Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzilam - nie zaluje

Zdradzilam i nie zaluje, teraz jak to powtorzyc?

Polecane posty

pytanie bylo do aaaaaaaaaa...... ale skoro zalozycielka topicu sie odezwala to proponuje uzyc wyobrazni i zastanowic sie nad tym, ze jednak sporo zdrad nie udaje sie ukryc i z jakis powodow zdrada wychodzi na swiatlo dzienne....... wiem wiem....tobie sie to napewno nie przytrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaamen
no wlasnie:) dalej nie odpowiedziales hę? i jak zaspokaja cie czy nie? i czy wogole ona istnieje?:D albo istniała?:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicu
czyli zawsze szczery jednak ma cos do ukrycia, skoro nie chce ciagle odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaamen
nie twierdze ze mi sie nie przytrafi. jestem wrecz tego pewna ze predzej czy pozniej sie dowie. Ale wiem co z niego za typ, za bardzo kocha dzieci zeby mnie porzucic gdy małe maja dopiero co 3 latka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicu
amen- a z wieloma partnerami juz go zdradzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexxxtrx
Hej, matko założycielko tego topiku. Chcesz pomarudzić i podumać, czy też naprawdę się przekonać, czy on chciałby cię jeszcze posunąć/posuwać? Podobno, co sygnalizowałaś już kilkakrotnie Szczeremu, oczekujesz konstruktywnej rady a nie moralizowania. No to ją masz: napisz do kolegi sms w rodzaju - Hej, tak dziś gorąco, nie wyskoczylibyśmy na miasto na lody ;) Albo coś w ten deseń. Jak podchwyci, to się ciesz, jak oleje - przynajmniej nie bedziesz już miała nad czym dumać. Proste jak... drut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrade podobno sie da wybaczyc....zapomniec raczej trudno, jesli sie wyda twoje zycie moze przerodzic sie w koszmar, nie wiem jakim typem jest twoj facet i w jaki sposob zareaguje. To ze kocha dzieci niczego nie przesadza. mam wrazenien ze to finanse cie przy nim trzymaja i na dluzsza metę nie planujesz z nim przyszlosci, mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicu
nie chce tego zrobic, bo nie wiem czy on chce to powtorzyc. jezeli nie to tylko sie wyglupie i on bedzie juz mnie traktowal z dystansem, a lubie z nim spedzac czas, bo to dobry kumpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicu
pomijajac fakt, ze znow nie odpowiedziales na pytanie, chcialabym, zebys zauwazyl, ze on pewnie ma wyrzuty sumienia, ale mimo tego ciagle sie spotykamy w wiekszym gronie. zawsze go lubilam, lubie i bede lubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym, zebys zauwazyl, ze on pewnie ma wyrzuty sumienia, ale mimo tego ciagle sie spotykamy w wiekszym gronie. zawsze go lubilam, lubie i bede lubic alez ja to dostrzegam, taki kumpel to wszak istny skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicu
mowil, ze mu sie podobalo i po tym nie zakonczylismy naszych pieszczot. gdyby mial jakies wyrzuty sumienia, wstydzil sie tego to przeciez unikalby mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaamen
jestem z nim od 5 lat (mialam 17 on 20) po dwoch latach zaszlam w ciaze. przez ten caly okres zdradzilam go z dokladnie 11 facetami. oczywiscie zaczelam go dopiero zdradzac po porodzie, wczesniej bylo naprawde super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebys zauwazyl, ze on pewnie ma wyrzuty sumienia gdyby mial jakies wyrzuty sumienia, wstydzil sie tego to przeciez unikalby mnie nastepna z rozdwojeniem jazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaamen
tak, trzymaja mnie przy nim finanse, ale rowniez dzieci, przyzwyczajenie. no i jednak go kocham.. ale zdrade traktuje jako przyjemnosc, na zimno, bez jakichkolwiek zbednych czulosci, czulych smskow po itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpie takich kobiet jak autorka bo bezmyslnie i celowo niszcza innym zycie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezmyslnie- poniewaz w calej swej glupcie nie zdaja sobie sprawy z konsekwencji. celowo- bo tego chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexxxtrx
No tak, od początku wiedziałem, że, jak na prawdziwą babę przystało, nie chodzi ci o żadne rozwiązanie tylko o pozawracanie doopy. Nuuda :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaamen
depeche - ty sie tu niewypowiadaj bo ty małolata jeszcze jestes i gowno o zyciu wiesz:) chociaz fakt faktem ja sama do najleciwszych nienaleze ale swoje przyzylam a ty z takimi sytuacjami nie mialas nigdy nic do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicu
wyrzuty sumienia w stosuknu do mojego faceta, nie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depeche - ty sie tu niewypowiadaj bo ty małolata jeszcze jestes i gowno o zyciu wiesz hm.. ja moze tak, rodzice niekoniecznie... a kto ponosi konsekwencje za ich bledy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaamen
wiesz, jestem rozwyrkowa kobieta i lubie wychodzic z domu, z przyjaciolka :) poza tym jestem mloda, mam 22 lata, a poznac faceta to zaden problem. nie uwazam aby 11 to byla jakas kosmiczna liczba. Raz sie zdarsylo ze w ciagu miesiaca zaliczylam 4, kilka spotkan i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×