Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość basiulek64
A ja w końcu zdecydowałam się na Vaserlipo a nie body-Jet brzucha.Wczoraj miałam zabieg. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym zapytać czy możecie mi polecić dobrego lekarza i klinikę na zabieg Body Jet w Krakowie? Planuję odessać tłuszcz z brzucha i ud, a następnie wstrzyknąć go w piersi? Słyszałam o klinice Bielendy, ale chciałabym mieć jakieś porównanie. Proszę również o informację czy faktycznie są problemy z nierównościami, dziurami i obwisłą skórą po zabiegu. Czy lekarze uprzedzają o konieczności przeprowadzenia dodatkowych zabiegów i jeżeli tak to ilu i jakich? Zastanawiam się czy w przypadku zabiegów na 2 lub 3 partie ciała i przeszczepu do piersi cena jest ustalana indywidualnie czy jest sumą kilku zabiegów z cennika? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, będę bardzo wdzięczna za pomoc w podjęciu decyzji :) Mój adres e-mail: poisen777@wp.pl Pozdrawiam, A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Minęły juz cztery lata nie wiem co mnie podkusiło ale zetknęłam na forum i postanowiłam jeszcze raz sie odezwać,patrząc na liczbę niezadowolonych kobiet ....w 2010 roku poddałam sie zabiegowi body jet w Krakowie w Maestri ,w znieczulenia miejscowym ,bol nie do wytrzymania ,kilka godIn katorgi na stole nie zapomnę tego do końca zycia .Niestety efekt mizerny,prawie żaden oprócz tego ze zniszczono mi nogi ,przez trzy lata chodziłam w pareo na płazy a przy znajomych do dzisiaj sie nie rozbieram,nogi w miejscach odsysania czerwono siwe plamy oraz nierówności wyglądające jak mega wielki celulit u otyłej osoby :( wydałam chyba ze 20 tys dodatkowo na lasery,masaże itp...dodam ze całe zycie ćwiczyłam i miałam jędrne ciało warzyłam 60 kg robiłam uda wew i zew ,chciałam sie upiększyć ...w centymetrach nic mi nie ubyło moze wizualnie minimalnie ,co z tego jak musze sie zakrywać i bede to robic pewnie do końca zycia .....dziewczyny przemyślcie tysiąc razy zanim to zrobicie naprawdę nie warto niszczyć ciało i zycie ,wybrałam super klinikę i co ....przed zabiegiem podpisałam papiery i nawet nie moge iść do sadu...zabieg robiła dr.Anna Mącznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie napiszę, gdzie robiłam, ale potwierdzam opinię gościa z dzisiaj z 8:00. Robiłam w 2011. Mam nierównosci, nogi niby chudsze, ale z nierówną tkanką podskórną, wyglada to okropnie i żadne cwiczenia nie pomagają, masaże też nie. Żałuję, że sie poddałam temu zabiegowi, lepiej zrobic coś co nie rwie tkanki aż tak bardzo. Najlepiej tylko z zewnatrz jakos, ale nie taka interwencja jak body jet. JEST NIERÓWNO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena111a
Ja po zabiegu nie miałam żadnych nierówności (robiłam brzuch i boczki), ale to może jest też zasługa tego, że po zabiegu chodziłam na masaże. Poleciła mi to pani doktor, u której robiłam body-jeta, podobno nie zawsze są potrzebne, ale uznałam, że spróbuję. W każdym razie u mnie zabieg się udał, efekt rzeczywiście jest widoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn zainteresowanych przeniesieniem tłuszczyku w piersi Nawiązując do mojego wpisu z 2 listopada, jak "emocje już opadły" opiszę jak się ten mój biust miewa :) Jeszcze odpowiadając na pytanie odnośnie sportu, który sprawił że miałam zbity tłuszcz - siatkówka i do tego 3-4 razy w tygodniu ćwiczenia rzeźbiące nogi i pośladki, trochę Chodakowskiej, trochę Mel B :) byłam po ciąży więc chciałam jak najszybciej dojść do siebie. Mija 4 tydzień po moim zabiegu, opuchlizny już prawie nie mam i mogłam przestać nosić ubranko uciskowe. Jeszcze trochę płynu jest pod pośladkami i na boczkach ale i tak większość wchłonęła mi się szybko - tutaj uprawianie sportu przyniosło plusy gdyż szybciej organizm się regeneruje i "oczyszcza" NIE MAM ŻADNYCH NIERÓWNOŚCI, ZGRUBIEŃ ALBO DOŁÓW w miejscach w których została pobrana tkanka tłuszczowa - czyli całe nogi i boczki. Jedyne co to widać mi cellulit :) ale skóra jest gładka i napięta i cellulit widać tylko na pośladkach jak je napnę i jak ścisnę skórę w rękach ale uwaga - wybrałam zaraz po tygodniu body jeta 5 zabiegów drenażu i codziennie chodzę na rolkę która jest przy vacu (na vacu na razie nie :P). Co do piersi to zmalały, niestety :/ opuchlizna robiła duże wrażenie tak naprawdę ale póki co nie żałuję, są pełniejsze i większe niż były, z rozmiaru małego A mam pełne B i do tego w biustonoszach intimissimi jest szał :D mam nadzieję, że takie zostaną, nie odchudzam się, jem normalnie a ćwiczenia kieruję tylko na wzmacnianie partii dolnych i brzucha. Jak macie pytania to piszcie pistaram się odpowiedzieć:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze co do piersi i tej opuchlizny, jak ona schodzi to się wydaje że zabieg nic nie dał i są jakie były, tak naprawdę tylko biustonosze pokazują mi zmianę gdyż ja jestem jeszcze pod wrażeniem opuchniętego biustu i mi szkoda że tak dużo ubyło :P jestem pewna że efekty zależą od wielu czynników i każdy organizm jest inny ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć że ja osobiście jestem naprawdę zadowolona, wierzę w to co piszą Panie odnośnie tego, jak zostały oszpecone, o nierównościach ale wg mnie jest to wina po prostu niekompetentnego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się wydaje, że te nierówności i ból przy body jet to może być w dużej mierze kwestia lekarza, który wykonywał zabieg. Może nie jest to najprzyjemniejszy zabieg świata, ale bez przesady, po ok. 2-3 dniach powinno być już w miarę ok, a to, co tu niektórzy opisują to muszą być efekty nieudanego (źle wykonanego) zabiegu… Moja koleżanka z pracy robiła sobie ten zabieg już kilka miesięcy temu i z tego, co pamiętam, nie miała takich „przygód”, więc to nie może być problem samego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętać trzeba też o zaleceniach, jeśli np. ktoś nie będzie chodził ciągle w ubranku uciskowym bo mu za ciepło, za ciasno to takie nierówności są praktycznie gwarantowane i to nie ma być kilka dni ale dopóki nie zejdzie opuchlizna czyli 3-6 tygodni, do tego nie ma że się posmaruje nogi balsamem czy maścią przez kilka dni a potem się nie chce tylko robi się to tak długo jak jest potrzeba. Tak że niekompetentny lekarz to jedno ale nieodpowiedzialne i nieodpowiednie zachowanie w czasie rekonwalescencji to drugie. Abstrahując akurat od body jet znam przypadki pań które chodziły np. na elektrostymulacje, leżały sobie te 45 min podpięte i z nudów wcinały ciastka, a potem miały pretensje do gabinetu, że nie ma efektów. Zabieg zabiegiem ale dużo też zależy od nas. Oczywiście nie uważam, że każda niezadowolona osoba jest sobie winna, po prostu może być tak, że wśród tych osób są ofiary lekarza ale też ofiary samych sibie. Jeśli ktoś się na to decyduje to nie ma "że boli" - nie uprawia się sportu przez 3 mce, w przypadku biustu nie wolno spać np. na brzuchu, nosić za wcześnie biustonoszy z fiszbinami czy typu push up, ściskać biustu np. poprzez noszenie dziecka bezpośrednio z przodu na rękach (w przypadku mam małych dzieci) etc. bo od naszego zdyscyplinowania zależy bardzo dużo. Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że pomimo iż to zabieg "lunchowy" jest on inwazyjny a na efekty trzeba po prostu trochę poczekać. Trzymam kciuki za osoby, które się decydują i są pełne obaw, przestrzegajcie ściśle zaleceń lekarza i nie bójcie się pytać jeśli macie wątpliwości :) Na świecie masa kobiet robi sobie implanty i chodzą zadowolone ale wpiszcie sobie w necie "nieudane powiększanie piersi" albo "nieudane operacje plastyczne" i znajdziecie dużo takich przypadków więc czasem warto dołożyć trochę kasy a iść w miejsce sprawdzone Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie prawisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po bodyjet
Juz mam bodyjet za soba. Robilam 13 msc temu. Brzuch i uda wew.oraz wstrzykniecie do piersi. I tak: na brzuch pomoglo. Troche zlecialo i nie wrocilo jednak caly czas jem zdrowo i cwicze. Piersi byly pelne max miesiac i wrocily do poprzedniego rozmiaru. Na udach robily sie zgrubienia i mimo masazysty wygladaja tak samo jak przed zabiegiem albo gorzej ale nie mam grubych nog. Jak miałaby jeszcze raz zrobic to tylko brzuch a reszta to strata pieniedzy. Bylam uspiona na okolo 2h. Bol przez pierwsze 4 dni po jest naprawde mocny. Ci co pisza ze na drugi dzien ida do pracy to naprawde podziwiam. Po tygodniu zaczyna byc lepiej. Ale nie dajcie sie nabrac na slowa rutynowy zabieg, mala kosmetyka, malo inwazyjny, blizny po nacieciach sa male ale dalej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chciałabym się umówić na zabieg Body Jet. Zastanawiam się gdzie w Krakowie? Był ktoś w Dermedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, również proszę o polecenie jakichś sprawdzonych klinik wykonujących Body Jet w Krakowie. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, mam wielką prosbe do dziewczyn, ktore są już po, aby napisaly mi w jakim czasie od zabiegu body jet z transferem do piersi mozna bez obaw wyruszyc na wakacje. Mam od dawna zaplanowany zabieg na 19 lutego a w tej chwili dowiedzialam sie ze wygralam wycieczke w cieple kraje na 5 marca.... no i mocno obawiam sie ze dwa tygodnie po zabiegu to zdecydowanie za wczesnie na takie coś. Z wycieczki nie zrezygnuje bo bylabym wariatką:) jedyna opcja to przesunąc date zabiegu, ale moze wg was wcale nie jest to konieczne - doradzcie cos z wlasnego doswiadczenia proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EwaNN wlasnie tam bylam na konsultacjach i zdecydowalam sie , bo chce to zrobic w Krakowie a ten lekarz wydawal sie osoba wiarygodną , spokojnie odpowiadal na wszystkie najglupsze pytania, nie owijal w bawelne jesli chodzi o bolesnosc itp. ale szczerze mowiac tez trudno mi znalezc w necie opinie na temat tego miejsca i tego lekarza i chetnie dowiem sie czegos wiecej od osob, ktore tam wlasnie mialy wykonywany zabieg. Dołączam się do pytania EwyNN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina ZZ
Witam, Jestem po zabiegu body-jetem i jestem zadowolona z efektu. W Krakowie, z tego co wiem, są dwie kliniki: Bielenda i DerMed. Jenak ważniejsze jest to nie gdzie się to robi, a kto to robi. Wszelkie nierówności, są wynikiem złej ręki fachowca, a nie samej metody. Zanim się ktoś zdecyduje za zabieg, powinien wszystko na ten temat dokładnie przeczytać. Ominie się wtedy przykrych niespodzianek, typu: nie wiedziałam, że będzie opuchlizna, że to tyle trwa, itd… Technika body-jet bardzo mnie przekonała, ponieważ jest mniej inwazyjna i szkodliwa niż zwykła liposukcja. Szybciej dochodzi się do normalnego życia i nie ma tylu powikłań. Inne metody, typu lasery, ciepłe światło, ultradzwięki i tym podobne bajery, są dużo mniej skuteczne i sporo kosztują. Niestety z wiekiem, w naszym organizmie, szczególnie u kobiet, powstają magazyny tłuszczu (np bryczesy), których żadnym sportem i ćwiczeniami ani dietą się nie pozbędzie. Jedyną dla mnie najbardziej sensowną metodą jest delikatna, wodna liposukcja, która wypłukuje komórki tłuszczowe z danego miejsca, nie powodując ich ponownemu namnażaniu w tym miejscu. Jestem osobą szczupłą ale kiedyś marzyłam o tym, zeby można było przeszczepić tłuszcz w inne miejsce ciała. Dziś jest to możliwe w czasie jednego zabiegu i bez kłopotliwej narkozy!. Jestem bardzo zadowolona ze swojego zabiegu i swoich piersi. Polecam dr Szymańskiego w Warszawie, który jest bardzo dokładny i delikatny. Osobiście jakbym miała to zrobić jeszcze raz, a czasami przy szczupłych osobach zabieg transferu tłuszczu należy powtórzyć, wybrałabym się na koniec Polski do tego samego lekarza, a nie szukała koło domu… W końcu to jest nasze ciało i trzeba wiedzieć komu się je powierza ;) Jeśli, ktoś chciałby się jeszcze dowiedzieć się czegoś na temat zabiegu i nie tylko, służę pomocą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
info dla kolezanki ktora chce leciec na wakacje po przeszczepie tluszczu. Przeloz zabieg na po wakacjach, jezeli po zabiegu przewieje cie np w samoocie od klimy to masz przechlapane lacznie z zagrozeniem sepsa. absolutnie nie wolno sie tak wystawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina ! mogę u ciebie zamówić tak znakomitą reklamę Podaj adres i cenę jaką bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina ZZ
Dziękuję za miłe słowa. Naprawdę to doceniam :) Ja już sporo na temat liposukcji się naczytałam i naszukałam informacji nie tylko w necie ale także u różnych chirurgów. Jeśli mogę coś polecić lub doradzić w temacie, którego sama doświadczyłam, to bardzo chętnie służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina ZZ
Interesuję się tym tematem od 10 lat. Najpierw szukałam najlepszego w Polsce chirurga plastyka od silikonów i najlepszych firm produkujących silikony. Później przyszła liposukcja. Od tego czasu powstało wiele nowych klinik i lekarzy… staram się śledzić różne nowinki w tym temacie, ale nie opieram się na opiniach innych, a na własnych obserwacjach i konsultacjach. Im więcej człowiek szuka wiedzy, tym mniej błędów popełnia przy wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina rozwiń temat proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina ma racje. Zanim pójdzie sie na taki zabieg, trzeba o tym troche sie dowiedzieć. Kobiety niestety traktują to jak pójście do fryzjera...(najwyżej odrosną) czyli byle gdzie, byle u kogo i byle nie drogo! A potem sie dziwią, ze mają nierówności i powikłania!!! Same są sobie winne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś z Was robiła zabieg Body-Jet w Medycynie Urody w Warszawie? Pytam, ponieważ znalazłam mega promocję na ten zabieg i zastanawiam się, czy nie jest to żaden s**t. Zabieg kosztuje 1000 zł, a promocja trwa do końca stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba rabat 1 tys bo zabieg nie może tyle kosztowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamkniety z dniem 27.01.2015r. Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. PS. Drodzy zainteresowani-nasze modelki nie płacą za zabiegi. Mają zapewniony min. 1 zabieg/6 m-cy. Konsultacje lekarza, kótry kwalifikuje do danego zabiegu. Jesteście zainteresowani? Zapraszamy do współpracy na kilka sezonów. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 27.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba Gościu pomyliły Ci się fora! Bazy modelek nas nie interesują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unflorulin1970kijwe
hmm to nie jest takie proste ani jednoznaczne, ceny podawane sa od-do bo wszystko zalezy od obszaru jaki zostanie poddany zabiegowi. Nie mogą przecież napisać: uda - 7tys. bo u jednych na tych udach jest do oddessania mniej u innych wiecej. To jest bardzo insywidualne zatem. jezeli ktos ma w udach do odessania duzo i placi 7 tys a ty np masz do usunięcia mniej tłuszczu mimo ze z tego samego obszaru to na pewno chcialabys zaplacic mniej niz przykladowe 7 tys. stąd te widełki Jasne http://www.calloon.com/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×