Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

aguśka będzie dobrze....dostałaś tabletki i się ułoży , zobaczysz... nie martw się... u mnie dziś pogoda jesienna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska bedzie dobrze,my mocno trzymamy kciuki a Ty nie mozesz brac pod uwage innej opcji.Wszystko sie pomyslnie ułoży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem marcowka 2010 ... poczytalam Was troche z nudow ... i chcialam pocieszyc jedna z Was ... ANABELKA ja leze od 5tc, a za dwa dni bedzie 12tc ... wiec juz prawie 7 ... mam juz dosc ... ale dla dzieciatka zrobie wszystko i najwazniejsze, ze moge lezec w domu a nie w szpitalu ... seksu tez nic nie ma od tego czasu ... smieje sie, ze niedlugo bedziemy miec swoj drugi pierwszy raz :) trzymaj sie dzielnie :) pozdrawiam wszystkie kwietnioweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
rzadko kiedy teraz pije napoje gazowane ale....jak juz chce sobie cus uczknąć to slysze nie wolno ci!!! ale nikt nie potrafi wytlumaczyc co sie stane jak wypije ..... tylko slysze to nie zdrowe to co teraz niemam pic przez 2 lata napoji gazowanych?? bo nie powninnam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ja bede karmic to rozumiem ze nie wolno ..... a teraz....... przeciez od czasu do czasu mozna?? co sadzicie ??nie pije codziennie gazowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka nie ma co popadać w paranoję. Napoje gazowane są niezdrowe....ale jak od czasu do czasu się napijesz to nic nie powinno się stać. Grunt to nie przesadzać. Kawa też jest niezdorwa....ale jedna filiżanka dziennkie jest dozwolona. Alkohol i papierosy są zakazane - a ile jest kobiet które palą i rodza zdrowe dzieci. ja osobiście zrezygnowałam z kawy, alkoholu (papierosów nigdy nie paliłam), gazowanych nidgy nie lubiłam, bo mam po nich wzdęcia....ale gdyby mi się teraz zachciało koli, to bym sobie szklaneczki nie odmówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ostatnio z mezem wyrywalismy sobie coca cole..... przewrażliwiony ten moj maz nie pale nigdy nie palilam nie pije alkoholu jestem anty na uzywki a o kawie to juz nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja nie przesadzam w żadną stronę tak myśle,nie pije gazowanego bo po prostu nie lubię ale gdybym miała ochote to bym się napiła,kawę pije codziennie rozpuszczalną z mlekiem rano,w pierwszej ciąży też piłam,natomiast wiadomo odrzuciłam alkohol całkowicie i nie palę papierosów bo po prostu nie paliłam także nie miałam tego problemu żeby rzucać,poza tym jem to na co mam ochotę,odrzuciłam tylko sery pleśniowe,fetę i wątróbkę i tyle.Znam osobiście dziewczyny które paliły całą ciążę i nawet piły i mają zdrowe dzieci!!!Na ironię losu te dziewczyny które uważają na siebie bardzo mocno to mają coś nie tak a te co mają gdzieś to mają zdrowe dzieci,tak to już jest.Oczywiście to nie jest regułą,tylko tak niestety bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Aguska22 - nie martw się, ja też mam macicę dwurożną i mój gin powiedział ze skoro tak łatwo zaszłam w ciąże (w drugim miesiącu starań:-)) to raczej nie powinno byc zadnego problemu. No ale oczywiscie jest to jakies ryzyko, ja tez biore luteine bo miałam plamienia, ale juz jest wszystko na dobrej drodze. Więc trzymaj się dzielnie - zobaczysz wszystko będzie tak jak trzeba:-) Gosiaaa - dziękuję Ci bardzo za słowa otuchy, no i widzę, że ja nie mam co narzekać bo jestem na L4 dopiero 3 tygodnie, a Ty już 7 tyg- więc możliwe, że mnie czeka to samo. Ale cieszę się i to bardzo z tego samego co Ty - otóż po jednym już pobycie w szpitalu mam nadzięję, że nie będę musiała tam wracac, bo o niebo lepiej jest leżeć w domku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czuję się fatalnie. Mdłości mam dzisiaj cały dzień. Jem na siłę. Bo wtedy mdłości się zmniejszają. Moja córcia jest chora, więc jestem na zwolnieniu na nią. Dobrze,że jestem w domu, bo nie wiem jakbym dzisiaj w pracy funkcjonowała. Czy któraś z Was ma może tak,że jak chce usiąść z pozycji leżącej, czy położyc się, to bolą ją mięśnie brzucha. taki silny, rwący ból bardziej po bokach? Bo ja tak mam, szczególnie jak leżę i próbuję zmienić pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Długo mnie nie było, ale mam takie okrutne mdłości, że nie miałam nawet ochoty kompa dotykać. dzisiaj też nie było ciekawie, ale teraz jest trochu lepiej. Jestem już strasznie zmęczona tym "niedobrzeniem" - od rana do wieczora - masakra. Odnośnie brzuszka - to u mnie nie widać, ja schudłam jakieś 1,5 kg - przez te potworne mdłości. Do pracy wrócę jak będę się czuła jak człowiek. Nie wyobrażam sobie żebym miała siedzieć 8 godzin. Chyba bym umarła .... Gazowańce lubiałam, teraz mnie odrzuca, więc nie mam problemu. Alkohol odstawiłam bez problemu, papieroski o dziwo również - nic mnie nie ciągnęło. Takie mdłości to rewelacyjny sposób - lepsze niż te wszystkie reklamowane. Chyba już pójdę spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Mysza 13 - ja mam dokładnie tak samo z tymi bólami, to jest taki dosyć mocny rwący ból. I martwię się czy nie jest to coś złego, więc w Środę na najbliższej wizycie u gin zapytam go o to:-) Pozdrawiam i życzę Wam dziewczyny miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelka26 ja ide do lekarza w poniedziałek rano, więc też zapytam i dam Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !! właśnie zjadłam troche zupy mlecznej i oczywiście mi nie dobrze - bleee.... moja psióła litrami piła pepsi , jadła ostre i wszystko na co miła ochote pochłaniała... i też spox. co do używek to zero papierosów i alko , kawka raz kiedyś. dziś idziemy na wesele - troche mi się nie chce patrząc na pogode za oknem... jutro wyjazd na dziłke do ciotki - oczywiście bez ciotki ;) ale będziemy w kontakcie bo będe mieć neta :) w ogóle ostatnio koleżanka mojej Mamy powiedziła mi , że kobiety w ciąży nie powinny być świadkami !myślałam, że padne !!! najlepsze, że nie umiała tego uzasadnić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem w 6 t od OM a ciąża ma 4 tygodnie, jest już potwierdzona- widziałam na usg i już biło serduszko chociaż ma 4,4 mm. Strasznie się cieszę ale i martwię czy wszystko będzie dobrze... też tak macie?? tyle się naczytałam o różnych nieszczeęściach ;( pozdrawiam z Zagłębia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Under_pressure - na którejś z ostatnich strn znajduje się tabelka. dopisz się do niej, jeżeli chcesz. mnie ciekawi to,że było u Ciebie widać zarodek i biło serduszko, bo u mnie w 7 tyg było widać sam pęcherzyk o wielkości 6,4 mm. w poprzedniej ciąży miałam tak samo. specjalnie wygrzebałam stare zdjęcia USG.możesz napisac więcej? ile mm ma pęcherzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfgbhnjm
do under : kurcze, ja 4 tydz ciąży i już serduszko było widać?? niewiarygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to jest ...
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. 29.03..........Białystok malutka872.......22..............29.06............?..... ...........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee............32............05.07.............12.04....... .....Kielce Mysza13............30............10.07............20.04. ............Gdańsk Katrina0408........31...........30.06.............06.04. ...........Irlandia Anabel26............26...........07.07.............13.04 .............Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. 29.03..........Białystok malutka872.......22..............29.06............05.04..... ..........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee............32............05.07.............12.04....... .....Kielce Mysza13............30............10.07............20.04. ............Gdańsk Katrina0408........31...........30.06.............06.04. ...........Irlandia Anabel26............26...........07.07.............13.04 .............Opole musialam uzzupelnic siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
cuś tu dzisiaj ciuchutko no tak weeekend pewnieee w plenerze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
a ja dzisiaj spedzam czas w NOt---------->nocne oglądanie tv ;) pozdrawiam... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. 29.03..........Białystok malutka872.......22..............29.06............05.04. .... ..........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee............32............05.07.............12.04....... .....Kielce Mysza13............30............10.07............20.04. ............Gdańsk Katrina0408........31...........30.06.............06.04. ...........Irlandia Anabel26............26...........07.07.............13.04 .............Opole under_pressure....26...........22.07..............29.04.............Sosnowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie ,biło serduszko - tak powiedział lekarz a na ekranie widać było migający punkt. zarodek ma 4,4 mm. Lekarz stwierdził , że nie ma żadnych zastrzeżeń do ciązy i ze to bardzo dobrze rokuje... więc mnie pocieszył ale ja i tak jestem przestraszona ... pozdrawiam ciepło wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec moze i ja bez potwierdzenia lekarza sie dopisze?nakwyzej się wymarze i juz pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. 29.03..........Białystok malutka872.......22..............29.06............05.04. .... ..........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee............32............05.07.............12.04....... .....Kielce Mysza13............30............10.07............20.04. ............Gdańsk Katrina0408........31...........30.06.............06.04. ...........Irlandia Anabel26............26...........07.07.............13.04 .............Opole under_pressure....26...........22.07..............29.04. ............Sosnowiec goba....27...............20.07...................26.04...............poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1979
zatem ja także wpisuję się do Was pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07.............13.04 .........Nowy Sącz alena2010.........27............26.06.............03.04 .........Prudnik Biało-czarna......32............23.06............ 29.03..........Białystok malutka872.......22.............29.06............05.04. .... .....Gdańsk Moluś...............32............. ?.................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........Lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee...........32.............05.07............12.04....... .....Kielce Mysza13...........30............10.07............20.04. ............Gdańsk Katrina0408.......31............30.06............06.04. ...........Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .............Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .......Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.04.. .........Poznań agus1979...........31...........24.07 ?...........20.04...........Świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć dziewczyny ;) Muszę Wam powiedzieć, że dostaję jakiejś schizy....i doczekać się nie mogę jutrzejszej wizyty u gina. Marzę o tym, żeby powiedział, że wszystko jest spoko i niczym nie muszę się martwić. W piątek bolał mnie brzuch...i tak się tym nakręciłam, że cały czas się martwię :O W sobotę dałam luz zmartwieniom, bo byłam u babci na imieninach i potem mialam spotkanie z koleżankami....więc nie miałam czasu. Za to w niedzielę od rana leżałam i słuchałam czy przypadkiem coś mnie nie kłuje i nie boli. Normalnie schiza. Bo napewno jest wszytsko w porządku. Dobrze, że ta wizyta już jutro..... Do tego wczoraj w kościele zakręciło mi się w głowie... i znów powód do zmartwień....bo co jak jednak coś jest nie tak???....a przecież wyjazd na grecką wyspę zaplanowany??? a jak z wyjazdu trzeba będzie zrezygnować??? A napewno wszytsko jest ok.... tylko ta moja chora wyobraźnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1979
Na pewno wszystko jest OK. Musisz pamiętać że przy ciąży Twoja macica rozciąga się - ma przecież pomieścić małego człowieczka. Niestety przy pierwszym razie z reguły bywa to dosyć bolesne. Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ja też w pierwszej ciąży z każdym szczegółem dzwoniłam i latałam do gina. Tak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Byłam dziś rano u gina. Bardzo zaskoczył mnie fakt, iz moja ciąża jest o 2 tyg. młodsza niż wynikałoby to z daty ostatniej miesiączki. Spowodowane jest to najprawdopodobniej faktem,iż przed samiutką tą ciążą poroniłam i owulacja była bardzo spóźniona (dobrze,że w ogóle była :) ). Maluszek ma 5,5 mm, pęcherzyk żółtkowy 2,9 mm. serduszko bije :). Najprawdopodobniej termin porodu będzie o 2 tygodnie późniejszy niz to wynika z daty ostatniej miesiączki. W każdym razie jest OK :) Jestem szczęśliwa, choć troszkę zatroskana. Co do rwącego bólu brzucha, to mój lekarz mówi,że nie ma to nic wspólnego z ciążą, jeżeli występuje bardziej po bokach...tylko nadal nie wiem skąd się bierze.. buziaki dla Wszytskich "starych" i "nowych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07.............13.04 .........Nowy Sącz alena2010.........27............26.06.............03.04 .........Prudnik Biało-czarna......32............23.06............ 29.03..........Białystok malutka872.......22.............29.06............05.04. .... .....Gdańsk Moluś...............32............. ?.................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........Lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee...........32.............05.07............12.04....... .....Kielce Mysza13...........30............10.07............17.04.+14.......Gdańsk Katrina0408.......31............30.06............06.04. ...........Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .............Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .......Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.0 4.. .........Poznań agus1979...........31...........24.07 ?...........20.04...........Świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×