Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Gość luiza602
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07.............13.04 .........Nowy Sącz alena2010.........27............26.06.............03.04 .........Prudnik Biało-czarna......32............23.06............ 29.03..........Białystok malutka872.......22.............29.06............05.04. .... .....Gdańsk Moluś...............32............. ?.................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........Lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee...........32.............05.07............12.04....... .....Kielce Mysza13...........30............10.07............25.04. ............Gdańsk Katrina0408.......31............30.06............06.04. ...........Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .............Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .......Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.0 4.. .........Poznań agus1979...........30...........14.07 ?...........08.04...........Świecie e74wiosenka.......35...........05.07..............11.04. .........Katowice martuska21........22...........16.07..............23.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23............07.07.............15.04 .........Rzeszów justyna_80........29...........12.07..............18.04. .........Leszno katarzynaa........26..........o8.07...............20.04. .........Chorzów scherza.............26...........26.06..............02.0 4...........Warszawa mama-i-ja..........29............20.07..............26.0 4...........Białystok asica234........24..........11.07.................18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37..........20.07.................25.04.......Biały stok mamuska298 ....29.........13.07.................20.04.......RACIBÓRZ bieluszek.......29...........23.07................ 29.04......Holandia Sabatini.........23............06.07...............13.04 .......Wrocław luiza602........30............12.07................18.04.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza602
Hej Justyna, to fajnie ze termin na ten sam dzień, byłam wczoraj na usg maluch mierzy 60mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Cześć dziewczyny. A u mnie po staremu. Zaczynam dziś 14 tydzień i w przyszłą środę okaze się, czy mogę wrócić do pracy czy jeszcze będę siedzieć w domku. Ja własciwie w pracy powiedziałam o ciązy już w 7 tyg, jak dostałam wypis i L4 ze szpitala z oznaczeniem literką "B". Oczywiście niby kierownictwo i szefostwo poweidziało ze sie cieszy i wogóle, ale niestety prawda jest troszke inna:-(. Tym bardziej ze w moim dziale są oprócz mnie jeszcze 2 dziewczyny w ciąży i to wszystkie jestesmy na podobnym etapie (różni nas 1 miesiąc). Ale najważniejszy jest dzidziuś więc nie martwię się teraz pracą:-) Pozdrawiam wszystkie Was gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
dziekuje za wyczerpujace wypowiedzi.... dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część wszystkim , u mnie narazie ok , rozpocznę jutro 12 tydzień ciąży , na usg idę za 2 tygodnie , wtedy też zrobią mi pierwsze prenatalne. Mam takie pytanie czy swędzi was brzuch??? bo mnie od kilku dni tak , smaruję sie oliwką ale to nic nie pomaga , aha i napiszcie czy już coś utyłyście??? pozdrawiam serdecznie , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloł:) mnie dopiero delikatnie zaczął powiększać się brzuszek i jeszcze spokojnie mieszczę się we wszystkie ciuchy.... ciekawa jestem kiedy ciąża zacznie być widoczna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz w ciuchy się nie mieszcze, brzuszek znacznie się powiększył, to chyba genetycznie bo mama tez miała spory już na początku.Pozatym to jestem szczupła, więc jak założę obcisłą bluzeczkę to nie da się już ukryć:) Przytyłam 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1979
Hej ja przytyłam niecały kilogram. Obecnie zaczynam 15 tydzień. Mam nadzieję że dużo nie przytyję, bo i tak mam sporo za dużo tych kilogramów. Trzeba się pilnować niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało -czarna a byłaś u lekarza z tym problemem? Mnie czasami też hemoroidy się pokarzą i nie jest to przyjemne. Zalezy w jakim stopniu ale często jest to argument do cesarki:( wolę tak nie myśleć bo chcę rodzić naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zaś chodzi o wagę to ja przy 170 cm w dalszym ciągu utrzumuję 64-65 kg....do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mówiłam.... bo teraz się doezwały, a wizyta za 2 tyg. Powiem, pewnie, że tak.... Póki co stosuję jakąś maść homopatyczną i nie bolą aż tak. Też wolałabym naturalny poród.... nie wiem jak to będzie z tymi hemoroidami....a po za tym mam szyjkę po wypalonej nadżerce. też muszę zapytać lekarza, czy to nie problem w naturalnym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna - szyjka po wypalonej nadżerce to żaden problem. Ja miałam nadżerkę wypalaną zarówno przed pierwszą ciążą, jak i po ciąży. Poza tym przy porodzie miałam pękniętą szyjkę i mam pozszywaną, a przy tym nadżerka to małe piwo ;) na pewno nie jest to przeciwwskazanie do porodu naturalnego. Możesz byc spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
Hej dziewczyny:) Byłam wczoraj u lekarza i znowu dostałam zwolnienie na miesiąc, za godz idę na usg, chodzę teraz co tydzień bo krwiak jest coraz większy no i wszystko jest bardzo nisko i to jest ciąża zagrożona. musiałam moją 5 letnią córkę zawieżć do babci bo jest chora a ja muszę teraz bardzo na siebie uważać i dużo leżeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś! Bardzo mi przykro:( Uważaj teraz mocno na siebie i życzę Ci aby druga dzidzia była zdrowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - druga dzidzia potrzebuje Twojej miłości i spokoju. Ściskam mocno. Powiedzcie, czy miałyście twardy bolący brzuch? Mnie wczoraj zaczęło mocna boleć i podbrzusze stwardniało na kamień. Wystraszyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka - ja tak chyba nie miałam, ale w takim przypadku łyknęłabym nospę. Czasem jak mam wrażenie że mnie boli brzuch...albo jakos tak dziwnie coś odczuwam, to łykam nospę. Mój dr powiedział, ze lepiej łyknąć niż nie łykać. Generalnie zawsze przy sobie ją mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. W poniedziałek idę do gina to popytam. Biorę luteinę z racji bóli brzucha. A takie twardnienie to pierwszy raz. Nospę mam w domu, jak sę jeszcze raz tak podzieje to skorzystam. Wczoraj się położyłam i po pół godzinie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
Ja znam ten ból bardzo dobrze i biorę nospe ale silniejszą na receptę bo ta ogólnodostępna jest za słaba.Byłam dzisiaj na usg i strasznie się ucieszyłam bo mój krwiak już w większości się wchłonął aż się popłakałam z radości:).Teraz mnie czeka 15.10 przezierność karkowa i mam nadzieję że będzie wszystko ok bo o to też się strasznie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
A zapomniałam dodać że mój dzidziuś ma 61 mm i machał dzisiaj do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
Już się nie mogę doczekać aż zacznę robić jakieś małe zakupy dla dzidziusia,a wy już coś kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie wybrałam komodę i półkę do pokoju nowego młodego. Ale jeszcze nie kupiłam. Za ciuszkami czy innymi akcesoriami jeszcze się nie rozglądałam. Ale ja mam komu kupować - młoda numer 1. Z ciuchów wyrasta w zastraszającym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam 2 rzeczy, ale mama mnie strasznie ochrzaniła, podobno nie wolno tak wcześniej, tylko gdzieś od 6 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z młodą 1 - to około 6 miesiąca miałam już chyba całą wyprawkę. tak mi się spieszyło. I te wszystkie malutkie śliczne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia88
hej dziewczyny dawno sie nie odzywalam ,fajnie ze tyle nas jest :) mialam robione dwa dni temu kanalowe i jakos tak zero czasu nawet zeby na necie usiasc :) dziewczyny a powiedzcie kiedy macie termin porodu wg usg? ja wg om mam na 29 04 a usg 04 05 tak z ciekawosci pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×