Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzilam - nie zaluje

Zdradzilam i nie zaluje, teraz jak to powtorzyc?

Polecane posty

Gość zdradzilam - nie zaluje

Moj favet tez pewnie zdradzal mnie juz kilka razy. Zdradzilam go z jego kolega, teraz on zachowuje sie jakby nic sie nie stalo, chociaz widujemy sie prawie codziennie. Chcialabym zdradzic go jeszcze raz, bo kolega strasznie pociaga mnie fizycznie i swietnie sie z nim czulam. Tylko jak to zrobic, jak mu to zakomunikowac tak, zebym nie wyszla na idiotke, bo moze on nie chce tego powtorzyc. Bylismy pijani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjnsfdjshjsadhs
pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza 250
umów się z tym kolegą tak żebyście sami byli i nikt wam nie przeszkadzał musisz tylko dobry pretekst wymyślić no i reszta zależy od jego reakcji i zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie o to pytalam w temacie
moj zwiazek i tak jest tylko z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale jak pomoc
maleńka jak, podstawic jakiegos innego atrakcyjnego i chętnego facecika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest raczej niemozliwe
bo zawsze, ale to zawsze spotykamy sie w towarzystwie mojego chlopaka, dlatego chcialam jakies delikatne niby nie zobowiazujace sygnaly, jakies dwuznaczne. tylko dlaczego on zachowuje sie jakby nic sie nie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza 250
zawsze istnieje mozliwosc spotkania się bez wiedzy chłopaka możesz np. wymyślić że organizujesz jakąś niespodziankę dla niego i ten kolega jest potrzebny Ci do tego taki najprostszy pomysł z wlasnego doświadczenia wzięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze to nie przejdzie
na bank i nie chce tak zrobic, to zbyt podejrzane. co moge robic w towarzystwie mojego chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza 250
kobieto w towarzystwie to mozesz sie ladnie usmiechac i delikatne aluzje rzucać napisz maila sms-a czy zadzwon jak ci tak zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzilam - nie zaluje
Lubię też zdradzać go z murzynami i arabami. Wszystko mi jedno. Czy ktoś zna adresy burdeli na zachodzie? Czuję że to moje powołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce tutaj rozmawiac o
moim facecie. Dlaczego ten drugi zachowuje sie jakby nic sie nie stalo? normalnie do mnie dzwoni i rozmawia ze mna jak kumpel, tak jak zawsze, nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza 250
bo tacy sa faceci kto ich zrozumie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale gdyby zalowal
to raczej by mnie unikal, gdyby chcial wiecej to pewnie bylyby jakies znaki. czy o co mu chodzi? wiem, ze wtedy chodzilo mu tylko o sprawy takie jak seks, bo podobam mu sie z wygladu i mi tez tylko o to chodzi, nie chce sie z nim wiazac emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze faceci sie
wypowiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chociaz ktokolwiek
inny niech cos powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie wypowiedziec, tylko w jakim niby temacie? co zrobic, zeby zdradzic ponownie? skoro potrafi raz, to z kazdym kolejnym powinno byc latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza 250
to moze mi ktoś powie co to może być. od 4 lat jestem w zwiazku bywalo roznie były momenty gdzie juz się rozstawaliśmy teraz jest hmmm chyba przecietnie bez wiekszych emocji ale negatywnych ani pozytywnych. rok temu na wakacjach poznalam faceta po wakacjach wymienilismy zdjecia kilka maili i kontakt sie urwal az do tegorocznych wakacji. znow sie spotkalismy w gronie znajomych i cale wakacje spedzilismy razem jakbysmy znali się od zawsze, pewnie to znacie jak sie kogoś spotyka i się od razu wie że warto inwestować w tą znajomość i tu zaczyna się problem wakacje sie skończyły dzieli nas 500 km a ja ciagle mysle o nim. ostatni raz cos takiego czułam jak się wiazałam z moim obecnym partnerem. co mam robić zabić w sobie to uczucie czy zacząć działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze ze
ten drugi nie jest w zadnym zwiazku od dawien dawna. co o tym mylsec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicu
jezeli chcesz sie wypowiedziec to powiedz co myslisz o jego zachowaniu, czemu udaje, ze nic sie nie stalo i jak sprowokowac go, zeby stlo sie to kolejny raz, ale nie osmieszyc sie? Co do twojej sytuacji tajemnicza to kochasz swojego faceta, czy to juz tylko przyzwyczajenie? Zwiazek z tym drugim pewnie nie bedzie mial sensu przez ta odleglosc. Ja mojego kocham, ale to nie jest tka jak kiedys, teraz to tylko przyzwyczajenie i wspolni znajomi, nawet mnie tak bardzo nie podnieca. a jak jest u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chcesz sie wypowiedziec to powiedz co myslisz o jego zachowaniu, jest krancowym pajacem, skoro bzyka sie z dziewczyna swojego kolegi czemu udaje, ze nic sie nie stalo moze zaluje, ze to zrobil, dla pewnosci najprosciej go o to zapytac i jak sprowokowac go, zeby stlo sie to kolejny raz, chyba nie chcesz powiedziec, ze nie potrafisz prowokowac mezczyzn, jesli potrafisz tylko pod wplywem alkoholu, to wniosek jest dosc prosty, wlej w siebie co tam lubisz i do boju! ale nie osmieszyc sie? przed kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza 250
czuje cos podobnego a odleglosc to zaden problem zawsze mozna sie przeprowadzic jeśli jest "do czego" jest miejsce gdzie sie chce wracać a nie uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Udaje, ze nic sie nie stalo" - bo wreszcie wytrzezwial i spojrzal na Ciebie na trzezwo. Zwyczajnie nie chce juz miec z ta sprawa nic wspolnego. Nie wszystkie kobiety sa pociagajace na trzezwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby tak bylo to znam
go na tyle dobrze, ze wiem, ze go pociagam, inaczej nie mowilby mi rzeczy, ktore od niego uslyszalam. A nie chce osmieszyc sie przed nim, jezeli on nie chce tego samego. Umiem prowokowac mezczyzn, ale nie w towarzystwie mojego faceta, chce dac jakies znaki, ktorych moj nie zauwazy. tajemnicza - ile jestes ze swoim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym z nim zerwala
nie mialabym z kim porozmawiac o wszystkim i spedzic milo czas, mimo, ze uczucie juz dawno wyparowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza 250
4 lata jestesmy bywalo lepiej niz teraz ale i dużo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×