Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Ja tez się zaraz szykuje do lekarza. Jestem troche poddenerwowana. Mam nadzieje, że wszytsko jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi w sprawie badań , dzisiaj zrobiłam i zapłaciłam 130 zł , ehhh ale co tam ;)) a kupujecie już jakieś rzeczy dla maluszka?? czy też nie chcecie zapeszać i się wstrzymujecie?? pozdrawiam mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska298
To się dopiszę pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07.............13.04 .........Nowy Sącz alena2010.........27............26.06.............03.04 .........Prudnik Biało-czarna......32............23.06............ 29.03..........Białystok malutka872.......22.............29.06............05.04. .... .....Gdańsk Moluś...............32............. ?.................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........Lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee...........32.............05.07............12.04....... .....Kielce Mysza13...........30............10.07............20.04. ............Gdańsk Katrina0408.......31............30.06............06.04. ...........Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .............Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .......Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.0 4.. .........Poznań agus1979...........30...........14.07 ?...........08.04...........Świecie e74wiosenka.......35...........05.07..............12.04. .........Katowice martuska21........22...........16.07..............23.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23............07.07.............15.04 .........Rzeszów justyna_80........29...........12.07..............18.04. .........Leszno katarzynaa........26..........o8.07...............20.04. .........Chorzów scherza.............26...........26.06..............02.0 4...........Warszawa mama-i-ja..........29............20.07..............26.0 4...........Białystok asica234........24..........11.07.................18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37..........20.07.................25.04.......Biały stok mamuska298 ....29.........13.07.................20.04.......RACIBÓRZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
Myślałam,że to z powodu mojego wieku juz tak szybko zaczął być widoczny brzuszek,ale czytam że inne dziewczyny-zdecydowanie młodsze-również juz to u siebie widzą.Ja nie zapinam się juz w żadne spodnie,strasznie się męczę każdego ranka,usiłując w cokolwiek się wbić...Wczoraj oglądałam ciążowe spodnie,ale wsztrzymałam się z zakupem.Ordynator wypisujac mnie ze szpitala i tak nie pozostawił mi złudzeń,stwierdzając:"Płód pewnie i tak sie odklei,krwiak jest zbyt duży".Dlatego czekam.Na 28 września mam umówioną wizyte,która pewnie wiele wyjasni.Nie wiem jak Wy ale ja mam wewnętrzną intuicje,że będzie dobrze...Osiem lat temu,gdy pierwszy raz byłam w ciąży-juz po zrobieniu testu czułam,że stanie sie coś złego.I nie pomyliłam się.Tym razem,mimo iż pczątki były straszne-jestem dziwnie przekonana,że scenariusz będzie inny. Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis juz u lekarza. Termin porodu wg USG mam na 25 kwietnia, a wiek ciąży 9 tygodni i 1 dzień. Maluszek ma 2,3 cm. Jest ok. Aktualizuje moje dane w tabelce: pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07.............13.04 .........Nowy Sącz alena2010.........27............26.06.............03.04 .........Prudnik Biało-czarna......32............23.06............ 29.03..........Białystok malutka872.......22.............29.06............05.04. .... .....Gdańsk Moluś...............32............. ?.................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........Lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee...........32.............05.07............12.04....... .....Kielce Mysza13...........30............10.07............25.04. ............Gdańsk Katrina0408.......31............30.06............06.04. ...........Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .............Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .......Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.0 4.. .........Poznań agus1979...........30...........14.07 ?...........08.04...........Świecie e74wiosenka.......35...........05.07..............12.04. .........Katowice martuska21........22...........16.07..............23.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23............07.07.............15.04 .........Rzeszów justyna_80........29...........12.07..............18.04. .........Leszno katarzynaa........26..........o8.07...............20.04. .........Chorzów scherza.............26...........26.06..............02.0 4...........Warszawa mama-i-ja..........29............20.07..............26.0 4...........Białystok asica234........24..........11.07.................18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37..........20.07.................25.04.......Biały stok mamuska298 ....29.........13.07.................20.04.......RACIBÓRZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
Cześć dziewczyny:) Byłam w piątek na usg i trochę się przestraszyłam bo okazało się że pod jednym z brzegów przyszłego łożyska zrobił się krwiak. Wizytę u ginekologa mam dopiero w czwartek ale poszłam z tymi wynikami do lekarza rodzinnego bo bolał mnie brzuch i na szczęście dostałam L4 ale dzięki bogu nie mam żadnych krwawień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
do dziewczyn które miały krwiaka a brałyście na to jakieś leki? a mogłyście współżyć ze swoim partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Do asica234 - ja miałąm krwiaka, który już się wchłonął na szczęscie i brałam cały czas Luteinę - najpierw 8 tabletek n dobę, a teraz już tylko 3. I brałam też przez jakiś czas Ascorutical na wzmocnienie naczyń krwionośnych (zalecenie ginekologa). Co do współżycia to neistety narazie mamy z mężem już 6 tydzień postu łóżkowego:-) , może teraz za tydzień na wizycie jak okaże się, ze już jest wszystko w jak najlepszym porządku to Lekarz pozwoli Nam na małe co nieco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Byłam wczoraj na wizycie,wszystko jest w porzadku:) Mój Maluszek ma juz 12cm w całej swojej rozpietości,widziałam jak rusza raczkami i nóżkami i się porusza-coś niesamowitego!:) Przezierność karkowa też w normie. Od dziś zaczynam brać witaminki Feminatal N i odstawiam Duphaston. Asica ja nie miałam krwiaka ale mysle ze powinniscie sobie odpuscic współzycie,wiesz lepiej nie prowokowac losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Do asica234 - ja miałąm krwiaka, który już się wchłonął na szczęscie i brałam cały czas Luteinę - najpierw 8 tabletek n dobę, a teraz już tylko 3. I brałam też przez jakiś czas Ascorutical na wzmocnienie naczyń krwionośnych (zalecenie ginekologa). Co do współżycia to neistety narazie mamy z mężem już 6 tydzień postu łóżkowego:-) , może teraz za tydzień na wizycie jak okaże się, ze już jest wszystko w jak najlepszym porządku to Lekarz pozwoli Nam na małe co nieco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
Wczoraj wieczorem dostałam bólu brzucha i silnych krwawień,pół nocy spędziłam w toalecie.Nie pojechałam do szpitala,gdyż tyle ze mnie leciało,że uznałam,że organizm sam się oczyści.Dziś rano poszłam do mojej lekarki po antybiotyk przeciw zakażeniu,zrobila mi USG i nie uwierzycie...To krwiak mi sie "ewakuowal",płód nietknięty,w dobrym stanie.Nie mam krwiaka,który według ordynatora ze szpitala miał mi się wchłaniać minimum dwa miesiące.Lekarka była w szoku,ja w jeszcze większym.Przepisała mi luteine i nospe i kazala leżeć.Niemniej wygląda na to,że ciąża wygrała z krwiakiem.I to szybciej niż normalnie się zdarza Tak więc Asica,nie przejmuj się...Mój przykład pkazuje,że nawet niemozliwe bywa możliwe... A już mialam zamiar wykreślić sie z listy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
Co do współżycia to unikaliśmy tego przez cztery tygodnie,jednak ostatnio,gdy plamienia ustały-zaryzykowaliśmy.Teraz myślę czy to trochę nie pomogło;-),czy to akurat przypadek,że po sexie-krwiak czmychnął?Wierzę,że natura wie najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Do Jennifer 37 - bardzo się cieszę, że wszystko u Ciebie w porządku. To co Ci się wydarzyło świadczy o tym, że dzidziuś potrafi wszystko pokonać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
Dziękuję Anabelko:-)Pewnie jeszcze długa droga przede mną,zanim odetchnę ze spokojem.Już za dwa tygodnie zaczynam jakieś badana genetyczne,czego też panicznie sie boję,ale wierzę w tego dzidziusia,skoro jest w Nim taka wola życia,to musi być dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
Dzięki dziewczyny za odp:) Ja o krwiaku dowiedziałam się w piątek a wizytę u ginekologa mam dopiero w czwartek więc niczego jeszcze nie biorę. Nie mam plamień ani nie krwawię więc chyba nie jest żle a po waszych odpowiedziach jestem dobrej myśli,dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer jak zaczełam czytac to sie przerażiłam,ale ciesze sie ze wszystko sie dobrze skonczyło:):):) trzymam za Was mocno kiuki.I masz racje z tym że w tej małej istotce jest taka wola walki że wszystko napewno bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Byłam dziś u lekarza :) Wszystko jest w jak najlepszym porządku :) W niedziele wyjeżdzam do męża do Niemiec na 2 miesiące, lekarza powiedział, że spokojnie moge jechac. Całe szczęscie :) Dzidziuś ma 10 tygodni :) i prawie 3,5 cm :) I żadną modelką ani modelem nie będzie bo do zdjęcia w ogóle nie chciało się ustawić :D Strasznie sie wierciło i ruszało rękami i nogami :) Super uczucie zobaczyć takie maleństwo ruszające już kończynami :D :) Pozdrawiam wszystkie mamusie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
Do Jennifer 37 A jak duży był twój krwiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskie dziewczyny a mnie od soboty dopadło porządne zapalenie gardła i zatoki, leżę plackiem w łózku i powoli mi ustępuje choróbsko, oczywiście wzięłam wolne w pracy, nie lubie takiej przejściowej pogody bo zawsze dopada mnie przeziębienie. ja mam w przyszłym tygodniu iść do lekarza Pozdrawiam i miłego dnia zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenniefer37
Do asicy234: Przy pierwszym badaniu w szpitalu krwiak miał wielkość:33 x 20 mm,to podobno dość duży.Po pięciu dniach jeszcze urósł,co dawało nikłą nadzieję na utrzymanie ciąży.Zostałam szczegółowo poinformowana jaki będzie kolejny etap,co jak już wiecie zupełnie się nie sprawdziło:-).Ty masz jutro wizytę,więc trzymam kciuki,ale według mnie,skoro nie krwawisz,to nic złego się nie dzieje.Lekarka mówiła,że krwiak jest wtedy groźny gdy sączy się krew,gdyż to znaczy,że sie powiększa.Nie martw się więc,gdyż pewnie pęklo Ci jakieś naczynko i krwiaczek juz się wchłonął:-). Dziękuję za wszystkie miłe słowa.U mnie ta ciaża nie była planowana ani upragniona,różne miałam myśli,ale teraz po tych przejściach wiem,że chcę tego upartego dzidziusia,który tak mocno chce zyć:-).Od 26 sierpnia mam krwawienia różnego nasilenia,to prawie miesiac,były krwotoki tak silne,ze miałam zalana całą łazienkę,a mimo to już jest podobno dobrze... A chciałam was zapytać czy to Wasza pierwsza ciąża,czy są dziewczyny,tóre maja już dzieci?Ja mam córeczkę-6 lat:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! pozwulcie ,ze dołacze do grona ,,kwietniówek" Aktualnie jestem w 9 tygodniu ciazy i z miło checią wymienie sie z wami swoimi odczuciami i doswiadczeniami.Mam juz 6 letnią córeczke,a termin mam na 29 .04.2010 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Byłam u lekarza i wszystko jest oki a Dzidek ma ponad 4 cm i straszne fikołki robił na usg:) Muszę uaktualnić listę i pozwolę sobie dopisać Bieluszkę:) paulcia233........23............06.07.............13.04 .........Nowy Sącz alena2010.........27............26.06.............03.04 .........Prudnik Biało-czarna......32............23.06............ 29.03..........Białystok malutka872.......22.............29.06............05.04. .... .....Gdańsk Moluś...............32............. ?.................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........Lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee...........32.............05.07............12.04....... .....Kielce Mysza13...........30............10.07............25.04. ............Gdańsk Katrina0408.......31............30.06............06.04. ...........Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .............Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .......Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.0 4.. .........Poznań agus1979...........30...........14.07 ?...........08.04...........Świecie e74wiosenka.......35...........05.07..............12.04. .........Katowice martuska21........22...........16.07..............23.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23............07.07.............13.04 .........Rzeszów justyna_80........29...........12.07..............18.04. .........Leszno katarzynaa........26..........o8.07...............20.04. .........Chorzów scherza.............26...........26.06..............02.0 4...........Warszawa mama-i-ja..........29............20.07..............26.0 4...........Białystok asica234........24..........11.07.................18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37..........20.07.................25.04.......Biały stok mamuska298 ....29.........13.07.................20.04.......RACIBÓRZ bieluszek.............................................29.04....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
Duży już Twój dzidziuś Szuwik:-),super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tu nie pisze za czesto choc w tabelce jestem dziewczyny jak niektóre wiecie to bedzie jak się potwierdzi moje 3 dziecko mam wiki 7 lat i kuba 15 miesiecy no i nam się wpadło a wiec jutro ide do lekarza trzymajcie kciuki ze jak juz ma byc ta ciąża to zeby było wszystko ok bo to moja 1 wizyta pozdarwiam was i jutro napisze pod wieczór co i jak a i nie martwcie się dziewczyny na wyrost bo wiem sama po sobie ze to nie pomaga do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! No u mnie już 12 tydzień się zaczął:)Za 10 dni jade w końcu na upragnione usg choć zastanawiam się czy nie przełożyć na wcześniejszy termin bo już nie moge dłużej wytrzymać w tej niepewności,może jutro zadzwonie:) To moja druga ciąża,mam już córeczkę 15 miesięcy:) Goba czekam na wieści,strasznie jestem ciekawa co tam u ciebie będzie:) Życze wam wszystkim zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1979
Hej dziewczyny. U mnie prawie koniec 12tc, pierwszego października będę miała trzecie juz usg i badaną przezierność karkową. To moje druga ciąża. Mam już synka - Kuba ma cztery lata i straszenie broi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Hej. A ja jestem na początku 12-tego tygodnia i 30 września mam wizyte u gin, na której będę mieć robione genetyczne USG (nawiasem mówiąc mam niezłego pietra:-( ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:-)). Jest to Nasz pierwszy dzidziuś, więc kazde kłucie, ból czy jakaś inna anomalia wydają mi się podejrzane. Mam nadzieję, że przy drugim dzidziusiu już będę trochę bardziej obeznana w tych wszystkich rzeczach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
Dzięki Jennifer 37:) Mój krwiak ma 8mmx7mm i myślałam że jest duży ale dzięki tobie już jestem dużo spokojniejsza:) A co do dzieci to mam już 5 letnią córeczkę która też jest z kwietnia i dostanie swój wymarzony prezent na swoje 6 urodzinki he he:) A jak u was z mdłościami i wymiotami? Bo ja nadal prawie wszystko co zjem to zwracam zanim mój żołądek zdąży to przetrawić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
Fajnie,że coraz więcej o sobie wiemy:-) Co do mdłości to nie miałam ich wcale i nadal nie mam.W pierwszej ciązy wymiotowałam codziennie do chyba 16 tego tygodnia.Teraz żadnych dolegliwości:-),pza tym przeklętym krwiakiem,oczywiście. Asica,krwiaczek masz malutki,więc pewnie nie ma już po nim śladu.Dasz znać po wizycie.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ;0 ja wpadam rzadko, bo jak się za duzo na forum naczytam, to potem tylko słucham czy gdzieś mnie nie boli i nie kłuje, i ogarnia mnie strach przed najgorszym :O Nie wiem czy po podrózy poślubnej się odzywałam?? Tydzień byliśmy na greckiej wyspie Zakynthos. Fajnie było, lot samolotem zniosłam nardzo dobrze. Latałam pierwszy raz w zyciu :) Słońca z deczka unikałam cby się nie przegrzewać. Ale kąpieli w morzu i basenie pozażywałam ;) Brzuszek delikatnie sie powiększa i już nie we wszytsko ię mieszczę. Muszę pomyśleć o poszerzeniu garderoby w jakieś ciążowe ubranka. Jeste w 13 tc. Do wizyty u gina jeszcze muszę sporo czekać ...całe długie 4 tyg :O Na razie niczym się nie martwię. jak mam wrażenie że brzuch mnie boli łykam nospę. Po za tym zapisałam się na tańce, wczoraj byliśmy na pierwszych zajęciach. Mam nadzieję, że to nie jest dla mnie zabronione. Czytałam gdzieś że taniec jest nawet wskazany. Oczywiście staram się unikać tańców z podskakiwaniem. I od przyszłego tygodnia zamierzam chodzić na basen :) O to akurat lekarza pytalam, nie widzi żadnych przeciwskazań :D Trzymajcie się dziewczynki! Dużo zdorwia i dobrego samopoczucia!!! I głowy do góry!!! ;) Pozdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×