Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość ewew
no i juz po konsultacji. Powiem wam, ze jestem bardzo zadowolna i ciesze sie, ze bede robic zabieg. Teraz sie cieszę zobaczymy jak bedzie bliżej do zabiegu:) Lekarz przedstawił mi wszytskie możliwe rodzaje liposukcji wybrałam vaserlipo.Jest teraz najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewew
no i juz po konsultacji. Powiem wam, ze jestem bardzo zadowolna i ciesze sie, ze bede robic zabieg. Teraz sie cieszę zobaczymy jak bedzie bliżej do zabiegu:) Lekarz przedstawił mi wszytskie możliwe rodzaje liposukcji wybrałam vaserlipo.Jest teraz najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewew gratuluje wyboru! BRAWO zobaczymy co napiszesz za pół roku! tracisz kase!!!! szkoda. nie wiem co ci dolega i dlaczego cchesz to zrobić ale moim zdaniem te kobiety co piszą że to zdziałało cuda to są podstawione osoby pracujące w tych klinikach. ja swojej decyzji STRASZNIE ŻAŁUJE! no nic może następna będziesz ty (czego oczywiście ci nie życze) ale moze twoj przypadek uchrni nastepne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po liposukcji
jeżeli STRASZNIE ŻAŁUJESZ swojego zabiegu musiałaś trawić na wyjątkowo kiepskiego lekarza i beznadziejną klinike. Liposukcja jest zabiegiem podczas, którego oddysa sie całą tkankę tłuszczową z danej okolicy czyli na dobrą sprawe tego tłuszczu po prostu nie ma i nie ma on możliwości regeneracji. Ja to wiem bo jestem po tym zabiegu i absolutnie niczego nie żałuję a jeżeli ktoś jest zadowolny i poleca to nie oznacza, że reklamuje coś lub kogoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz bzdury - całej tkanki tłuszczowej w danej okolicy się nie odsysa . Jeżeli jest za dużo zabrane wypada dziura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po liposukcji
pisząc cała tkankę tluszczowa miałam na myśli tyle ile trzeba. chyba normale,ze lekarz nie jeździ kaniulą po mięśniach a poźniej po kościach;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewew
jestem juz po uffff. bałam sie strasznie na szczęście juz po:) sam zabieg wspominam bardzo miło bo nic nie pamiętam:) cały przespałam. Ja nie wiem jak co niektórzy mogą robić liposukcje w znieczuleniu miejscowym.Ja miałam przy asycie przemiłej Pani anestezjolog a juz ok. godzine po zabiegu mogłam wracać do domu. Najgorsza chyba była 2-3 doba czułam sie jakby mnie ktoś kijem pookładał albo jakbym miała mega zakwasy. Teraz jest juz coraz lepiej mimo, ze jestem jeszcze opuchnięta widzę super efekt. wierze, ze bedzie dobrze bo juz jest wspaniale. Było warto i niczego nie żałuje. Jestem po prostu z siebie dumna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do sarossy - polecam ci udać się na konsultację w sprawie ostrzyknięcia twoich blizn sterydem. ja miałam taki zabieg robiony na bliźnie po cesarce, która tak opisujesz swoje blizny, była wypukła w jednym miejscu i mocno czerwona. bardzo mi to pomogło, blizna idealnie się spłaszczyła i zmniejszyła. kolor też się zmienił i prawdopodobnie zblaknie za jakiś czas całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sterydem można ostrzykiwać bliznę tylko po co. w tej chwili są już inne metody np. ostrzykiwanie własnym tłuszczem, po odsysaniu tak jak przy przeszczepie. różnica jest taka że tu masz odseparowane z tkanki tłuszczowej komórki macierzyste. blizna się przebudowuje i po ok 6 miesiącach jest juz mało widoczna. wyszła właśnie 3 generacja "body jet EVO" www.mybodyjet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziu08
Do ewew Ja miałam robioną liposukcję metodą waser 08.11.13.zabieg w asyście anestezjologa przespałam:-) laicik:-). Ale do dziś mam dreny z których ciągle sączy się dużo płynu.czy też miałaś dreny i jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
gościu, po co? po to, żeby nie poddawać się inwazyjnemu zabiegowi odsysania tłuszczu, po którym mogą zostać a) blizny b) widoczne nierówności w tkankach c) bolesność. steryd jest dostępny od ręki u chirurga, nie trzeba się wcześniej szykować, umawiać, martwić. koszt 200 zł. no i najważniejsze, ja na przykład nie mam kompletnie żadnego tłuszczu do odessania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachutka
Witam Was wszystkich,pierwszy raz wypowiadam się na tym forum ale powód jest bardzo prosty,w piątek miałam body jet na boczki i brzuch:)sam zabieg jak dla mnie był mało przyjemny,pomimo znieczulenia cały czas czułam jak lekarz "walczy"z tym moim tłuszczykiem ale mam już to za sobą:)Nic mi się nie sączyło z nacięć,generalnie wcale nie mam siniaków,natomiast opuchlizna jest jednak widzę,że systematyczne noszenie ubranka uciskowego daje rezultaty w postaci "przyklejania się brzuszka:)ból jest najgorszy w momencie,gdy się zasiedzę i po nocy ale jak już się rozruszam jest dobrze...no i te zastrzyki wrrr nie lubię zdecydowanie ale trzeba. W sobotę ostatnia kontrol i zaczynam masaże. Niezdecydowanym polecam,strach ma wielkie oczy ale wszystko da się przeżyć aby stać się choć trochę zgrabniejszą:)Jeśli macie pytania to chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewew
ja mia lam dreny trzy dni tez mi sie z nich sączyło one chyna bylo najgorsze. mało wyjsciowe:) ale dzieki nim lepiej sie wszytsko goi, nie ma duzego obrzęku no i płyn nie zbiera sie w srodku. po wyjeciu drenow z dnia na dzien jest coraz lepiej. najgorsze juz za Toba. naprawde świetny zabieg u mnie talia osy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziu08
Dziś minęła czwarta doba od zabiegu. pierwszy dzień po było dobrze a już drugi i trzeci tragedia ale tylko dlatego że ubranko uciskowe chyba zbyt małe wbijało mi się w ciało na bokach.dziś wyjęłam dreny.płyn w opatrunek właściwie mi się nie sączy.wieczorem zrobiłam pierwszy masaż masażerem ceptera i suuuper się czuję. Rano nie ma takiej opuchlizny jak wieczorem i wtedy widać efekt: Talia osy nigdy takiej nie miałam i fajnie zapadnięty brzuszek nad pępkiem.pod pępkiem spuchnięty więc za bardzo efektu nie widać. Uważam że mój doktor to mistrzunio :-) Jeśli ktoś jest zainteresowany metodą Vaser chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ja żadnych drenów nie miałam,lekarz po oddesaniu tłuszczu,odessał mi nadmiar płynów i nic mi nie ciekło kompletnie,a wszystko się ładnie goi no i efekty faktycznie najlepiej widać po nocy. Czy któraś z Was miała robione zabiegi icoone po liposukcji?czy jesteście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach i niewiedza przed tym co czeka człowieka przed operacją są niezwykle stresujące. Nie można nikomu wytłumaczyć w kilku zdaniach by się nie obawiał, uspokoił i zrelaksował. Sprawdź co czuje pacjent po operacji! http://feelbeauty.eu/articles/show/id/355/jak -sie-bedziesz-czula-po-operacji-warto-wiedziec-by-przejsc-be z-negatywnych-skutkow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka878
Madziua08 ma pare pyań:) jakie miałaś znieczulenie?czy bolał Cie zabieg? acha i czy to prawda,ze vaser napina skóre po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziu08
Do aneczka 878 Ja miałam znieczulenie miejscowe plus anestezjolog.w przeciwieństwie do samego znieczulenia miejscowego czego szczerze nie polecam przy asyście anestezjologa przesypiasz cały zabieg.jedyny ból to założenie wenflona przez który anestezjolog podaje środek nasenny i dopiero kiedy spisz lekaż znieczula miejsce zabiegu.super ponieważ nie masz stresu i trzy godziny zabiegu mijają jak pięć minut.ale z tego co wiem nie wszystkie kliniki robia vaser w asyście anestezjologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziu08
Apropos napięcia skóry to powiem tak nie mam żadnych fałdek ani nierówności ale jestem dopiero piątą dobę po zabiegu i jestem opuchnięta więc nie wiem jak będzie gdy opuchlizna zejdzie zupełnie. Natomiast mogę się pochwalić że prawie wogóle nie mam siniaków i blizny po kaniuli mam fajnie ukryte że na siedem to dwie będą widoczne i to schowam je pod bielizną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziu08
I jeszcze jedna bardzo istotna sprawa.Dziewczyny nie wieżcie że dzień lub dwa po zabiegu wrócicie do pracy...to bzdura.Tydzień to minimum żeby dojść trochę do siebie,podkreślam TROCHĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka878
Madziuo8 jak sie czujesz? kurcze ja myslałam, ze zrobie sobie zabieg w jakis piątek i w poniedziałek wróce do pracy. chyba ze lekarz by mi wypisal zwolnienie lekarskie:) ciekawe czy jest taka opcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziu08
Czuję się coraz lepiej ale to nie zmienia faktu że po dwóch godzinach na nogach robi się słabo. Miejsca odsysane pieką od g***towniejszych ruchów.co jakiś czas trzeba się położyć no i ja mam w dodatku bóle kręgosłupa chyba przez to że to ubranko tak okropnie ściska że czasem tchu brakuje.ja dostałam zwolnienie na dwa tygodnie i chyba jeszcze na dwa sobię przedłuże :-) To nie jest tak że ja straszę czy odradzam robienie zabiegu bo gdybym miała go zrobić to bym zrobiła drugi raz tylko lojalnie ostrzegam że powrót do pracy nawet siedzącej w biurze po dwóch dniach po zabiegu to wedłóg mnie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziu08
Do gość Że niby ja reklamuję ???? Ani razu nie podalam nazwy kliniki w której robiłam zabieg, więc niby co czy kogo reklamuję i to w dodatku żałośnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniaKr
Witajcie. W tym tyg robilam zabieg w Bielenda w Kr. Miejsce pod dawna nazwa Maestria. Pisze gdyz sama przed zabiegiem wertowalam forum w celu infornacji o Krakowie. Jestem zadowolona z zabiegu... dodam ze strach mnie paralizowal gdyz przy pobieraniu krwi mdjele i nie wiem skad wzielam odwage. Zaplacilam 4500 za brzuch + boki. Zabieg trwal 3 godz. Sciagneli mi 1,5 l tluszczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka878
gościu o co chodzi na sile szukasz reklamy?a moze sam jesteś po liposukcji i nie masz efektu wiec podziel sie swoimi doświadczeniami. a Madziuo ani razu nie podała nazwy kliniki gdzie robiła zabieg.to, ze niby co reklamuje???bo nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziu08
To mało zapłacilłaś bo ja zo to samo zapłaciłem 9500 tyle że miałam vaser lipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniaKr
Jak ktos pisze ze nie wierzy to niech ogladnie film na youtubie i odpowie czy ten tluszcz wyssany jest od pacjenta czy lekarz go z kieszeni wyciagnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIU08
Dziewczyny u mnie dzis dziewiąta doba a efekt spektakularny.opuchlizna znikoma,żadnych nierówności.na wadze mniej półtorej kilo a odessane mialam dwa litry.bez problemu wchodzę w sukienki w ktorych przed zabiegiem czulam się jak baleron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniaKr
Witam.. po jakim czasie u was zniknela opuchlizna? Jestem 5 dni po zabiegu i nadal spuchnieta.. bol 50%mniejszy niz w pierwszym dniu po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIU08
ja dzis jestem dziesiaty dzień po zabiegu i pierwszy raz poszłam na drenaż limfatyczny i dziewczyna która wykonywała mase drenazy po liposukcjach była bardzo zaskoczona że wlasciwie juz nie mam opuchlizny więc myślę że to jest sprawa indywidualna.kazdy inaczej. na pocieszenie powiem ze po ósmej dobie jest juz z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×