenci się na nie nie zgadzają to brednie - jakoś pacjenci przez zwykłą liposukcją czy korektą piersi się zgadzają na fotki (i jest ich mnóstwo) tylko przed Body Jet mają opory. Nie sądzę też, że dziewczyny nie robiły sobie same zdjęć przed i po. Zaraz usłyszę, że nie każdy musi się chcieć chwalić się zdjęciami itp. ale pisać o cudownym, płaskim brzuchu, udach bez bryczesów to jak najbardziej chcą. Przypomniała mi się reklama zagrożeń w internecie na której obleśny facet wmawia na forum, że jest 13 latką. Jeśli chodzi więc o potwierdzenie efektu to przyjdzie mi chyba poczekać na koleżankę, która wybiera się na zabieg pod koniec miesiąca. Zdecydowała się ale jest przygotowana na poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalne efekty po BJ
do Róży nie odwracam kota ogonem- podobno masz jakieś zdjecia sprzed, ale nie mozesz ich wysłać, bo 1. nie chcesz niepokoić kliniki ( klinika bez problemu po Twoim telefonie wysle Ci zdjecia na maila, jakbys nie wiedziała;) 2. zdjecia sa u Twoich rodziców, więc zajmiesz sie tym kiedy indziej. Jesteś mało wiarygodna w tutejszej dyskusji. Zachwalasz na każdej stronie zabieg BJ, ale nie masz nic na potwierdzenie swoich słów. To trochę niepoważne. Jak pisałam posługuj się konkretami (czytaj :zdjeciami) a nie wodolejstwem. Należysz do tych nielicznych zadowolonych, które tu pisza, wyślij więc te zdjecia na do aabb79@wp.pl i do g-ginger@wp.pl Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich zadowolonych po BJ przeczytałam własnie poprzedni wpis. dziewczyny wyslijcie mi zdjecia na voxangelika@tlen.pl Juz mam dosc ogladania tych nieudanych brzuchów i pofalowanych nóżek. Dlaczego tylko wysyłają te ze schrzanionym zabiegiem. Przeciaż co chwile czytam na forum że ta czy inna sa zadowolone i ciesza juz po kilku dniach wspaniałym efektem. Przeciaż też musicie mieć jakieś fotki podzielcie się tą radoscia, bo jestem załamana. A moze juz ktoś robił poprawke Bj i ma zdjęcia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do VoxAngeliki
Popieram w 100%. ginger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znowu dostałam następne zdjęcia, ze spieprzonym brzuchem po BJ. Już niewazne gdzie kto robił, ale chodzi o sama metodę. Niech mnie ktoś wreszcie przekona, ze BJ działa, bo na razie ZERO zdjęć od tych zadowolonych, które tu pisza codziennie jak pieknie wygladają i zmalały o 2 numery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikeee
wysłałabym Ci moje po zabiegu ale nie mam się czym chwalić, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ikeee
jeżeli możesz to wyślij mi adres aabb79@wp.pl. Jestem zapisana na liposukcję body jet połączoną z laserem w sierpniu ale cały czas się zastanawiam czy warto. Jeszcze nikt mi nie przysłał zdjęć z dobrymi efektami, więc mam coraz większe wątpliwości czy ten zabieg naprawdę pomaga czy są po nim tylko problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjecia po body-jet
wszystkie Panie , ktore chca mysla o zabiegu body-jet i chcialyby zobaczyc zdjecia przed i po zabiegu prosze o pozostawianie swojego maila na forum, chetnie wysle swoje zdjecia by mogly swiadomie podejmowac decyzje do do wyboru tej metody odessania tluszczu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anziel3
Witam, to ja bardzo proszę o przesłanie mi zdjęć. Planuję coś zrobić z nadmiarem tłuszczu na udach. Planuję jesienią body-jet... Chociaż kusi mnie też aqualyx. zielona333@interia.eu Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klafo
po BJ jak po kazdym zabiegu odsysania jest bardzo prawdopodobne ze powstana nierownosci. Dlatego tak wazny jest po drenaz limfatyczny albo endermologia. Ingerencja w organizm jest dosc spora i jesli ktos oczekkuje ze po takim zabiegu bedzie ial wszystko pieknie plaskie i gladkie to sie myli, niestety trzeba masowac i to im bardzie nierowne tym czesciej w tygodniu. Widzialam kolezanki ktore mialy duze stwardnieni ai nierownosci, chodzily na masaze co drugi dzien i nawet z najgorszych stwardnien wszystko sie ladnie wyrownalo. Wiec pamietajcie ze sam zabieg to jedno ale niestety potem trzeba wydac kase i poswiecic czas na masaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcia
Witam, w tym tygodniu jestem zapisana na body jet w Olsztynie, już nie proszę o opinie na temat tej kliniki bo mimo iż byli w Polsce pierwsi, którzy wykonywali body jet NIKT nic na ich temat nie wie! jeśli możecie przyślijcie zdjęcia, błagam mam straszny stres po tym co czytam. będę robiła brzuch i boczki a tłuszcz przeszczepią mi do piersi. Nie jestem jakaś strasznie gruba ale po dwójce dzieci biust już jest nie taki jak bym chciała a czytając to forum zaczynam bać się o swój brzuch bo wcale nie jest zły a tłuszcz skądś musza mi pobrać. PROSZĘ PRZYŚLIJCIE FOTKI ewainte@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
klafo przestan gadac bzdury, jak masz zle zrobiony zabieg to zadne masaze ci nie pomoga. Masaz i endermologia to jakby druga czesc zabiegu... ale jak ci spieprzyli liposukcje to nic ci to nie da :) Zycze powodzenia i do osoby ktora planuje zrobic body jett. Jezeli ci chodzi glownie o piersi sa jeszcze inne metody mniej inwazyjne od silikonu ( jezeli go nie chcesz ) Zastanow sie czy warto ryzykowac swoj brzuch.. bo potem moze sie okazac, ze juz nie tylko piersi a do tego brzuch bedzie dla ciebie koszmarem. Mam nadzieje, ze powiedzieli ci o tym ze nawet jesli sie uda to po paru latach efekt zniknie ? tak samo jak po marcolane ... nie wiem czy warto ryzykowac oszpecenie wlasnego ciala dla krotkotrwalych efektow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcia
dziękuje szobera, nikt mi nie powiedział że efekt zniknie po 10 latach , wręcz przeciwnie lekarz powiedział że tkanka tłuszczowa która się przyjmie zostanie na zawsze. sama nie wiem co zrobić i to prawda że głównie chodzi mi o powiększenie piersi, jestem już tak zakręcona że nie wiem jaka metoda jest lepsza niż sylikon ( trwała metoda) poza body jet oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcia
oczywiście te 10 lat wzięłam z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała19łódź
Mam pytanie (nie wiem moze gdzies wczesniej bylo, ale nie czytalam calych 57 stron wątku). Czy zeby zrobic sobie zabieg modelowania piersi macrolane trzeba najpierw przejsc odsysanie tluszczu? Pewnie tak, ale wole sie upewnic ;/ i mam jeszcze jedno pytanie, czy opłaca się robić taki zabieg? Na stronach jest napisane, że efekty się utrzymują na zawsze i że tylko niewielka część tłuszczu się wchłania, a znowu na tym forum czytam, że cały tłuszcz moze się wchłonąć ;/ Moje piersi wygladaja tragicznie, pomimo, ze mam 19 lat;( sa male, zwisajace i sflaczałe, są po prostu okropne, już od ponad roku zbieram na jakąś operacje plastyczną. Najpierw myślałam o implantach, teraz pojawiły się inne metosdy typu body jet i nie wiem co mam o tym myśleć... a znacie moze jeszcze jakis inne metody modelowania piersi procz macrolane, implantów i body jet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała19łódź
tam wyzej mialo byc body jet a nie macrolane tyle jest juz tych zabiegów ze mi sie myli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
10 lat haha to by jeszcze bylo nawet warto :) Z tego co sie dowiedzialam sa takie przypadki ze tuszcz sie w ogole nie wchlanal... i to akurat stalo sie tam gdzie robilam body jett byla osoba na ktorej to podobno sie nie sprawdzilo. Po drugie jezeli juz ktos ci mowi ze na zasze to jaka daje ci gwarancje:)) ?? Jezeli efekt utrzyma sie tylko 2 lata to nie licz ze ktos ci bedzie zwracac koszta albo w ogole pamietac... Moim zdaniem to tylko kwestia czasu, bo nie wierze ze efekty sa wspaniale, a wiadomo ze trzeba potem jeszcze raz zrobic uzupelnienie ... ( czytaj kolejna liposukcja ) dla lepszego efektu ( tak to w ladny sposob ujmuja kliniki ) tak wiec zastanow sie czy warto... moze silikon jest lepszym rozwiazaniem skoro chcesz zmienic ksztalt swoich piersi.. Tutaj masz gwarancje ze efekt sie nie zmieni i nie zniknie po paru latach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wątek o body jet, dlaczego rozmawiacie o piersiach? I nie zgadzam się z tobą szobera, zdecydowanie lepiej wypełnić sobie kwasem hialuronowym i uzupełniać co jakiś czas niż pchać sobie silikon, po takich piersiach od razu widać, że nie są naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała19lodz
Moze dlatego rozmawiamy o piersiach ze body jet tez ich dotyczy ;] przeszczep tłuszczu do piersi, dlatego zadałam pytania z tym związane ;] bo chciałam wiedzieć trochę o tym. Zastanawiam się nad operacją ale rozważam też body jet, jednak jesli to prawda, ze ten tluszcz ma się wchlonąć i po roku od zrobienia przeszczepu tluszczu body jet maja wrocic do poprzedniego kształtu, to uwazam, ze bez sensu tracic tyle pieniędzy, macrolane to juz w ogole mysle ze bez sensu tracic ok 11 tys a kwas hialuronowy sie wchłania po 8 miesiacach... nie kazdy ma tyle pieniedzy, silikon przynajmniej zostaje na ok 10-15 lat. I efekt jest trwały. Zadałam pytanie o body jet, bo chcę w koncu wiedziec czy to prawda, ze większosc tluszczu się wchlania na stronach reklamujących body jeta jest napisane, ze tylko część tluszczu sie wchłonie a reszta pozostaje w piersiach na zawsze, ale nikt mi nie da w sumie 100% gwarancji, ze tak będzie;/ I nie wiem co z tym tłuszczem, ja jestem raczej szczupła i nie chciałam za bardzo odsysac tłuszczu, wiec co bede musiala przytyc jesli bede chciala zrobic przeszczep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Belgrad ok tylko po makrolane tez nie masz efektow " na zawsze" . Albo rybki albo akwarium niestety nie mozna miec wszystkiego. Chcesz miec trwaly efekt ( mozesz sobie dobrac rodzaj wkladek ktore sa mniej widoczne i daja efekt naturalnych piersi) Nie ma idealnych rozwiazan, wszystko ma swoje wady i zalety.. ale jezeli ktos bardzo jest niezadowolony to metody przeszczepu tluszczu i makrolane to tylko tymczasowe rozwiazanie a kosztuje dokladnie tyle samo co silikon... Kazdy musi podjac decyzje sam :) A co do grwarancji:) to chyba jakis zart... Pamietacie jak na reklamowali Body jett ? - jako metoda zmniejszajaca ryzyko nierownosci... - niestety slogan okazal sie zwyklym chwytem martektngowym bo nierownosci sa... I jak sama widzialam na paru zdjeciach kobiet piszacych tutaj na forum ... czasami nierownosci po Body jett byly masakryczne.. Ja sama mam fale na nogach. Aaa mialo byc tak pieknie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusette
a może o tych nierównościach piszą w kółko te same panny, mające na celu dobro jakiś konkurencyjnych metod lub klinik. Czytając ostatnie strony takie odnoszę wrażenie. Takie same słownictwo, konstrukcja zdań ... ewidentnie widać , że wiele jest pisanych jedną ręką. Ja jestem przed zabiegiem. Nie poddałam się jakiejś chorej histerii, tylko poszłam na konsultację, poprosiłam o pokazanie mi zdjęć przed i po , wytłumaczenie wszystkich za i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusette
i wszystkim polecam po prostu konsultację. Nie będę pisać gdzie ja idę, bo nie chcę reklamować żadnej konkretnej kliniki (jeszcze nie mam podstaw - jestem przed zabiegiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berniccce
oj dalcie spokuj, dlaczego nie mozemy sie uwolnic od tych wszystkich teorii spiskowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała19łódź
A czy ktos mial przeszczep tluszczu do piersi body jetem? I moze napisac czy to sie dluzej utrzymało, czy wsiąkło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela z wesela
Popieram 445 i berniccce! dość teorii spiskowych na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po moim Apelu o zdjęcia otrzymałam SZEŚĆ maili ze zdjeciami sprzed i po zabiegu. Odezwały się Tylko dziewczyny niezadowolone z zabiegu BJ ( z całej Polski). Nie wymieniam nazw klinik, bo nie o to chodzi. Przez całe forum przewijały sie wpisy od tych zachwyconych natomiast jak poprosiłam o wysłanie zdjęć zaległa martwa cisza. Zostawiam to bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leal trzy miesiące po bodyjet
nie mam zdjęć przed, i nie widzę powodu, żeby zawracać tyłek klinice - tym bardziej, że chcę zapomnieć jak wyglądały wcześniej moje uda i pupa. Sama się nie sfotografuję, a nikogo o to nie będę prosić. Mój chłopak uznałby mnie za szurniętą, gdybym go poprosiła, żeby sfotografował mi tyłek, żeby przesłać komuś nieznanemu w sieci :-o Jestem zadowolona To co było poddane bodyjetowi wygląda bardzo dobrze Noszę mniejsze ciuchy Teraz chętnie pokazuje nogi w krótkich sukienkach Raz na dwa tygodnie chodzę na endermologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leal trzy miesiące po bodyjet
do Voxangelika a czy ty robiłaś w dobrym miejscu. Sprawdzałaś czy ma uprawnienia do tego typu zabiegów. Ja patrząc na siebie - mam pewność, że to kwestia sprawności i precyzji lekarza. Szkoda, że trafiłaś na złą rękę lub czyjś zły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×